4,6



Na základe 12 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Dior Sauvage, Muži, 200 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Ambroxan, Sprej878,70 €/1l
175,74 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
ETRO Heliotrope EDT 100 ml UNISEX1 050,40 €/1l
105,04 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Diptyque Philosykos toaletná voda 100 ml (unisex)1 593,00 €/1l
159,30 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Rabanne 1 Million, Muži, 200 ml, Mandarínka, Pepermint, Škorica, Ruže, Jantár, Koža, Sprej510,25 €/1l
102,05 €
Predajca: PerfumTraders
![Obrázok produktu pre Police To Be [Or Not To Be] Woda toaletowa, 75ml](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/0a72d1953f8f650b04d72647843fc857.webp)
Police To Be [Or Not To Be] Woda toaletowa, 75ml
254,80 €/1l
19,11 €
Predajca: PerfumTraders

Police 341121, Muži, 125 ml, Céder, Laurel, Citrón, Kardamon, Muškátový orech, Oranžový kvet, Tonka, Drevo, Sprej
198,24 €/1l
24,78 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Police To Be Tattooart for man, Muži, 125 ml, Sprej, 1 kusov
152,24 €/1l
19,03 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Police 771121, Muži, 125 ml, Citrus, Jablko, Cédrové drevo, Geranium, Korenie, Tonka, Vanilka, Vetiver, Drevo, 1 kusov
177,76 €/1l
22,22 €
Predajca: PerfumTraders

Police To Be Bad Guy Woda toaletowa, 125ml
185,84 €/1l
23,23 €
Predajca: PerfumTraders

Police To Be Exotic Jungle For Man Woda toaletowa, 125ml
173,12 €/1l
21,64 €
Predajca: PerfumTraders

Police To Be My Avatar toaletná voda pre mužov 125 ml
172,32 €/1l
21,54 €
Predajca: Glamperfeu

Policajný To Be Born To Shine Pre Mužov Toaletná Voda, 125 ml
173,92 €/1l
21,74 €
Predajca: Sykz

Police To Be Green - Toaletná voda, 125ml
158,00 €/1l
19,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Police To Be #Freetodare For Man Woda toaletowa, 125ml
172,48 €/1l
21,56 €
Predajca: Glamperfeu

To Be Goodvibes pre mužov, 125 ml
190,88 €/1l
23,86 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
![Obrázok produktu pre Poličajt To Be Super[Pure] Parfémovaná Toaletná Voda, 125ml](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/6d1c1f6c6fe73afa60e1dee4a9c6ca5b.webp)
Poličajt To Be Super[Pure] Parfémovaná Toaletná Voda, 125ml
174,40 €/1l
21,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Police To Be Exotic Jungle toaletná voda pre mužov 75 ml
315,20 €/1l
23,64 €
Predajca: Katomix

JOOP! Homme, Muži, Letné, 125 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Citrón, Mandarínka, Oranžový kvet, Škorica, Heliotrope, Jazmín, Konvalinka
169,92 €/1l
21,24 €
Predajca: BRASTYGroup

Exkluzívny parfum Police To Be Exotic Jungle pre mužov, 40 ml
386,50 €/1l
15,46 €
Predajca: PerfumTraders

