Paris Hilton For Her, Ženy, 100 ml

19,99 €

199,90 € / 1l

plus 4,99 € poštovné

Doprava k vám domov

št 1. – ut 6. októbra
Naše najlepšieponuky
Parfumované vody a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Dior J'adore EDP 100 ml W
Dior J'adore EDP 100 ml W
1 521,80 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 15
152,18 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre CHANEL Gabrielle Essence, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, ALCOHOL | PARFUM (FRAGRANCE) | AQUA (WATER) | CITRONELLOL | HEXYL CINNAMAL | BENZYL SALICYLATE |...
CHANEL Gabrielle Essence, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, ALCOHOL | PARFUM (FRAGRANCE) | AQUA (WATER) | CITRONELLOL | HEXYL CINNAMAL | BENZYL SALICYLATE |...
1 904,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
190,40 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Lalique Soleil parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Lalique Soleil parfémovaná voda pre ženy 50 ml
1 309,00 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 13
65,45 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Lattafa Pisa, Ženy, 100 ml
Lattafa Pisa, Ženy, 100 ml
450,00 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 61
45,00 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Paris Hilton Paris Hilton parfémovaná voda pre ženy 30 ml
Paris Hilton Paris Hilton parfémovaná voda pre ženy 30 ml
615,67 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
18,47 €
Predajca: NutraBestBG
Obrázok produktu pre Paris Hilton Can Can Burlesque parfémovaná voda pre ženy 100 ml
Paris Hilton Can Can Burlesque parfémovaná voda pre ženy 100 ml
351,60 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
35,16 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre Paris Hilton Rosé Rush EDP 100 ml W
Paris Hilton Rosé Rush EDP 100 ml W
343,40 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 7
34,34 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Paris Hilton Heiress 100ml, Ženy, 100 ml
Paris Hilton Heiress 100ml, Ženy, 100 ml
395,60 €/1l
3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5Počet hodnotení: 3
39,56 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre Paris Hilton Gold Rush Woda perfumowana, 100ml
Paris Hilton Gold Rush Woda perfumowana, 100ml
285,60 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
28,56 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre Paris Hilton Just Me 100ml, Ženy, 100 ml
Paris Hilton Just Me 100ml, Ženy, 100 ml
339,50 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
33,95 €
Predajca: NutraBestBG
Obrázok produktu pre Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
450,00 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 2036
45,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo
Obrázok produktu pre Britney Spears Fantasy parfémovaná voda pre ženy 100 ml
Britney Spears Fantasy parfémovaná voda pre ženy 100 ml
239,30 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 24
23,93 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Britney Spears Curious Parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Britney Spears Curious Parfumovaná voda pre ženy 30 ml
478,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
14,34 €
Predajca: NutraBestBG
Obrázok produktu pre Britney Spears Circus Parfém, 100ml
Britney Spears Circus Parfém, 100ml
221,90 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 8
22,19 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Paris Hilton Dazzle, Ženy, 125 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., FRAGRANCE (PARFUM) FIRM-SPELLBOUND 417181 D, LINALOOL, BENZYL SALICYLATE, HEXYL..., 1 kusov
Paris Hilton Dazzle, Ženy, 125 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., FRAGRANCE (PARFUM) FIRM-SPELLBOUND 417181 D, LINALOOL, BENZYL SALICYLATE, HEXYL..., 1 kusov
292,08 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
36,51 €
Predajca: NutraBestBG
Obrázok produktu pre Perfumes by Rihanna Reb'L Fleur 100ml, Ženy, 100 ml, Peach (fruit),Plum, Hibiscus flower,Tuberose,Violet (flower), Jantár, Pižmo, Pačuli, Vanilka, Amber,Musk,Patchouli,Vanilla
Perfumes by Rihanna Reb'L Fleur 100ml, Ženy, 100 ml, Peach (fruit),Plum, Hibiscus flower,Tuberose,Violet (flower), Jantár, Pižmo, Pačuli, Vanilka, Amber,Musk,Patchouli,Vanilla
1 790,00 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 24
189,00 €
-10,00 €
179,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo
Obrázok produktu pre Hugo Boss Deep Red Parfumovaná Voda, 90ml
Hugo Boss Deep Red Parfumovaná Voda, 90ml
739,44 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 304
66,55 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth
Obrázok produktu pre Paris Hilton Electrify parfémovaná voda pre ženy 100 ml
Paris Hilton Electrify parfémovaná voda pre ženy 100 ml
323,30 €/1l
32,33 €
Predajca: NutraBestBG
Obrázok produktu pre Paris Hilton Love Rush parfémovaná voda pre ženy 100 ml
Paris Hilton Love Rush parfémovaná voda pre ženy 100 ml
290,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
29,00 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre Britney Spears Fantasy Midnight parfémovaná voda pre ženy 30 ml
Britney Spears Fantasy Midnight parfémovaná voda pre ženy 30 ml
572,33 €/1l
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 5
17,17 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte



