4,9



Na základe 12 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Jean Paul Gaultier Gaultier Divine Żel pod prysznic, 200 ml161,25 €/1l
32,25 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dior Homme sprchový gél, 200 ml215,05 €/1l
43,01 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
LaQ Żel pod prysznic 8w1, Kozioł, 500 ml9 415,09 €/1kg
6,89 €
-27%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,99 €
Predajca: Lemonbite

Ďalšie informácie o reklame
Versace Bright Crystal Parfumový Sprchový Gel, 200 ml106,05 €/1l
21,21 €
Predajca: PerfumTraders

Versace Eros Flame Sprchovací Gél, 250ml
88,88 €/1l
22,22 €
Predajca: PerfumTraders

Versace Pour Homme Żel pod prysznic, 250ml
99,76 €/1l
24,94 €
Predajca: BRASTYGroup

Dior Eau Sauvage, Żel pod prysznic, 200ml
262,60 €/1l
52,52 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Laura by Laura Biagiotti Duschgel 150ml
165,20 €/1l
24,78 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Sisley Izia Sprchový Gél 250Ml
236,68 €/1l
59,17 €
Predajca: PerfumTraders

LACTOVIT Żel pod prysznic ujędrniający 500ml
19,62 €/1kg
10,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Tesori d'Oriente, Żel pod prysznic Bizancjum, 250 ml
17,12 €/1l
4,28 €
Predajca: LAVONIO

Żel pod Prysznic Wetiweria i Żeń-szeń Dicora 825 ml
15,15 €/1l
12,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ziaja Żel pod prysznic, Mięta Herbaciana, 500 ml
10,76 €/1l
5,38 €
Predajca: MANADA

Lierac Homme Duschgel 200 ml
53,30 €/1l
10,66 €
Predajca: VISO

MONOI sprchový gél 1000 ml
15,21 €
Predajca: somnia24

MONOI sprchový gél 100 ml
59,80 €/1l
5,98 €
Predajca: Parfumtoi

Isdin Żel do kąpieli, 400ml
56,70 €/1l
22,68 €
Predajca: somnia24

Sprchový gél L'Occitane Verveine
57,42 €/1l
28,71 €
Predajca: somnia24

Byblos Byblos Ghiaccio Duschgel 400 ml (žena)
74,40 €/1l
29,76 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

Intesa sprchový gél 250ml
79,00 €/1l
29,00 €
-31%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,75 €
Predajca: Bugelo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
VERSACE VERSENSE KÚPEĽOVÝ A SPRCHOVÝ GÉL 200ML
Svieža a zmyselná vôňa **Versense** bola uvedená na trh v roku 2009. Versense je svieža ľahká vôňa, ako naznačuje obal a sfarbenie vône. Začiatok vône _Versense_ je veľmi citrusový, po ňom nasledujú kvety s nádychom suchého kardamónu a jemný záver podčiarkujú zvodné dreviny.
Sprchový gél Versense od značky Versace bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 200 ml vami vybraté vône.
Versace Versense Żel pod prysznic, 200ml
Versace od tradičnej značky Versace je rafinovaná ženská vôňa, ktorá spája ženskú eleganciu s kyprou krásou. Hravá ľahkosť a stredomorské akordy vstupujú v tejto vôni do krásneho zväzku. Jemná vôňa bielych kvetov sa snúbi s bergamotom a zelenou mandarínkou a potom jej pôsobivú osobitosť dodajú hravé romantické tóny morskej ľalie a jazmínu. Mierne korenistá vôňa kvalitných drevín umne završuje zážitok z vône. Sprchový gél s vôňou vašich obľúbených vôní So sprchovým gélom Versense môžete bezchybne začať svoj deň v sprche. Jemne krémová pena očistí vašu pokožku a zanechá ju zamatovo hebkú. Zmyselná vôňa tejto dámskej vône vás bude sprevádzať ešte dlho po kúpeli a zahalí vás do ženského, zvodného objatia. Umývací prípravok na telo Versense môžete používať samostatne alebo s príslušnou toaletnou vodou. Táto elegantná dámska vôňa od Versace je k dispozícii aj ako darčeková súprava.
Osviežujúci kúpeľ . Versace Versense sprchový gél
Vynikajúci, ný
- Hmotnosť
- 0.25 g
- Objem
- 200 ml
- Zloženie
- Versace Versense Żel pod prysznic, 200ml
- Výrobca
- EAN kód
- 8011003997046
- Číslo od výrobcu
- 780048
- Hmotnosť
- 0.25 g
- Objem
- 200 ml
- Zloženie
- Versace Versense Żel pod prysznic, 200ml
- Výrobca
- EAN kód
- 8011003997046
- Číslo od výrobcu
- 780048
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Versace Versense - Toaletná voda 100ml od značky Versace
810,90 €/1l
81,09 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