Police Passion Woman Woda toaletowa, 100ml
161,60 €/1l
16,16 €
Predajca: PerfumTraders
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Vhodné pre:
- Muži
- Hlasitosť:
- 125 ml
- Poznámky k vrchným tónom vône:
- Grapefruit
- Poznámky k základu vône:
- Jantár, Drevo
- Typ dávkovača:
- Sprej
Toaletná voda Police To Be Or Not To Be pre mužov rozprašuje mužnú vôňu z jedinečného skleneného flakónu s dizajnom lebky. Lebka, ktorá sa tradične spája s temnotou a tajomstvom, je v súčasnosti veľmi módna. V súlade s jedinečným dizajnom flakónu je rovnako odvážna aj jeho vonná kompozícia. Vôňa sa otvára pikantným čiernym korením a osviežuje chladným, šťavnatým grapefruitom. Svieže lístky fialky dodávajú jemný, elegantný nádych. Základ charakterizuje cédrové drevo a aromatické pačuli, ako aj jemný nádych bieleho jantáru.
- Objem náplne: 125 ml
- Toaletná voda pre mužov
- Vrchné tóny: čierne korenie a grapefruit
- Srdcové tóny: lístky fialky
- Základné tóny: cédrové drevo, pačuli a biely jantár
Parfém Police To Be bol vytvorený pre mladého, moderného muža, ktorý chce vyniknúť zo šedého a priemerného davu. Muž To Be chce byť trendsetterom, ktorý sám určuje štýl pre ostatných ľudí. Preto hľadá originálne vyjadrenie svojej osobnosti, preto hľadá odpoveď na hamletovskú otázku "byť či nebyť". To Be predstavuje oveľa viac než len jednoduchú vôňu - je to výzva, ako sa stať skutočne originálnym - mužným, silným, ochutnávajúcim život vo všetkých jeho aspektoch. Parfém bol uvedený na trh v roku 2011.
Nóty vône:
Nóty hlavy: grapefruit, čierne korenie
Nóty srdca: grapefruit, čierne korenie: fialový list
Základná nóta: pačuli, panenský céder, jantár
.
To Be by Police je mužná, korenisto-drevitá vôňa pre mužov. V úvode sa miešajú tóny grapefruitu a korenia, srdce ukrýva okvetné lístky fialky a záverečné tóny sú z jantáru, pačuli a cédrového dreva. Názov vône pripomína Hamletove myšlienky "Byť či nebyť, to je otázka". Flakón je stelesnený krištáľovou lebkou a bol uvedený na trh v roku 2011.
Objavte svieže a korenisté akordy, ktoré dizajnérsky dom Police spojil do vône "To Be or Not to Be" pre mužov. Táto jedinečná kompozícia, vytvorená špeciálne pre moderného muža, vás prinúti premýšľať o možnostiach dňa. Niekoľko streknutí na váš pulz Vrchné tóny odhaľujú silné vrchné tóny čierneho korenia a lahodného grapefruitu, ktoré sa rozvíjajú do srdcových tónov jablkového kvetu
Drevitá a korenistá vôňa pre mužov.
Nóty vône:
Vrchné tóny: grapefruit a korenie
Srdcové tóny: lístky fialky
Základné tóny: pačuli, panenský céder a ambra.
Pánska toaletná voda
grapefruit, korenie
okvetné lístky fialky
pačuli, céder, jantár
Polícia, ktorá má byť.
Toaletná voda pre mužov.
125 ml
- Vhodné pre:
- Obsah:
- 125 ml
- Hlavné vrchné tóny vône:
- Grapefruit
- Hlavné základné tóny vône:
- Hlavné zložky vône: jantár, drevo
- Typ dávkovača:
- Rozprašovač
Toaletná voda To Be od značky Police bola vytvorená výlučne pre mužov. Toto balenie obsahuje 125 ml vami vybraté vône.
Police To Be Man Woda toaletowa, 125ml
Police To Be je podmanivá vôňa pre moderného muža, ktorá stelesňuje esenciu mužnej sily a odráža kontrasty života. Úvodné tóny obsahujú odvahu čierneho korenia, ktorú nádherne zjemňuje povzbudzujúca ovocná sladkosť grapefruitu. Ako sa vôňa rozvíja, objavuje sa fascinujúce srdce, v ktorom lístky fialky dodávajú jedinečný kovový nádych. Táto zaujímavá kombinácia vytvára dynamickú a zvodnú vôňu, ktorá priťahuje pozornosť a zároveň zostáva ľahko sofistikovaná. Vôňu uzatvára hrejivý a príťažlivý základ z cédru, pačuli a jantáru. Tieto upokojujúce tóny vás obklopia a zanechajú trvalý dojem, ktorý pretrváva počas celého dňa.
Police To Be prináša všetky módne trendy v jednej fľaši. Silná vôňa, ktorá spája zvodné prvky s mladou osobnosťou moderného muža. Police To Be je pozvánkou na objavovanie nových horizontov vašej osobnosti. Na emocionálnej ceste prináša vo svojich tónoch esenciu mužnosti. Inšpiráciou pre túto odvážnu zmes pocitov a myšlienok bola príroda. Vo vrchných tónoch sa mieša čierne korenie s jemnosťou lístkov fialky a ovocnými tónmi grapefruitu. Srdcové tóny sú obklopené žiarivým akordom kvetu jablone, egyptského pelargónie a texaského cédra, na príjemnom základe pačuli, bieleho jantáru a dreva cassimira.
Police To Be Or Not To Be For Man Edt Spray vám poskytne vyjadrenie mužnej sily a životných kontrastov. Mužnú eleganciu čierneho korenia zmierňujú ovocné tóny grapefruitu. Vôňa sa uzatvára do útulného základu z dreva a bieleho jantáru. Čuchová skupina: korenistá, ovocná, drevitá
Police To Be Or Not To Be For Man Edt Spray
Vrchné tóny: Korenie, grapefruit: Stredné tóny: Základné tóny: Vôňa: jantár, virginský céder, pačuli
Police To Be - toaletná voda v spreji pre mužov 125ml
- Model
- To Be (Or Not To Be)
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 125 ml
- Zloženie
- Police To Be Man Woda toaletowa, 125ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- PániPániChlapci
- EAN kód
- 0679602601122679602601122
- Číslo od výrobcu
- 417231
- Model
- To Be (Or Not To Be)
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 125 ml
- Zloženie
- Police To Be Man Woda toaletowa, 125ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- PániPániChlapci
- EAN kód
- 0679602601122679602601122
- Číslo od výrobcu
- 417231
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu
![Obrázok produktu pre Police To Be [Or Not To Be] Woda toaletowa, 75ml](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/0a72d1953f8f650b04d72647843fc857.webp)
Police To Be [Or Not To Be] Woda toaletowa, 75ml
254,80 €/1l
19,11 €
Predajca: PerfumTraders