    • GPSR - Bezpečnostné informácie: Chráňte pred slnečným žiarením., Chráňte pred teplom, horúcimi povrchmi, iskrami, otvoreným ohňom a inými zdrojmi ohňa., Horľavé., Len na vonkajšie použitie., Uchovávajte mimo dosahu detí., Zabráňte kontaktu s očami., Zákaz fajčenia.
    • Základné tóny: dubový mach, pižmo, santalové drevo, ylang-ylang
    • Srdcové tóny: frézia, jazmín, konvalinka, konvalinka, mimóza, tuberóza
    • Vrchné tóny: broskyňa, jablko, melón
    • Typ: parfumovaná voda
    • Určenie: Pre ženy
  • Objem: 100 ml


Vhodné pre:
Ženy
Hlasitosť:
100 ml


Dámská parfémová voda
meloun,broskev,jablko
mimóza,tuberóza,lilie,frézie,jasmín,konvalinka
santalové dřevo,pižmo,větvičník slívový (dubový mech),ylang ylang



Nechajte sa prekvapiť 100% originálnym dámskym parfémom Paris Hilton EDP Paris Hilton 100 ml a zvýraznite svoju ženskosť pomocou tohto exkluzívneho dámskeho parfému s jedinečnou, osobnou vôňou. Objavte 100 % originálne produkty Paris Hilton!



  • Pohlavie: Parížsky parfum, ktorý sa nachádza v balení s názvom Paris Hilton Paris: Dámske
  • Objem: 100 ml
  • Názov vône: Parfumovaná voda s vôňou Hilton Hilton Hilton, ktorá je súčasťou značky Hilton Hilton: Paris Hilton
  • Type: Typ: EDP (parfumovaná voda)
Od 49,97 / 100 ml

Sexi, zvodná vôňa pre odvážne ženy - toto je prvá vôňa od Paris Hilton, uvedená na trh v roku 2005.



Paris Hilton - Paris Hilton EDP 100ml Standard package. For women.

Parfémovaná voda Paris Hilton od značky Paris Hilton bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 100 ml vami vybraté vône.

Paris Hilton Woda perfumowana, 100ml

Paris Hilton by Paris Hilton je zvodná vôňa pre ženy. Vôňa, ktorá je podpisom dedičky a hviezdy reality šou, presne vystihuje jej vlastnú iskrivú osobnosť. Paris Hilton je dokonalá vôňa pre modernú princeznú. Vôňa je plná tónov sviežeho ovocia, žiarivých kvetín a drevitého základu. Je sladká, sexy, kvetinová a elegantná, no zároveň má v sebe brilantný koketný šarm. Veľký ružový flakón zvýraznený vírivými krivkami jej dodáva mladistvý, očarujúci a zároveň sofistikovaný vzhľad.

