5,0



Na základe 17 hodnotení
Versace Crystal Noir - Toaletná voda 90ml, Elegantná kvetinová vôňa s tónmi cypru - Vysoká kvalita a trvanlivosť. Dokonalá pre ženy s jemným vkusom a štýlom. Osvežujúci výber.
74,35 €
826,11 € / 1l
Doprava zdarma
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Toaletné vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Dior Eau Fraiche, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Petitgrain olej, Pačuli1 393,80 €/1l
139,38 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dior Poison Girl Woda toaletowa, 30ml2 318,67 €/1l
69,56 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Yves Saint Laurent L'Homme 100ml Toaletná voda - Elegánna a rafinovaná vôňa s jemným charakterom. Osvežujúca esencia pre mužov.929,20 €/1l
92,92 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Floris No. 89 toaletná voda 50ml1 595,80 €/1l
79,79 €
Predajca: PerfumTraders

Versace Eros Woda toaletowa, 200ml
405,50 €/1l
81,10 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Versace Crystal Noir Woda toaletowa, 30ml
1 580,67 €/1l
47,42 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Versace Crystal Noir - Tualetná voda 50 ml - Elegantná a zmyselná vôňa od značky Versace pre náročné zákazníčky. Ideálna na každodenné použitie.
1 111,00 €/1l
55,55 €
Predajca: PerfumTraders

Versace Yellow Diamond - dámsky parfum 90ml
639,78 €/1l
57,58 €
Predajca: BRASTYGroup

Versace Jasné Krystaly Toaletná Voda 90ml
444,44 €/1l
40,00 €
Predajca: Novada-Shop

Versace Crystal Noir Woda toaletowa, 5ml
2 264,00 €/1l
11,32 €
Predajca: MANADA

Versace Bright Crystal toaletná voda pre ženy 200 ml
498,05 €/1l
99,61 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Versace Versense - Toaletná voda 100ml od značky Versace
811,70 €/1l
81,17 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

Versace Bright Crystal - Osviežujúca toaletná voda 30 ml - Elegantná kvetinová vôňa pre jedinečné ženy. Jemná kompozícia vhodná na bežné dni aj špeciálne príležitosti. Originálny výrobok od renomovane
1 233,33 €/1l
37,00 €
Predajca: FragrancesBg

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Versace The Dreamer - Toaletná voda 50ml pre mužov - Orientálna-fuguérová kompozícia s tónmi jalovca, ľalie a santalového dreva. Pre moderných mužov.
482,20 €/1l
24,11 €
Predajca: BRASTYGroup

Versace Dylan Turquoise Pour Femme 50ml - Luxusná vôňa pre ženy
1 170,60 €/1l
58,53 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Toaletná voda Versace The Dreamer (100 ml)
404,00 €/1l
40,40 €
Predajca: PerfumTraders

Versace Bright Crystal - Toaletná voda 50ml
1 154,80 €/1l
57,74 €
Predajca: Parfumtoi

Versace Eros - toaletná voda v spreji 30 ml
1 151,00 €/1l
34,53 €
Predajca: FragrancesBg

