5,0



Na základe 74 hodnotení
Moschino Cheap & Chic I Love Love, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Grapefruit, Citrón, Oranžová, Červené ríbezle, Škorica, Konvalinka, Ruže, Céder, Pižmo, Drevo
39,45 €
394,50 € / 1l
Doprava zdarma
Doprava k vám domov
Nenechajte si ujsť!
Toaletné vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Dior J'Adore, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Oranžová, Neroli, Ruže1 398,10 €/1l
139,81 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dior Fahrenheit, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový754,80 €/1l
150,96 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, Letné, 50 ml, Jablko, Citrón, Bamboo, Jazmín, Ruže, Jantár, Cédrové drevo, Moss822,00 €/1l
41,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Guerlain L'homme Idéal, Muži, 150 ml, Nádoba na jedno použitie, Citrus, Oranžový kvet, rozmarín, Mandle, Tonka, Koža, Drevo558,13 €/1l
85,90 €
-2,18 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
83,72 €
Predajca: PerfumTraders

Moschino Cheap and Chic, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Petitgrain olej, Yuzu, Cyklámen, Jazmín, Pivonka, Ruže, Fialový, lekno, ambra, Kosatec, Pižmo, Santalové drevo, Tonka, Vanilka, Vetiver
444,40 €/1l
44,44 €
Predajca: PerfumTraders

Moschino Funny!, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Oranžová, Ružové korenie, Červené ríbezle, Zelený čaj, Jazmín, Pivonka, Fialový, ambra, Céder, Pižmo, Konárnik slivkový
415,80 €/1l
20,79 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Moschino Uomo?, Muži, 75 ml, Nádoba na jedno použitie, Aldehyd, Koriander, Kumkvat, Škorica, šalviový olej, Cyklámen, Labdanum, ambra, Céder, Pižmo, Šalvia
254,40 €/1l
19,08 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Moschino So Real Cheap & Chic, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Čierne ríbezle, Oranžová, Raspberry, mandarínka, Jazmín, Magnólia, Pivonka, Ambroxan, Céder, Pižmo, Konárnik slivkový
444,40 €/1l
44,44 €
Predajca: PerfumTraders

Moschino So Real Cheap & Chic, Ženy, 30 ml, Nádoba na jedno použitie, Čierne ríbezle, Oranžová, Raspberry, mandarínka, Jazmín, Magnólia, Pivonka, Ambroxan, Céder, Pižmo, Konárnik slivkový
786,33 €/1l
23,59 €
Predajca: BRASTYGroup

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, Letné, 100 ml, Jablko, Citrón, Bamboo, Jazmín, Ruže, Jantár, Cédrové drevo, Moss
628,60 €/1l
62,86 €
Predajca: Denpoli-Venda

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, 25 ml, Jablko, Céder, Bamboo, Jazmín, Ruže, Jantár, Pižmo, 1 kusov
1 315,20 €/1l
32,88 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dolce&Gabbana L’Imperatrice, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej
369,90 €/1l
47,48 €
-22%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
36,99 €
Predajca: Novada-Shop

Moschino Toy 2 Bubble Gum toaletná voda pre ženy 30 ml
1 163,67 €/1l
34,91 €
Predajca: PerfumTraders

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, 200 ml, Jablko, Citrón, hyacint, Bamboo, Jazmín, White rose, Jantár, Cédrové drevo, White oakmoss, Sprej
454,90 €/1l
90,98 €
Predajca: Glamperfeu

Moschino Pour Femme, Ženy, 75 ml, Nádoba na jedno použitie, Frézia, Galbánum, Zemolez, Slivka, Karafiát, Gardénia, Muškátový orech, Korenie, Ruže, Ylang-ylang, ambra, Pižmo, Pačuli, Santalové drevo, Vanilka
1 033,20 €/1l
77,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Moschino Cheap & Chic Hippy Fizz toaletná voda v spreji 30 ml
4 633,33 €/1l
139,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo

Versace Jasné Krystaly Toaletná Voda 90ml
444,44 €/1l
40,00 €
Predajca: Novada-Shop

