4,8



Na základe 27 hodnotení
Už len 1 kus za túto cenu
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Dior Hypnotic Poison, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka1 860,40 €/1l
93,02 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dior Pure Poison, Ženy, 30 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Pižmo, Oranžový kvet, Sprej, 1 kusov2 738,00 €/1l
82,14 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Loewe 001 Woman Woda perfumowana, 100ml1 096,90 €/1l
112,54 €
-2,85 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
109,69 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Yves Saint Laurent Y Pour Homme Woda perfumowana, 200ml680,95 €/1l
139,78 €
-3,59 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
136,19 €
Predajca: PerfumTraders

Yves Saint Laurent La Nuit de L'Homme Eau de Parfum Woda perfumowana, 100ml
1 236,30 €/1l
123,63 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

Yves Saint Laurent Y Le Parfum Pour Homme Woda perfumowana, 100 ml
1 415,80 €/1l
141,58 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

Yves Saint Laurent L'Homme Le Parfum Woda perfumowana, 100ml
955,10 €/1l
98,04 €
-2,53 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
95,51 €
Predajca: PerfumTraders

Yves Saint Laurent - Y L´Elixir Parfum Concentre 60ml
1 767,50 €/1l
106,05 €
Predajca: PerfumTraders

Yves Saint Laurent Elle parfémovaná voda pre ženy 80 ml
1 112,75 €/1l
91,40 €
-2,38 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
89,02 €
Predajca: PerfumTraders

Yves Saint Laurent Manifesto parfémovaná voda pre ženy 90 ml
1 222,11 €/1l
135,00 €
-25,01 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
109,99 €
Predajca: ParfumerieMarjoAmsterdam

Yves Saint Laurent Cinéma parfémovaná voda pre ženy 80 ml
1 185,75 €/1l
94,86 €
Predajca: PerfumTraders

Yves Saint Laurent Black Opium Le Parfum Woda perfumowana, 50ml
1 822,60 €/1l
91,13 €
Predajca: Glamperfeu

Yves Saint Laurent Mon Paris Couture Eau de Parfum für Damen 90 ml
1 944,44 €/1l
175,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo

Yves Saint Laurent Y Le Parfum Pour Homme Woda perfumowana, 60 ml
1 864,83 €/1l
111,89 €
Predajca: Glamperfeu

Dior Pure Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Oranžový kvet, Pižmo
1 363,10 €/1l
136,31 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Yves Saint Laurent - La Nuit de L`Homme Le Parfum 100ml
1 106,20 €/1l
110,62 €
Predajca: PerfumTraders

Yves Saint Laurent Opium Woda perfumowana, 50ml
1 645,60 €/1l
82,28 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
651,20 €/1l
65,12 €
Predajca: Novada-Shop

Widian Cullinan Diamond Extrait de Parfum 50 ml UNISEX
3 768,60 €/1l
188,43 €
Doprava zdarma
Predajca: Glamperfeu
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
YVES SAINT LAURENT
Yves Saint Lauren Elle
Kvetinovo-drevitá a pižmová vôňa pre ženy, uvedená na trh v roku 2007.
Nóty vône:
Vrchné tóny: citrón amalfi, pivonka, liči
Srdcové tóny: jazmín, ružové korenie, ruža, frézia
Základné tóny: vetiver, pačuli, céder, ambrette (pižmo)
Nechajte sa prekvapiť 100% originálnym dámskym parfémom Yves Saint Laurent Elle EDP a zvýraznite svoju ženskosť pomocou tohto exkluzívneho dámskeho parfému s jedinečnou, osobnou vôňou. Objavte 100 % originálne produkty značky Yves Saint Laurent!
- Objem: 90 ml
- Typ: Dámsky parfumovaný dezodorant, ktorý sa hodí pre všetky typy parfumov: Obsah: EDP (parfumovaná voda)
- Fragrance Name: Elle
- Typ vône: Elle: EDP
- Pohlavie: Dámsky
- Dôležité informácie: V závislosti od reklamných akcií výrobcu alebo ročného obdobia sa môže líšiť dizajn balenia výrobku. Rozdielne balenia sa uchovávajú .
Informácie o všeobecných predpisoch o bezpečnosti výrobkov:
L'Oréal France
14, rue Royale - 75008 Paris
75008 - Paris
+33911774444
[email protected]
Tento nádherný, vášnivý parfém od Yves Saint Laurent je kvetinovo-drevitá pižmová vôňa pre ženy. Vôňu pre mladé ženy navrhli dva uznávané nosy Olivier Crisp a Jacques Cavallier. Vrchné tóny citrónu a listov liči pivonky sa snúbia so vzácnym srdcom vône z jazmínu, ruže Sambac a frézie a šťavnatými akordmi ružových bobúľ
Yves Saint Laurent Elle parfumovaná voda v spreji 90ml
Yves Saint Laurent - Elle EDP 90ml Standard package. For women.
YSL Elle Edp Spray
YSL Elle Edp Spray L0061400 FRANCE kartón @ 1 fľaša x 90 ml
- Rozmery
- 90 ml
- Hmotnosť
- 1 kg
- Druh vône
- kvetinový
- Objem
- 90 ml
- Zloženie
- ALKOHOL PARFUM / VÔŇA AQUA / VODA BUTYLMETOXYDIBENZOYLMETÁN LINALOOL LIMONÉN CITRONELLOL HYDROXYCITRONELLAL BENZYLALKOHOL KUMARÍN GERANIOL CITRAL EUGENOL FARNESOL CINNAMYLALKOHOL HEXYLCINNAMAL CI 60730 1 EXT VIOLET 2 HELL CHE
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 3365440332546
- Číslo od výrobcu
- L0061403
- Rozmery
- 90 ml
- Hmotnosť
- 1 kg
- Druh vône
- kvetinový
- Objem
- 90 ml
- Zloženie
- ALKOHOL PARFUM / VÔŇA AQUA / VODA BUTYLMETOXYDIBENZOYLMETÁN LINALOOL LIMONÉN CITRONELLOL HYDROXYCITRONELLAL BENZYLALKOHOL KUMARÍN GERANIOL CITRAL EUGENOL FARNESOL CINNAMYLALKOHOL HEXYLCINNAMAL CI 60730 1 EXT VIOLET 2 HELL CHE
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 3365440332546
- Číslo od výrobcu
- L0061403
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Yves Saint Laurent La Nuit de L'Homme Eau de Parfum Woda perfumowana, 100ml
1 236,30 €/1l
123,63 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

