4,4



Na základe 7 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Shark HD6051SEU, Multistylingová kulma, Airflow, 120 °C, 220 °C, Zlato, 2,44 m352,22 €
Predajca: BalticVaris_DE

Ďalšie informácie o reklame
Kulma na vlasy 5 v 1 s 3 barelmi, kulma na vlasy veľké kučery Kulmy na vlasy Nastaviteľná teplota Kulma na vlasy s vlnou Keramický povlak Curl52,91 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
51,85 €
Doprava zdarma
Predajca: BorlinGmbH

Ďalšie informácie o reklame
INF Kulma s tromi tyčami Biela/Zlatá 25 mm32,59 €
Doprava zdarma
Predajca: INFshop

Ďalšie informácie o reklame
Kefa na vlasy Remington AS758063,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Remington REM-CI95, Kulma, Teplé, 210 °C, 30 s, Čierna, 3 m
29,71 €
Predajca: egenta-shop

Remington CI9532, Kulma, Teplé, 150 °C, 210 °C, Čierna, 3 m
38,28 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: Morelenet

Braun Satin Hair 3 AS 330, Teplovzdušná kefa, Čierna, Modrá, orgován, 2 m, 400 W, 66 mm, 348 mm
152,29 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Remington CI53W, Kulma, Teplé, 210 °C, 30 s, Tyrkysová, Biela, 1,8 m
37,53 €
Doprava zdarma
Predajca: ElektroAruhaz

Esperanza EBL014, Teplé, 180 °C, Čierna, 1,8 m, 25 W, AC
12,79 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Remington CI91X1, Kulma, Teplé, 120 °C, 210 °C, PTC keramické výhrevné teleso, 30 s
41,37 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Remington CI83V6, Kulma, Teplé, 150 °C, 210 °C, PTC keramické výhrevné teleso, 30 s
46,48 €
Predajca: somnia24

Remington PROLUXE MIDNIGHT EDITION, Kulma, Teplé, Kužeľový tvar, Suché vlasy, 120 °C, 210 °C
147,67 €
Predajca: TR8

BaByliss Tight Curls, Kulma, Teplé, Tlačidlá, Rovný valcový tvar, Všetky typy vlasy, Dlho, Stredná, Krátky
35,18 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Remington mal spotrebie CI6X10
44,97 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Adler AD 2112, Kulma, Teplé, Rovný valcový tvar, Čierna, Ružové zlato, Keramický, Výkon
16,66 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Remington CI5319, Kulma, Teplé, 140 °C, 210 °C, 30 s, Čierna
36,23 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Remington S8670, Multistylingová kulma, Teplé, 60 s, Čierna, 1,8 m, 220 - 240 V
48,40 €
Predajca: FANEO

ProfiCare PC-HC 3049, Kulma, Kužeľový tvar, Normálne vlasy, Suché/mokré vlasy, Zlato, Biela, Hák na zavesenie
15,20 €
Doprava zdarma
Predajca: ClatronicCZSK

BaByliss TRIPPLE WAVER, Kulma, Teplé, Tlačidlá, 140 °C, 220 °C, Čierna
57,99 €
Predajca: esiteo