Moschino Pink Fresh Couture, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Čierne ríbezle, Grapefruit, Konvalinka, hyacint, Granátové jablko, Ruže, Ambroxan, Céder, Pižmo
474,70 €/1l
47,47 €
Predajca: PerfumTraders

Cerruti 1881 Pour Femme - Toaletná voda 100ml pre elegantné ženy s jemnou a rafinovanou vôňou pre každú príležitosť.
353,50 €/1l
35,35 €
Predajca: PerfumTraders

JOOP! Homme, Muži, Letné, 125 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Citrón, Mandarínka, Oranžový kvet, Škorica, Heliotrope, Jazmín, Konvalinka
167,28 €/1l
20,91 €
Predajca: BRASTYGroup
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Vhodné pre:
- Ženy
- Hlasitosť:
- 100 ml
- Typ fľaše:
- Nádoba na jedno použitie
- Poznámky k vrchným tónom vône:
- Grapefruit, Citrón, Oranžová, Červené ríbezle
- Poznámky k srdcu vône:
- Škorica, Konvalinka, Ruže
- Poznámky k základu vône:
- Céder, Pižmo, Drevo
- Typ dávkovača:
- Sprej
- Zloženie:
- ALCOHOL, PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, DIETHYLAMINO, HYDROXYBENZOYL HEXYLBENZOATE, CITRAL, CINNAMAL, LINLOOL, BHT
- Množstvo v balení:
- 1 kusov
Dámska toaletná voda
pomaranč, grapefruit, červené ríbezle, citrón
ruža, konvalinka, ľalia, cukor, škorica
pižmo, céder, drevité tóny
Kvetinovo-pižmová vôňa pre ženy
Nóty vône:
Vrchné tóny: pomaranč, grapefruit, červené ríbezle a citrón
Srdcové tóny: čajová ruža, rakytník, konvalinka, cukrová trstina a škorica
Základné tóny: pižmo, céder a drevité tóny.
- Toaletná voda pre ženy
- Rad : Moschino Cheap & Chic
- Sprej
- Nóty vône : Kvetinová , Drevitá , Pižmo
- Množstvo v ml : 100 ml
- Vrchné tóny : pomaranč, červené ríbezle, citrón, grapefruit
- Srdcové tóny: korenie, ruža, konvalinka, tráva
- Základné tóny: pižmo, céder
Dámsky parfém Cheap & Chic I Love Love Moschino EDT 100 mlNechajte sa
prekvapiť 100 % originálnym dámskym parfémom Cheap & Chic I Love Love Moschino EDT a oslávte svoju ženskosť exkluzívnym dámskym parfémom s jedinečnou, osobitú vôňou. Objavte 100 % originálne produkty značky Moschino!
- Pohlavie: Ženy
- Typ: EDT (toaletná voda)
- Názov parfému: I Love Love
Podmanivá a zábavná kolekcia "I Love Love" od dizajnérskeho domu Moschino je určená pre ženy, ktoré milujú život. Spontánna zmes žiarivých citrusov, po ktorých nasledujú sexy, ale ženské kvetinové tóny, ktoré sa prelínajú do škoricových listov, dreva a pižma. Senzačne iskrivý a oslnivý spôsob, ako doplniť svoj outfit deň
Moschino Cheap And Chic I Love Love.
Eau de Toilette für Damen.
100 ml
Moschino I Love Love je jedinečná toaletná voda, ktorá okúzľuje sladkými citrusovými tónmi a jemnými kvetinovými akcentmi. Táto ná vôňa je určená pre ženy, ktoré zbožňujú život a chcú ho sláviť naplno. V atraktívnej fľaštičke sa ukrýva parfum od značky Moschino, ktorý sa stane vaším nenahraditeľným doplnkom. Oslovte svoje zmysly s týmto nezameniteľným a štýlovým parfumom.
Toaletná voda I Love Love od značky Moschino bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 100 ml vami vybraté vône.
