5,0



Na základe 2 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Čierne olivy Hellriegel bez kôstky7,41 €/1kg
31,88 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Helcom Papryczki Czereśniowe Nadziewane Serem 260 g27,49 €/1l
8,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Czosnek w zalewie octowej 670 g21,03 €/1kg
21,03 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Ďalšie informácie o reklame
Kukurydza Bonduelki Złocista 170 g79,15 €/1l
16,78 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Cícer - plechovka 400g
4,62 €/1kg
1,85 €
Predajca: taleoo

Cikória 370 ml | MARSCHLAND
4,55 €/1kg
1,50 €
Predajca: taleoo

Šošovica Bonduelle 400g
8,53 €/1kg
2,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Sałatka Naddunajska z warzywami 510 g
2,82 €/1kg
3,64 €
-38%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,23 €
Predajca: Katomix

Rolnik Papryka Smażona 300 g
7,17 €/1kg
5,12 €
-25%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,80 €
Predajca: Katomix

Rolnik Marchewka Zasmażana 520 g
2 349,40 €/1kg
3,52 €
-44%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,95 €
Predajca: Megasam24PL

Dawtona Korniszony Habanero 520 g
2,84 €/1kg
3,98 €
-42%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,27 €
Predajca: Megasam24PL

Rolnik Ciecierka Konserwowa 330 g
3,19 €/1kg
3,27 €
-49%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,66 €
Predajca: Megasam24PL

Rolnik Dynia w Occie 290 g
4 865,38 €/1kg
4,29 €
-41%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,53 €
Predajca: Megasam24PL

Rolnik Bób Konserwowy 400 g
4,00 €/1kg
3,65 €
-41%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,12 €
Predajca: Megasam24PL

Pudliszki Groszek konserwowy 400 g
3,57 €/1kg
2,97 €
-44%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,64 €
Predajca: Katomix

Dawtona Ciecierzyca 400 g Konserwowa
5,17 €/1kg
3,68 €
-35%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,38 €
Predajca: Katomix

Cícer v marináde350 g / 215 g EkoWital
25,69 €/1l
13,18 €
-31%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Bonduelle Kukurydza z czerwoną fasolą konserwowa 170 g
89,58 €/1l
18,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Rolnik Papryka Konserwowa 650 g
4,75 €/1kg
4,21 €
-26%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,09 €
Predajca: Katomix

Rolnik Krem Paprykowy Pikantny 80 g
21,78 €/1kg
3,21 €
-38%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,96 €
Predajca: Katomix
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Bad Reichenhaller AlpenSalz plechovka 500g - soľ - výrobca: Südwestdeutsche Salzwerke AG Salzgrund 67, 74076 Heilbronn 1 balenie
| Názov | Bad Reichenhall Značková soľ |
| Hmotnosť soli | 500g |
| Zloženie | Odparená soľ, protihrudkujúca látka ferrokyanid sodný. |
| Zodpovedná potravinárska spoločnosť | Saline Bad Riechenhall Suedsalz GmbH D-83435 Bad Reichenhall |
| Adresa | Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. |
| Ďalšie informácie | na 100 g |
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na chladnom a suchom mieste.
- Objem
- 0.72 l
- Zloženie
- Odparená soľ, protihrudkujúca látka ferrokyanid sodný
- Výživové údaje
- Energia kj 0 kj Energia kcal 0 kcal Tuk 0GRM Tuk, z toho nasýtené mastné kyseliny 0GRM Sacharidy 0GRM Sacharidy, z toho cukor 0GRM Bielkoviny 0GRM Soľ 0GRM
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 500 g
- Potravinársky podnik
- Südwestdeutsche Salzwerke AGSalzgrund 67, 74076 Heilbronn
- Obchodný názov
- Stolová soľ
- Výrobca
- Südwestdeutsche Salzwerke
- Číslo od výrobcu
- 30132
- EAN kód
- 4001475101670
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na chladnom a suchom mieste.
- Objem
- 0.72 l
- Zloženie
- Odparená soľ, protihrudkujúca látka ferrokyanid sodný
- Výživové údaje
- Energia kj 0 kj Energia kcal 0 kcal Tuk 0GRM Tuk, z toho nasýtené mastné kyseliny 0GRM Sacharidy 0GRM Sacharidy, z toho cukor 0GRM Bielkoviny 0GRM Soľ 0GRM
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 500 g
- Potravinársky podnik
- Südwestdeutsche Salzwerke AGSalzgrund 67, 74076 Heilbronn
- Obchodný názov
- Stolová soľ
- Výrobca
- Südwestdeutsche Salzwerke
- Číslo od výrobcu
- 30132
- EAN kód
- 4001475101670
Hodí sa k tomu

Bad Reichenhaller 217561006 Bad Reichenhaller Alpenjodsalz mit Fluorid + Folsäure Salz, 500,0 g
16,34 €/1kg
8,17 €
Predajca: somnia24

Bad Reichenhaller Jodsalz 05201051 500g
2,98 €/1kg
1,49 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kontaktný gril Tefal GC241D Inicio z nehrdzavejúcej ocele, grilovacia plocha 29 x 26 cm, nepriľnavé grilovacie dosky, integrovaný termostat
99,90 €
Doprava zdarma
Predajca: md-premium-e-commerce

