4,9



Na základe 79 hodnotení
Už len 5 kusov za túto cenu
Remington Pro Ceramic Ultra, Žehlička na vlasy, Teplé, 150 °C, 230 °C, PTC keramické výhrevné teleso, 15 s
31,55 €
Doprava zdarma
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Naše najlepšieponuky
Žehličky na vlasy a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Bellissima 11873, Žehlička na vlasy, Teplé, 170 °C, 230 °C, Čierna, Keramický keratín120,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Eta Fenité, Žehlička na vlasy, Teplé, Tlačidlá, 150 °C, 230 °C, PTC keramické výhrevné teleso60,48 €
Predajca: DataElCom

Ďalšie informácie o reklame
Wahl Ceraline, Žehlička na vlasy, Teplé, Dotyk, 150 °C, 230 °C, 25 s76,55 €
Predajca: BalticVaris_DE

Ďalšie informácie o reklame
Remington S6077, Kulma, Teplé, 150 °C, 230 °C, 20 s, Bronzová, Šedá78,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Remington S8550, Žehlička na vlasy, Teplé, Tlačidlá, 150 °C, 235 °C, 15 s
51,92 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Remington S3500, Žehlička na vlasy, 15 s, Čierna, Keramický turmalín, 1,8 m, 230 °C
24,57 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Remington S8590, Žehlička na vlasy, Teplé, 160 °C, 230 °C, 15 s, Bronzová
32,42 €
Predajca: FANEO

Remington Ceramic Glide 230 S3700, žehličky na vlasy s keramickou doskou s prídavkom titánu a turmalínu
43,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Remington S7710, Žehlička na vlasy, Teplé, 150 °C, 230 °C, PTC keramické výhrevné teleso, 15 s
36,10 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Remington S6505, Žehlička na vlasy, Teplé, 150 °C, 230 °C, 15 s, Čierna
44,06 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Remington S9100, Žehlička na vlasy, Teplé, Suché vlasy, 150 °C, 230 °C, PTC keramické výhrevné teleso
45,64 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Remington S6500, Žehlička na vlasy, Teplé, 230 °C, 15 s, Čierna, Keramický
23,15 €
Predajca: FANEO

Remington S9600 Hodvábna žehlička na vlasy
45,09 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Remington REM-S9500, Žehlička na vlasy, Teplé, 235 °C, Čierna, 3 m, AC
38,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Remington S1510, Žehlička na vlasy, Teplé, 180 °C, 220 °C, PTC keramické výhrevné teleso, 30 s
18,49 €
Predajca: alleop

Remington S8500 Shine Therapy žehlička na vlasy
34,12 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Remington Wet 2 Straight, Žehlička na vlasy, Teplé, Rovný valcový tvar, Suché/mokré vlasy, 140 °C, 230 °C
44,00 €
Doprava zdarma
Predajca: takemore

Clatronic HC 3660, Žehlička na vlasy, Teplé, Čierna, Turmalín, Pútko na zavesenie, 33 W
19,10 €
Doprava zdarma
Predajca: ClatronicCZSK

