5,0



Na základe 3 hodnotení
Už len 3 kusy za túto cenu
Rapunzel 1438130, Snack bars, Kešu oriešky, Brusnica, 40 g, 40 g, Nemecko, 1539 kJ
1,24 €
28,18 € / 1kg
plus 3,20 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Naše najlepšieponuky
Müsli tyčinky a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Corny 3428.628, Čokoláda, 50 g, Čokoláda, 222 kcal, 932 kJ, 8,3 g19,04 €/1kg
22,85 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
Chocolate Granola320g (Pražené čokoládové müsli)4,84 €
Predajca: Nutrisslim

Ďalšie informácie o reklame
Corny 3482.409, Čokoláda, 20 g, Čokoláda, 67 kcal, 282 kJ, 2 g30,00 €/1kg
3,60 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Corny 3410.635, Čokoláda, oriešok, 24 g, Čokoláda, oriešok, 133 kcal, 553 kJ, 8,6 g37,50 €/1kg
3,60 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Fruchtriegel – čučoriedka, 40 g | ALLOS
52,00 €/1kg
2,08 €
Predajca: taleoo

Rapunzel 231075, Snack bars, Sezamové semienka, 27 g, 1966 kJ, 471 kcal
38,15 €/1kg
1,03 €
Predajca: taleoo

Rapunzel 231078, Snack bars, Čokoláda, 27 g, 2048 kJ, 491 kcal
34,33 €/1kg
1,03 €
Predajca: taleoo

Rapunzel 231068, Snack bars, 25 g, 2447 kJ, 589 kcal
29,60 €/1kg
0,74 €
Predajca: taleoo

Mogli 4260311984710, Snack bars, Kokos, 25 g, 2073 kJ, 498 kcal
34 333,33 €/1kg
1,03 €
Predajca: taleoo

Mogli 31534, Snack bars, Paradajkový, 50 g, 1416 kJ, 335 kcal
62,60 €/1kg
3,13 €
Predajca: taleoo

Kind 411239, Snack bars, Čokoláda, Arašidové maslo, 40 g
78,21 €/1kg
37,54 €
Predajca: somnia24

Mogli 379617, Snack bars, Banán, 40 g, 2113 kJ, 506 kcal
2 080,00 €/1kg
2,08 €
Predajca: taleoo

Allos 283049, Snack bars, 30 g, Nemecko, 2108 kJ, 507 kcal, EWG 834/2007
42,33 €/1kg
1,27 €
Predajca: taleoo

Corny 3481.409, Čokoláda, 25 g, Čokoláda, 114 kcal, 479 kJ, 4,4 g
24,00 €/1kg
3,60 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kešu oriešky - prírodné 330g
34,94 €/1kg
11,53 €
Predajca: taleoo

Ovocná tyčinka - Kešu datle 40g
52,00 €/1kg
2,08 €
Predajca: taleoo

Rapunzel 287071, Mliečna čokoláda, 50 g, 2337 kJ, 561 kcal, 36,2 g, 30,5 g
70,20 €/1kg
3,51 €
Predajca: taleoo

Rapunzel - Müsli tyčinka konopno-ovocná - 50g
34 600,00 €/1kg
1,73 €
Predajca: taleoo

Faire Cashews - Rosmarin geröstet 50g | FAIRFOOD
62,60 €/1kg
3,13 €
Predajca: taleoo

