5,0



Na základe 1 hodnotenia
Etro Palais Jamais, Unisex, 100 ml, Bergamot, Kardamon, Koriander, Citrón, Oranžová, Petitgrain olej, Palmarosa, Matný, Breza, Jazmín, Korenie, Šalvia, Konárnik slivkový, Vetiver, Sprej
105,12 €
1 051,20 € / 1l
Cenový hit
v celoštátnom porovnaní
plus 3,45 € poštovné
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Toaletné vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Dior Sauvage, Muži, 200 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Ambroxan, Sprej878,70 €/1l
175,74 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dolce&Gabbana K, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Borievky, Citrón, Oranžová, Jantár, Čili paprička, šalviový olej, Geranium, Levanduľa, Cédrové drevo, Pačuli, Vetiver384,00 €/1l
84,36 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
76,80 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dior Eau Sauvage, Muži, 50 ml, Bergamot, Citrus, Hedion, Levanduľa, Konárnik slivkový, Vetiver, Sprej1 793,00 €/1l
89,65 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
ETRO Heliotrope EDT 100 ml UNISEX1 050,40 €/1l
105,04 €
Predajca: PerfumTraders

ETRO Via Verri EDT 50 ml UNISEX
2 380,00 €/1l
119,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo

Etro Vicolo Fiori toaletná voda v spreji (50 ml)
2 380,00 €/1l
125,00 €
-6,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
119,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo

Guerlain Héritage, Muži, 100 ml, Levanduľa, Koriander, Korenie, Pačuli, Sprej
1 010,50 €/1l
101,05 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

BVLGARI AQVA DIVINA, Ženy, 65 ml, Bergamot, Zázvor, Magnólia, Jantár, Sprej
1 338,46 €/1l
87,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PerfumBox

Parfums Grès Cabotine Rose, Ženy, 50 ml, Hruška, Citlivka, Pivonka, Korenie, Pižmo, Santalové drevo, Vetiver, Sprej
280,80 €/1l
14,04 €
Predajca: Glamperfeu

Emanuel Ungaro For Her, Ženy, 100 ml, Mandle, Hruška, Slivka, Jazmín, Oranžový kvet, Tuberóza, Pižmo, Pačuli, Santalové drevo, Vanilka, Sprej
193,10 €/1l
19,31 €
Predajca: NutraBestBG

Rochas Tocade, Ženy, 100 ml, Citrus, Frézia, Geranium, Jazmín, Magnólia, Jantár, Vanilka, Sprej
358,50 €/1l
35,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dior Sauvage, Muži, 60 ml, Doplňovacia fľaša, Korenie, Bergamot, Citrón, Ambroxan, Drevo
933,33 €/1l
56,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Gritti Venetia Mango Aoud, 100 ml, Sprej, Guava, Mango, Neroli, Kokos, osmant, Ylang-ylang, Jantár, Oud, Vanilka
2 246,50 €/1l
224,65 €
Predajca: somnia24

Burberry Weekend, Muži, 30 ml, Doplňovacia fľaša, Grapefruit, Citrón, Mandarínka, Santalové drevo, Jantár, Pižmo
808,00 €/1l
24,24 €
Predajca: PerfumTraders

Burberry Weekend, Muži, 30 ml, Grapefruit, Citrón, Mandarínka, Konárnik slivkový, Santalové drevo, Jantár, Med, Pižmo, Sprej
789,33 €/1l
30,41 €
-22%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
23,68 €
Predajca: Glamperfeu

Iceberg 3605473176749, Muži, Jantár, Labdanum, Pižmo, Sprej
313,80 €/1l
31,38 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Rochas Femme, Ženy, 100 ml, Pačuli, Ruže, Santalové drevo, Vetiver, Sprej
393,80 €/1l
39,38 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Guerlain Vétiver, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Citrón, Oranžová, Muškátový orech, Korenie, Tabak, Tonka, Vetiver
1 245,00 €/1l
249,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo

