Biele fazuľové boby – konzerva, 400 g | RAPUNZEL
2,20 €
5,50 € / 1kg
plus 12,90 € poštovné
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Konzervy a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Najpredávanejšie produkty v kategórii Konzervy

LAO GAN MA Chrumkavé chilli v oleji 210g | Chrumkavé chilli v oleji | Chilli v oleji so smaženou cibuľkou
20,43 €/1kg
4,29 €
Predajca: UJiaAsienmarkt

Heinz BAKED BEANZ, 415 g, Beans, 78 kcal, 329 kJ, 4,7 g, 0,2 g
22,96 €/1l
9,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Meica Trueman`s Hot Dog Sausages Kuracie mäso 100% hydina
19,63 €/1kg
5,89 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Zimmermann 4 typické mníchovské biele párky ATG 250g Classic 530g
0,03 €/1l
6,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Zelené korenie Le Clou v slanom náleve (800 ml plechovka)
22,40 €/1kg
11,20 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Steinhaus grapefruitové odrezky jemné ovocie jemne pocukrované 3100ml
7,41 €/1l
22,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Paradajkový pretlak 400gr Mutti
10,95 €/1l
4,38 €
Predajca: Pantry_Intl

DOK Ring Pop Twister Minions 24x10g
64,64 €/1kg
27,99 €
Predajca: Candyspot

Krabie mäso, 170 g
33,46 €/1kg
8,03 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Smažená ryža Menzi
11,57 €/1kg
4,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bonduelle Curry Beans biela fazuľa v sladkej a jemnej kari omáčke 430g
8,07 €/1l
3,43 €
Predajca: Katomix

Krakus Barszcz Czerwony 1 l
3,27 €/1l
4,52 €
-27%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,27 €
Predajca: Katomix

PAM Flaki wołowe 500 g
8,14 €/1kg
5,78 €
-29%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,07 €
Predajca: Katomix

Jürgen Langbein Feine Küche Zverinový vývar na omáčky a polievky 500ml
6,86 €/1l
3,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Jürgen Langbein Gourmet Humria pasta do polievok a omáčok 500g
17,94 €/1kg
8,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Risso Chanty Duo Náhrada smotany na varenie Vegetarian Kosher Halal 1000ml
4,67 €/1l
4,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Metten hrubý Sauerland bockwurst 845g
14,80 €/1kg
5,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Sofko Djuwetsch miešaná zelenina dusená v pare v kúskoch typická balkánska 800ml
6,84 €/1kg
5,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Delikatesy Dittmann palmové srdiečka 410g
33,76 €/1kg
8,44 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi® Ravioli in Tomatensauce Fertiggericht 800,0 g
15,80 €/1kg
12,64 €
Predajca: somnia24
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Krásne biele fazuľové struky Cannellini, vopred uvarené – ideálne pre rýchlu prípravujedál! Není potrebné namáčať ani variť, pretože fazuľky sú šetrne vopred uvarené. Fazuľky Cannellini majú jemnú, aromatickú chuť a často sa používajú v stredomorských jedlách.
- Zloženie
- Fazuľa cannellini*, voda, morská soľ*kontrolované ekologické pestovanie
- Výživové údaje
- Výživové hodnoty na 100 gEnergetická hodnota kJ / kcal: 392 kJ / 93 kcalTuky: 0,40 gz toho nasýtené mastné kyseliny: 0,10 gSacharidy: 13,0 gz toho cukor: 1,2 gVláknina: 5,9 gBielkoviny: 6,40 gSoľ: 0,730 g
- Hmotnosť
- 400 g
- Potravinársky podnik
- RAPUNZEL
- Obchodný názov
- Biele fazuľové boby – konzerva, 400 g | RAPUNZEL
- Výrobca
- Číslo od výrobcu
- 125768
- EAN kód
- 4006040552314
- Zloženie
- Fazuľa cannellini*, voda, morská soľ*kontrolované ekologické pestovanie
- Výživové údaje
- Výživové hodnoty na 100 gEnergetická hodnota kJ / kcal: 392 kJ / 93 kcalTuky: 0,40 gz toho nasýtené mastné kyseliny: 0,10 gSacharidy: 13,0 gz toho cukor: 1,2 gVláknina: 5,9 gBielkoviny: 6,40 gSoľ: 0,730 g
- Hmotnosť
- 400 g
- Potravinársky podnik
- RAPUNZEL
- Obchodný názov
- Biele fazuľové boby – konzerva, 400 g | RAPUNZEL
- Výrobca
- Číslo od výrobcu
- 125768
- EAN kód
- 4006040552314
Hodí sa k tomu

LAO GAN MA Chrumkavé chilli v oleji 210g | Chrumkavé chilli v oleji | Chilli v oleji so smaženou cibuľkou
20,43 €/1kg
4,29 €
Predajca: UJiaAsienmarkt

Heinz BAKED BEANZ, 415 g, Beans, 78 kcal, 329 kJ, 4,7 g, 0,2 g
22,96 €/1l
9,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Meica Trueman`s Hot Dog Sausages Kuracie mäso 100% hydina
19,63 €/1kg
5,89 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Zimmermann 4 typické mníchovské biele párky ATG 250g Classic 530g
0,03 €/1l
6,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Zelené korenie Le Clou v slanom náleve (800 ml plechovka)
22,40 €/1kg
11,20 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Steinhaus grapefruitové odrezky jemné ovocie jemne pocukrované 3100ml
7,41 €/1l
22,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Paradajkový pretlak 400gr Mutti
10,95 €/1l
4,38 €
Predajca: Pantry_Intl