Braun Satin Hair 7 ST710, Žehlička na vlasy, Teplé, 130 °C, 200 °C, 40 s, Čierna
170,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Remington S6606, Všetky typy vlasy, 150 °C, 230 °C, Čierna, Bronzová, 60 min, AC
77,00 €
Predajca: egenta-shop
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Žehlička na vlasy PRO-Ceramic Ultra ponúka rýchle stylovanie hustých, nepoddajných vlasov vďaka pokročilému keramickému povlaku a 110 mm platničkám. Dosiahnite hladké, lesklé výsledky so zníženým trením a poškodením.
- Stylujte rýchlejšie s 110 mm dlhými platničkami pre väčšie časti vlasov.
- Znížte trenie o 75 % vďaka pokročilému keramickému povlaku.
- Digitálne nastavte teplotu v rozmedzí 150–235 °C pre presné ovládanie.
- Zahrejte za iba 15 sekúnd s funkciou turbo boost pre rýchle stylovanie.
- Zabezpečte bezpečnosť s funkciami automatického vypnutia a uzamknutia pri skladovaní.
Zažite efektívne stylovanie s žehličkou na vlasy PRO-Ceramic Ultra, navrhnutou pre jednoduchosť a bezpečnosť. Vďaka univerzálnemu napätiu a tepelne odolnému puzdru je ideálna na cestovanie. Kúpte si ju ešte dnes.
Špecifikácie
- Dĺžka platní: 110 mm
- Teplotný rozsah: 150–235 °C
- Doba nahriatia: 15 sekúnd
- Automatické vypnutie: 1 hodina
- Otočný kábel: Áno
Žehlička na vyrovnávanie vlasov REMINGTON S5505
- Typ dosky: Keramická
- Regulácia teploty: 150-230 stupňov C
Žehlička na vlasy s povrchovou úpravou Advanced Ceramic Ultra, digitálnym LCD displejom, reguláciou teploty od 150 °C do 230 °C, rýchlym nahriatím za 15 sekúnd a automatickým vypnutím po 60 min.
- Typ výrobku: žehlička na vlasy
- Typ napájania: Sieťové napájanie
- Konštrukcia: Zámok dosiek Zámok nastavenia teploty Otočný kábel Pohyblivé dosky
- Displej: Áno
- Automatické vypnutie: Áno
- Typ platní: Keramické
- Nastavenie teploty: 150-230 stupňov C
- Iné: Dlhé a úzke platne 110 mm; Pokročilý keramický povrch Ultra; Univerzálne napätie pre celosvetové použitie
- Farba: čierna
- Dodávané príslušenstvo: Tepelne odolné puzdro
- Model:
- Žehlička na vlasy
- Technológia:
- Teplé
- Vyrovnávanie vlasov:
- Áno
- Natáčanie vlasov:
- Nie
- Textúrovanie vlasov:
- Nie
- Sušenie vlasov:
- Nie
- Ionizátor:
- Nie
- Keramické kúrenie:
- Áno
- Nastaviteľný termostat:
- Áno
- Počet teplotných nastavení:
- 10
- Teplota (min):
- 150 °C
- Teplota (max):
- 230 °C
- Typ ohrievača:
- PTC keramické výhrevné teleso
- Doba zahrievania:
- 15 s
- Farba:
- Čierna
- Zavesiteľné:
- Áno
- Vstavaný displej:
- Áno
- Automatické vypnutie:
- Áno
- On/off vypínač:
- Áno
- Otočná šnúra:
- Áno
- Zámok:
- Áno
- Napájací zdroj:
- AC
- Teplota:
- 230 °C
- Hĺbka taniera:
- 11 cm
- Prenášanie puzdro:
- Áno
Description: Material: Instructions: Set:
S touto žehličkou na vlasy REMINGTON Pro-Ceramic Ultra S5505 si vlasy upravíte za okamih!
Žehlička vám umožní bez námahy kĺzať po vlasoch a dosiahnuť dokonalý vzhľad. Vďaka tejto žehličke si doma bez námahy vytvoríte lesklé, hladké a dokonale rovné vlasy. Vďaka dlhším doštičkám môžete každým ťahom narovnať viac vlasov a rýchlo skončiť. Pohyblivá doska zabraňuje poškodeniu vlasov a zaisťuje rovnomerný tlak a vyrovnanie pri úprave. Pomocou tlačidla na nastavenie teploty môžete sami ľahko regulovať teplo. Žehlička na vlasy sa dokáže zahriať až na 230 °C. Vďaka vysokému príkonu sa žehlička rýchlo zahreje. Okrem toho sa žehlička automaticky vypne po 60 minútach používania.
Žehlička na vlasy má závesný zámok a tepelne odolné úložné vrecko, vďaka čomu je ideálnym spoločníkom na cesty a ľahko sa skladuje.
- Farba: čierna a zlatá
- Materiál: ABS
- Rozmery: 31 x 2,95 x 3,55 cm (D x Š x V)
- Výkon: 42 W / 50 W
- Napájanie: 120-240 V~
- Teplota: 150-230 °C
- Pokročilý keramický ultrapovlak
- Digitálny ovládací panel
- Digitálne ovládanie teploty
- Funkcia uzamknutia teploty
- Funkcia zvýšenia teploty
- 15-sekundové rýchle zahriatie
- 110 mm tenké, pohyblivé platne
- Zámok závesu na uskladnenie
- Automatické vypnutie po 60 minútach
- 1,8 m kábel s otočným kĺbom
- Dodávka obsahuje:
- 1 x vyrovnávač
- 1 x tepelne odolné úložné vrecko
Vysokokvalitný ultrakeramický povlak - teraz o 75 % hladší povrch (v porovnaní s vysokokvalitným keramickým povlakom Remington).
- 110 mm dlhé a pružinové stylingové doštičky.
- Digitálny displej 150 C - 230 C.
