Čaj LebensbaumHibiskus 50 g sa skladá z kvetov ibišteka pochádzajúcich z kontrolovaného ho pestovania. Čaj sa vyznačuje charakteristickou chuťou a intenzívne červenou farbou nálevu a je vhodný na každodenné pitie.
Starostlivo vybrané kvety ibišteka sa ľahko pripravujú a možno ich piť teplé aj studené. 50-gramové balenie je ideálne pre všetkých, ktorí uprednostňujú čistýčaj z ibišteka vo voľnej forme.
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
4,58 €
Predajca: taleoo
Ibiškový čaj organický, 300 g TEE
24,75 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
9,90 €
Predajca: AbisZ-Markt
Bio kvetiny ibišteku, celá kvety, 250 g
81,60 €/1kg
20,40 €
Doprava zdarma
Predajca: Kamelur
Sušené púčiky ruže z Pakistanu – jedlé kvety – 1 kg
114 999,99 €/1kg
115,00 €
Predajca: WINOSZARNIA
Bünting čaj červený ovocný želé ovocný a bylinný čaj silný ovocný 200g
16,90 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
3,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Bombastus Malinové listy bylinný čaj, 110 g čaju
49,49 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
7,77 €
Predajca: AbisZ-Markt
Čaj s príchuťou pomaranča - sypaný, 100 g | SONNENTOR
52,50 €/1kg
5,25 €
Predajca: taleoo
Ovocný čaj - Jablko 100g
56,10 €/1kg
5,61 €
Predajca: taleoo
Bylinný čaj - Citrónová verbena 25g
125,20 €/1kg
3,13 €
Predajca: taleoo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Čaj LebensbaumHibiskus 50 g sa skladá z kvetov ibišteka pochádzajúcich z kontrolovaného ho pestovania. Čaj sa vyznačuje charakteristickou chuťou a intenzívne červenou farbou nálevu a je vhodný na každodenné pitie.
Starostlivo vybrané kvety ibišteka sa ľahko pripravujú a možno ich piť teplé aj studené. 50-gramové balenie je ideálne pre všetkých, ktorí uprednostňujú čistýčaj z ibišteka vo voľnej forme.
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(554)Počet hodnotení: 554
38,56 €
Predajca: EVELATUS
Xiaomi MI True Wireless Earbuds Basic 2 - Skutočne bezdrôtové slúchadlá s mikrofónom - do uší - Bluetooth - aktívne potláčanie šumu - čierne (BHR4272GL)
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(121)Počet hodnotení: 121
23,33 €
Predajca: M_plus_L
Sklenená kanvica Ecosa s nastavením teploty | 40°C - 100°C | 1,8 l | 2200 W | LCD displej | LED osvetlenie | Kvalitná nerezová oceľ
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(445)Počet hodnotení: 445
29,90 €
Predajca: Enstore
Nature's Finest Kolagén Skincare Prášok – S Naticol® a Vitamínom C
127,79 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
17,89 €
5% od 2 ks
Predajca: Nutrisslim
Bestseller
Vonkajšia solárna lampa Solárne závesné svetlo IP65 Vodotesná záhradná závesná lampa s 2 žiarovkami a diaľkovým ovládaním, teplá biela
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(74)Počet hodnotení: 74
35,39 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A++.
Spektrum A++ do E
Predajca: lapamax
Relaxdays Panvica na palacinky z liateho hliníka 25 cm, liata panvica s nepriľnavým povrchom na palacinky, nenáročná na údržbu, extra plochá, čierna
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(26)Počet hodnotení: 26
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(39)Počet hodnotení: 39
49,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lionelo
Forever Wax Warmer Depilačná súprava digitálna s 500 g voskových bôbov 1 silikónový zásobník 2 fľaše 30 drevených špachtlí, depilácia voskom tvár telo čierna
109,46 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(131)Počet hodnotení: 131
54,73 €
Doprava zdarma
Predajca: VELMORA
Vitaworld Bisglycinát horčíka Plus | 120 kapsúl | 333 mg horčíka na dennú dávku | vysoká biologická dostupnosť | vegánske
175,93 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
19,00 €
Predajca: AbisZ-Markt
Cosori CP158-AF-RXW, Teplovzdušná fritéza, 5,5 L, 2,2 kg, 75 °C, 205 °C, 60 min
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(509)Počet hodnotení: 509
329,80 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart
Heitmann Crazy Colors Barwniki spożywcze, 6x4 g
52 200,00 €/1kg
5,22 €
Predajca: Store-Germany
Wonday FOP200062 Wonday stopky s budíkom, vodotesné, čierne
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitná zemina pre kvetináče, 50 litrov
0,99 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(101)Počet hodnotení: 101
20,96 €
Predajca: bauschnell
Shiatsu masážny prístroj na krk a ramená
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(60)Počet hodnotení: 60
39,99 €
Predajca: LineUp24
Mestská kolobežka AREBOS ružová | LED kolesá, výškovo nastaviteľná a skladacia
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(299)Počet hodnotení: 299
69,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS
KRUMAD sieťka proti hmyzu na balkónové dvere magnet 100x220 cm Možno strihať na rozmery 80/90/100 x 210/220 cm Sieťka proti hmyzu na balkónové dvere bez vŕtania Sieťka proti hmyzu na balkónové dvere čierna
6,87 €/1m
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(34)Počet hodnotení: 34
15,11 €
Doprava zdarma
Predajca: EBRAN_EUROPE
Pánska peňaženka RFID Protection Pánska kožená peňaženka s retiazkou dvojitým skladaním Pánska peňaženka s priehradkou na mince Peňaženka na zips 16 slotov na karty Peňaženka (káva)
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(33)Počet hodnotení: 33
28,74 €
Predajca: odsellingaaa
2L fľaša na pitie Športová fľaša na vodu Fľaša na pitie so slamkou, časový marker Gradient Red
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(89)Počet hodnotení: 89
13,10 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-2%
12,83 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Sušené kvety jazmínu – 1 kg jedlých kvetov
230,00 €
Doprava zdarma
Predajca: WINOSZARNIA
230,00 €/1kg
Bestseller
Matcha cajový ceremoniálny set "Sakura" s miskou, metlickou, držiakom a matcha práškom + kokosovým latté – luxusná súprava pre milovníkov matcha
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
31,99 €
Predajca: Goodwei
34,21 €/1kg
Matcha 200g Brat.pl
7,79 €
Predajca: BRAT_PL
37,10 €/1kg
Sušené kvety jazmínu – 250 g jedlých kvetov
82,00 €
Predajca: WINOSZARNIA
327 999,98 €/1kg
Bestseller
Cejlónsky čierny čaj 100g Brat.pl
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
29,99 €
Predajca: Goodwei
57,67 €/1kg
Sušené púčiky ruže – červené jedlé kvety – 100 g
32,00 €
Predajca: WINOSZARNIA
320 000,01 €/1kg
Royal Brand Matcha set 100 g organického Matcha prášku a Matcha metličky v darčekovej krabičke Matcha čajový prášok Organický originálny zelený čaj z Japonska Japonský ideál
29,99 €
Predajca: PHRoyal
Matcha latte set "Rokusho" s miskou s výlevkou, metlickou, držiakom a matcha práškom + kokosovým latté – súprava na latte a cajový obrad
29,99 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-15%
25,49 €
Predajca: Goodwei
33,76 €/1kg
Matcha set "Black Marmor" s luxusnou miskou, metlickou, držiakom a keramickým podnosom + matcha a kokosovým latté – elegantná súprava pre milovníkov matcha
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(7)Počet hodnotení: 7
34,99 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)