Versace Bright Crystal Parfumový Sprchový Gel, 200 ml
106,05 €/1l
21,21 €
Predajca: PerfumTraders

Versace Versense 50 ml - Osviežujúci toaletná voda s tónmi citrusov a dreva. Květinovo-svěží vôňa, ideálna na každodenné použitie.
1 223,80 €/1l
61,19 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Versace Versense - Toaletná Voda 30ml
1 337,00 €/1l
40,11 €
Predajca: BRASTYGroup

Versace Bright Crystal toaletná voda pre ženy 200 ml
464,55 €/1l
92,91 €
Predajca: BRASTYGroup

Guerlain Aqua Allegoria, Mlieko, Unisex, Osviežujúce, Zmäkčovadlo, Univerzálne, 200 ml, Bergamot, Citrón
236,35 €/1l
47,27 €
Predajca: PerfumTraders

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Karl Krüger G3808F, 7 L, Čierna, Oceľ, Smalt, 380 mm, Box
28,14 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Roberto Cavalli JRC04005, Ženy, 75 ml, Neroli, tymián, Ružové drevo, ALCOHOL DENAT., WATER/EAU (AQUA), FRAGRANCE/PARFUM, BENZYL SALICYLATE, BHT, BENZYL ALCOHOL,...
561,20 €/1l
42,09 €
Predajca: Parfumtoi

Bvlgari Omnia by Mary Katrantzou Woda perfumowana, 65 ml
1 658,46 €/1l
107,80 €
Predajca: Denpoli-Venda

Guerlain Aqua Allegoria Bergamot, Sprchovací gél, 200 ml, Dospelí, Unisex, Telo, Bergamot
307,85 €/1l
61,57 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Clementoni 39458, 1000 kusov, Budovy, 14 rok / roky
6,61 €
Predajca: MATFEL

Versace Bright Crystal toaletná voda, 90 ml + sprchový gél, 100 ml + telové mlieko, 100 ml + kozmetická taška
391,45 €/1l
113,52 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Versace Yellow Diamond - dámsky parfum 90ml
639,78 €/1l
57,58 €
Predajca: BRASTYGroup

BVLGARI Splendida Tubereuse Mistique, Ženy, 100 ml, Sprej, Alcohol Denat. (Sd Alcohol 39-C); Parfum (Fragrance); Aqua (Water); Benzyl Alcohol; Ethylhexyl...
602,00 €/1l
60,20 €
Predajca: BRASTYGroup

Prada Paradoxe Eau de Parfum 90ml
1 314,00 €/1l
118,26 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Trussardi Donna, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Citrón, Yuzu, Kvetinový, Jazmín, Oranžový kvet, lekno, Drevo
565,40 €/1l
56,54 €
Predajca: MANADA

BVLGARI Omnia Crystalline, Ženy, 100 ml, Bambusové listy, Lotus, White peony, Pižmo, Sprej
973,00 €/1l
97,30 €
Predajca: BRASTYGroup

Versace Versense Dezodorant s rozprašovačom, 50 ml
483 333,35 €/1kg
29,00 €
Predajca: FragrancesBg

Dior Christian Miss Dior DEO v spreji 100 ml W
644,70 €/1l
64,47 €
Predajca: Glamperfeu

Tefal Duetto+ G719S735, Súprava na varenie, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Bez povlaku, Nerezová oceľ, 250 °C
98,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Versace Crystal Noir Woda perfumowana, 50ml
1 204,00 €/1l
60,20 €
Predajca: FragrancesBg

Univerzálna panvica Tefal Hard Titanium+ Ø 28 cm, vhodná na indukčné variče, hliník
199,00 €
Predajca: G-Electronics

Kulma na vlasy 5 v 1 s 3 barelmi, kulma na vlasy veľké kučery Kulmy na vlasy Nastaviteľná teplota Kulma na vlasy s vlnou Keramický povlak Curl
53,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BorlinGmbH