- Funkcia Turbo boost.
- Zámok tlačidiel.
- čas nahriatia 15 sekúnd.
- Transportný zámok.
- Automatické bezpečnostné vypnutie po 60 minútach.
- Automatické nastavenie napätia.
- Otočný kĺb kábla.
- Tepelne odolné úložné vrecko.
- Digitálny displej 150 C - 230 C
- Funkcia Turbo boost.
- čas zahrievania 15 sekúnd
Žehlička na vlasy Remington S5505 je zariadenie, ktoré vám umožní dosiahnuť profesionálne výsledky stylingu v pohodlí domova. Vďaka pokročilej technológii a vysoko kvalitným materiálom táto žehlička zaisťuje hladké, lesklé a zdravo vyzerajúce vlasy. S5505 je vybavená dlhými, úzkymi keramickými platňami, ktoré umožňujú rýchle a efektívne narovnanie aj tých najnáročnejších vlasov a zároveň minimalizujú riziko poškodenia. S touto žehličkou bude každý účes vyzerať dokonale. Výhody: - Pokročilý keramický ultra povrch, - Digitálny LCD displej, - Nastavenie teploty od 150 °C do 230 °C, - Rýchly čas nahriatia 15 sekúnd, - Automatické vypnutie po 60 minútach. Pokročilé funkcie a jednoduchá obsluha: Remington S5505 ponúka širokú škálu nastavení teploty, čo vám umožňuje prispôsobiť zariadenie rôznym typom vlasov. Teplotný rozsah od 150 °C do 230 °C vám umožňuje presne zvoliť správnu úroveň teploty, čím sa zabezpečia optimálne výsledky stylingu bez prehriatia vlasov. Digitálny displej umožňuje jednoduché ovládanie teploty a funkcia rýchleho nahriatia znamená, že žehlička na vlasy je pripravená na použitie už za 15 sekúnd. Okrem toho, 60-minútové automatické vypnutie zaisťuje bezpečné používanie. Odolnosť a pohodlie: Žehlička na vlasy Remington S5505 je navrhnutá s ohľadom na pohodlie a odolnosť. Dlhé keramické platne s turmalínovým povlakom zaisťujú rovnomerné rozloženie tepla, čím eliminujú riziko vzniku horúcich miest a poškodenia vlasov. Platne sú tiež plne flexibilné, čo umožňuje lepšie prispôsobenie sa textúre vlasov a zaisťuje hladké a rovnomerné narovnanie. Ergonomický tvar a ľahká konštrukcia robia žehličku pohodlnou na používanie aj počas dlhších stylingových sedení. Vďaka tomu je Remington S5505 ideálnym nástrojom pre každodennú starostlivosť o vlasy a styling.
Ultrakeramický povrch, digitálny displej 150 ºC - 230 ºC, 110 mm dlhé stylingové platne, zámok na kľúč, funkcia turbo boost, 15-sekundový čas nahriatia, transportný zámok, automatické bezpečnostné vypnutie po 60 min.
Dodajte svojim vlasom jemnú a lesklú eleganciu pomocou žehličky na vlasy Remington. Inovatívny keramický povrch Pro-Ceramic zabezpečuje ľahké kĺzanie a chráni vaše vlasy pred tepelným namáhaním. Jednoduché používanie a variabilné nastavenie teploty pre individuálne potreby. Vytvárajte dlhotrvajúce účesy, ktoré budú vyzerať dokonale po celý deň. Vďaka rovnomernému rozloženiu tepla získate hodvábne hladké vlasy s prirodzenou ľahkosťou. Nevyhnutná výbava na jednoduché a šetrné narovnávanie vlasov s profesionálnymi výsledkami. Na dosiahnutie optimálnych výsledkov používajte žehličku na vlasy len na suché vlasy. Dodržiavajte bezpečnostné pokyny uvedené v návode na použitie.
Remington S5505. Typ: Žehlička na vlasy, Technológia: Teplá, Teplota (min.): 150 °C. Farba výrobku: čierna. Teplota: 230 °C. Hĺbka dosky: 11 cm
Žehlička na vlasy Remington je ideálna na jemné narovnávanie a dodáva vlasom hladký povrch. Vďaka technológii Pro-Ceramic sú vlasy chránené a upravené bez toho, aby boli zaťažované. Platne bez námahy kĺžu po vlasoch pre rýchly a efektívny výsledok úpravy. Vhodné pre všetky typy vlasov s variabilným nastavením teploty. Štíhly dizajn a dlhý kábel zaisťujú pohodlie a flexibilitu pri úprave vlasov. Objavte profesionálne výsledky narovnávania vlasov doma! Pred použitím žehličky na vlasy postupujte podľa návodu na použitie. V záujme bezpečnosti ju po použití vždy vypnite.
- Priemer
- 1000 mm
- Farba
- Čierna
- Hmotnosť
- 500 g
- Výrobca
- Výkon
- 42 W
- Počet kusov
- 12
- EAN kód
- 4008496817399
- Číslo od výrobcu
- 45516 560 100
- Priemer
- 1000 mm
- Farba
- Čierna
- Hmotnosť
- 500 g
- Výrobca
- Výkon
- 42 W
- Počet kusov
- 12
- EAN kód
- 4008496817399
- Číslo od výrobcu
- 45516 560 100
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Remington S5525, Žehlička na vlasy, Teplé, 150 °C, 230 °C, PTC keramické výhrevné teleso, 15 s
34,91 €
Doprava zdarma
Predajca: ElektroAruhaz

