Už len 1 kus za túto cenu
Dlhozrnná ryža Thaibonnet biela 500g
3,13 €
6,26 € / 1kg
plus 12,90 € poštovné
Doprava k vám domov
Nenechajte si ujsť!
Ryža a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
DLHOZRNNÁ BIELA RYŽA, BEZLEPKOVÁ,500 g -PLANÉTA0,01 €/1kg
3,70 €
Predajca: superbrandshop

Ďalšie informácie o reklame
RYŽA BASMATI CELOZRNNÁ, 500 g -PLANÉTA0,01 €/1kg
4,12 €
Predajca: Biogo

Ďalšie informácie o reklame
RYŽA DLHOZRNNÁ PARBOILED 500 g -PLANET0,01 €/1kg
4,23 €
Predajca: superbrandshop

Ďalšie informácie o reklame
Kasza bulgur 1kg (2x500g)3,32 €/1kg
3,39 €
Predajca: BRAT_PL

Jasmínová ryža biela 500g
7,66 €/1kg
3,83 €
Predajca: taleoo

Parboiled dlhozrnná ryža 500g
8,36 €/1kg
4,18 €
Predajca: taleoo

Rizoto ryža Carnaroli biela 500g
12,56 €/1kg
6,28 €
Predajca: taleoo

Dlhozrnná ryža biela 1kg
4,05 €/1kg
4,05 €
Predajca: taleoo

Ryža basmati biela 1kg
5,26 €/1kg
5,26 €
Predajca: taleoo

Dlhozrnná ryža - biela 500g
8,36 €/1kg
4,18 €
Predajca: taleoo

Ryža Arborio - biela 500g
12,56 €/1kg
6,28 €
Predajca: taleoo

Sunclad - Basmati ryža 1000gr
5,99 €/1kg
5,99 €
Predajca: orientbazar24

Parboiled ryža dlhozrnná 1kg
6,58 €/1kg
6,58 €
Predajca: taleoo

Langkornová ryža Thaibonnet, biela, 500 g, balenie 6 kusov
6,98 €/1kg
20,94 €
Predajca: taleoo

Lezzet - Tosya ryža 1000gr
5,99 €/1kg
5,99 €
Predajca: orientbazar24

Sonko Dlhozrnná predvarená ryža, bezlepková, 400 g
0,20 €/1kg
3,26 €
-41%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,90 €
Predajca: Katomix

Rasht - Basmati ryža Darbari 5000gr
4,60 €/1kg
22,99 €
Predajca: orientbazar24

Parboiled ryža 5kg
6,09 €/1kg
30,43 €
Predajca: taleoo

Ryža Arborio - biela 5kg
8,40 €/1kg
41,98 €
Predajca: taleoo

Ryż Basmati długoziarnisty 500 g
7,36 €/1kg
4,74 €
-22%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,68 €
Predajca: Katomix
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Ryža dlhozrnnej odrody sa pestuje na ekologickej farme v severnej Taliansku. Po zbere sa ryža čistí a lúpe. Následne sa jemne odstráni vonkajšia vrstva, známa ako "strieborná šupka". Nakoniec sa ryža balí do 100% papiera. Je ideálna ako príloha k rôznym jedlám, ale dá sa z nej pripraviť aj paella.
- Zloženie
- Dlhozrnná ryža Thaibonnet, biela z biodynamického poľnohospodárstva.
- Výživové údaje
- Výživové hodnoty a výsledky analýzy na základe 100 gEnergetická hodnota kJ / kcal: 1460 kJ / 344 kcalTuky: 0,6 gz toho nasýtené mastné kyseliny: 0,1 gSacharidy: 77,7 gz toho cukor: 0,3 gBielkoviny: 7,5 gSoľ: 0,03 g
- Hmotnosť
- 500 g
- Potravinársky podnik
- SPIELBERGER MÜHLE
- Obchodný názov
- Dlhozrnná ryža Thaibonnet biela 500g
- Výrobca
- Spielberger Mühle
- EAN kód
- 4022381016957
- Zloženie
- Dlhozrnná ryža Thaibonnet, biela z biodynamického poľnohospodárstva.
- Výživové údaje
- Výživové hodnoty a výsledky analýzy na základe 100 gEnergetická hodnota kJ / kcal: 1460 kJ / 344 kcalTuky: 0,6 gz toho nasýtené mastné kyseliny: 0,1 gSacharidy: 77,7 gz toho cukor: 0,3 gBielkoviny: 7,5 gSoľ: 0,03 g
- Hmotnosť
- 500 g
- Potravinársky podnik
- SPIELBERGER MÜHLE
- Obchodný názov
- Dlhozrnná ryža Thaibonnet biela 500g
- Výrobca
- Spielberger Mühle
- EAN kód
- 4022381016957
Hodí sa k tomu