Golden Curl GL506 The Black čierna kulma
179,00 €
Predajca: egenta-shop
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Kónická kulma Remington CI96W1 je zariadenie, s ktorým vytvoríte krásne a módne kučery za pár okamihov. Zariadenie má 13-25 mm zúžené telo s pokročilým hodvábnym keramickým povrchom pre hladšie a hodvábnejšie kučery a digitálny displej s reguláciou teploty od 120 do 220 stupňov Celzia
Vlastnosti produktu: - Vhodné pre všetky typy kuliem, ktoré sa dajú natočiť na vlasy:
- priemer kulmy 13-25 mm
- digitálny displej
- rozsah teploty od 120 do 220 stupňov Celzia
- rýchle nahriatie za 30 sekúnd
- pokročilé hodvábne keramické dosky s povrchovou úpravou
- nezahrievajúca sa špička
- teplotný zámok, ktorý zabraňuje náhodným zmenám teploty
- automatické vypnutie po 60 minútach
- 3 metre dlhý otočný kábel
- ďalšie príslušenstvo: tepelne izolačné puzdro, ochranné rukavice
Remington CI96W1 je kónická kulma s priemerom 13 - 25 mm s rýchlym zahriatím do 30 sekúnd, takže krásne a efektné kučery vytvoríte už za pár okamihov. Prístroj je vybavený množstvom funkčných bezpečnostných prvkov, ako je funkcia uzamknutia teploty, automatické vypnutie po 60 minútach a nezahrievajúca sa špička, vďaka čomu je kulma bezpečná na každodenné používanie. K ďalším funkciám patrí 3m otočný kábel na jednoduché manévrovanie s kulmou a ďalšie príslušenstvo, ako je tepelnoizolačné puzdro a ochranné rukavice.
- Odteraz môžete zdokonaliť svoj vzhľad pomocou kužeľovitej kulmy Silk CI96W1, ktorá vám zaručí hodvábne lesklé kučery a vlny (13–25 mm). Keramický povlak obsahuje skutočné proteíny z hodvábu, vďaka čomu dosiahnete výsledky ako u kaderníka.Doba nahrievania je len 30 sekúnd a digitálny displej zobrazuje 11 variabilných nastavení teploty od 120 do 220 °C. Blokovanie tlačidiel zabraňuje neúmyselnému nastaveniu teploty a automatické bezpečnostné vypnutie po 60 minútach zaisťuje maximálnu bezpečnosť pri stylingu. 3 m dlhý kábel s otočným kĺbom
- , priložená taška na uloženie a rukavica odolná voči teplu zaručujú bezpečnosť a pohodlie
- aj na cestách.
- Model:
- Kulma
- Vyrovnávanie vlasov:
- Nie
- Natáčanie vlasov:
- Áno
- Textúrovanie vlasov:
- Nie
- Sušenie vlasov:
- Nie
- Ionizátor:
- Nie
- Keramické kúrenie:
- Áno
- Teplota (max):
- 210 °C
- Doba zahrievania:
- 30 s
- Farba:
- Červená
- Vstavaný displej:
- Áno
- Automatické vypnutie:
- Áno
Dizajn
- Farba produktu: červená
Výkon
- Teplota (max):210 °C
- Čas zahriatia:30 s
- Iónová funkcia:Nie
- Vyrovnávanie vlasov:Nie
- Kulmovanie vlasov:Áno
- Sušenie vlasov:Nie
- Štruktúrovanie vlasov:Nie
- Keramický vykurovací systém:Áno
- Typ: Curling prútik
Ergonómia
- Automatické vypnutie:Áno
- Postavené- na displeji: Áno
Objavte silu a eleganciu kulmy Remington T|Studio Silk v príťažlivom červenom odtieni. Tento profesionálny nástroj je navrhnutý na jednoduché a rýchle vytváranie dokonalých kučier.
Kulma T|Studio Silk sa vyznačuje pokročilou technológiou:
- Keramický poťah na rovnomerné rozloženie tepla
- Maximálna teplota 210 °C pre dlhotrvajúce výsledky
- Rýchle zahriatie za 30 sekúnd
- Vstavaný displej na presné ovládanie
- Funkcia automatického vypnutia pre maximálnu bezpečnosť
Červená keramika poskytuje nielen atraktívny vzhľad, ale aj optimálny sklz po vlasoch, čím riziko poškodenia a zabezpečuje hodvábny vzhľad.
Kulma Remington je ideálna pre tých, ktorí chcú mať definované kučery alebo jemné vlny, a prispôsobí sa rôznym dĺžkam a typom vlasov. Vďaka svojej všestrannosti je ideálna na každodenné použitie alebo špeciálne príležitosti.