Baton Nestle Fitness żurawina truskawka 23,5 g
42,00 €/1kg
1,95 €
-56%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
0,84 €
Predajca: Katomix
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Ovocné tyčinky v 8 lákavých príchutiach. Čerstvé orechy a sušené ovocné plody sú základnou ingredienciou. Čistý med a pravá vanilka Bourbon, vylepšia chuť tejto energetickej maškrty.
Vyrábajú sa iba zsurovín, bez použitia umelých farbív, prísad, aróm alebo konzervantov.
V čom spočíva ich výnimočnosť?
- Neobsahujú biely cukor.
- Obsahujú kvalitné a čerstvé suroviny.e
- Majú praktickú oblátku, ktorá vám zabezpečí vždy čisté prsty.
- Výdatný zdroj energie pre športovcov.
- Ideálna na cesty alebo na desiatu.
Nut mix
Tyčinka plná orechov, ktorá vám zabezpečí dlhotrvajúcu energiu! Kombinácia lieskových orieškov, mandlí, kešu orechov a vlašských orechov. O jemnú konzistenciu sa postará med a marcipán.
Zloženie
Marcipán 34% (mandle 50%, med), pražené lieskovce 20%, mandle 17%, med, kešu orechy 5%, vlašské orechy 5%, oblátka (zemiakový škrob, slnečnicový olej). Stopy lepku, mlieka, iných orechov, sezamu.
| Nutričné hodnoty | v 100 g |
| Energetická hodnota | 2 057 kJ/493 kcal |
| Bielkoviny | 16 g |
| Sacharidy | 42 g |
| z toho cukry | 34 g |
| Tuky | 28 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 2 g |
| Soľ | 0,02 g |
Brusnica – kešu
Niečo pre fanúšikov chrumkavých kešu orieškov! Orechy obalené medom v kombinácii so šťavnatými brusnicami a vanilkovou arómou, vytvárajú dokonalo lahodnú kombináciu chutí.
Zloženie
Hrozienka, sušené brusnice 20% (brusnice 60%, koncentrovaná jablková šťava, slnečnicový olej), kešu orechy 13%, med, mandle, marhule, slnečnicový olej, oblátka (zemiakový škrob, slnečnicový olej), vanilka. Stopy lepku, mlieka, iných orechov, sóje, sezamu.
| Nutričné hodnoty | v 100 g |
| Energetická hodnota | 1 544 kJ/367 kcal |
| Bielkoviny | 9 g |
| Sacharidy | 59 g |
| z toho cukry | 50 g |
| Tuky | 9 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 2 g |
| Soľ | 0,1 g |
Fruit mix 73%
Bohatá zmes šťavnatého ovocia, osladená medom.
Zloženie
Hrozienka, marhule, jablká, med, mandle, slivky, figy, slnečnicový olej, oblátka (zemiakový škrob, slnečnicový olej). Stopy lepku, mlieka, iných orechov, sóje, sezamu.
| Nutričné hodnoty | v 100 g |
| Energetická hodnota | 1 346 kJ/319 kcal |
| Bielkoviny | 8 g |
| Sacharidy | 59 g |
| z toho cukry | 51 g |
| Tuky | 4 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 0,4 g |
| Soľ | 0,03 g |
Kokos
Tropická chuť kokosu je jedinečná! Neuveriteľne lahodná kokosová náplň ukrytá v krehkej oblátke, zaručuje jedinečný chuťový zážitok. Tú správnu sladkosť dodáva sirup z agáve. Tyčinka je vhodná aj ako sladké občerstvenie pre vegánov!
Zloženie
Strúhaný kokos 47%, ryžový sirup, sirup z agáve, sušený ryžový sirup (ryžový sirup, slnečnicový olej, soľ), oblátka (zemiakový škrob, slnečnicový olej). Stopy lepku, mlieka, iných orechov, sóje, sezamu.
| Nutričné hodnoty | v 100 g |
| Energetická hodnota | 2 276 kJ/546 kcal |
| Bielkoviny | 4 g |
| Sacharidy | 53 g |
| z toho cukry | 35 g |
| Tuky | 34 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 31 g |
| Soľ | < 0,1 g |
Power mix
Táto ovocná tyčinka je plná živín! 52% ovocia poskytne rýchlu energiu. Ovsené vločky a opekané lieskové oriešky zase komplexné sacharidy.
Zloženie
Hrozienka (36%), marhule (15%), med (15%), ovsené vločky (13%), mandle (10%), pražené lieskovce (7%), oblátka (zemiakový škrob, slnečnicový olej), slnečnicový olej. Stopy lepku, mlieka, iných orechov, sóje, sezamu.