Lalique Encre Noir Sport 100ml, Muži, 100 ml, Bergamot, Grapefruit, Levanduľa, Bergamot,Grapefruit,Lavender, Muškátový orech, Vetiver, Nutmeg,Vetiver
294,60 €/1l
29,46 €
Predajca: PerfumTraders
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Vhodné pre:
- Unisex
- Hlasitosť:
- 100 ml
- Poznámky k vrchným tónom vône:
- Bergamot, Kardamon, Koriander, Citrón, Oranžová
- Poznámky k srdcu vône:
- Petitgrain olej, Palmarosa, Matný, Breza, Jazmín, Korenie
- Poznámky k základu vône:
- Šalvia, Konárnik slivkový, Vetiver
- Typ dávkovača:
- Sprej
Etro Palais Jamais toaletná voda v spreji. Vrchnú nótu tvorí kombinácia bergamotu, mandarínky, petit grain a jazmínu. Srdce tvorí breza, šalvia a pižmo. Základnú nótu tvorí dubové pižmo a vetiver.
Etro Palais Jamais toaletná voda v spreji 100 ml
- Hmotnosť
- 0.1 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- ALKOHOL, PARFUM (VÔŇA), AQUA (VODA), ALFA-ISOMETHYL IONONE, LINALOOL, CITRONELLOL, GERANIOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE (Podrobné informácie o zložkách nájdete na zadnej strane obalu)
- Výrobca
- Etro
- Cieľové skupiny
- DámyUnisex
- EAN kód
- 8026247603103
- Číslo od výrobcu
- 310
- Hmotnosť
- 0.1 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- ALKOHOL, PARFUM (VÔŇA), AQUA (VODA), ALFA-ISOMETHYL IONONE, LINALOOL, CITRONELLOL, GERANIOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE (Podrobné informácie o zložkách nájdete na zadnej strane obalu)
- Výrobca
- Etro
- Cieľové skupiny
- DámyUnisex
- EAN kód
- 8026247603103
- Číslo od výrobcu
- 310
Hodí sa k tomu

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
339,00 €/1l
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
176,60 €/1l
17,66 €
Predajca: NutraBestBG

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia di Capri, Unisex, 180 ml, Oranžová, Citrón, Mandarínka, Petitgrain olej, Kardamon, Pižmo, Karamel, Sprej
613,61 €/1l
110,45 €
Predajca: PerfumTraders

Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540, Ženy, 70 ml, Sprej, ALCOHOL; PARFUM (FRAGRANCE); TRIETHYL CITRATE; AQUA (WATER); ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE;...
2 142,71 €/1l
299,00 €
-149,01 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
149,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Scentiva

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Lattafa Perfumes - Maahir Legacy EDP 100ml
284,00 €/1l
28,40 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

The House of Oud Breathe of The Infinite Eau De Parfum 75 ml (unisex)
2 052,53 €/1l
153,94 €
Predajca: somnia24

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
260,00 €/1l
26,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

The House of Oud Bonbon Pop EDP 75 ml UNISEX
1 857,07 €/1l
139,28 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Rasasi Rumz Al Rasasi 9325 Pour Lui parfémovaná voda pre mužov 50 ml
703,20 €/1l
35,16 €
Predajca: Glamperfeu

Lalique AMETHYST, Ženy, 100 ml, Blackberry, Čierne ríbezle, Raspberry, ľalia, Pivonka, Ruže, Pižmo, Vanilka, Sprej
308,40 €/1l
30,84 €
Predajca: PerfumTraders

Thierry Mugler Womanity parfumovaná voda 80ml
2 117,63 €/1l
169,41 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

4711 - Remix Cologne Levander Edition EDC 150ml
86,67 €/1l
13,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Olympia Joy II, Navýšku, Dual SIM, 6,1 cm (2.4"), Bluetooth, 600 mAh, Čierna
136,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
287,50 €/1l
17,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Sublime EDP 100ml
284,00 €/1l
28,40 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

The House of Oud Almond Harmony parfumovaná voda 75 ml (unisex)
1 741,87 €/1l
130,64 €
Predajca: FragrancesBg

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
812,20 €/1l
81,22 €
Predajca: Novada-Shop