PARIS HILTON PARFUM 100ml EAU DE PARFUM SPRAY
Model
Paris Hilton
Hmotnosť
1 kg
Druh vône
Kvetinové, Ovocné
Objem
100 ml
Zloženie
Viz popis
Výrobca
Cieľové skupiny
Dámy
EAN kód
0608940517482
608940517482
Číslo od výrobcu
JTI-110745747

Model
Paris Hilton
Hmotnosť
1 kg
Druh vône
Kvetinové, Ovocné
Objem
100 ml
Zloženie
Viz popis
Výrobca
Cieľové skupiny
Dámy
EAN kód
0608940517482
608940517482
Číslo od výrobcu
JTI-110745747
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Paris Hilton Can Can Burlesque parfémovaná voda pre ženy 100 ml
Paris Hilton Can Can Burlesque parfémovaná voda pre ženy 100 ml
351,60 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
35,16 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre Lacoste Touch of Pink Woda toaletowa, 90 ml
Lacoste Touch of Pink Woda toaletowa, 90 ml
432,78 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 38
38,95 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Lanvin - Eclat D`Arpege EDP 100ml
Lanvin - Eclat D`Arpege EDP 100ml
380,50 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 230
38,05 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Britney Spears Fantasy parfémovaná voda pre ženy 100 ml
Britney Spears Fantasy parfémovaná voda pre ženy 100 ml
239,30 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 24
23,93 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Paris Hilton Rosé Rush EDP 100 ml W
Paris Hilton Rosé Rush EDP 100 ml W
343,40 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 7
34,34 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Britney Spears Circus Parfém, 100ml
Britney Spears Circus Parfém, 100ml
221,90 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 8
22,19 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Paris Hilton Pink Rush Mgiełka zapachowa, 236 ml
Paris Hilton Pink Rush Mgiełka zapachowa, 236 ml
47,67 €/1l
11,25 €
Predajca: NutraBestBG
Obrázok produktu pre Paris Hilton Paris Hilton parfémovaná voda pre ženy 30 ml
Paris Hilton Paris Hilton parfémovaná voda pre ženy 30 ml
615,67 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
18,47 €
Predajca: NutraBestBG
Obrázok produktu pre Paris Hilton Gold Rush Woda perfumowana, 100ml
Paris Hilton Gold Rush Woda perfumowana, 100ml
285,60 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
28,56 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 1495
23,65 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Paris Hilton 608940519769, Muži, 100 ml
Paris Hilton 608940519769, Muži, 100 ml
312,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 8
31,20 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre Katy Perry Purr, Ženy, 100 ml, Jablko, Bambusové listy, Frézia, Jazmín, Ruže, Jantár, Santalové drevo, Vanilka, Sprej
Katy Perry Purr, Ženy, 100 ml, Jablko, Bambusové listy, Frézia, Jazmín, Ruže, Jantár, Santalové drevo, Vanilka, Sprej
210,30 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 22
21,03 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Britney Spears Nahá Fantázia Toaletná Voda 100 ml
Britney Spears Nahá Fantázia Toaletná Voda 100 ml
224,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
22,40 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
176,60 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 245
17,66 €
Predajca: NutraBestBG
Obrázok produktu pre Perry Ellis 360 toaletná voda pre ženy 200 ml
Perry Ellis 360 toaletná voda pre ženy 200 ml
191,85 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
38,37 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
257,00 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2414
25,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Boss Orange Woman, toaletná voda, 75 ml
Boss Orange Woman, toaletná voda, 75 ml
443,20 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 354
33,24 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Hugo Boss Boss Woman Woda perfumowana, 90ml
Hugo Boss Boss Woman Woda perfumowana, 90ml
371,89 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 376
33,47 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Elizabeth Taylor Violet Eyes EDP 100 ml W
Elizabeth Taylor Violet Eyes EDP 100 ml W
219,60 €/1l
21,96 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
428,00 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 339
32,10 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Escada Chiffon Sorbet EDT 100 ml W
Escada Chiffon Sorbet EDT 100 ml W
267,80 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 7
26,78 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Jennifer Lopez - Still EDP 100ml
Jennifer Lopez - Still EDP 100ml
544,50 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 15
54,45 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart
Obrázok produktu pre Lattafa Perfumes - Nebras EDP 100ml
Lattafa Perfumes - Nebras EDP 100ml
294,50 €/1l
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5Počet hodnotení: 71
29,45 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre TurboTronic stolný mixér – BG5 – 1200 W, sklenená nádoba 1,5 l, drvenie ľadu, smoothie mixér a mliečny šejker, nerezové vyhotovenie, bez BPA, strieborný
TurboTronic stolný mixér – BG5 – 1200 W, sklenená nádoba 1,5 l, drvenie ľadu, smoothie mixér a mliečny šejker, nerezové vyhotovenie, bez BPA, strieborný
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 296