| Nutričné hodnoty | v 100 g |
| Energetická hodnota | 1 557 kJ/371 kcal |
| Bielkoviny | 7 g |
| Sacharidy | 54 g |
| z toho cukry | 43 g |
| Tuky | 12 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 1 g |
| Soľ | < 0,1 g |
Banán – jablko
Starostlivo vyváženú chuť poskytnú sladké banány a šťavnaté jablká, chuťou pripomínajúce jablkový koláč. Celej tyčinke dodáva arómu pravá vanilka Bourbon.
Zloženie
Banány 28%, datle, marcipán (mandle, med), marhule, med, banánový prášok, jablká 10%, jablčná múčka, slnečnicový olej, oblátka (zemiakový škrob, slnečnicový olej), vanilka. Stopy lepku, mlieka, iných orechov, sóje, sezamu.
| Nutričné hodnoty | v 100 g |
| Energetická hodnota | 1 437 kJ/341 kcal |
| Bielkoviny | 3 g |
| Sacharidy | 64 g |
| z toho cukry | 58 g |
| Tuky | 6 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 1 g |
| Soľ | 0,03 g |
Kakao – pomaranč
Olej z pomarančovej kôry dokonalo harmonizuje s kvalitným kakaom. Tyčinka je osladená prírodne – medom!
Zloženie
Datle, kakao 10%, marhule, med, slnečnicový olej, oblátka (zemiakový škrob, slnečnicový olej), vanilka, pomarančový olej. Stopy lepku, mlieka, iných orechov, sóje, sezamu.
| Nutričné hodnoty | v 100 g |
| Energetická hodnota | 1 315 kJ/312 kcal |
| Bielkoviny | 5 g |
| Sacharidy | 58 g |
| z toho cukry | 53 g |
| Tuky | 5 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 1 g |
| Soľ | < 0,3 g |
MANGO + BAOBAB
Zloženie
Sušené datle, sušené mango (22%), hrozienka sultánky, ryžový sirup, slnečnicový olej, dužina baobabu (2%), oblátka zo zemiakového škrobu, Bourbon vanilka. Všetky zložky pochádzajú z ho poľnohospodárstva. Môže obsahovať stopy lepku, mlieka, orechov, sóje, sezamu.
| Nutričné hodnoty | v 100g |
| Energetická hodnota | 1316 kJ / 312 kcal |
| Tuky | 4,2 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 0,5 g |
| Sacharidy | 62,9 g |
| z toho cukry | 48,4 g |
| Bielkoviny | 1,8 g |
| Vláknina | 7,6 g |
| Soľ | 0,078 g |
ZÁZVOR + KOKOS
Sladký kokos v kombinácii s pikantným zázvorom, osladený ryžovým sirupom a sirupom z agáve. Vynikajúci zdroj energie do školy, na výlet, pri športe či do práce.
Zloženie
Kokos 45%, ryžový sirup, sirup z agáve, kandizovaný zázvor 10% (zázvor, prírodný trstinový cukor, ryžová múka), sušený ryžový sirup (ryžový sirup, slnečnicový olej, soľ), celozrnná ryžová múka, oblátka (zemiakový škrob, slnečnicový olej). Stopy lepku, mlieka, iných orechov, sóje, sezamu.
| Nutričné hodnoty | v 100 g |
| Energetická hodnota | 2220 kJ/532 kcal |
| Bielkoviny | 3,6 g |
| Sacharidy | 54 g |
| z toho cukry | 30 g |
| Tuky | 32 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 30 g |
| Soľ |
Značka colný pôvod Rapunzel Nemecko (DE) Krajiny pôvodu hlavných zložiek Nemecko Zloženie Strúhaný kokos * (47,00 %), ryžový sirup *, agávový sirup *, ryžový sirup v prášku * (ryžový sirup *, slnečnicový olej
l *, soľ), ryžová múka *, oplátky * zo zemiakového škrobu * = zložky z ho poľnohospodárstva, ** = zložky z ho poľnohospodárstva.
Poľnohospodárstvo, ** = zložky z ho poľnohospodárstva Všeobecné informácie Intenzívna kokosová chuť v kombinácii s jemnou sladkosťou agáve robí z tohto ovocného plátku jedinečný chuťový zážitok! Svetlá kokosová náplň obalená jemnými plátkami zaručuje príjemné zahryznutie.
Ideálna pochúťka pre milovníkov kokosu! Špeciálne vlastnosti vegánskej výroby Prísady sa zmiešajú do homogénnej hmoty, pomocou valčekov sa vytvarujú do koberca, pokryjú sa oblátkami, vychladia, nakrájajú a zabalia.
