5,0



Na základe 3 hodnotení
Už len 2 kusy za túto cenu
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Dior Addict Woda perfumowana, 100ml1 441,10 €/1l
144,11 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Sospiro Contralto EDP 100 ml UNISEX1 758,50 €/1l
175,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Xerjoff Apollonia Woda perfumowana, 50 ml3 222,00 €/1l
161,10 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
BDK Parfums Oud Abramad EDP 100 ml UNISEX1 553,50 €/1l
161,00 €
-5,65 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
155,35 €
Predajca: PerfumTraders

ESCADA Especially, Ženy, 75 ml, Doplňovacia fľaša, Hruška, Ruže, Pižmo
384,13 €/1l
28,81 €
Predajca: BRASTYGroup

Dámsky parfém Escada Especially Escada Elixir EDP (30 ml)
2 366,67 €/1l
71,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PerfumBox

Escada Especially parfumovaná voda 30ml
902,67 €/1l
27,08 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Desire Me - EDP, 50 ml
2 180,00 €/1l
119,00 €
-10,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
109,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PerfumBox

Escada Joyful Moments parfémovaná voda pre ženy 30 ml
1 553,00 €/1l
46,59 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

ESCADA Celebrate N.O.W., Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Škorica, Tonka, Magnólia, Sprej
296,00 €/1l
23,68 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Escada Magnetism parfémovaná voda pre ženy 50 ml
962,80 €/1l
48,14 €
Predajca: somnia24

Escada S Eau de Parfum, rozprašovač, 90 ml
2 211,11 €/1l
199,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PerfumBox

Dámsky parfém Premiere Note Rosa Damas EDP (100 ml)
1 490,00 €/1l
149,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo

Hugo Boss - Ma Vie Pour Femme EDP 75ml
585,47 €/1l
43,91 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lacoste Pour Femme Woda perfumowana, 90ml
568,67 €/1l
51,18 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Roberto Cavalli , Ženy, 75 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Ružové korenie, Green mandarin,Pink pepper, Oranžový kvet
475,73 €/1l
35,68 €
Predajca: BRASTYGroup

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

ESCADA Joyful, Ženy, 75 ml, Nádoba na jedno použitie, Čierne ríbezle, Pivonka, Med
1 333,07 €/1l
99,98 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Dolce&Gabbana The One, Ženy, 75 ml, Sprej, 1 kusov
840,67 €/1l
63,05 €
Predajca: BRASTYGroup

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
180,00 €/1l
18,00 €
Predajca: ScentsArabia
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Escada Espesially Elixir parfumovaná voda 50ml
[b]Vôňa:[/b] Kvetinová, ovocná[br][br][br][br][b]Vrchné tóny:[/b] Hruška, semienka ambrette, grapefruit[br][br][b]Srdcové tóny:[/b] Absolútna turecká ruža, ylang-ylang, slivka, slivka[br][br][br][b]Základné tóny:[/b] pačuli, biele pižmo, jantár, kašmír, madagaskarská vanilka[br][br][br]Escada Especially Elixir je vytvorený pre odvážne elegantné ženy. Vyžarujú sebavedomie a rozžiaria miestnosť svojou energiou a úsmevom[br]
Escada Elixir je predovšetkým parfum inšpirovaný odvážnou, elegantnou, sebavedomou a oslnivou ženou, nech sa vydá kamkoľvek. Svojou energiou a úsmevom vyžaruje sebavedomie a žiarivosť. Je intenzívnejšou verziou ružovej vône svojho predchodcu, najmä Escada 2011.
- Rozmery
- 50 ml
- Druh vône
- Kvetinové, Ovocné
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- alkohol, parfum, aqua, linalool, metylantranilát, tris(tetrametylhydroxypiperidinol) etylhexyl, butylmetoxydibenzoylmetán, ci 14700, ci 19140, ci 60730, geraniol, alfa-izometylionón, kumarín, limonén, benzylalkohol Informácie o zložkách nájdete na dodanom výrobku a na obale. Odporúčame vám, aby ste si vždy skontrolovali informácie o zložení na dodanom výrobku.
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- UnisexDámy
- EAN kód
- 0737052684871737052684871
- Číslo od výrobcu
- 684871
- Rozmery
- 50 ml
- Druh vône
- Kvetinové, Ovocné
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- alkohol, parfum, aqua, linalool, metylantranilát, tris(tetrametylhydroxypiperidinol) etylhexyl, butylmetoxydibenzoylmetán, ci 14700, ci 19140, ci 60730, geraniol, alfa-izometylionón, kumarín, limonén, benzylalkohol Informácie o zložkách nájdete na dodanom výrobku a na obale. Odporúčame vám, aby ste si vždy skontrolovali informácie o zložení na dodanom výrobku.
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- UnisexDámy
- EAN kód
- 0737052684871737052684871
- Číslo od výrobcu
- 684871
Hodí sa k tomu