Lattafa Nasheet parfémovaná voda unisex 100 ml
178,50 €/1l
17,85 €
Predajca: FragraDE

Maison Alhambra Pink Velvet Woda perfumowana, 80 ml
373,13 €/1l
29,85 €
Predajca: FragraDE

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Lattafa Emeer, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Juniper Berries, Clary Sage, Bergamot and Lemon, Sandalwood, Olibanum, White Tea and Cardamom, Patchouli, Ambergris, Cashmeran and Cedarwood
436,20 €/1l
43,62 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Nina Ricci Nina, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Citrón, Limetka, Jablko, Gardénia, Cédrové drevo, biele pižmo
675,88 €/1l
54,07 €
Predajca: BRASTYGroup

Nishane - Not even the Extrait de Parfum 100ml
1 790,60 €/1l
179,06 €
Predajca: PerfumTraders

Hermes Un Jardin Sur Le Toit, Unisex, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butyl..., 1 kusov
1 179,80 €/1l
58,99 €
Predajca: PerfumTraders

Clive Christian No. 1 For Women Parfém 50 ml W
7 978,60 €/1l
398,93 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Ružové korenie, Jazmín, Ruže
257,00 €/1l
25,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Rasasi - Hawas Ice for Him EDP 100ml
287,50 €/1l
28,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Qaa'ed parfumovaná voda pre mužov 100 ml
214,50 €/1l
21,45 €
Predajca: Glamperfeu
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 4. novembra 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(309)Počet hodnotení: 309
51,13 €
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
31,31 €
Predajca: PerfumTraders
626,20 €/1l

Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
88,55 €
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l

Creed Love in White parfémovaná voda pre ženy 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(17)Počet hodnotení: 17
198,53 €
Predajca: PerfumTraders
2 647,07 €/1l

Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(32)Počet hodnotení: 32
130,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 309,60 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
104,17 €
Predajca: PerfumTraders
520,85 €/1l

Armani - Code for Men 2023 EDT 125ml



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(12)Počet hodnotení: 12
89,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
717,60 €/1l

Floris No. 89 toaletná voda 100 ml sprej



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(18)Počet hodnotení: 18
97,97 €
Predajca: PerfumTraders
979,70 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male Toaletná voda, 125 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
77,70 €
Predajca: PerfumTraders
621,60 €/1l

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, 200 ml, Jazmín, Čaj, Jablko, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE,...



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(16)Počet hodnotení: 16
79,89 €
Predajca: PerfumTraders
399,45 €/1l

Hermes Le Jardin de Monsieur Li, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Benzyl Salicylate, Limonene, Ethylhexyl..., 1 kusov



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(34)Počet hodnotení: 34
79,05 €
Predajca: PerfumTraders
790,50 €/1l

Giorgio Armani Emporio Armani Stronger With You Woda toaletowa 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(25)Počet hodnotení: 25
77,58 €
Predajca: PerfumTraders
775,80 €/1l

Prada Prada L´Homme toaletná voda pre mužov 100 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(31)Počet hodnotení: 31
92,88 €
Predajca: PerfumTraders
928,80 €/1l

Acqua di Parma Bergamotto Di Calabria, Unisex, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL..., 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,91 €
Predajca: PerfumTraders
919,10 €/1l

Korres Fragrance White, Žena, Eau de toilette, 50 ml, Bergamot, Neroli, Mandarínka, Jazmín, Pivonka, Frézia, Cédrové drevo, Konárnik slivkový, Pižmo



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(13)Počet hodnotení: 13
25,24 €
Predajca: Pharmacygreek
504,80 €/1l

Carolina Herrera 212 Nyc Eau De Toilette Spray 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
73,73 €
Predajca: PerfumTraders
737,30 €/1l

Annayake Undo pour Homme EDT 100 ml M



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(60)Počet hodnotení: 60
57,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
573,00 €/1l

Yves de Sistelle CHAIRMAN toaletná voda v spreji 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(48)Počet hodnotení: 48
22,00 €
Predajca: fair-play91
220,00 €/1l