Revlon RVDR5222E, Čierna, Ružová, 285 mm, 100 mm, 250 mm, 1 kg
31,74 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,95 €
Predajca: Friseurtotal

Hollywoodske zrkadlo COSTWAY 62,5x51 cm s osvetlením, toaletné zrkadlo s inteligentným dotykovým displejom a zväčšovacím zrkadlom, 3 farby svetla a 4 intenzity svetla
107,99 €
-8,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
99,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

Remington D5706, Jednosmerný prúd, 90 m³/h, Čierna, Ružovo zlatá, Jednofarebné, Krúžok na zavesenie, 2200 W
55,65 €/1kg
46,19 €
Predajca: pawroy

Masážna pištoľ Elektrická masážna pištoľ LED Masážna pištoľ na krk ramená Svaly 4 rýchlosti Masážna pištoľ na chrbát Tkanivové hlavy Retoo
76,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Bluetooth Karaoke mikrofón Ručný detský bezdrôtový prenosný rádiový mikrofón Ručný karaoke mikrofón Stereo zvuk Kondenzátor Gold Retoo
10,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Grundig VCC 3850 A, 800 W, Cylindrový vysávač, Suchý, Vrecko na prach, 2,1 L, HEPA
83,26 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Denver TAQ-70353KBLUE/PINK, 1,2 GHz, 1 GB, DDR3-SDRAM, 8 GB, Microsd (transflash), 32 GB
164,90 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Tabwee K10 Kids 10.1" Blau Tablet, Google Kids Space, 4GB RAM+64GB ROM, Android 15 WiFi Tablet für Kind mit Kindgerechte Hülle und Stift, 5000mAh
92,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BVODEShop

AVANA iPhone 13 / iPhone 13 Pro Ochranné sklo Fólia na ochranu displeja Sklo 9H Anti-Spy Armour Film 2 kusy
10,99 €
Predajca: AVANA-Shop

Univerzálny dojčiaci vankúš s mikroperličkami - sivý
27,95 €
Predajca: Geheimshop-de

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Nástenný držiak na TV
30,00 €
Predajca: Kokiska

Hop-Sport trenažér chrbta a brucha s oporou kolien - skladacie fitnes zariadenie pre domácnosť s tréningovým počítačom
83,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Hop-Sport_CZ

Jinpoli ANION obruč s masážnymi kolíkmi na brušný tréning 105 cm fitness 0,85 kg
28,97 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Apple Smartphone iPhone 11 15,5 cm (6,1 palca), Veľkosť: 128 GB, Farba: Fialová
Generálne opravený
170,90 €
Predajca: JANADO

Sada náplastí 6 ks
0,46 €
Predajca: Bambule

INF Konvertor Scart na HDMI 1080p
146,56 €/1m
13,19 €
Doprava zdarma
Predajca: INFshop

Soehnle Style Sense Comfort 100, Elektronická osobná váha, 180 kg, 100 g, Biela, kg, lb, ST, Obdĺžnik
31,48 €
Doprava zdarma
Predajca: Aximax

ANTTEQ AB42D1, televízor, 42 palcov (107 cm), Dolby Audio, LED, trojitý tuner DVB-C / T2 / S2, CI+, HDMI, mediaprehrávač cez USB, vrátane hotelového režimu
339,89 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: Arboremedia

Tefal YS22Q25, 6 L, Keramický, Plyn, Halogén, Indukčná, Uzavretá doska, Čierna, Nerezová oceľ, 22 cm, Nerezová oceľ, 6 osôb
87,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

SodaStream 1032122410, Náplň, Zelená, 1 kusov, Box
22,84 €
Predajca: Remedial

Kiano Slim TV Travel Televízor 24" palcov | LED HD TV - Matrix | Nabíjačka do auta | HDMI USB | Dolby Audio | Trojitý tuner DVB-T2 | Čierna
105,90 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: 7way