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 690,00 €/1l
169,00 €
Predajca: FragrancesBg

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Armani - Stronger With You Intensely EDP 100ml
1 000,00 €/1l
100,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Friseurtotal

Versace Eros Woda perfumowana, 100ml
400,00 €/1l
40,00 €
Predajca: Novada-Shop

TOM FORD Lost Cherry, Unisex, 50 ml, ALCOHOL DENAT., WATERAQUAEAU, FRAGRANCE (PARFUM), BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, HEXYL CINNAMAL,..., Spojené štáty, 1 kusov
2 759,80 €/1l
137,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Prada Paradoxe Eau de Parfum 90ml
1 114,44 €/1l
100,30 €
Predajca: ParfumerieMarjoAmsterdam

Riiffs Momento čistý parfém unisex 100 ml
248,30 €/1l
24,83 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Giorgio Armani My Way Woda perfumowana, 90ml
1 114,33 €/1l
100,29 €
Predajca: PerfumTraders

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Ženy, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 kusov
630,00 €/1l
63,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Valentino Donna Born In Roma parfémovaná voda pre ženy 100 ml
1 097,60 €/1l
109,76 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
342,30 €/1l
34,23 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Arabiyat Prestige Marwa Edp 100ml
368,90 €/1l
36,89 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Nasomatto Black Afgano, Unisex, 30 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol Denat., Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl, Cinnamal, Benzyl..., 1 kusov
4 341,67 €/1l
130,25 €
Predajca: PerfumTraders

Nová vôňa Arabiyat Prestige Marwa – Extrait de Parfum, 60 ml
1 060,50 €/1l
63,63 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

Carolina Herrera Good Girl Parfémovaná Voda, 80ml - Luxusná, ženská vôňa v charakteristickom flakóne s pekným, čierno-bielym dizajnom. Dámska parfémovaná voda 80ml, teraz k dispozícii.
1 211,88 €/1l
96,95 €
Predajca: PerfumTraders

Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540, Ženy, 70 ml, Sprej, ALCOHOL; PARFUM (FRAGRANCE); TRIETHYL CITRATE; AQUA (WATER); ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE;...
2 142,71 €/1l
299,00 €
-149,01 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
149,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Scentiva

Nusuk Ateeq čistý parfém unisex 100 ml
252,20 €/1l
28,00 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,22 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
509,87 €/1l
38,24 €
Predajca: Parfumtoi

Afnan Supremacy Collector's Edition EDP 100 ml M
593,00 €/1l
59,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

Collection Prestige SULTAN No 9 Eau de Parfum: 50 ml Vyberte veľkosť: 50 ml
947,80 €/1l
47,39 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

Jean Paul Gaultier 2 Eau de Parfum, 100 ml
1 799,90 €/1l
179,99 €
Doprava zdarma
Predajca: DL_Ventures

Sospiro Il Padrino Eau De Parfum 100 ml (unisex)
1 736,80 €/1l
173,68 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Rasasi - Hawas Ice for Him EDP 100ml
359,40 €/1l
35,94 €
Predajca: somnia24

Clinique Aromatics Elixir, Ženy, 100 ml, Alcohol denat., fragrance (parfum), water\aqua\eau, benzyl salicylate, geraniol, linalool,...
508,20 €/1l
50,82 €
Predajca: somnia24

Nishane - Not even the Extrait de Parfum 100ml
1 790,60 €/1l
179,06 €
Predajca: PerfumTraders

Burberry Goddess, Ženy, 100 ml, Doplňovacia fľaša, Sprej, Alcohol Denat., Parfum/Fragrance, Propylene Glycol, Aqua/Water/Eau, Ethylhexyl Salicylate, Benzyl..., 1 kusov
950,10 €/1l
95,01 €
Predajca: PerfumTraders
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 12. augusta 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super nákup
Objem 0,05 l
Znova a znova, bez problémov
Hodnotenie z 22. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Som spokojný s výkonom a kvalitou vďaka!
Objem 0,05 l
Veľmi dobré
Hodnotenie z 3. júla 2015 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Escada Especially Escada Elixir parfumovaná voda 50 ml
Objem 0,05 l
parfum super
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(182)Počet hodnotení: 182
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,91 €
Predajca: PerfumTraders
536,38 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Carolina Herrera La Bomba, Ženy, 80 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 kusov



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(74)Počet hodnotení: 74
100,22 €
Predajca: PerfumTraders
1 252,75 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(70)Počet hodnotení: 70
35,80 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
34,90 €
Predajca: PerfumTraders
279,20 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(70)Počet hodnotení: 70
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
337,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(24)Počet hodnotení: 24
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,94 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,56 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
-20,01 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
198,15 €
Predajca: PerfumTraders
1 981,50 €/1l

NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l