Použitie Ideálna desiata na cesty, ako chutný snack do školy a kancelárie alebo ako rýchla dávka energie pre športovcov Informácie o skladovaní Skladujte na chladnom a suchom mieste.
Odporúčanie pre alergikov neobsahuje :
Vajíčka, arašidy, ryby, kôrovce, vlčí bôb, zeler, horčica, mäkkýše, kešu orechy, špalda, jačmeň, glutaman, ovos, lieskové orechy, kvasnice, kuracie mäso, kamut, koriander, makadamové orechy, mandle, para orechy, pekanové orechy, pistácie, queenslandské orechy, hovädzie mäso, raž, bravčové mäso, vlašské orechy, škorica Možné stopy:
Lepok, mlieko, orechy, sezam, sója, zelenina / strukoviny, kakao, bielkoviny kravského mlieka, laktóza, kukurica, mliečne bielkoviny, pšenica nie :
Oxid siričitý a siričitany> 10mg / kg Výživové odporúčania vegánovegetariánske Kvalita Kvalita, podiel ekologických zložiek: 100% Úradná pečať: logo EÚ pre poľnohospodárstvo Použitie loga Spoločenstva EÚ: poľnohospodárstvo EÚ / poľnohospodárstvo mimo EÚ Kontrolný orgán pre poľnohospodárstvo:
dE-ÖKO-003 Ktorá norma je splnená: EWG 834/2007 Norma Informácie o LMIV Názov potraviny: Ovocné plátky kokosové Distribútor:
sladené: nie Sladidlo: agávový sirup Prítomnosť kypriaceho prostriedku: nie Sezónny výrobok: nie Sladené: nie Sladidlo: agávový sirup Prítomnosť kypriaceho prostriedku: nie Sladidlo: agávový sirup Prítomnosť kypriaceho prostriedku: nie
výživové hodnoty a výsledky analýzy na základe 100 g Energetická hodnota kJ / kcal: 2276 kJ / 546 kcal Tuk: nie
sacharidy: 53,0 g z toho cukor: 35,0 g Vláknina: 8,3 g Bielkoviny: 3,80 g Soľ: 0,080 g
- Typ produktu:
- Snack bars
- Pomocná zložka:
- Kešu oriešky, Brusnica
- Kapacita:
- 40 g
- Hmotnosť:
- 40 g
- Množstvo:
- 1
- Krajina pôvodu:
- Nemecko
- Energetická hodnota (na 100 g):
- 1539 kJ
- Energetická hodnota (na 100 g):
- 366 kcal
- Obsah uhľohydrátov (na 100 g):
- 56 g
- Obsah cukru (na 100 g):
- 49,2 g
- Obsah tuku (na 100 g):
- 10,4 g
- Obsah diétnej vlákniny (na 100 g):
- 6,1 g
- Množstvo v balení:
- 1 kusov
Základnými ingredienciami tohto lahodného ovocného plátku sú čerstvé orechy a sušené ovocie. Jemne sladké kešu oriešky v kombinácii s jemne trpkými brusnicami dodávajú ovocnému plátku harmonickú chuť. Ochutené pravou bourbonskou vanilkou. Praktické oplátky udržia prsty čisté aj na cestách.
Prísady sa zmiešajú do homogénnej zmesi, rozotrú sa medzi oplátky a nakrájajú sa na tvary.
- Zloženie
- Zloženie je uvedené v popise produktu.
- Výživové údaje
- Energia (kJ / kcal): 1539 kJ / 366 kcalTuky: 10,40gz toho nasýtené tuky: 1,70gSacharidy: 56,0gz toho cukry: 49,2gVláknina: 6,1gBielkoviny: 9,00gSoľ: 0,057g
- Alergény
- Škrupinové plody
- Hmotnosť
- 44 g
- Rozmery
- Hmotnosť: 44 g
- Potravinársky podnik
- Mikovíniho 1623/5, Bratislava 831 02, SR
- Obchodný názov
- Ovocné tyčinky Rapunzel
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- 283228
- EAN kód
- 4006040312833
- Zloženie
- Zloženie je uvedené v popise produktu.
- Výživové údaje
- Energia (kJ / kcal): 1539 kJ / 366 kcalTuky: 10,40gz toho nasýtené tuky: 1,70gSacharidy: 56,0gz toho cukry: 49,2gVláknina: 6,1gBielkoviny: 9,00gSoľ: 0,057g
- Alergény
- Škrupinové plody
- Hmotnosť
- 44 g
- Rozmery
- Hmotnosť: 44 g
- Potravinársky podnik
- Mikovíniho 1623/5, Bratislava 831 02, SR
- Obchodný názov
- Ovocné tyčinky Rapunzel
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- 283228
- EAN kód
- 4006040312833
Hodí sa k tomu