Versace Eros Pour Femme Woda toaletowa, 100 ml
684,60 €/1l
68,46 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Nechajte sa prekvapiť 100% originálnym dámskym parfémom Versace EDT a zvýraznite svoju ženskosť pomocou tohto exkluzívneho dámskeho parfému s jedinečnou, osobnou vôňou. Objavte výrobky Versace!
- Pohlavie: Dámske
- Typ: Dámske dievčenské oblečenie, ktoré je súčasťou balenia: Toaletná voda (EDT)
- Typ vône: EDT
- Názov vône: Crystal Noir
- Ingredients:
- Zloženie: voda (Aqua)
- Alfa-izometyl-ionón
- Benzylcinamát
- Benzylsalicylát
- Butylmetoxydibenzoylmetán
- Butylfenylmetylpropional
- Citronellol
- Kumarín
- Etylhexylmetoxycinamát
- Etylhexyl salicylát
- Eugenol
- Vôňa (parfum)
- Hydroxycitronellal
- Isoeugenol
- Limonén
- Linalool
- Citral
- Benzylalkohol
- Benzylbenzoát
- Geraniol
- Alkohol denat (etylalkohol)
Informácie o všeobecných predpisoch o bezpečnosti výrobkov:
Gianni Versace S.r.l.
Piazza Luigi Einaudi 4
20124 - Milán
+3918887217219
[email protected]
es/es/
Crystal Noir je veľmi ženská vôňa od Versace, ktorá bola uvedená na trh v roku 2004. Zvodne zmyselná a zároveň sladká zmes gardénie, pivonky, jantáru, santalového dreva a pomarančového kvetu, ktorá dodá každej žene pocit elegancie.
Versace Crystal Noir vytvoril v roku 2006 Antoine Lie. Vrchol: zázvor, kardamón, korenie Srdce: kvety afrického pomaranča, gardénia, pivonka Základ: pižmo, santalové drevo, jantár
Orientálně-ovocný charakter podtrhuje její do detailu propracovanou kompozici, která není založena na dlouhém seznamu ingrediencí, ale jen na pečlivě vybraném akordu těch nejvzácnějších vonných lahůdek. V úvodu vůně se nachází zázvor, kardamon a pepř, srdce je zcela květinové. V základu vůni fixuje ambra, pižmo a santalové dřevo.
Elegantná kvetinová vôňa Versace Crystal Noir neodolateľne zvýrazňuje štýl žien s jemným vkusom. Táto toaletná voda subtilne kombinuje tóny cypru a zanecháva trvalý dojem. Osvežujúci výber pre dokonalé vyznenie každého dňa. Kvalita a štýl na úrovni.
Toaletná voda Crystal Noir od značky Versace bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 90 ml vami vybraté vône.
Crystal Noir de Versace je ženská toaletná voda s orientálnymi kvetinovými tónmi, ktorá si Donatellu Versace, majiteľku slávnej spoločnosti haute couture, získala už vôňou gardénie. Je to jedna z jeho veľkých vášní. Táto vôňa sa zrodila v roku 2004 a vytvoril ju parfumér Antoine Lie na výslovné želanie Gianniho Versaceho ako darček pre jeho sestru Donatellu. Esencia, ktorá charakterizuje bohatstvo a exotiku, fetišistické vlastnosti spoločnosti, ktoré opisujú tajomnú a príťažlivú ženu, odlišnú od ostatných a schopnú zvádzať opačné pohlavie v každom smere.
Bardzo dobry produkt
Vrchné tóny: Korenie, kardamón, zázvor: Stredné tóny: Stredné tóny: kokos, gardénia, pivonka, pomarančový kvet: Základné tóny: Vôňa: jantár, pižmo, santalové drevo
Versace Crystal Noir toaletný sprej
Versace Crystal Noir 90 ml EDT toaletná voda v spreji NEU Original
Versace Crystal Noir Edt Spray 07146 ITALIË karton @ 1 fles x 90 ml
- Model
- Crystal Noir Eau de Toilette
- Verzia
- Toaletná voda
- Hmotnosť
- 0 kg
- Druh vône
- Kvetinové, orientálne
- Objem
- 90 ml
- Zloženie
- Štýlová a elegantná, Versace Crystal Noir toaletná voda je stvorená pre ženy, ktoré preferujú jemné kvetinové tóny s príjemným nádychom cypru. Vyvážená a trvanlivá vôňa, ktorá zdôrazňuje váš vkus a štýl. Osvežujte sa s touto dokonalou kombináciou vôní. / / Ingrediencie: Alkohol Denat., Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Eugenol, Citral, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Geraniol, Citronellol, Cinnamyl Alcohol, Anise Alcohol, Benzyl Benzoate, Coumarin, Alcohol, Benzyl Alcohol, Benzyl Cinnamate, Isoeugenol, Farnesol
- Výrobca
- Rozsah dodávky
- 1 x toaletná voda 90 ml
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 080183650714698018365071469
- Číslo od výrobcu
- V07146
- Model
- Crystal Noir Eau de Toilette
- Verzia
- Toaletná voda
- Hmotnosť
- 0 kg
- Druh vône
- Kvetinové, orientálne
- Objem
- 90 ml
- Zloženie
- Štýlová a elegantná, Versace Crystal Noir toaletná voda je stvorená pre ženy, ktoré preferujú jemné kvetinové tóny s príjemným nádychom cypru. Vyvážená a trvanlivá vôňa, ktorá zdôrazňuje váš vkus a štýl. Osvežujte sa s touto dokonalou kombináciou vôní. / / Ingrediencie: Alkohol Denat., Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Eugenol, Citral, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Geraniol, Citronellol, Cinnamyl Alcohol, Anise Alcohol, Benzyl Benzoate, Coumarin, Alcohol, Benzyl Alcohol, Benzyl Cinnamate, Isoeugenol, Farnesol
- Výrobca
- Rozsah dodávky
- 1 x toaletná voda 90 ml
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 080183650714698018365071469
- Číslo od výrobcu
- V07146
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Versace Crystal Noir Woda perfumowana, 50ml
1 262,00 €/1l
63,10 €
Predajca: FragrancesBg