Police To Be My Avatar toaletná voda pre mužov 125 ml
172,32 €/1l
21,54 €
Predajca: Glamperfeu

Police 341121, Muži, 125 ml, Céder, Laurel, Citrón, Kardamon, Muškátový orech, Oranžový kvet, Tonka, Drevo, Sprej
198,24 €/1l
24,78 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Biela magnetická tabuľa 60x45 so 3 magnetmi, hubkou Hliníkový rám Biela tabuľa Memoboard Magnetická tabuľa Pinboard Magnetická nástenná tabuľa
15,89 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
13,39 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Policajný To Be Born To Shine Pre Mužov Toaletná Voda, 125 ml
173,92 €/1l
21,74 €
Predajca: Sykz

Police 771121, Muži, 125 ml, Citrus, Jablko, Cédrové drevo, Geranium, Korenie, Tonka, Vanilka, Vetiver, Drevo, 1 kusov
177,76 €/1l
22,22 €
Predajca: PerfumTraders

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Police To Be Exotic Jungle For Man Woda toaletowa, 125ml
173,12 €/1l
21,64 €
Predajca: PerfumTraders

Police To Be Bad Guy Woda toaletowa, 125ml
185,84 €/1l
23,23 €
Predajca: PerfumTraders

Police To Be Tattooart for man, Muži, 125 ml, Sprej, 1 kusov
152,24 €/1l
19,03 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Police To Be Green - Toaletná voda, 125ml
158,00 €/1l
19,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Police To Be #Freetodare For Man Woda toaletowa, 125ml
172,48 €/1l
21,56 €
Predajca: Glamperfeu

Police To Be Camouflage Woda toaletowa, 40ml
415,75 €/1l
16,63 €
Predajca: PerfumTraders

Nautica - Voyage EDT 100ml
172,00 €/1l
17,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Confidential Private Gold EDP 100ml
159,70 €/1l
16,35 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,97 €
Predajca: Glamperfeu

Montblanc Legend Spirit, Muži, 200 ml, Bergamot, Grapefruit, Ružové korenie, Kardamon, Lavander, Voda, Kašmírske drevo, Konárnik slivkový, biele pižmo, Drevo, Sprej
344,15 €/1l
68,83 €
Predajca: BRASTYGroup

Rasasi Hawas For Men parfumovaná voda pre mužov 100 ml
275,50 €/1l
27,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Jaguar Innovation Woda toaletowa, 100ml
367,20 €/1l
36,72 €
Predajca: IdoBuy

Policajný To Be The King Toaletná voda, 40 ml
454,50 €/1l
18,18 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Police Sport toaletná voda pre mužov 100 ml
178,50 €/1l
17,85 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Jaguar For Men Evolution EDT 100 ml M
172,00 €/1l
17,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