Royal Tiger ryža jazmínová dlhozrnná 18kg
5,13 €/1kg
92,38 €
Predajca: Pantry_Intl

Watani Premium Basmati Ryža 10 kg – Extra Dlhozrnná 1121 – Aromatická & Sypaná
2,99 €/1kg
29,90 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: Watani

Biela dlnozrnná ryža 10 kg, leštená, prírodná, vhodná na varenie ako príloha. Značka: GiDeli
2,70 €/1kg
37,18 €
-27%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh

BEZLEPKOVÁ, BIELA JAZMÍNOVÁ RYŽA,2 kg -PLANÉTA
5,61 €/1kg
11,21 €
Predajca: Biogo

Riso Nero Integrale čierna ryža 500g - Gallo Riso
14,27 €/1kg
7,99 €
Predajca: FeineHeimat

Royal Thai Roter Naturreis (1kg) | Riz Complet Rouge AAA | Red Cargo Rice
9,20 €/1kg
9,94 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,20 €
Predajca: LAVONIO

Daawat - Dlhozrnná ryža basmati 5 kg
4,10 €/1kg
24,99 €
-17%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,50 €
Predajca: orientbazar24

Khorshid Sun Basmati ryža Darbari Extra dlhozrnná ryža 5 kg
4,60 €/1kg
22,99 €
Predajca: orientbazar24

PLANETbezlepkové proso 1kg
3,99 €/1kg
3,99 €
Predajca: BRAT_PL

Vrecko na varenie ryže Ben's Original 10-Min (1 kg)
9,79 €/1kg
9,79 €
Predajca: Store-Germany

TILDA Pure Basmati 5kg Basmati ryža Basmati ryža Pure Original Basmati
5,60 €/1kg
27,99 €
Predajca: orientbazar24

Maggi ryžové guľôčky kari 4s
36,32 €/1kg
4,54 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ryžový papier na jarné závitky okrúhly - priemer 22 cm - 400 g Ryža Bamboo Tree
16,45 €/1kg
6,58 €
Predajca: Pantry_Intl

Španielska ryža Bomba Paella Santo Tomás 500g
20,66 €/1kg
20,66 €
Predajca: Pantry_Intl

Matamun Rice Stick - 600g - Tteokbokki - Halal - Rice Stick - Noodle like - Jalda
7,52 €/1kg
5,22 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,96 €
Predajca: Katomix

GymBeam – ryžové vločky, 500 g
6,64 €/1kg
4,20 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,32 €
Predajca: LAVONIO

Seitan in Tamari 700g
10,23 €/1kg
7,16 €
Predajca: taleoo

Shinode Sushi ryža guľaté zrno 1kg
4,99 €/1kg
4,99 €
Predajca: orientbazar24

Ryža na rizoto Scotti Arborio z dlhozrnnej ryže najvyššej kvality 1000g
10,73 €/1kg
10,73 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Royal Tiger Jasmínová ryža s príchuťou Aromatic Premium Quality AAA 1000g
3,50 €/1kg
3,50 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ryža Santo Tomas Paella 1000 g – Vysokokvalitná ryža pre autentickú paellu
6,80 €/1kg
6,80 €
Predajca: Pantry_Intl