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Versace Jasné Krystaly Toaletná Voda 90ml
444,44 €/1l
40,00 €
Predajca: Novada-Shop

Juicy Couture Gold Couture, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, 1 kusov
557,70 €/1l
55,77 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Sony LinkBuds S , True Wireless Stereo (TWS), 20 - 20000 Hz, Hovor / hudba, Slúchadlá s mikrofónom, Čierna
459,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Michael Kors Sexy Amber Edp 100ml
359,60 €/1l
35,96 €
Predajca: PerfumTraders

NIKOS Sculpture, Muži, 100 ml
339,50 €/1l
33,95 €
Predajca: somnia24

Lattafa Hayaati Florence Woda perfumowana, 100 ml
175,60 €/1l
17,56 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
264,17 €/1l
15,85 €
Predajca: Tersorte

ZMH LED stropné svietidlo Teplá biela stropná lampa 25,5 cm 17 W Moderné čierne geometrické dizajnové svietidlo pre spálňu Obývacia izba Predsieň Vchod Kuchyňa
41,99 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je D.
Predajca: ZMH

Giorgio Armani toaletná voda Giorgio Armani Emporio Armani She toaletná voda 100ml
431,30 €/1l
43,13 €
Predajca: PerfumTraders

iPhone 15 128GB modrý
809,78 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Predajca: Morelenet

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
176,60 €/1l
17,66 €
Predajca: NutraBestBG

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Prikrývka 200x220 zimná deka deky deka na spanie na zimu jesenná deka pre alergikov hypoalergénne mikrovlákno king rozmer 200 x 220 biela
23,79 €
Predajca: Amazinggirl

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
286,80 €/1l
28,68 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Apple 1m, lightning/USB-C, 1 m, Lightning, USB C, Biela, Priamy, Priamy
108,90 €/1m
108,90 €
Doprava zdarma
Predajca: FTT_Distribution_GmbH

Vysokotlaková čierna kuchynská batéria Lonheo Výsuvná kuchynská batéria s 2 druhmi sprchy Kuchynská batéria s výtokom otočným o 360° a sprchou
1 048,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Granitan

Apple 20W USB-C napájací adaptér – nabíjačka
12,76 €
Predajca: NamdarStore

Versace Crystal Noir - Tualetná voda 50 ml - Elegantná a zmyselná vôňa od značky Versace pre náročné zákazníčky. Ideálna na každodenné použitie.
1 111,00 €/1l
55,55 €
Predajca: PerfumTraders

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
651,20 €/1l
65,12 €
Predajca: Novada-Shop

Versace Crystal Noir Parfum čistý parfum pre ženy 90 ml
883,00 €/1l
81,90 €
-2,43 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
79,47 €
Predajca: BRASTYGroup

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
877,67 €/1l
78,99 €
Predajca: ParfumerieMarjoAmsterdam

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
305,70 €/1l
30,57 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

