5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Fleischwerke Zimmermann pikantná bavorská polievka s pečeňovými knedličkami 400ml6,90 €/1l
2,76 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Menzi kuracia polievka Delikatesa Extra koncentrovaná 800ml 6 balení18,72 €/1l
74,88 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Zimmermann Pravá bavorská pečeňová polievka spaetzle koncentrovaná 400 ml8,67 €/1l
3,47 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Lacroix - Rinder Consommé Suppe - 400 ml10,00 €/1l
4,00 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Menzi kotlíková gulášová polievka s hovädzím mäsom typická maďarská 800ml
10,89 €/1l
8,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Menzi Kuracia polievka s karfiolom na ravensberský spôsob 200 ml 5-pack
11,90 €/1l
11,90 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hesco Kuracia polievka First Class vysoko koncentrovaný vývar 850ml
25,55 €/1l
21,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lacroix krémová polievka z lišiek jemná s liškami 400ml
10,00 €/1l
4,00 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Menzi Djuvec Ryža na balkánsky spôsob so zeleninou pripravená na konzumáciu pre vegánov 800g
7,76 €/1kg
6,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Spirli cestoviny s mäsovými guľôčkami v paradajkovej omáčke 800g 3-pack
6,93 €/1kg
16,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
11,24 €/1kg
12,76 €
Predajca: somnia24

Hydinové párky Meica, 6 kusov, 180 g
20,17 €/1kg
3,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lacroix polievka z volského chvosta číra s jemným hovädzím mäsom 400ml
10,95 €/1l
4,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Mexické chilli con carne so zelenou paprikou 400g 3-pack
11,45 €/1kg
13,74 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hesco polievkový koncentrát z hovädzieho chvosta s extra mäsom 850ml
11,15 €/1l
9,48 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi® Ravioli in Tomatensauce Fertiggericht 800,0 g
15,80 €/1kg
12,64 €
Predajca: somnia24

Smažená ryža Menzi
11,57 €/1kg
4,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bravčová pečienka s omáčkou Knorr Delicatessen
3,37 €/1l
524,98 €
Predajca: Store-Germany