Telo podpera, 140 x 75 x 20 cm, vankúš pre tehotné, poťah zo 100% bavlny, umývateľný, sleepling
39,99 €
-25%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: sleepling

Vankúš z mikrovlákna - Vankúš pre všetky polohy na spanie 80x80
59,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Mister_Sandman

Kontaktný gril Tefal GC241D Inicio z nehrdzavejúcej ocele, grilovacia plocha 29 x 26 cm, nepriľnavé grilovacie dosky, integrovaný termostat
99,90 €
Doprava zdarma
Predajca: md-premium-e-commerce

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarínka, Ružové korenie, kakao, Jazmín, Levanduľa, pralinka
256,50 €/1l
25,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

SanDisk Ultra, 128 GB, MicroSDXC, Trieda 10, UHS-I, 100 MB/s, Class 1 (U1)
32,18 €
Predajca: Mycotech

Detský bicykel Volare Thombike - chlapci - 24 palcov - čierno modrý
512,00 €
Predajca: NetworkTechnologies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
91% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
91%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%9% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
9%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 17. novembra 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Remington
Pre mňa je to 10/10, som veľmi spokojný a odporúčam ho.
Hodnotenie z 13. apríla 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrý pomer ceny a výkonu
Remington S5505 vás presvedčí dobrým pomerom ceny a výkonu.
Hodnotenie z 18. januára 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Pani
Bol dodaný rýchlo. Dobrá kvalita.
Hodnotenie z 9. februára 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super
Všetko hore! Vyhladzuje 1A, skvelá cena!
Hodnotenie z 31. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 4. augusta 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 9. júna 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 23. januára 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

U-SMILER 2v1 žehlička na vlasy a kulma s ionizáciou, 5 stupňov teploty, keramické platničky, 145–230 °C, pre rovné vlasy a kučery
33,99 €
Predajca: EBRAN_EUROPE

L'Oreal Professionnel Paris Steam Pod 4 Parná technológia



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
451,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Parová žehlička na vlasy, keramická, biela
85,00 €
Predajca: Tollzwood

Digitálny sušič vlasov Kessner Ultra & Infra
89,99 €
Predajca: SuperMerchant

Panasonic EH-PHS9KK825, Žehlička na vlasy, Para, 150 °C, 230 °C, 30 s, Čierna
153,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Krištáľová žehlička na vlasy 2 v 1 – rýchle zahrievanie 5000 mAh batéria



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
22,90 €
Predajca: OnetDigital

Bellissima 11873, Žehlička na vlasy, Teplé, 170 °C, 230 °C, Čierna, Keramický keratín



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
120,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

WEBBER HS700, Žehlička na vlasy, Teplé, Tlačidlá, Rovný valcový tvar, 90 °C, 160 °C
73,22 €
Predajca: webbereurope

Rowenta CF6220, Teplovzdušná kefa, Para, Ružová, Biela, Čína, 1,8 m, 900 W



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
110,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Bellissima Steam Elixir, Žehlička na vlasy, Para, Všetky typy vlasy, 170 °C, 230 °C, Biela



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
111,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

BaByliss Super Smooth 235, Vyrovnávacia kefa, 140 °C, 235 °C, Čierna, Ružová, 2,5 m, 330 mm



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
115,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

SENCOR SHI 4500GD Žehlička na vlasy, 14 teplotných nastavení 100-230 °C, titanový povrch žehliacích plôch, otočný o 360°, príkon: 60 W



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
37,90 €
Predajca: Planeo

Eta Fenité, Žehlička na vlasy, Teplé, Tlačidlá, 150 °C, 230 °C, PTC keramické výhrevné teleso



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
60,48 €
Predajca: DataElCom

Súprava kulmy 5 v 1 HairWaver na dlhé vlasy s keramickým povrchom



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(6)Počet hodnotení: 6
53,99 €
Predajca: BorlinGmbH

Remington S6077, Kulma, Teplé, 150 °C, 230 °C, 20 s, Bronzová, Šedá



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
78,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Vyrovnávač vlasov Multigear nastavenie 480 stupňov Fahrenheita Vyrovnávanie Keramická žehlička
55,99 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
53,99 €
Predajca: Ladenza

Grundig HS 6330, Žehlička na vlasy, Teplé, Rovný valcový tvar, 160 °C, 200 °C, Fialová
75,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Wahl Ceraline, Žehlička na vlasy, Teplé, Dotyk, 150 °C, 230 °C, 25 s
76,55 €
Predajca: BalticVaris_DE

Rowenta SF411LF0 Žehlička na vyhladzovanie Extra Liss Kl
57,60 €
Predajca: NetworkTechnologies