I Love Love by Moschino je ženská toaletná voda s citrusovými a drevitými tónmi, iskrivá, živá a zábavná, ideálna voľba na jarné a letné dni. Na trh ju v roku 2004 uviedol Olivier Cresp, priateľský a elegantný francúzsky parfumér a tvorca niekoľkých vôní z oblasti haute parfumérie. Chcel vzdať hold všetkým zamilovaným ženám tým, že v tomto diele zachytil ich podstatu. Spomedzi vrchných tónov môžeme vyzdvihnúť pomaranč, grapefruit, červené ríbezle a citrón, ktoré jej dodávajú intenzívny citrusový nádych, aby ustúpili meču, konvalinke, cukrovej trstine a škorici, ktoré sú zodpovedné za tela vôni, aby nakoniec privítali drevité tóny, ako je céder a pižmo, ktoré jej v spojení dodávajú trvácnosť a predlžujú jej aromatickú stopu.
Moschino Cheap & Chic I Love Love. Vhodné pre: Typ fľaše: nenaplniteľná fľaša. Množstvo v balení: 1 kus(y)
Vrchné tóny: Citrón, červené ríbezle, grapefruit, pomaranč: Stredné tóny: Stredné tóny: škorica, cukrová trstina, konvalinka, bulrush, čajová ruža: Základné tóny: Drevité tóny, céder, pižmo
Moschino I LOVE LOVE 100 ml EDT toaletná voda v spreji NEU Original
- Model
- Cheap & Chic I Love Love
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Vôňa I Love Love od značky Moschino je unikátna kombinácia sladkých citrusových tónov s jemnými kvetinovými akcentmi. Ak hľadáte parfum pre ženu plnú energie a lásky k životu, je táto vôňa ideálnou voľbou. Nepremárnite šancu zažiť túto luxusnú vôňu zabalenú v atraktívnej fľaštičke, ktorá ocení každá moderná žena. / / Ingrediencie: citrón, pomaranč, grapefruit, jablko, červený rybíz, zázvor, ruža, fialka, kvet červeného grapefruity, cukrová tŕň, vanilka, cedrové drevo, vetiver, santalové drevo, pižmo, kašmírové drevo, jantár, vanilka, bergamotka, pomeranč / /
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- DámyDámy
- EAN kód
- 8011003991457
- Číslo od výrobcu
- 6A32
- Model
- Cheap & Chic I Love Love
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Vôňa I Love Love od značky Moschino je unikátna kombinácia sladkých citrusových tónov s jemnými kvetinovými akcentmi. Ak hľadáte parfum pre ženu plnú energie a lásky k životu, je táto vôňa ideálnou voľbou. Nepremárnite šancu zažiť túto luxusnú vôňu zabalenú v atraktívnej fľaštičke, ktorá ocení každá moderná žena. / / Ingrediencie: citrón, pomaranč, grapefruit, jablko, červený rybíz, zázvor, ruža, fialka, kvet červeného grapefruity, cukrová tŕň, vanilka, cedrové drevo, vetiver, santalové drevo, pižmo, kašmírové drevo, jantár, vanilka, bergamotka, pomeranč / /
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- DámyDámy
- EAN kód
- 8011003991457
- Číslo od výrobcu
- 6A32
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Moschino Cheap & Chic I Love Love, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Grapefruit, Citrón, Oranžová, Červené ríbezle, Škorica, Konvalinka, Ruže, Céder, Pižmo, Drevo
387,20 €/1l
19,36 €
Predajca: Glamperfeu