Jürgen Langbein Gourmet Humria pasta do polievok a omáčok 500g
17,94 €/1kg
8,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Vegetariánske klobásky – Pikantné, 200 g | ÖKOLAND
11,84 €/1kg
4,50 €
Predajca: taleoo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Menzi kuracia polievka s vermicelli 1 až 1 koncentrovaná 400 ml
Jemne ochutený, chutný predkrm alebo občerstvenie v každom ročnom období. Koncentrát 1:1 poskytuje dvojnásobné množstvo polievky pripravenej na konzumáciu.
Menzi GmbH
Bockhorster Landweg 9
33775 Versmold
| Názov | Menzi kuracie polievkové rezance koncentrované 425ml |
| Hmotnosť | 400ml |
| Návod na použitie | Pripravené na použitie. Obsah plechovky zohrejte a občas premiešajte. Nádobu vhodnú na použitie v mikrovlnnej rúre zakryte. |
| Zloženie | Kurací vývar (pitná voda, kuracie časti), varené kuracie mäso, kurací tuk, vaječné rezance (tvrdá PŠENIČNÁ krupica, PŠENIČNÉ rezance), jodizovaná soľ, kvasnicový extrakt, petržlenová vňať, korenie, korenie (zo SÓJE a kukurice), extrakty korenia, farbivá karotén a E150d (z PŠENICE). |
| Potravinárske prídavné látky | s farbivami |
| Alergény | Vajcia a výrobky z nich, sója a výrobky z nej, obilniny obsahujúce lepok a výrobky z nich |
| Zodpovedný prevádzkovateľ potravinárskeho podniku | Výrobca rodinných lahôdok MENZI GmbH Dr. Fuest |
| Adresa | 33775 Versmold/Westphalia |
| priemerné výživové údaje | na 100 ml |
| Kalorická hodnota (kJ/kcal) | 169kJ/41kcal |
| Tuk | 2,9g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 0,9g |
| Sacharidy | 0,2g |
| z toho cukor | menej ako 0,1 g |
| Bielkoviny | 0,3g |
| Soľ | 3,2g |
| Vláknina | 1,1g |
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Objem
- 0.4 l
- Zloženie
- Kurací vývar, varené kuracie mäso (7 %), kurací tuk, vaječné rezance (4 %) (krupica z tvrdej pšenice, vaječné rezance), jodidovaná soľ (kuchynská soľ, jodičnan draselný), kvasnicový extrakt, bylinky, korenie, korenie (obsahuje SÓJU), aróma, farbivo: siričitan amónny, karamel, beta-karotén.
- Výživové údaje
- Energia (kJ)128 Energia (kcal)31 Tuky (g)2 z toho nasýtené mastné kyseliny (g)0,6 Sacharidy (g)1 z toho cukor (g)1 Bielkoviny (g)2,3 Soľ (g)0,9
- Hmotnosť
- 425 g
- Potravinársky podnik
- Menzi GmbHBockhorster Landweg 9 33775 Versmold
- Obchodný názov
- Menzi kuracia polievka s vermicelli Koncentrovaná
- Výrobca
- Menzi
- Číslo od výrobcu
- s829791
- EAN kód
- 4016900074207
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Objem
- 0.4 l
- Zloženie
- Kurací vývar, varené kuracie mäso (7 %), kurací tuk, vaječné rezance (4 %) (krupica z tvrdej pšenice, vaječné rezance), jodidovaná soľ (kuchynská soľ, jodičnan draselný), kvasnicový extrakt, bylinky, korenie, korenie (obsahuje SÓJU), aróma, farbivo: siričitan amónny, karamel, beta-karotén.
- Výživové údaje
- Energia (kJ)128 Energia (kcal)31 Tuky (g)2 z toho nasýtené mastné kyseliny (g)0,6 Sacharidy (g)1 z toho cukor (g)1 Bielkoviny (g)2,3 Soľ (g)0,9
- Hmotnosť
- 425 g
- Potravinársky podnik
- Menzi GmbHBockhorster Landweg 9 33775 Versmold
- Obchodný názov
- Menzi kuracia polievka s vermicelli Koncentrovaná
- Výrobca
- Menzi
- Číslo od výrobcu
- s829791
- EAN kód
- 4016900074207
Hodí sa k tomu

Menzi kotlíková gulášová polievka s hovädzím mäsom typická maďarská 800ml
10,89 €/1l
8,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Vestfálska dusená šošovica rafinovaná s octom 800g
6,01 €/1kg
4,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Metten hrubý Sauerland bockwurst 845g
14,80 €/1kg
5,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Menzi Djuvec Ryža na balkánsky spôsob so zeleninou pripravená na konzumáciu pre vegánov 800g
7,76 €/1kg
6,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lacroix polievka z volského chvosta číra s jemným hovädzím mäsom 400ml
10,95 €/1l
4,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Menzi Srbská fazuľová polievka s pikantnou bielou fazuľou 800ml
9,90 €/1kg
7,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dreistern Indonesia Original Bihun polievka so zeleninou a kuracím mäsom 1150g
5,04 €/1kg
5,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Guten Appetit hubová krémová polievka s prírodnými prísadami 57g
23,68 €/1kg
1,35 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
11,24 €/1kg
12,76 €
Predajca: somnia24

Marinované borovice 300ml GorWit
13,98 €/1kg
6,99 €
Predajca: BRAT_PL

Hydinové párky Meica, 6 kusov, 180 g
20,17 €/1kg
3,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Menzi Exotic Asia Soup Peking Style sladkokyslá horúca 400ml
9,10 €/1l
3,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Menzi kuracia polievka extra koncentrovaná silná príchuť 400ml
17,42 €/1l
6,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lacroix gulášová polievka jemná hovädzia s pikantnou príchuťou 400 ml balenie 3
29,97 €/1l
11,99 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Menzi Srbská fazuľová polievka s pikantnou bielou fazuľou 400ml
8,05 €/1l
3,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Spirli cestoviny s mäsovými guľôčkami v paradajkovej omáčke 800g 3-pack
6,93 €/1kg
16,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Kartoffel mit Würstchen Dosen-Eintopf 800,0 g
11,14 €/1kg
12,76 €
Predajca: somnia24