Technológia rýchleho nahriatia šetrí drahocenný čas počas úpravy vlasov, zatiaľ čo presná regulácia teploty umožňuje prispôsobiť úpravu vašim potrebám.
Spoločnosť BestDigit s hrdosťou ponúka túto profesionálnu kulmu, ktorá spája vysoký výkon a atraktívny dizajn. Kvalita značky Remington sa odráža v každom detaile, od robustnej konštrukcie až po jednoduché používanie.
Neuspokojte sa s priemernými kučerami. Vyberte si kulmu T|Studio Silk a dosiahnite výsledky ako zo salónu priamo u vás doma. Kúpte si ju teraz a premeňte svoju stylingovú rutinu na ný zážitok!
Remington CI96W1 Hodvábna kónická kulma
Vďaka vysokokvalitnému keramickému povlaku s hodvábnymi proteínmi vytvára
kužeľovitá kulma z produktového radu Silk mimoriadne lesklé a hladké kučery. S priemerom 13 až 25 mm vyčaruje CI96W1 špirálové kučery s plným odrazom.
Digitálny displej spoľahlivo zobrazuje teplotu od 120 do 220 °C - po zahriatí len 30 sekúnd (pri minimálnej teplote).
Automatické vypnutie po 60 minútach zaručuje dodatočnú bezpečnosť.
Celkové balenie dopĺňa praktické tepelne odolné vrecko na uskladnenie a ochranná rukavica proti prehriatiu.
Digitálny displej uľahčuje nastavenie rôznych stupňov teploty a čas nahriatia je len 30 sekúnd (120 °C).
S touto vysokokvalitnou kulmou vytvoríte mimoriadne prepracované účesy bez námahy a v čo najkratšom čase.
13-25 mm kužeľovitá kulma na špirálové kučery
Vysokokvalitný keramický povlak s hodvábnymi proteínmi
30-sekundový čas nahriatia
Digitálny displej 120-220 °C
Automatické bezpečnostné vypnutie po 60 minútach
Zámok tlačidla - zabraňuje neúmyselnému nastaveniu teploty
Rukavica na ochranu proti prehriatiu
Úložná taška
3 m kábel salónnej dĺžky
Pripravte sa na úžasné účesy s hodvábne hladkými a mimoriadne lesklými vlasmi.
Či už chcete vlasy narovnať, natočiť alebo jednoducho vysušiť, s radom Silk môžete teraz dosiahnuť dokonalý vzhľad.
Rad výrobkov Silk pozostáva z našej najprofesionálnejšej a najrýchlejšej* žehličky na vlasy pre výsledky ako od kaderníka, výkonného sušiča vlasov Silk a troch inovatívnych stylerov Silk pre hodvábne lesklé kučery a vlny.
* Z hľadiska času zahrievania.
- kužeľovitá kulma s priemerom 13-25 mm na špirálovité kučery
- Vysokokvalitný keramický poťah s hodvábnymi proteínmi
- čas nahriatia 30 sekúnd
- Digitálny displej 120-220 °C
- Automatické bezpečnostné vypnutie po 60 minútach
- Blokovanie tlačidiel
- Rukavica na ochranu pred teplom
- Vrecko na uskladnenie
- 3 m kábel v dĺžke salónu
- 13 až 25 mm kužeľová kulma
- Vysokokvalitný keramický poťah s hodvábnymi proteínmi a 3D efektom
- 30-sekundový čas nahriatia na 100 ºC
- Digitálny displej 120 až 220 ºC
- 3 m kábel v dĺžke salónu
Remington Remington kulma (CI96W1) hodvábne čierna červená
Remington CI96W1. Typ: Kulma, Technológia: Teplota, Teplota (min.): 120 °C. Farba výrobku: čierna, červená. Dĺžka kábla: 3 m. Vstupné napätie AC: 120-240 V. Priemer trysky: 2,5 cm
- Priemer
- 25 mm
- Farba
- Červená
- Model
- Lockenstab
- Hmotnosť
- 570 g
- Zloženie
- zahrnuté v opise
- Výrobca
- Výkon
- 60 W
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 4008496789177
- Číslo od výrobcu
- CI96W1
- Priemer
- 25 mm
- Farba
- Červená
- Model
- Lockenstab
- Hmotnosť
- 570 g
- Zloženie
- zahrnuté v opise
- Výrobca
- Výkon
- 60 W
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 4008496789177
- Číslo od výrobcu
- CI96W1
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Kulma na vlasy 5 v 1 s 3 barelmi, kulma na vlasy veľké kučery Kulmy na vlasy Nastaviteľná teplota Kulma na vlasy s vlnou Keramický povlak Curl
52,91 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
51,85 €
Doprava zdarma
Predajca: BorlinGmbH