Moschino Funny!, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Oranžová, Ružové korenie, Červené ríbezle, Zelený čaj, Jazmín, Pivonka, Fialový, ambra, Céder, Pižmo, Konárnik slivkový
282,80 €/1l
28,28 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, Letné, 100 ml, Jablko, Citrón, Bamboo, Jazmín, Ruže, Jantár, Cédrové drevo, Moss
628,60 €/1l
62,86 €
Predajca: Denpoli-Venda

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, 25 ml, Jablko, Céder, Bamboo, Jazmín, Ruže, Jantár, Pižmo, 1 kusov
1 315,20 €/1l
32,88 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Moschino Cheap and Chic, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Petitgrain olej, Yuzu, Cyklámen, Jazmín, Pivonka, Ruže, Fialový, lekno, ambra, Kosatec, Pižmo, Santalové drevo, Tonka, Vanilka, Vetiver
444,40 €/1l
44,44 €
Predajca: PerfumTraders

Lanvin - Eclat D`Arpege EDP 100ml
381,40 €/1l
38,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

6 ks levandule 'Hidcote', 15–20 cm – Lavandula angustifolia, pravá levanduľa, mrazuvzdorná aromatická rastlina vhodná do záhrady, na balkón a do kvetináčov
7,80 €
Predajca: Blumen-Senf

Versace Versense - Toaletná voda 100ml od značky Versace
812,60 €/1l
81,26 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

Nintendo Minecraft Switch Edition, Nintendo Switch, Režim multiplayer, E10 + (starší 10 rokov)
35,88 €
Predajca: M_plus_L

Samsung Galaxy A14 16,8 cm (6,6") Dual SIM 4G USB Type-C 4 GB 128 GB 5000 mAh světle zelená
750,00 €
Doprava zdarma
Predajca: G-Electronics

Zvlhčovač vzduchu Difuzér Aroma Ultrazvukový LED olejový difuzér Vonná lampa Aromaterapia miestnosti Kancelária Joga Pure Aroma svetlé drevo Retoo
9,79 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Apple iPhone 13 - 12 - 11 originálna nabíjačka - 20W napájací adaptér USB-C + 1m nabíjací kábel Lightning na USB-C - originálne balenie
11,00 €
Predajca: EssentialSolution

Elektrický šijací stroj Prenosný mini šijací stroj 2 rýchlosti Mini a cestovný šijací stroj Šijací stroj Double Thread Foot Pedal Retoo
16,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Držiak na televízor LEADZM, 32-86 palcov, na stenu, pre LCD/LED televízory, štandard VESA 600x400, naklápateľný, nosnosť 50 kg
23,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Dtboom

Boss Orange Woman, toaletná voda, 75 ml
444,13 €/1l
33,31 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: Morelenet

Odstraňovač žmolkov 3 oceľové čepele Rôzne tkaniny Prenosný holiaci strojček Kompaktný holiaci strojček Elektrický holiaci strojček na tkaniny 230V Retoo
10,79 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Sada dvoch vankúšikov z mikrovlákna | 40 x 80 cm | DREAMSTAR | Vhodné pre alergikov
16,90 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,40 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

REVENTO® Aroma Vákuová balička na potraviny + vrecká - Vákuová balička na fólie
29,90 €
Predajca: REVENTO

Antar AT51006, 136 kg, Sklopný, Hliník, Čierna, Walker
106,64 €
Doprava zdarma
Predajca: AnmedPlus

Dolce&Gabbana Devotion, Ženy, 100 ml, Citrus, Oranžový kvet, Vanilka, Sprej
511,30 €/1l
51,13 €
Predajca: BRASTYGroup

COSTWAY 3-dielna LED rodina sobov, vianočná dekorácia, osvetlená vianočná postava soba s 255 teplými bielymi svetlami, vianočné svetlá Vianočná dekorácia pre exteriér a interiér
146,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

Dámska tepláková súprava z fleecovej látky v ružovej farbe, pyžamo s dlhými rukávmi a vzorom káblovania, doplnené o tepláky, mäkká flanelová nočná košieľka a domáca súprava, vhodná na zimu, univerzálna veľkosť, fialová
22,12 €
Predajca: odsellingaaa

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Elektrický vysávač lístia WOLF, 3v1. zelená/čierna
39,90 €
Predajca: Jurhan

Bionische Shiatsu Massagegerät mit Wärme – Tragbares 4D Nacken- & Rückenmassagegerät, Tiefengewebe-Knetmassage, Elektrisch, Muskel- & Schmerzlinderung
43,99 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
39,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Vomanoz