Hydinové párky Meica, 6 kusov, 180 g
20,17 €/1kg
3,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Alpensalz 500g
1,40 €/1kg
0,70 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Alpen Jodsalz 500g
1,50 €/1kg
0,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Tefal Duetto+ G732S3, Čierna, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Titán, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, 250 °C
71,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

COSTWAY 10L mini chladnička s LED zrkadlom na kozmetiku, funkcia chladenia a ohrevu 2v1, chladiaci box prenosný ohrievač, 23x28x34cm
87,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: FDSGmbH

Záhradný Vankúš 40X40X8Cm Ita Home & Garden Lisa
7,89 €
Predajca: Dragtek-com

Gorenje WPNEI84A1TS, Predné plnenie, 8 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
988,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: FlatPrime

Varta 04006 211 354-40P, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2970 mAh
20,44 €
Doprava zdarma
Predajca: Euroelectronics

Rýchlovarná kanvica Lehmann 1,7 l s reguláciou teploty 45-100 ?C, nerezová kanvica s funkciou udržiavania teploty a dotykovým panelom, matná čierna
24,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

GUT&GÜNSTIG 4892137004 GUT&GÜNSTIG Küchenrollen stark klassik 3-lagig, 4 Rollen
4,50 €
Predajca: Katomix

Ferrero Kinder tyčinky, veľké balenie po 36 kusoch (36 tyčiniek po 21 g)
26,85 €/1kg
20,30 €
Predajca: somnia24

Bad Reichenhaller mozzarella paradajky 300g
14,60 €/1kg
4,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

SWAREY S500 Prenosná napájacia stanica 518Wh/144000mAh Solárny generátor so 100W solárnymi panelmi Solárne napájacie systémy Solárna nabíjačka Solárny článok Solárna nabíjačka batérií Powerbank Type-C/USB pre núdzové napájanie / kempovanie / núdzové / cestovanie / KPAP / karavany / domácnosť
389,99 €
-20,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
369,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SWAREY-Official

Sklenená kanvica Ecosa s nastavením teploty | 40°C - 100°C | 1,8 l | 2200 W | LCD displej | LED osvetlenie | Kvalitná nerezová oceľ
29,90 €
Predajca: Enstore

BRUBAKER 7-pack pánske slipy 100% bavlna - veľkosť XL čierna
19,99 €
Predajca: BRUBAKER

Ergonomický komfortný penový topper | 90 x 200 | pre všetky matrace | XDREAM Pure matracový topper
39,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitná zemina pre kvetináče, 50 litrov
0,99 €/1kg
20,96 €
Predajca: bauschnell

Haribo bezé srdiečka potiahnuté penovým cukrom ovocné 1050g
17,01 €/1kg
25,09 €
-22%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,56 €
Predajca: Pantry_Intl

Pronto®
8,46 €
Predajca: VISO

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fazuľa
26,48 €/1kg
13,24 €
Predajca: Zyrafka

Vankúš 80 x 80 cm prešívaný vankúš z mikrovlákna pre alergikov výplň vankúš posteľ vankúš vankúš na spanie vankúš biely vankúš
8,47 €
Predajca: Amazinggirl

HABA 4010168234809, 1,5 rok / roky, Polyester, Viacfarebný
29,99 €
Predajca: Brickcomplete_com

Kontaktný gril Tefal OptiGrill GC705D
162,12 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Prenosný šijací stroj, 12 stehov 2 rýchlosti ťažký šijací stroj, elektrický ručný prešívací vyšívací overlock rýchly šijací stroj pre domácnosť
35,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Delgeo

Cheffinger, indukčný hrniec s nepriľnavým mramorovým efektom 28 cm s pokrievkou, čierny
87,76 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Hp 15-Fd0611Ng 39,6Cm (15,6 ) N100 4Gb 128Gb
396,20 €
Predajca: _Haushaltsparadies_
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 20. júna 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 16. septembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Chrumkavá brusnica - celé lyofilizované ovocie 20g
9,99 €
Predajca: SuperMerchant
499,50 €/1kg

Orzech, marinované šampiňóny, pasterizované, 760 g, bez gluténu
23,99 €
-58%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,99 €
Predajca: SuperMerchant
13 144,74 €/1kg

Van Holten*s Jumbo Sour Pickle 140g
8,78 €
Predajca: Heartforcards
26,37 €/1l

Helcom vyprážané paradajky 300G
7,99 €
Predajca: SuperMerchant
26,63 €/1kg

PRAŽENÉ RIASY NORI NA SUSHI 15 g - PORTO MUINOS
5,69 €
Predajca: BRAT_PL
0,38 €/1kg

SABOR Grécka syrová omáčka k mäsu a zelenine 300 g
7,99 €
Predajca: SuperMerchant
26,63 €/1kg

Helcom Papryczki Czereśniowe Nadziewane Serem 260 g
8,99 €
Predajca: SuperMerchant
27,49 €/1l