5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Liakada zelené olivy s cesnakom ATG 200g28,60 €/1l
5,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Cesnaková omáčka Aglio, Olio e Peperoncino, 190 g
40,79 €/1l
7,75 €
Predajca: ItalianGourmetShop

LaSelva LS_0263, 156 kcal, 643 kJ, 1 g, 15 g, 3,7 g, 3,6 g
24,76 €/1kg
7,18 €
Predajca: taleoo

Rapunzel 369014, Kapary, 206 g, Nemecko, 25 kcal, 0,83 g, 0,3 g
16,89 €/1kg
3,48 €
Predajca: taleoo

Grilované šampiňóny, 780 g - Demetra
25,67 €/1kg
20,02 €
Predajca: italia-genuss

Sušené hlivy ustredné, 1000 g - Demetra
111,04 €/1kg
111,04 €
Doprava zdarma
Predajca: italia-genuss

gurmánska bruschetová nátierka s paradajkami (200 g)
15,65 €/1kg
3,13 €
Predajca: taleoo

Artichoky nakrájané na plátky, 1700 g - Demetra
22,22 €/1kg
37,78 €
Predajca: italia-genuss

Bruschetta Mediterranea, 190 g
36,79 €/1l
6,99 €
Predajca: ItalianGourmetShop

Fazuľa Gigantes v paradajkovej omáčke 190g
21,89 €/1kg
4,16 €
Predajca: taleoo

Carciofi grigliati - grilované artičoky 180g
46,33 €/1kg
8,34 €
Predajca: taleoo

Taliansky krém s chilli papričkami, 190 g
38,16 €/1l
7,25 €
Predajca: ItalianGourmetShop

Kapary v octovej marináde Vrcholy 100 g
6 875,00 €/1kg
2,79 €
-40%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,65 €
Predajca: Katomix

Danpol, marinované šampiňóny, 300 ml
18,10 €/1kg
5,43 €
Predajca: Katomix

Rapunzel 1202520, 492 kcal, 2026 kJ, 53 g, 0,5 g, 1,4 g, 1,7 g
21,88 €/1kg
7,33 €
Predajca: taleoo

Mierne chilli 370ml
17,24 €/1l
6,38 €
Predajca: taleoo

Krémová omáčka Capricci s hovädzím mäsom, 580 g - Demetra
36,88 €/1kg
21,39 €
Predajca: italia-genuss

Rajčiny sušené polotriedy Tuttosole, 780 g - Demetra
26,23 €/1kg
20,46 €
Predajca: italia-genuss

Sušené a nakrájané paradajky 100g
36,20 €/1kg
3,62 €
Predajca: taleoo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Pasta Sauce mit Knobl. u. Chili - omáčka na cestoviny s cesnakom, olivovým olejom a chilli. - Predajca: alis s.r.l. Via Paletti, 2/a, 41051 Castelnuovo Rangone MO, Italien 1er Pack
- Zloženie
- Cesnak 34%, slnečnicový olej, feferónky 30%, extra panenský olivový olej, petržlenová vňať, soľ
- Výživové údaje
- Energia kj 1602 kj Energia kcal 383 kcal Tuky 35GRM Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny 4,2GRM Sacharidy 15GRM Sacharidy, z toho cukor 1,7GRM Bielkoviny 3,3GRM Soľ 0,009GRM
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 190 g
- Potravinársky podnik
- alis s.r.l.Via Paletti, 2/a, 41051 Castelnuovo Rangone MO, Italien
- Obchodný názov
- omáčka na cestoviny s cesnakom, olivovým olejom a chilli korením.
- Výrobca
- Casa Rinaldi
- Číslo od výrobcu
- 859661
- EAN kód
- 8006165373289
- Zloženie
- Cesnak 34%, slnečnicový olej, feferónky 30%, extra panenský olivový olej, petržlenová vňať, soľ
- Výživové údaje
- Energia kj 1602 kj Energia kcal 383 kcal Tuky 35GRM Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny 4,2GRM Sacharidy 15GRM Sacharidy, z toho cukor 1,7GRM Bielkoviny 3,3GRM Soľ 0,009GRM
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 190 g
- Potravinársky podnik
- alis s.r.l.Via Paletti, 2/a, 41051 Castelnuovo Rangone MO, Italien
- Obchodný názov
- omáčka na cestoviny s cesnakom, olivovým olejom a chilli korením.
- Výrobca
- Casa Rinaldi
- Číslo od výrobcu
- 859661
- EAN kód
- 8006165373289
Hodí sa k tomu

Mraznička Bomann, objem 42 l, s 2 vyberateľnými drôtenými policami, vymeniteľnými závesmi dverí a plynulou reguláciou teploty - GB 7236 biela
350,00 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: NovaMBSmart