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
450,00 €/1l
45,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Versace - Yellow Diamond EDT 200ml
431,50 €/1l
86,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Versace Jasné Krystaly Toaletná Voda 90ml
630,67 €/1l
56,76 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
92% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
92%8% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
8%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 30. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelý sprchový gél
Kúpila som si ho raz v parfumérii a tak sa mi zapáčil, že som ho kúpila ešte raz ako darček!
Hodnotenie z 26. augusta 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Sprchový gél Versace
Bol som veľmi prekvapený, keď tovar prišiel veľmi rýchlo. Som veľmi spokojná a vôňu sprchového gélu považujem za príjemnú.
Hodnotenie z 29. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Najlepšia vôňa vôbec
Muž nemôže voňať lepšie
Hodnotenie z 24. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Perfektné
Ďakujem!!!!!!!
Hodnotenie z 24. júla 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super vôňa
Je to jedna z mojich najobľúbenejších vôní v lete
Hodnotenie z 18. marca 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobré
Jednoducho odporúčam
Hodnotenie z 5. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 16. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller
Doprava zdarma2% od 2 ks
Bestseller
5% od 2 ks






Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma
Doprava zdarma
4% od 2 ks

AVON senses Šampón a sprchový gél 2 v 1 Jungle Rainburst 720 ml
10,99 €
Predajca: SuperMerchant
15,26 €/1l

Gél pod sprchu na telo s bambuckým maslom a pantenolom O'shy Soft Silk, 400 ml



2,0Priemerné hodnotenie: 2,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
8,15 €
Predajca: EDANTI
20,37 €/1l

Trussardi Primo, Sprchovací gél, 200 ml, Dospelí, Muži, Telo a vlasy, Univerzálna pleť



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
23,23 €
Predajca: PerfumTraders
116,15 €/1l

Hydratačný balzam - telové maslo JASMINE
39,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
195,00 €/1l

Príroda SOS Kúpeľ vitamínov Maska na vlasy 1000 ml
51,99 €
Predajca: Keratinshop
51,99 €/1l

Výživné mlieko na ruky a telo MIRISSA - Aloe Vera, mango, ananás, vodné lekno, jazmín a Kananga voňavá (Ylang Ylang)



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
120,00 €/1l

Čistý a prírodný organický kokosový olej - VIRGIN COCONUT
21,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
105,00 €/1l

Uvoľňujúci balzam COMFORT
19,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
95,00 €/1l

Collistar Talasso Shower Cream, Sprchový krém, 250 ml, Adults, -, Ženy, Telo, Mandle



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
78,45 €
Predajca: NetworkTechnologies
313,80 €/1l

Zmäkčujúci telový peeling do sprchy - pomarančový kvet Neroli s jazmínom - NEROLI JASMINE
18,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
90,00 €/1l

PRIJA 2 v 1 tekutý šampón a sprchový gél s výťažkom z ženšenu, s pumpičkou, vegánsky 5 l



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(11)Počet hodnotení: 11
45,79 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
38,55 €
Predajca: Provantis
7,71 €/1l

Mustela Gentle Cleansing Gel, Delikatny żel do mycia ciała i włosów, 500ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(9)Počet hodnotení: 9
10,00 €
Predajca: MAGUHAAR
20,00 €/1l

Zjemňujúci sprchový a kúpeľový olej pre citlivú pokožku Lipikar Huile Lavante AP+ (Lipidový regeneračný čistiaci olej), 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
33,32 €
Predajca: Serica
33,32 €/1l

Sprchový gél pre mužov WolfThorn ( telo-vlasy-obličaj čistenie) 1000 ml



3,3Priemerné hodnotenie: 3,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
14,99 €/1l

Sprchový gel Deep Sea (Shower Gel), 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
14,99 €/1l

Paglieri Felce Azzurra Duschgel White Musk 250 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(6)Počet hodnotení: 6
41,85 €
Predajca: NetworkTechnologies
837,00 €/1l

Upokojujúci, ochranný sprchový gél Lipikar Gel Lavant - Obsah: 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,48 €
Predajca: Serica
24,48 €/1l

Bioderma Atoderm, Sprchový krém, hydratuje jemnú suchú pokožku, 1l



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,26 €
Predajca: Serica
22 462,96 €/1kg

Burberry Goddess, Sprchovací gél, 200 ml, Dospelí, Ženy, Telo, Levanduľa, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
41,41 €
Predajca: PerfumTraders
207,05 €/1l

Air-Val, Spiderman Detský 2v1 Gél + Šampón, 400 ml
8,79 €
Predajca: Bambule
21,97 €/1l