Menzi Djuvec Pikantné a chutné ryžové jedlo na balkánsky spôsob 400g
7,52 €/1kg
3,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Menzi kuracia polievka Delikatesa Extra koncentrovaná 800ml 6 balení
18,72 €/1l
74,88 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Menzi Kuracia polievka s karfiolom na ravensberský spôsob 200 ml 5-pack
11,90 €/1l
11,90 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Penne Tomate Mozzarella Nudel Eintopf in cremiger Sauce 810g
6,58 €/1kg
5,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hesco Kuracia polievka First Class vysoko koncentrovaný vývar 850ml
25,55 €/1l
21,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ovocné plátky manga Diamond ľahko pocukrované 425g
7,92 €/1kg
3,96 €
Predajca: LAVONIO

Lacroix krémová polievka z lišiek jemná s liškami 400ml
10,00 €/1l
4,00 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Menzi kotlíková gulášová polievka s hovädzím mäsom typická maďarská 4200g
6,95 €/1kg
29,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Langbeinova krémová polievka z líšok
13,12 €/1l
5,25 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Spirli cestoviny s mäsovými guľkami v paradajkovej omáčke 800g
6,04 €/1kg
4,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Žampióny 3. voľby nakrájané na plátky ATG 230g kvalitné 425 ml
6,07 €/1l
2,58 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Švábska polievka z raviol
8,17 €/1l
3,27 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Heines Ragout plutva s hydinovým teľacím mäsom a hubami 400g
11,77 €/1kg
4,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 14. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.fr. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.fr.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Zimmermann 4 typické mníchovské biele párky ATG 250g Classic 530g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
6,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
0,03 €/1l

Fleischwerke Zimmermann pikantná bavorská polievka s pečeňovými knedličkami 400ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,76 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,90 €/1l

Mutti Aromatická omáčka na pizzu 210g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
18,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
90,43 €/1l

Seitz bezlepkové špirály z kukuričnej múky a hrachovej múky 500g
3,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,12 €/1kg

Bonduelle obedová miska Bulgur 250g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
15,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
61,50 €/1kg

Steinhaus grapefruitové odrezky jemné ovocie jemne pocukrované 3100ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
22,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,41 €/1l

Fazuľa Hofgut mladá a jemná, nakrájaná v pohári 720ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(19)Počet hodnotení: 19
1,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
2,24 €/1l

Hofgut Delikatess červená kapusta klasika pripravená na konzumáciu v pohári 720ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(17)Počet hodnotení: 17
1,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
2,28 €/1l

Hofgut mladý hrášok a mrkva mladá a jemná predvarená 370ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(19)Počet hodnotení: 19
1,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
4,73 €/1l

Výber uhoriek Hofgut s čerstvými bylinkami a cibuľou 720ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
2,36 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
3,28 €/1l

Hofgut Junge veľký bôb biele semená Good Food 720ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(19)Počet hodnotení: 19
2,49 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
3,46 €/1l

Hofgut Nemecké slivky Mirabelle sladené s kôstkovým ovocím 720ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
4,24 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,89 €/1l

Hofgut Feine Cornichons chrumkavé s pikantnými bylinkami v pohári 720ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
2,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
4,12 €/1l

Hofgut voskové fazuľky žlté mladé a jemne predvarené 720ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(19)Počet hodnotení: 19
2,12 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
2,94 €/1l

Ručne zbieraná, nahrubo nakrájaná kapusta Hofgut v pohári 720 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(17)Počet hodnotení: 17
2,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
2,86 €/1l

Jablkový kompót Hofgut s malými kúskami, jemne pocukrovaný 370ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
1,86 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,03 €/1l

Hofgut egreše sladené ovocné sladkosti v pohári Dobré jedlo 720ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
2,62 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
3,64 €/1l

Uhorkový šalát Hofgut sladký a pikantný s klasickým receptom 720ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
2,17 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
3,01 €/1l

Steinhaus Kaiserkirschen višne v pohári červené bez kôstok 720ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,69 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,12 €/1l

Sofko Djuwetsch miešaná zelenina dusená v pare v kúskoch typická balkánska 800ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
5,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,84 €/1kg