DOK Ring Pop Twister Minions 24x10g
64,64 €/1kg
27,99 €
Predajca: Candyspot

Krabie mäso, 170 g
33,46 €/1kg
8,03 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Smažená ryža Menzi
11,57 €/1kg
4,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bonduelle Curry Beans biela fazuľa v sladkej a jemnej kari omáčke 430g
8,07 €/1l
3,43 €
Predajca: Katomix

Krakus Barszcz Czerwony 1 l
3,27 €/1l
4,52 €
-27%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,27 €
Predajca: Katomix

PAM Flaki wołowe 500 g
8,14 €/1kg
5,78 €
-29%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,07 €
Predajca: Katomix

Jürgen Langbein Feine Küche Zverinový vývar na omáčky a polievky 500ml
6,86 €/1l
3,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Jürgen Langbein Gourmet Humria pasta do polievok a omáčok 500g
17,94 €/1kg
8,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Risso Chanty Duo Náhrada smotany na varenie Vegetarian Kosher Halal 1000ml
4,67 €/1l
4,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Metten hrubý Sauerland bockwurst 845g
14,80 €/1kg
5,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Sofko Djuwetsch miešaná zelenina dusená v pare v kúskoch typická balkánska 800ml
6,84 €/1kg
5,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Delikatesy Dittmann palmové srdiečka 410g
33,76 €/1kg
8,44 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi® Ravioli in Tomatensauce Fertiggericht 800,0 g
15,80 €/1kg
12,64 €
Predajca: somnia24

Del Monte plátky ananásu s bohatou príchuťou a cukrom plechovka 570g
11,34 €/1kg
6,58 €
Predajca: Pantry_Intl

Hengstenberg Mildessa červená kapusta jemná červená kapusta pripravená na konzumáciu 680g
4,82 €/1kg
3,13 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Erasco polievka z volského chvosta so šampiňónmi a madeirou 385 ml 3-pack
29,01 €/1l
11,17 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mutti Pelati lúpané paradajky lúpané paradajky na varenie 2500g
6,58 €/1kg
16,45 €
Predajca: somnia24

Cibuľa Borretane v balzamikovom octe z Modeny v plechovke 800g
11,60 €/1kg
9,28 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hofgut Delikatess červená kapusta klasika pripravená na konzumáciu v pohári 720ml
2,28 €/1l
1,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Zimmermann Pravá bavorská pečeňová polievka spaetzle koncentrovaná 400 ml
8,67 €/1l
3,47 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Čistá zeleninová polievka – hustá konzistencia, 470 g | CENOVIS
15,32 €/1kg
7,20 €
Predajca: taleoo

Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
11,24 €/1kg
12,76 €
Predajca: somnia24

El Faro Konzervované zelené olivy s celým chilli 350g
17,77 €/1kg
6,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Zimmermann 4 typické mníchovské biele párky ATG 250g Classic 530g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
6,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
0,03 €/1l

Fleischwerke Zimmermann pikantná bavorská polievka s pečeňovými knedličkami 400ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,76 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,90 €/1l

Bonduelle obedová miska Bulgur 250g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
15,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
61,50 €/1kg

Heinz BAKED BEANZ, 415 g, Beans, 78 kcal, 329 kJ, 4,7 g, 0,2 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
9,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
22,96 €/1l

Fazuľa Hofgut mladá a jemná, nakrájaná v pohári 720ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(19)Počet hodnotení: 19
1,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
2,24 €/1l

Hofgut Delikatess červená kapusta klasika pripravená na konzumáciu v pohári 720ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(17)Počet hodnotení: 17
1,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
2,28 €/1l

Risso Chanty Duo Náhrada smotany na varenie Vegetarian Kosher Halal 1000ml
4,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
4,67 €/1l

Hofgut mladý hrášok a mrkva mladá a jemná predvarená 370ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(19)Počet hodnotení: 19
1,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
4,73 €/1l

Jürgen Langbein Gourmet Humria pasta do polievok a omáčok 500g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(21)Počet hodnotení: 21
8,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
17,94 €/1kg

Sofko Djuwetsch miešaná zelenina dusená v pare v kúskoch typická balkánska 800ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
5,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,84 €/1kg

Výber uhoriek Hofgut s čerstvými bylinkami a cibuľou 720ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
2,36 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
3,28 €/1l

Pasta na rybiu polievku Langbein



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(21)Počet hodnotení: 21
8,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
17,94 €/1kg

Flying Goose Range Tom Yum Soup horúca a kyslá polievka 400ml
3,52 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,80 €/1l

El Faro Konzervované zelené olivy s celým chilli 350g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
6,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
17,77 €/1kg

Hofgut Junge veľký bôb biele semená Good Food 720ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(19)Počet hodnotení: 19
2,49 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
3,46 €/1l

Divoké brusnice Valenzi 220g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
2,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,45 €/1kg

Zimmermann Pravá bavorská pečeňová polievka spaetzle koncentrovaná 400 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
3,47 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,67 €/1l

Krakus Tourist konzervované mäso 300 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
6,99 €
Predajca: SuperMerchant
23,30 €/1kg

Diamond ovocné plátky mango s cukrom 425g 6-pack



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
16,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,20 €/1kg

Hrášok na pečenie Leimer 200g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
1,28 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,40 €/1kg