Už len 1 kus za túto cenu
Červené ovocné želé 370ml
6,03 €
16,30 € / 1kg
plus 12,90 € poštovné
Doprava k vám domov
Nenechajte si ujsť!
Dezerty a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
BEZLEPKOVÝ JAHODOVÝ puding40 g - AMYLON0,20 €/1kg
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Schwartau malinová omáčka lahodná dezertná omáčka 125ml20,16 €/1kg
2,52 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Čokoládová omáčka Frischli zo smotany s jemnou sladkosťou 1000ml6,69 €/1kg
6,69 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Dr. Oetker želé s malinovou príchuťou osviežujúce a lahodné 25g75,60 €/1kg
1,89 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ovocné želé Kühne Kirsch
10,99 €/1kg
4,12 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker 709531009 Dr. Oetker Rote Grütze Himbeer-Geschmack 1,0 kg, 1 St.
12,66 €/1kg
12,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Rizový dezert s príchuťou pistácie 200 g
5,09 €/1kg
1,12 €
Predajca: Megasam24PL

Tops Egrešové želé 75 g
7,88 €/1kg
0,63 €
Predajca: Katomix

Zott Smakija Kaša s príchuťou smotany 130 g
4,52 €/1kg
1,25 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,13 €
Predajca: Megasam24PL

Dr. Oetker čerešňové a ovocné želé 31,5 g
17,75 €/1kg
1,82 €
-60%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
0,71 €
Predajca: Katomix

SÓJOVÝ DEZERT MALINA - MUŠIČKA BEZLEPKOVÁ400 g - SOJÁDA
0,09 €/1kg
36,42 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Dr. Oetker Citrónový Kissel 30 g
16,33 €/1kg
1,63 €
-69%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
0,49 €
Predajca: Megasam24PL

Schwartau dezertná omáčka s lahodnou jahodovou príchuťou 1540ml
23,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mliečny dezert s lieskovými orieškami a čokoládou 150 g
8,07 €/1kg
2,80 €
-56%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,21 €
Predajca: Megasam24PL

Galaretka wiśniowa Dr. Oetker 72 g
12,75 €/1kg
1,02 €
Predajca: Katomix

Winiary Budyń śmietankowy 60 g
11,17 €/1kg
0,67 €
Predajca: Katomix

Mlekovita Jogurt Polski Truskawkowy 150 g
4,56 €/1kg
0,73 €
Predajca: Megasam24PL

Jogurt s príchuťou ananásu a kokosu 250 g
3,84 €/1kg
2,13 €
-54%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
0,96 €
Predajca: Megasam24PL

Jogurt owocowy Jogobella 150 g
6,44 €/1kg
1,10 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,03 €
Predajca: Megasam24PL
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Rote Grütze je ovocné dezertné jedlo, ktoré sa skladá z niekoľkých druhov ovocia.
- Zloženie
- Ovocie* (višne*, jahody*, maliny*, čierne ríbezle*), voda, surový trstinový cukor*, obilný škrob*, citrónová šťava*, želírujúca látka (guma zo svätojánskeho chleba, guma guar). *z certifikovanej ekologickej výroby
- Výživové údaje
- Výživové hodnoty na 100 gEnergia: 438 kJ / 105 kcalTuky: 0,20 g z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,10 gSacharidy: 23,60 gz toho cukor: 19,70 gBielkoviny: 0,50 gSoľ: 0 g
- Hmotnosť
- 370 g
- Potravinársky podnik
- MARSCHLAND
- Obchodný názov
- Červené ovocné želé 370ml
- Výrobca
- Marschland
- EAN kód
- 4009309734476
- Zloženie
- Ovocie* (višne*, jahody*, maliny*, čierne ríbezle*), voda, surový trstinový cukor*, obilný škrob*, citrónová šťava*, želírujúca látka (guma zo svätojánskeho chleba, guma guar). *z certifikovanej ekologickej výroby
- Výživové údaje
- Výživové hodnoty na 100 gEnergia: 438 kJ / 105 kcalTuky: 0,20 g z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,10 gSacharidy: 23,60 gz toho cukor: 19,70 gBielkoviny: 0,50 gSoľ: 0 g
- Hmotnosť
- 370 g
- Potravinársky podnik
- MARSCHLAND
- Obchodný názov
- Červené ovocné želé 370ml
- Výrobca
- Marschland
- EAN kód
- 4009309734476
Hodí sa k tomu

Dr. Oetker 709531009 Dr. Oetker Rote Grütze Himbeer-Geschmack 1,0 kg, 1 St.
12,66 €/1kg
12,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ovocné želé Kühne Kirsch
10,99 €/1kg
4,12 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Výrazné červené ovocné želé
13,84 €/1kg
5,19 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

IceBär prášok na soft zmrzlinu vanilka 1 kg pre stroj na soft zmrzlinu & doma
11,95 €/1kg
11,95 €
Predajca: Hopser-Funfood

RUF červené ovocné želé s malinovou príchuťou 1000g
7,02 €/1kg
7,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr.Oetker Dezertný krém Broskyňa
21,34 €/1kg
21,34 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Instantný čokoládový puding bez lepku46 g Byodo
45,22 €/1kg
2,08 €
Predajca: taleoo

Krakus Poľská šunka s marmeládou - autentická chuť z Poľska, 455 g
15,47 €/1kg
7,04 €
Predajca: Katomix