Rapunzel, datle s kôstkou na stonke, 250g | RAPUNZEL
12,52 €/1kg
3,13 €
Predajca: taleoo

Byodo 234060, sušienka, Čokoláda, Kolo, 456 kcal, 1907 kJ, 6,6 g
29,38 €/1kg
1,91 €
Predajca: taleoo

Ovocná tyčinka - jablko a orech 40g
31,50 €/1kg
1,26 €
Predajca: taleoo

Bezlepková roláda Kaiser 150g
18,80 €/1kg
2,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

CORNY 52450 Corny Big Schoko-Banane 24rie
27,25 €/1kg
32,70 €
Predajca: somnia24

Fruchtriegel – čučoriedka, 40 g | ALLOS
52,00 €/1kg
2,08 €
Predajca: taleoo

MASLO ŽLTÝ SYR,PRÁŽKY, 150 g - OMA
33,40 €/1kg
5,01 €
Predajca: Biogo

Vollkornknäcke - Roggen 200g | LINEA NATURA
10,40 €/1kg
2,08 €
Predajca: taleoo

Pečencová paštéta z regiónu Pfalz – balenie 160 g | Značka ÖKOLAND
23,69 €/1kg
3,99 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,79 €
Predajca: taleoo

Mestemacher Westfalen klasický celozrnný ražný chlieb bez kôrky 500g
4,28 €/1kg
2,14 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

EMENTÁLOVÝ SYR PRÁŽENÝ150 g - OMA
0,04 €/1kg
5,32 €
Predajca: Biogo

Krakus Poľská šunka s marmeládou - autentická chuť z Poľska, 455 g
15,47 €/1kg
7,04 €
Predajca: Katomix

Jahody sušené mrazom 500g
95,76 €/1kg
47,88 €
Doprava zdarma
Predajca: DryFruit

Rapunzel 184307, 500 g, 294 kcal, 1243 kJ, 63,7 g, 0,088 g
12,56 €/1kg
6,28 €
Predajca: taleoo

Schar Chleb Biały Pokrojony Maestro Classic bezglutenowy 300 g Opakowanie 12 Sztuk
24,13 €/1kg
7,24 €
Predajca: Pantry_Intl

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
34,24 €/1kg
24,65 €
Predajca: somnia24

Ovocný krájací výrobok Mango-Baobab 40g | RAPUNZEL
79,25 €/1kg
3,17 €
Predajca: taleoo