Yves Saint Laurent Y Le Parfum Pour Homme Woda perfumowana, 100 ml
1 415,80 €/1l
141,58 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

Yves Saint Laurent - Y L´Elixir Parfum Concentre 60ml
1 767,50 €/1l
106,05 €
Predajca: PerfumTraders

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
651,20 €/1l
65,12 €
Predajca: Novada-Shop

Yves Saint Laurent Black Opium Le Parfum Woda perfumowana, 50ml
1 822,60 €/1l
91,13 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Yves Saint Laurent Y Pour Homme Woda perfumowana, 200ml
680,95 €/1l
139,78 €
-3,59 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
136,19 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
326,40 €/1l
32,64 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
93% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
93%4% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
4%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%4% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
4%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 14. septembra 2011 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobre vonia
Objem 0,05 l
Objednala som si parfum na odporúčanie a nebola som sklamaná, kedykoľvek znova. Vôňa presne zodpovedá mojim predstavám, pretože som dlho používala "Nu", ktorá už bohužiaľ nie je dostupná.
Hodnotenie z 22. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Nádherná vôňa „Elle“ od Yves Saint Laurent
Objem 0,09 l
Nádherná, nenápadná vôňa, používam ju každý deň
Hodnotenie z 5. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Parfumy
Objem 0,09 l
Toto je môj obľúbený. Vôňa je jednoducho úžasná.
Hodnotenie z 14. decembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Yves Saint Laurent
Objem 0,09 l
Veľmi dobré a veľmi krásne. Je to môj obľúbený parfum. Ďakujem.
Hodnotenie z 23. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.it. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.it.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Objednávka v poriadku
Objem 0,09 l
Všetko ok veľmi rýchlo
Hodnotenie z 10. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
objednávka
Objem 0,09 l
Skvelý parfum
Hodnotenie z 9. júna 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko bolo v poriadku
Objem 0,09 l
Veľmi sa mi to páči
Hodnotenie z 21. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super
Objem 0,09 l
Super je perfektné
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Creed Himalaya, Woda perfumowana, 50ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(17)Počet hodnotení: 17
158,51 €
-4,07 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
154,44 €
Predajca: PerfumTraders
3 088,80 €/1l

Burberry - Hero EDP 100ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(21)Počet hodnotení: 21
80,18 €
Predajca: PerfumTraders
801,80 €/1l

Burberry My Black Parfum, Ženy, 90 ml, Jazmín, Broskyňa, Ruže, Jantár, Pačuli, Sprej



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(14)Počet hodnotení: 14
67,84 €
Predajca: PerfumTraders
753,78 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(182)Počet hodnotení: 182
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(9)Počet hodnotení: 9
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Hugo Boss Hugo Intense parfémovaná voda pre mužov 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
45,45 €
Predajca: PerfumTraders
606,00 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Carolina Herrera La Bomba, Ženy, 80 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 kusov



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(76)Počet hodnotení: 76
100,20 €
Predajca: PerfumTraders
1 252,50 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(11)Počet hodnotení: 11
35,80 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
34,90 €
Predajca: PerfumTraders
279,20 €/1l

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 60ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(587)Počet hodnotení: 587
117,99 €
Predajca: LOGNOW
1 966,50 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(29)Počet hodnotení: 29
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,94 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,56 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1502)Počet hodnotení: 1502
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
-20,01 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
198,15 €
Predajca: PerfumTraders
1 981,50 €/1l

Creed Silver Mountain Water Parfémovaná Voda, 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(19)Počet hodnotení: 19
275,73 €
Predajca: PerfumTraders
2 757,30 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l

Xerjoff Torino 21 Eau de Parfum 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(70)Počet hodnotení: 70
206,18 €
Predajca: PerfumTraders
2 061,80 €/1l

TOM FORD Ombre Leather, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kardamon, Jazmín, Koža, ambra, Moss, Pačuli



4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5(66)Počet hodnotení: 66
137,62 €
Predajca: PerfumTraders
1 376,20 €/1l

TOM FORD Noir, Muži, 100 ml, ALCOHOL DENAT., WATER\AQUA\EAU, TOM FORD MEN'S FRAGRANCE (PARFUM), LIMONENE, BUTYL...



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(45)Počet hodnotení: 45
131,43 €
Predajca: PerfumTraders
1 314,30 €/1l

Nishane - Not even the Extrait de Parfum 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(27)Počet hodnotení: 27
163,88 €
Predajca: PerfumTraders
1 638,80 €/1l