To Be Goodvibes pre mužov, 125 ml
190,88 €/1l
23,86 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Bruno Banani Man Toaletná Voda, 100 ml
243,60 €/1l
24,36 €
Predajca: NutraBestBG

Police To Be Exotic Jungle toaletná voda pre mužov 75 ml
315,20 €/1l
23,64 €
Predajca: Katomix

Exkluzívny parfum Police To Be Exotic Jungle pre mužov, 40 ml
386,50 €/1l
15,46 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
257,00 €/1l
25,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

AVANA iPhone 13 / iPhone 13 Pro Ochranné sklo Fólia na ochranu displeja Sklo 9H Anti-Spy Armour Film 2 kusy
10,99 €
Predajca: AVANA-Shop

Rozkladacia pohovka SACRAMENTO - čierna / červená
338,29 €
Predajca: Mirjan24_SKCZ

TTS Školská taška sada 5 kusov T-REX Dinosaur Series New Start
95,93 €
Doprava zdarma
Predajca: Minitoys
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
83% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
83%8% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
8%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%8% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
8%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 26. júla 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Krásny darček
Objem 0,125 l
Vôňa, ktorú som si objednal, je požadovaný darček. Vždy dobre padne.
Hodnotenie z 2. júla 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
ĎAKUJEME!
Objem 0,125 l
▀"▀"▓""▄▄"▄▄★ BLESKOVÉ DODANIE PRVOTRIEDNEHO TOVARU ZA SPRAVODLIVÚ CENU★ ĎAKUJEM★
Hodnotenie z 5. mája 2012 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrý deň!
Veľmi krásne vždy radosť
Hodnotenie z 16. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,125 l
Hodnotenie z 7. júna 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,125 l
Hodnotenie z 27. septembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,125 l
Hodnotenie z 2. septembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,125 l
Hodnotenie z 9. marca 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,125 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(309)Počet hodnotení: 309
51,13 €
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
31,31 €
Predajca: PerfumTraders
626,20 €/1l

Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
88,55 €
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l

Creed Love in White parfémovaná voda pre ženy 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(17)Počet hodnotení: 17
198,53 €
Predajca: PerfumTraders
2 647,07 €/1l

Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(32)Počet hodnotení: 32
130,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 309,60 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
104,17 €
Predajca: PerfumTraders
520,85 €/1l

Floris No. 89 toaletná voda 100 ml sprej



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(18)Počet hodnotení: 18
97,97 €
Predajca: PerfumTraders
979,70 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male Toaletná voda, 125 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
77,70 €
Predajca: PerfumTraders
621,60 €/1l

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, 200 ml, Jazmín, Čaj, Jablko, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE,...



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(16)Počet hodnotení: 16
79,89 €
Predajca: PerfumTraders
399,45 €/1l

Hermes Le Jardin de Monsieur Li, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Benzyl Salicylate, Limonene, Ethylhexyl..., 1 kusov



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(34)Počet hodnotení: 34
79,05 €
Predajca: PerfumTraders
790,50 €/1l

Giorgio Armani Emporio Armani Stronger With You Woda toaletowa 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(25)Počet hodnotení: 25
77,58 €
Predajca: PerfumTraders
775,80 €/1l

Prada Prada L´Homme toaletná voda pre mužov 100 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(31)Počet hodnotení: 31
92,88 €
Predajca: PerfumTraders
928,80 €/1l

Acqua di Parma Bergamotto Di Calabria, Unisex, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL..., 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,91 €
Predajca: PerfumTraders
919,10 €/1l

Korres Fragrance White, Žena, Eau de toilette, 50 ml, Bergamot, Neroli, Mandarínka, Jazmín, Pivonka, Frézia, Cédrové drevo, Konárnik slivkový, Pižmo



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(13)Počet hodnotení: 13
25,24 €
Predajca: Pharmacygreek
504,80 €/1l

Carolina Herrera 212 Nyc Eau De Toilette Spray 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
73,73 €
Predajca: PerfumTraders
737,30 €/1l

Annayake Undo pour Homme EDT 100 ml M



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(60)Počet hodnotení: 60
57,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
573,50 €/1l

Yves de Sistelle CHAIRMAN toaletná voda v spreji 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(48)Počet hodnotení: 48
22,00 €
Predajca: fair-play91
220,00 €/1l