Priehľadný dáždnik 100 cm
14,95 €
Predajca: Geheimshop-de

Creed Aventus Woda perfumowana, 50 ml
4 370,60 €/1l
218,53 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
97% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
97%3% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
3%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 23. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko je super
Kúpila som si parfém Moschino Cheap and Chic I Love Love Eau De Toilette Spray 50 ml. Všetko funguje skvele, nákup bol jednoduchý a dodanie veľmi rýchle!
Hodnotenie z 4. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Parfumy
Milujem túto vôňu! Tovar prišiel tak rýchlo, že som bola veľmi prekvapená.... Tak rýchlo !!! Bol veľmi veľmi spokojný! Objednala by som si z Kauflandu kedykoľvek znova !!!
Hodnotenie z 29. mája 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi pekná letná vôňa
Intenzívna, ale nie preplnená, ovocná (grapefruit, pomelo), podobná Aqua Allegoria Pamplelune od Guerlain, ale stojí oveľa menej, dobrá vôňa na náladu, dlho vydrží.
Hodnotenie z 26. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Najvyššia cena
Produkt poznám, som s ním veľmi spokojný a som rád, že som ho mohol kúpiť tak lacno
Hodnotenie z 23. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Je to môj obľúbený parfum - I LOVE LOVE by MOSCHINO
Bol doručený rýchlo a krásne zabalený. Z parfumu som nadšená, ďakujem!
Hodnotenie z 22. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
super
Veľmi dobrá vôňa. Pomer cena/výkon ešte lepší. Dodávka perfektné.
Hodnotenie z 10. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super
Nádherná vôňa a rýchle doručenie. Veľmi pekne ďakujem.
Hodnotenie z 4. augusta 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelá vôňa
Túto letnú vôňu mám už dlho rada. Cena a výkon od Lauflandu boli veľmi dobré. Dodávka prišla rýchlo a nepoškodená.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l

Mercedes Benz Club Black, toaletná voda, sprej, 50 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(29)Počet hodnotení: 29
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
787,80 €/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
30,30 €
Predajca: PerfumTraders
606,00 €/1l

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(310)Počet hodnotení: 310
51,13 €
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l

Dior - Sauvage EDT 100ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(87)Počet hodnotení: 87
107,00 €
Predajca: LOGNOW
1 070,00 €/1l

Dior Fahrenheit, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(587)Počet hodnotení: 587
104,93 €
Predajca: PerfumTraders
1 049,30 €/1l

Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
88,55 €
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l

Hermes Un Jardin sur la Lagune, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Magnólia, ľalia, Morský, Drevo



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(20)Počet hodnotení: 20
84,45 €
Predajca: PerfumTraders
844,50 €/1l

Hermes Le Jardin de Monsieur Li, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Benzyl Salicylate, Limonene, Ethylhexyl..., 1 kusov



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(34)Počet hodnotení: 34
79,05 €
Predajca: PerfumTraders
790,50 €/1l

Armani - Code for Men 2023 EDT 125ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(15)Počet hodnotení: 15
95,79 €
Predajca: PerfumTraders
766,32 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
104,03 €
Predajca: PerfumTraders
520,15 €/1l

Hermes Terre D'Hermes Woda toaletowa, 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(72)Počet hodnotení: 72
76,32 €
Predajca: PerfumTraders
763,20 €/1l

Valentino - Valentino Uomo Born In Roma EDT 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
87,29 €
Predajca: PerfumTraders
872,90 €/1l

Bvlgari Aqva For Men EDT 100 ml M



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(20)Počet hodnotení: 20
83,95 €
Predajca: PerfumTraders
839,50 €/1l

Valentino Uomo Born in Roma Green Stravaganza Woda toaletowa, 100ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
89,47 €
Predajca: PerfumTraders
894,70 €/1l

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, 200 ml, Jazmín, Čaj, Jablko, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE,...



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(16)Počet hodnotení: 16
79,89 €
Predajca: PerfumTraders
399,45 €/1l

Prada Luna Rossa Carbon Woda toaletowa, 100ml



4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5(21)Počet hodnotení: 21
87,79 €
Predajca: PerfumTraders
877,90 €/1l

Prada Luna Rossa Woda toaletowa, 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(10)Počet hodnotení: 10
88,80 €
Predajca: PerfumTraders
888,00 €/1l

Gucci Rush Edt 75ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(20)Počet hodnotení: 20
42,71 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
41,61 €
Predajca: PerfumTraders
554,80 €/1l

Yves de Sistelle CHAIRMAN toaletná voda v spreji 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(48)Počet hodnotení: 48
22,00 €
Predajca: fair-play91
220,00 €/1l