PRÍRODNÝ KOKOSOVÝ VÝROBOK BEZ PRIDANÝCH CUKROV, BEZLEPKOVÝ VEGANGURT140 g - VEGUP
0,05 €/1kg
19,99 €
-65%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Dr. Oetker 709517003 Dr. Oetker Paradiescreme Erdbeer 1,0 kg
21,34 €/1kg
21,34 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker studený pokrm jahoda ovocný lahodný dezertný prípravok 53g
34,62 €/1kg
1,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Prémiový kačací masť 1 kg Fat Chef
11,29 €/1kg
12,88 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,19 €
Predajca: Katomix

Dr. Oetker želé instantné woodruff, 100 g
18,90 €/1kg
1,89 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker 130386001 Dr. Oetker Paradies Creme Schokolade 74,0 g
19,32 €/1kg
1,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

HillMiles E Bike, E-bike skladací bicykel s 36V 13Ah batériou do 80-100km, 20 * 3,0 palca, 7-rýchlostný SHIMANO, 250W motor a 25km/h MilePort 1
609,00 €
-14,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
595,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NordicHome

Instantný vanilkový puding bez lepku36 g Byodo
35,00 €/1kg
1,26 €
Predajca: taleoo

Studený pokrm bez varenia jahôd
16,19 €/1kg
1,36 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Smažená ryža Menzi
11,57 €/1kg
4,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

PRÍRODNÝ SÓJOVÝ VÝROBOK BEZ LEPIDIEL ORGANIC 400 g - SÓJOVÉ BOBY
10 990,00 €/1kg
10,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Schwartau Extra Zero jahodový džem bez pridaného cukru vegánsky 280g
14,82 €/1kg
4,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Jogurtový dezert Dr. Oetker Aranca marhuľa a marakuja
12,70 €/1kg
1,27 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Pasta - Umeboši 140g
41,18 €/1kg
11,53 €
Predajca: taleoo

Pán Lowcarb 1000 Island Dressing Zdravý, rýchly a chutný 240ml
2,09 €/1kg
3,13 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker želé s malinovou príchuťou osviežujúce a lahodné 25g
75,60 €/1kg
1,89 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Slivkový džem 380g
15,97 €/1kg
6,07 €
Predajca: taleoo

Rhabarber Low Carb Eis Pulver Vegan Zucker-, laktosefrei 100 kg
13,50 €/1kg
1 349,99 €
Predajca: Crownseller

VegEgg - vegánska náhrada vajec 175g
34,69 €/1kg
6,07 €
Predajca: taleoo

Biovegan My Chocolate Puding organick 55g
32,55 €/1kg
1,79 €
Predajca: taleoo

BEZLEPKOVÝ MANGO-MANDĽOVÝ DEZERT180 g - MY LOVE MY LIFE
0,10 €/1kg
18,24 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Dr.Oetker Creme Caramel
20,28 €/1kg
20,28 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

BEZLEPKOVÝ JAHODOVÝ puding40 g - AMYLON
7,99 €
Predajca: SuperMerchant
0,20 €/1kg

Dr.Oetker želé Tropic



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
37,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

IceBär prášok na soft zmrzlinu vanilka 1 kg pre stroj na soft zmrzlinu & doma



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(99)Počet hodnotení: 99
11,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
11,95 €/1kg

Dr. Oetker 709530006 Dr. Oetker Götterspeise Himbeer-Geschmack 1,0 kg, 1 St.
37,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
37,05 €/1kg

Frischli krémový puding krupica chutí ako domáci 5000g
24,28 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
4,86 €/1kg

Dr. Oetker 709520009 Dr. Oetker Götterspeise Waldmeister-Geschmack 1,0 kg, 1 St.
37,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
37,05 €/1kg

Dr. Oetker pena s príchuťou čučoriedok 1 kg, 1 balenie (1 x 1 kg)
29,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
29,33 €/1kg

Dr. Oetker 713997004 Dr. Oetker Mousse Stracciatella 1,0 kg
29,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
29,33 €/1kg

Dr. Oetker Pena s príchuťou jahody a rebarbory 1 kg
29,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
29,33 €/1kg

Dr. Oetker Krupicová kaša menej sladká, 12 balení (12 x 76 g)
25,14 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
330,79 €/1kg

Dr. Oetker Mousse s príchuťou vlašských orechov 1 kg, 1 balenie (1 x 1 kg)



2,0Priemerné hodnotenie: 2,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
29,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
29,33 €/1kg

PRÍRODNÝ SÓJOVÝ VÝROBOK BEZ LEPIDIEL ORGANIC 400 g - SÓJOVÉ BOBY
10,99 €
Predajca: SuperMerchant
10 990,00 €/1kg

Dr.Oetker Creme Tiramisu bez varenia
28,34 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
28,34 €/1kg

Nudossi lieskovo-orieškový krém 36 % lieskových orechov bez palmového oleja (300 g)
15,01 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,12 €
Predajca: AllYouNeed
47,07 €/1kg

Carmencita Katalanische Creme Créme brulée Dessert Mix Glutenfrei 80g
2,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
26,59 €/1kg

JESIEL INSTANTNÝ S CITRONOVOU PRÍCHUŤOU, BEZLEPKOVÝ,30 g - AMYLON



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
0,82 €
Predajca: Biogo
0,03 €/1kg

Naarmann jahodový puding rafinovaný so smotanou, pripravený na podávanie 5000g
22,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
4,43 €/1kg

Ruf Tortencreme Pulver



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
1,44 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
14,40 €/1kg

Studený pokrm bez varenia jahôd



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
1,36 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
16,19 €/1kg

Studený pokrm bez varenia Broskyňa Marac



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
1,36 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
15,11 €/1kg