Peter Mertes Bree Rizling rýnsky s trpkou ovocnou chuťou 750ml
8,63 €/1l
6,47 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Debic - Sladený krém v spreji - 700ml
68,50 €/1l
49,95 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
47,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Cesnaková omáčka Aglio, Olio e Peperoncino, 190 g
40,79 €/1l
7,75 €
Predajca: ItalianGourmetShop

Cesnaková pasta 90 g - Gia
51,33 €/1kg
4,62 €
Predajca: italia-genuss

Zmes korenia na cestoviny Aglio Olio e Peperoncino, 80 g
53,75 €/1l
4,30 €
Predajca: ItalianGourmetShop

Aglio, Olio & Peperoncino 156 ml - L'Orto di Beppe
78,97 €/1l
12,32 €
Predajca: italia-genuss

LAO GAN MA Chrumkavé chilli v oleji 210g | Chrumkavé chilli v oleji | Chilli v oleji so smaženou cibuľkou
17,10 €/1kg
4,29 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,59 €
Predajca: UJiaAsienmarkt

Krakus Poľská šunka s marmeládou - autentická chuť z Poľska, 455 g
15,47 €/1kg
7,04 €
Predajca: Katomix

Pikantná nátierková saláma 'nduja di Spilinga, 180 g
60,56 €/1l
10,90 €
Predajca: ItalianGourmetShop

Kokosové mlieko Aroy-D prírodné kokosové mlieko na pečenie a varenie 1000mlJednorazový obal
8,11 €/1l
8,11 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ovocné plátky manga Diamond ľahko pocukrované 425g
7,92 €/1kg
3,96 €
Predajca: LAVONIO

Menzi Djuvec Ryža na balkánsky spôsob so zeleninou pripravená na konzumáciu pre vegánov 800g
7,76 €/1kg
6,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kellogg‘s 6061907005 Kellogg‘s choco krispies Cornflakes 420,0 g, 1 St.
28,14 €/1kg
11,82 €
Predajca: somnia24

Open Food 8000850210422, Olivový olej, 500 ml, E, 823 kcal, 3382 kJ, 91 g
21,82 €/1kg
10,91 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Rio Mare 57022CH, 100 g, Taliansko, 236,5 kcal, 18,5 g, 2,4 g, 4 g
62,00 €/1kg
6,20 €
Predajca: Katomix

Vysávač 120W Ručný vysávač Bezvreckový Výkonná Vysavač Batériový ručný vysávač Vysávač do auta Prenosný výkonný Retoo
16,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Doppio Passo Primitivo Puglia červené
14,68 €/1l
11,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

LaSelva LS_0263, 156 kcal, 643 kJ, 1 g, 15 g, 3,7 g, 3,6 g
24,76 €/1kg
7,18 €
Predajca: taleoo

Sempio Papriková pasta pálivé korenie pre kórejskú kuchyňu 500g
8,94 €/1kg
10,32 €
-56%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,47 €
Predajca: Katomix

Gebrüder Leimer kocky chleba na knedle na šesť kusov 250g
8,72 €/1kg
2,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kelloggs Corn Flakes Classic XXL Pack Raňajkové cereálie 1000g
11,93 €/1kg
11,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Elektrický multifunkčný mixér a krájač na zeleninu a mäso (výkon 250 W) Elektrický mixér s 1.5L nerezovou misou - MULTIMINCER
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

REV 0020330112, Šedá, Biela, 230 V, 16 A, 50 Hz, 3500 W, 1 kusov
18,90 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger

Longlife Rýchlo varené rezance Rýchlo pripravené bez vajec 500 g
7,50 €/1kg
3,75 €
Predajca: LAVONIO

ProfiCook PC-VK 1080, Čierna, Nerezová oceľ, Marinovanie, Nerezová oceľ, 120 W, 220 - 240 V, 50 Hz
71,90 €
Doprava zdarma
Predajca: ClatronicCZSK

Yum Yum Chicken instantné rezance s kuracou príchuťou 60g
23,17 €/1kg
1,39 €
Predajca: LAVONIO

Mestemacher Westfalen klasický celozrnný ražný chlieb bez kôrky 500g
4,28 €/1kg
2,14 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Gadeschi Amarettini
9,00 €/1kg
1,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Schwartau Extra Zero jahodový džem bez pridaného cukru vegánsky 280g
14,82 €/1kg
4,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 26. apríla 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Omáčka na cestoviny s cesnakom a chilli



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
5,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
27,95 €/1kg

Liakada zelené olivy s cesnakom ATG 200g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
5,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
28,60 €/1l

Casa Rinaldi Bruschetta Mix



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
4,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
80,20 €/1kg

Dittmann Teufli červená paprika so smotanovým syrom 650g
10,40 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
27,37 €/1kg