Remington S3500, Žehlička na vlasy, 15 s, Čierna, Keramický turmalín, 1,8 m, 230 °C
23,84 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Braun Satin Hair 3 AS 330, Teplovzdušná kefa, Čierna, Modrá, orgován, 2 m, 400 W, 66 mm, 348 mm
152,29 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Samsung Galaxy A15 SM-A155F 16,5 cm (6,5") Hybrid Dual-SIM Android 14 4G USB Type-C 4 GB 128 GB 5000 mAh Čierna, modrá
499,00 €
Predajca: G-Electronics

Xiaomi MI True Wireless Earbuds Basic 2 - Skutočne bezdrôtové slúchadlá s mikrofónom - do uší - Bluetooth - aktívne potláčanie šumu - čierne (BHR4272GL)
23,33 €
Predajca: M_plus_L

Fén na vlasy Ionic 800W Sušič vlasov so stylingovými tryskami a difuzérom rodinu Rýchlosti vetra Úrovne teploty Styling Režim studeného vzduchu Retoo
13,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Hoover Zeegma Zonder Base Jet bezvreckový so sadou nástavcov čierny 900W Podlahový vysávač energetickej triedy A špičkový výkon 4000W
167,60 €
-16,70 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
150,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

LEGO Marvel Avengers Iron Man Mech Playset, Stavebnica, 6 rok / roky, 148 kusov, 155 g
31,47 €
Predajca: Capi-cap

Plážový stan 145x100x70cm - tyrkysovo - sivý
17,16 €
Predajca: ProTechShop

Koleston Perfect farba na vlasy Me+ Rich Naturals pre ženy 60 - 10/16 - Wella Professionals
126,33 €/1l
7,58 €
Predajca: MAGUHAAR

Apple iPhone 15 Pro , 15,5 cm (6.1"), 2556 x 1179 px, 128 GB, 48 MP, iOS 17, Titán
Generálne opravený
779,36 €
Predajca: NESATEC

Nintendo Minecraft Switch Edition, Nintendo Switch, Režim multiplayer, E10 + (starší 10 rokov)
35,88 €
Predajca: M_plus_L

GOURMETMAXX Stabmixer 400W weiß/grau 302463
20,89 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

Remington CI91AW, Kulma, Teplé, 210 °C, 30 s, Čierna, Ružové zlato, 3 m
43,91 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
38,74 €
Doprava zdarma
Predajca: Kaufland

Poly ratanová sedacia súprava jedálenský stôl obývačka záhradný nábytok záhradná súprava 1x stôl + 2x stoličky + 1x lavica + 2x stoličky - sivá
379,00 €
Doprava zdarma
Predajca: EveMotionGmbH

Slnečník 180 cm farebný
17,64 €
Predajca: Special-trends

VASAGLE skrinka na topánky s 3 klapkami na topánky 120x60x24 cm vintage
85,00 €
Predajca: Kokiska

Samsung Galaxy Buds2, slúchadlá, do uší, hovory/hudba, grafitové, binaurálne, prijatie/ukončenie hovoru, prehrávanie/pauza, skladba <, Ortung >
255,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Paw Patrol - "GO TEAM" detská posteľná bielizeň, obojstranná posteľná bielizeň, 100x135 a 40x60 cm
42,99 €
Doprava zdarma
Predajca: TONMARKE

Dolce&Gabbana The One For Men Woda parfumovaná 100ml
645,20 €/1l
64,52 €
Predajca: PerfumTraders

Lacoste Pour Femme Woda perfumowana, 50ml
738,20 €/1l
36,91 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

LEGO Star Wars Armored Assault Tank (AAT), Stavebnica, 7 rok / roky, 286 kusov, 446 g
174,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Brick-Heaven

Lixada Inline detské nastaviteľné inline korčule s osvetlenýmiPolyuretánkolieskami kolieskové korčule darček pre deti teenagerov, chlapcov dievčatá začiatočníkov dámy mužov, veľkosť S : 28-33
111,31 €
Doprava zdarma
Predajca: funnyshopping

Cyklónový ručný vysávač CLEANmaxx Akku Sensation - modrý/strieborný
182,68 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

PLAYMOBIL 070826, Autobus, 5 rok / roky, Plast, Modrá, Biela
99,68 €
Predajca: Capi-cap

RCB elektrický skúter pre deti, skladací elektrický skúter pre deti, maximálny dojazd 16 km, maximálna rýchlosť 20 km/h
189,99 €
Doprava zdarma
Predajca: hatservice

Lavica na topánky VASAGLE s úložným priestorom, 3 otvorené priehradky, dĺžka 80 cm, hnedá
56,99 €
Predajca: Houseland

Dohľadová kamera WLAN | vonkajšia a vnútorná | detekcia pohybu pre dom, dieťa, vchodové dvere | 355° otočná, 1080p, 2,4 GHz WiFi, IP | Retoo
59,65 €
Predajca: NetworkTechnologies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov


































Hodnotenia zákazníkov
86% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
86%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%14% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
14%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 6. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Kulma
Farba Červená
Úžasná kulma na vytváranie krásnych kučier
Hodnotenie z 29. apríla 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Lovkenstaab
Farba Čierna
Veľmi dobré
Hodnotenie z 3. októbra 2020 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super
Farba Červená
Veľmi krásne volány
Hodnotenie z 28. októbra 2020 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Odporúčam
Farba Červená
Najlepší produkt.
Hodnotenie z 16. marca 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Príliš horúce
Farba Červená
Bohužiaľ sa ho sotva môžete dotknúť napriek tomu, že rukavica je príliš horúca
Hodnotenie z 10. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Farba Červená
Hodnotenie z 6. júna 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Farba Červená
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Multistyler 6 v 1 Teplovzdušná kefa – Profesionálny sušič a kulmofén s 6 nadstavcami, 1300 W, automatické natáčanie, ionizácia a objem – Sivý
199,95 €
Predajca: Baskany

