5,0



Na základe 1 hodnotenia
Frankfurtské párky, 6 kusov, 180 g | Značka ÖKOLAND
10,31 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,61 €-35%
12,24 € / 1kg
plus 12,90 € poštovné
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Konzervy a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Uhorky Kühne 75/802,68 €/1kg
26,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Dittmann kapary nonpareils24,98 €/1kg
24,98 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Maggi Gemüse Cremesuppe3,68 €/1l
1,84 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Meica Ammerländer Mockturtle11,65 €/1kg
9,32 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Meica frankfurtské párky 6 kusov v jemnej šnúrke 540g
21,04 €/1kg
5,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hydinové párky Meica, 6 kusov, 180 g
20,17 €/1kg
3,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Klobásky z hovädzieho mäsa, 6 kusov, 180 g | ÖKOLAND
13,76 €/1kg
5,23 €
Predajca: taleoo

Meica 6 vegetariánskych párkov bez mäsa 200g
20,80 €/1kg
4,16 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Pasta z tuńczyka Dalmare 100 g
31,27 €/1kg
4,90 €
-29%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,44 €
Predajca: Megasam24PL

Bonduelle cícer 150g
11,27 €/1kg
1,69 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Erasco 128477003 Erasco Reistopf mit Fleischklößchen 800,0 g
13,10 €/1kg
10,48 €
Predajca: somnia24

Leimerove krutóny cibuľa/česnak
14,86 €/1kg
7,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Profi Pasztet dworski z kaczką 130 g
22,31 €/1kg
4,10 €
-29%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,90 €
Predajca: Katomix

Kukurice nakladené do octu, 370 ml | MARSCHLAND
15,85 €/1kg
5,23 €
Predajca: taleoo

Zmes na vegánske burgery – špaldová a orechová, 150 g | BAUCK MÜHLE
14,27 €/1kg
2,14 €
Predajca: taleoo

Dittmann - Artičoky - 330g
20,65 €/1kg
7,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Vegetariánske klobásky 200 g | ÖKOLAND
11,84 €/1kg
4,50 €
Predajca: taleoo

Organická cibuľa sa roztopí
35,67 €/1kg
5,35 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Rolada Wieprzowa w galarecie 150 g
13,56 €/1kg
3,45 €
-37%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,17 €
Predajca: Katomix

Krekery - rasca 100g
33,40 €/1kg
3,34 €
Predajca: taleoo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Zpracovanie kvalitnéhomäsa a chutnýchkorenín prebieha v súlade s prísnymi zásadami kvality. Z princípu sa vyhýbame používaniu prídavných látok, ako sú napríklad nitritové konzervanty alebo fosfáty.
Za každú predanú fľašu klobás frankfurtského typu spoločnosť Ökoland venuje 10 centov organizáciám SOS detská dedinka, konkrétne materským centrám.
Bez gluténu, bez laktózy.
- Zloženie
- 87% bravčového mäsa*, pitná voda, morská soľ, korenie* (korenie*, zázvor*, cesnak*, koriander*, rasca*), dextróza*, ovčie mlieko, bukový dym.*z ekologického poľnohospodárstva
- Výživové údaje
- Nutričné hodnoty a výsledky analýzy na 100 gEnergetická hodnota kJ / kcal 1024 kJ / 247 kcalTuky 21 g Z toho nasýtené 8,4 gSacharidy 0,5 g Z toho cukor 0,5 gBielkoviny 14 gSoľ 1,7 g
- Hmotnosť
- 540 g
- Potravinársky podnik
- ÖKOLAND
- Obchodný názov
- Frankfurtské párky, 6 kusov, 180 g | Značka ÖKOLAND
- Výrobca
- ökoland
- Číslo od výrobcu
- 8.78
- EAN kód
- 4031829230701
- Zloženie
- 87% bravčového mäsa*, pitná voda, morská soľ, korenie* (korenie*, zázvor*, cesnak*, koriander*, rasca*), dextróza*, ovčie mlieko, bukový dym.*z ekologického poľnohospodárstva
- Výživové údaje
- Nutričné hodnoty a výsledky analýzy na 100 gEnergetická hodnota kJ / kcal 1024 kJ / 247 kcalTuky 21 g Z toho nasýtené 8,4 gSacharidy 0,5 g Z toho cukor 0,5 gBielkoviny 14 gSoľ 1,7 g
- Hmotnosť
- 540 g
- Potravinársky podnik
- ÖKOLAND
- Obchodný názov
- Frankfurtské párky, 6 kusov, 180 g | Značka ÖKOLAND
- Výrobca
- ökoland
- Číslo od výrobcu
- 8.78
- EAN kód
- 4031829230701
Hodí sa k tomu

Vídeňské párky 180 g | ÖKOLAND
22,97 €/1kg
8,73 €
Predajca: taleoo

Meica frankfurtské párky 6 kusov v jemnej šnúrke 540g
21,04 €/1kg
5,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Meica 6 vegetariánskych párkov bez mäsa 200g
20,80 €/1kg
4,16 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hydinové párky Meica, 6 kusov, 180 g
20,17 €/1kg
3,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Meica 6 Viedenské párky jemnej konzistencie ATG 250g pohár 540g
23,44 €/1kg
5,86 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Krakus Premium šunka 300 g
13,77 €/1kg
5,52 €
-25%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,13 €
Predajca: Katomix

Bockwürstchen (malé párky) – 6 kusov, 180 g | Značka ÖKOLAND
20,79 €/1kg
7,90 €
Predajca: taleoo