Shahan - Darbari Basmati ryža 10000gr
4,20 €/1kg
41,99 €
Predajca: orientbazar24

Červená ryža 1kg (2x500g)
4,99 €/1kg
4,99 €
Predajca: BRAT_PL

Jasmínová ryža biela 500g
7,66 €/1kg
3,83 €
Predajca: taleoo

Tteok Kórejský ryžový koláč, napr. Tteok-bokki - tteokbokki - 400g
22,27 €/1kg
8,91 €
Predajca: allerFeinst

Polenta 300 g - Casale Paradiso
14,10 €/1kg
4,23 €
Predajca: italia-genuss

Parboiled dlhozrnná ryža 500g
4,16 €/1kg
2,08 €
Predajca: taleoo

Khorshid Sun Basmati ryža Darbari Extra dlhozrnná ryža 10 kg
4,60 €/1kg
45,99 €
Predajca: orientbazar24

Ben's Original 427873, Basmati Rice Kheer mix, 500 g, 10 min, PARBOILED LONG GRAIN RICE, 1. COOK Boil a large volume of water in a saucepan. Immerse the bag of rice in it and cook for 10..., 157 kcal
10,34 €/1kg
5,17 €
Predajca: Katomix

Casa Rinaldi Arborio Superfino Risottois aus Italien 1000g
6,89 €/1kg
6,89 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Biela ryža 25 kg
87,29 €
Predajca: BRAT_PL
3,49 €/1kg

Pohánka 25 kg
79,59 €
Predajca: BRAT_PL
3,18 €/1kg

Watani Premium Basmati Ryža 10 kg – Extra Dlhozrnná 1121 – Aromatická & Sypaná



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(11)Počet hodnotení: 11
29,90 €
Predajca: Watani
2,99 €/1kg

Stredné jačmenné krúpy 25 kg
56,29 €
Predajca: BRAT_PL
2,25 €/1kg

Watani Premium Basmati Ryža 5 kg – Extra Dlhozrnná 1121 – Aromatická & Sypaná



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(11)Počet hodnotení: 11
21,90 €
Predajca: Watani
4,38 €/1kg

PLANET Bezlepková biela jazmínová ryža1kg
6,19 €
Predajca: BRAT_PL
6,15 €/1kg

Jasmínová ryža TarGroch 1 kg



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,99 €
Predajca: SuperMerchant
21 990,00 €/1kg

TOFU ÚDENÉ 200 g - NATURAVENA
4,89 €
Predajca: BRAT_PL
17,91 €/1kg

ČIERNA RYŽA CELOZRNNÁ, 1 kg -PLANÉTA
11,05 €
Predajca: Biogo
11,05 €/1kg

ARBORIO RISOTTORYŽA 1 kg -PLANÉTA
11,98 €
Predajca: Biogo
11,98 €/1kg

BEZLEPKOVÁ BIELA RYŽA BASMATI,1 kg -PLANÉTA
7,39 €
Predajca: BRAT_PL
7,39 €/1kg

Čierna ryža 1kg (2x500g)
6,19 €
Predajca: BRAT_PL
6,07 €/1kg

Čierna ryža 1kg Brat.pl
6,19 €
Predajca: BRAT_PL
6,04 €/1kg

Červená ryža 1kg (2x500g)
4,99 €
Predajca: BRAT_PL
4,99 €/1kg

Červená ryža 1kg
4,99 €
Predajca: BRAT_PL
4,99 €/1kg

ČÍNSKA RYŽA SO ZELENINOU A HUBAMI MUN 55 g - ÚPLNE PRÍBEH
19,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
0,36 €/1kg

Scotti Risotto al Porcino / Steinpilze 210 gr.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
20,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
99,95 €/1kg

PLANETbezlepkové proso 1kg
3,99 €
Predajca: BRAT_PL
3,99 €/1kg

ŽELÉ S AGAROM ČEREŠNEJ, BEZLEPKOVÉ,40 g - AMYLON
1,49 €
Predajca: BRAT_PL
29,80 €/1kg

Ryža na rizoto Scotti Arborio z dlhozrnnej ryže najvyššej kvality 1000g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
10,73 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
10,73 €/1kg