Prada Paradoxe Eau de Parfum 90ml
1 114,44 €/1l
100,30 €
Predajca: ParfumerieMarjoAmsterdam

Lattafa Rouge, Unisex, 60 ml, Tekutý parfém, Nashi Pear, Kumquat and Bergamot, Caramel and Geranium, Ambergris, Musk and Oakmoss
273,67 €/1l
16,42 €
Predajca: Glamperfeu
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 17. apríla 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Versage Crystal Noir toaletná voda 90 ml
Som úplne nadšená. Super rýchle dodanie. Vždy sa rada vrátim, vrelo odporúčam.
Hodnotenie z 13. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Parfumy
Skvelý pomer cena/výkon
Hodnotenie z 13. januára 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
082144955951
Je to môj obľúbený parfém, vždy si ho kúpim znova.
Hodnotenie z 20. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Tento parfém nie je pre každého! Len pre tých najlepších!
Som veľmi spokojný
Hodnotenie z 26. januára 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super predajca.
Super tovar. Veľmi pekne ďakujem.
Hodnotenie z 7. januára 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko išlo skvele, kedykoľvek znova.
Super
Hodnotenie z 25. júla 2014 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelá kúpa!
Som veľmi spokojný! Skvelý článok!
Hodnotenie z 27. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l

Mercedes Benz Club Black, toaletná voda, sprej, 50 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(29)Počet hodnotení: 29
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
787,80 €/1l

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(310)Počet hodnotení: 310
51,13 €
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l

Dior - Sauvage EDT 100ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(87)Počet hodnotení: 87
107,00 €
Predajca: LOGNOW
1 070,00 €/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
30,64 €
Predajca: PerfumTraders
612,80 €/1l

Dior Fahrenheit, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(583)Počet hodnotení: 583
105,57 €
Predajca: PerfumTraders
1 055,70 €/1l

Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
88,55 €
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l

Armani Acqua Di Gio Pour Homme Edt Spray Refillable



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(22)Počet hodnotení: 22
123,22 €
Predajca: PerfumTraders
616,10 €/1l

Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(32)Počet hodnotení: 32
122,34 €
Predajca: PerfumTraders
1 223,40 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
104,20 €
Predajca: PerfumTraders
521,00 €/1l

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia Di Capri, Ženy, 150 ml, Doplňovacia fľaša, Italian Sweet Orange, Italian Mandarin, Italian Lemon, Petit Grain, Cardamom, Caramel, Musk



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
103,02 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Carolina Herrera CH Woda toaletowa, 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(7)Počet hodnotení: 7
82,40 €
Predajca: NetworkTechnologies
824,00 €/1l

Prada Prada L´Homme toaletná voda pre mužov 100 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(31)Počet hodnotení: 31
92,88 €
Predajca: PerfumTraders
928,80 €/1l

Armani - Code for Men 2023 EDT 125ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(15)Počet hodnotení: 15
90,05 €
Predajca: NetworkTechnologies
720,40 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male Toaletná voda, 125 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
77,69 €
Predajca: PerfumTraders
621,52 €/1l

Valentino - Valentino Uomo Born In Roma EDT 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
87,37 €
Predajca: PerfumTraders
873,70 €/1l

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, 200 ml, Jazmín, Čaj, Jablko, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE,...



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(16)Počet hodnotení: 16
79,89 €
Predajca: PerfumTraders
399,45 €/1l

Hermes Le Jardin de Monsieur Li, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Benzyl Salicylate, Limonene, Ethylhexyl..., 1 kusov



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(34)Počet hodnotení: 34
79,05 €
Predajca: PerfumTraders
790,50 €/1l

Hermes Un Jardin sur la Lagune, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Magnólia, ľalia, Morský, Drevo



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(20)Počet hodnotení: 20
84,45 €
Predajca: PerfumTraders
844,50 €/1l

Dior Sauvage, Muži, 60 ml, Doplňovacia fľaša, Korenie, Bergamot, Citrón, Ambroxan, Drevo



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
87,20 €
Predajca: PerfumTraders
1 453,33 €/1l