Maggi® Ravioli in Tomatensauce Fertiggericht 800,0 g
15,80 €/1kg
12,64 €
Predajca: somnia24

Metten hrubý Sauerland bockwurst 845g
14,80 €/1kg
5,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Böklunder Echte herzhafte Land Bockwurst vo vlastnej koži 5 kusov 380g
16,68 €/1kg
4,17 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Klobásky z hovädzieho mäsa, 6 kusov, 180 g | ÖKOLAND
13,76 €/1kg
5,23 €
Predajca: taleoo

Meica Saft-Bockwurst 8ST extra jemný 540g
17,31 €/1kg
6,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Meica Bockwurst i.S.
18,95 €/1kg
18,76 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Pečencová paštéta z regiónu Pfalz – balenie 160 g | Značka ÖKOLAND
23,69 €/1kg
3,99 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,79 €
Predajca: taleoo

Kuracie klobásky (6 kusov, 180 g) | Značka ÖKOLAND
11,84 €/1kg
4,50 €
Predajca: taleoo

Metten Chrumkavé viedenské párky 690g
22,21 €/1kg
7,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Böklunder - frankfurtské párky z bravčového mäsa, 500g
20,14 €/1kg
10,07 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Prémiový kačací masť 1 kg Fat Chef
11,29 €/1kg
12,88 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,19 €
Predajca: Katomix

Meica Trueman`s Hot Dog Sausages Kuracie mäso 100% hydina
19,63 €/1kg
5,89 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hengstenberg Mildessa vínna kyslá kapusta v plechovke vegánska 810g
3,73 €/1kg
2,87 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Vegetariánske klobásky 200 g | ÖKOLAND
11,84 €/1kg
4,50 €
Predajca: taleoo

Coertjens Dusené mäso 2700 g Konzerva (Tafelspitz)
21,01 €/1kg
77,87 €
-27%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
56,74 €
Predajca: Pantry_Intl

Lacroix krémová paradajková polievka s provensálskymi bylinkami 400 ml balenie 3
9,99 €/1l
11,99 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

LaSelva LS_0109, 340 g, Taliansko, 27 kcal, 114 kJ, 0,2 g, 0,05 g
9,21 €/1kg
3,13 €
Predajca: taleoo

Erasco 148570005 Erasco Linsen-Eintopf mit Würstchen 400,0 g
86,00 €/1l
42,36 €
-18%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
34,40 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Meica Real Mockturtle Tradičná ammerlandská špecialita 400g
13,30 €/1kg
5,32 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ovocné plátky manga Diamond ľahko pocukrované 425g
7,92 €/1kg
3,96 €
Predajca: LAVONIO

Krakus Poľská šunka s marmeládou - autentická chuť z Poľska, 455 g
15,47 €/1kg
7,04 €
Predajca: Katomix

Lacroix hríbová krémová polievka aromatická lahodná krémová 400ml
11,12 €/1l
4,45 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Meica Truemans American Style 7 leckere Hot Dog Würstchen 350g
17,63 €/1kg
6,17 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 20. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller

Doprava zdarma













Doprava zdarma


Zimmermann 4 typické mníchovské biele párky ATG 250g Classic 530g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
6,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
0,03 €/1l

Fleischwerke Zimmermann pikantná bavorská polievka s pečeňovými knedličkami 400ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,76 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,90 €/1l

Bonduelle obedová miska Bulgur 250g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
15,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
61,50 €/1kg

Heinz BAKED BEANZ, 415 g, Beans, 78 kcal, 329 kJ, 4,7 g, 0,2 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
9,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
22,96 €/1l

Fazuľa Hofgut mladá a jemná, nakrájaná v pohári 720ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(19)Počet hodnotení: 19
1,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
2,24 €/1l

Hofgut Delikatess červená kapusta klasika pripravená na konzumáciu v pohári 720ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(17)Počet hodnotení: 17
1,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
2,28 €/1l

Risso Chanty Duo Náhrada smotany na varenie Vegetarian Kosher Halal 1000ml
4,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
4,67 €/1l

Hofgut mladý hrášok a mrkva mladá a jemná predvarená 370ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(19)Počet hodnotení: 19
1,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
4,73 €/1l

Jürgen Langbein Gourmet Humria pasta do polievok a omáčok 500g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(21)Počet hodnotení: 21
8,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
17,94 €/1kg

Sofko Djuwetsch miešaná zelenina dusená v pare v kúskoch typická balkánska 800ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
5,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,84 €/1kg

Výber uhoriek Hofgut s čerstvými bylinkami a cibuľou 720ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
2,36 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
3,28 €/1l

Pasta na rybiu polievku Langbein



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(21)Počet hodnotení: 21
8,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
17,94 €/1kg

Flying Goose Range Tom Yum Soup horúca a kyslá polievka 400ml
3,52 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,80 €/1l

El Faro Konzervované zelené olivy s celým chilli 350g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
6,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
17,77 €/1kg

Hofgut Junge veľký bôb biele semená Good Food 720ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(19)Počet hodnotení: 19
2,49 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
3,46 €/1l

Divoké brusnice Valenzi 220g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
2,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,45 €/1kg

Zimmermann Pravá bavorská pečeňová polievka spaetzle koncentrovaná 400 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
3,47 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,67 €/1l

Krakus Tourist konzervované mäso 300 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
6,99 €
Predajca: SuperMerchant
23,30 €/1kg

Diamond ovocné plátky mango s cukrom 425g 6-pack



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
16,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,20 €/1kg

Hrášok na pečenie Leimer 200g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
1,28 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,40 €/1kg