Viacúčelový styler 5v1 s príslušenstvom na styling HB-618
59,99 €
Predajca: RESTEQ

Ultra tenký krepovací prístroj s priemerom 10 mm, s 2 stupňami teploty, krepovací prístroj s výkonom 25 W a dĺžkou kábla 1,8 m - FINETWIRLY



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
16,99 €
Predajca: Mormark

Fleau Beauty kulma – PRO edícia – Multistyler – Sušič vlasov – Kulmofén – Stylingová kefa – Fénová kefa – 6 v 1 set – Čierna



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(41)Počet hodnotení: 41
79,95 €
Predajca: Fleaugoods

B137 Tl Curlbreeze Automatická kulma - dokonalé kučery stlačením tlačidla
114,77 €
Predajca: Hairshop

REVENTO® AeroTwist 5 v 1 sušič vlasov a kulma Ionizácia Automatické natáčanie 3 teploty Vymeniteľné hroty



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(11)Počet hodnotení: 11
36,90 €
-18%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,90 €
Predajca: REVENTO

Teplovzdun kefa Remington AS5860 E51 Botanicals



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
69,99 €
Predajca: FlatPrime

Air Combo Pro Styling
107,99 €
Predajca: SuperMerchant

Fleau Beauty kulma – PRO edícia – Multistyler – Sušič vlasov – Kulmofén – Stylingová kefa – Fénová kefa – 6 v 1 set – Skladacia



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(41)Počet hodnotení: 41
79,95 €
Predajca: Fleaugoods

Fleau Beauty kulma – PRO edícia – Multistyler – Sušič vlasov – Kulmofén – Stylingová kefa – Fénová kefa – 6 v 1 set – Biela



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(41)Počet hodnotení: 41
84,95 €
Predajca: Fleaugoods

STYLE & SHINE by VITALmaxx Straight & Air Styler – súčasné sušenie a vyrovnávanie vlasov
99,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

Kulma na vlasy NOVA NHC-2007A špirálová



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
5,27 €
Predajca: Dareknaklik

Dvojúčelová kulma Narovnávač vlasov Trojvalcová vlnová kulma Hrebeň na narovnávanie vlasov Nástroj na úpravu vlasov s možnosťou nastavenia teploty LCD displej
75,99 €
Predajca: PrimePick

Karamelová kulma s tvarom písmena S, s keramickým povrchom a technológiou negatívnych iónov



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(43)Počet hodnotení: 43
12,99 €
Predajca: Mormark

Kulma na vlasy 5 v 1 s 3 barelmi, kulma na vlasy veľké kučery Kulmy na vlasy Nastaviteľná teplota Kulma na vlasy s vlnou Keramický povlak Curl



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(91)Počet hodnotení: 91
52,91 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
51,85 €
Predajca: BorlinGmbH

BEAUTIFLY CurlSpin kefa na sušenie vlasov
57,20 €
-38%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
35,00 €
Predajca: Beautifly

Sada teplovzdušných kefiek 5 v 1 Air Styler: iónový fén na vlasy, fén na vlasy, okrúhla kefa na vlasy, narovnávacia kefa, tepelná kefa - D2YME 1+1 zad



3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5(73)Počet hodnotení: 73
25,99 €
Predajca: Mormark

GA.MA Multistyler UniQ Vibrance, Multistylingová kulma, Airflow, Šedá, Ružová, Turmalín, 1,8 m, 1500 W



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
184,55 €
Predajca: NetworkTechnologies
392,66 €/1kg

SENCOR SHS 0910GD Autorotačný kulmofén, Automatické otáčanie doľava a doprava, Keratin Care+, 38 mm keramická kefa, 50 mm XL keramická kefa, 2 Nastavenia rýchlosti a teploty



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
32,99 €
Predajca: Planeo

SENCOR SHS 8550BK Príkon: 1000 W, 2 stupne nastavenia teploty, 7 výmenných nadstavcov, , tlačidlo studeného vzduchu, bezpečnostná poistka proti prehriatiu, farba: čierna
33,90 €
Predajca: Planeo