49,99 €
Doprava zdarma
Predajca: RetroStore24
Obrázok produktu pre Britney Spears Curious Parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Britney Spears Curious Parfumovaná voda pre ženy 30 ml
478,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
14,34 €
Predajca: NutraBestBG
Obrázok produktu pre Elizabeth Arden Mediterranean parfémovaná voda pre ženy 100 ml
Elizabeth Arden Mediterranean parfémovaná voda pre ženy 100 ml
268,90 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 21
26,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarínka, Ružové korenie, kakao, Jazmín, Levanduľa, pralinka
Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarínka, Ružové korenie, kakao, Jazmín, Levanduľa, pralinka
256,50 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 373
25,65 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Lattafa Perfumes - Yara Tous EDP 100ml
Lattafa Perfumes - Yara Tous EDP 100ml
209,00 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 1495
20,90 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Paris Hilton - Heiress Body Spray 236ml
Paris Hilton - Heiress Body Spray 236ml
52,12 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Hugo Boss Woman Extreme - Parfumovaná Voda 75ml - Exkluzívna Vôňa pre Ženy
Hugo Boss Woman Extreme - Parfumovaná Voda 75ml - Exkluzívna Vôňa pre Ženy
394,93 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 30
30,67 €
-3%
29,62 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 12 hodnotení
Hodnotenie z 13. decembra 2025 na
Overený nákup
Nahlásiť
Veľmi príjemná vôňa, dlho vydrží.
Hodnotenie z 12. septembra 2022 na
Overený nákup
Nahlásiť
Rýchle dodanie, všetko je v poriadku.
Hodnotenie z 7. decembra 2023 na
Overený nákup
Nahlásiť
Parfumovaná voda Paris Hilton
Hodnotenie z 24. augusta 2023 na
Overený nákup
Nahlásiť
Veľmi krásna vôňa
Hodnotenie z 31. augusta 2026 na
Overený nákup
Hodnotenie z 12. marca 2026 na
Overený nákup
Hodnotenie z 28. augusta 2025 na
Overený nákup
Hodnotenie z 9. februára 2025 na
Overený nákup
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml
Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l
Obrázok produktu pre Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml
Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
21,57 €
Doprava zdarma
Predajca: TinaBeauty
431,40 €/1l
Obrázok produktu pre Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml
Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 31
137,36 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza
Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 46
35,15 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml
Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 181
30,40 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l
Obrázok produktu pre Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie
Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 8
15,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l
Obrázok produktu pre Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant
Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 102
42,95 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
536,88 €/1l
Obrázok produktu pre J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml
J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
14,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml
Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 98
20,90 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
209,00 €/1l
Obrázok produktu pre HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml
HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l
Bestseller
Obrázok produktu pre Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže
Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 19
199,99 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l
Obrázok produktu pre Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml
Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 118
29,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
293,50 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml
Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 10
24,90 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l
Obrázok produktu pre Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml
Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 69
68,68 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l
Obrázok produktu pre French Avenue – Noble Cedar, parfum
French Avenue – Noble Cedar, parfum
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
33,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
338,00 €/1l
Obrázok produktu pre TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...
TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov
Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2414
28,50 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
285,00 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 1495
23,65 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l
Obrázok produktu pre Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml
Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l
Obrázok produktu pre Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml
Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 107
26,50 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l