Menz & Gasser Extra džem, 100 ks po 25 g, 4 druhy
10,49 €/1kg
26,23 €
Predajca: Store-Germany

Ovocný koláč s kakaovo-pomarančovou príchuťou, 40 g | RAPUNZEL
79,25 €/1kg
3,17 €
Predajca: taleoo

DONGWON Kórejské kimči 160g | nakladaná čínska kapusta, fermentovaná | YangBan
28,38 €/1l
5,93 €
-23%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,54 €
Predajca: Katomix

Jensenova husacia paštéta s husacím mäsom a husacou pečeňou 80g
26,88 €/1kg
2,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi 5 minútové rezance s terinou v krémovej pikantnej omáčke 67g
31,00 €/1kg
2,17 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker tvarohová zmes na pečenie s jemným cukrom na zdobenie 580g
8,28 €/1kg
4,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maoam Joystixx žuvacie tyčinky extra ovocné štipľavé 325g
29,34 €/1kg
10,27 €
Predajca: somnia24

Koláč "Baumkuchen" s polevou z plnotučnej čokolády, 100 g | HAMMERMÜHLE
49,90 €/1kg
5,81 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,99 €
Predajca: taleoo

Bifi Carazza Pizza Snack plnená pizzovou omáčkou Pšeničné pečivo 40g
27,00 €/1kg
1,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4001686301180, 980 g, D, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
23,10 €
Predajca: somnia24

Pistáciový krém 45 %, 190 g
40,26 €/1kg
7,65 €
Predajca: ItalianGourmetShop

Dreistern Soljanka s údeným bravčovým mäsom a extra uhorkami 1200g
5,62 €/1kg
6,74 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 20. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi chutné!
Čisté svedomie pri občerstvení!
Hodnotenie z 20. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super tastyQ
Znova a znova s radosťou!
Hodnotenie z 20. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super chutné!
Veľmi dobrá kvalita!
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Záhradnícke nožnice SK-5 s oceľovou čepeľou Záhradnícke nožnice na strihanie bonsajov Záhradnícka sada náradia pre rastliny Ružové kvety Ovocné stromy
22,99 €
Predajca: Zanjo24

50LED solárne reťazové svetlá IP65 vodotesné viacfarebné vodné kvapky rozprávkové svetlá s 8 režimami osvetlenia pre vonkajšie 7m
25,99 €
Predajca: Zanjo24

25 mriežok na kocky ľadu Easy Release Silicone Ice Ball Maker Mold Mini Round Ice Sphere Tray with Lid Green
17,99 €
Predajca: Zanjo24

Veľká pletená vianočná pančucha s vrecúškom na cukrovinky Krásne vianočné dekorácie Závesné pančuchyVianočné stromčeky
19,99 €
Predajca: Zanjo24

Multifunkčná nastaviteľná polyesterová záhradná pracovná zástera s vreckami Nástroje zástery Organizátor
27,99 €
Predajca: Zanjo24

Elektrický ohrievací podnos s celoplošným ohrevom Prenosný silikónový s 3 nastaveniami teploty Univerzálny ohrievač potravín 60 ºC - 100 ºC na večierky Sivá
72,99 €
Predajca: Zanjo24

Balisto Müsli Mix celozrnná sušienka v mliečnej čokoláde 37g
0,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
25,95 €/1kg

Lekkerland 188827, Mliečna čokoláda, 37 g, 1 kusov
0,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
25,95 €/1kg

Lekkerland 188834, Mliečna čokoláda, 37 g, kukurica, 1 kusov
0,77 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
20,81 €/1kg

Be Kind Mars Nut Bar Peanut Butter Dark Chocolate Bez lepku 40g
2,78 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
69,50 €/1kg

Helpa jahodová tyčinka 20 g - vegánska a bez cukru
1,09 €
Predajca: medpak_shop
54,50 €/1kg

Arašidová tyčinka Mr Tom z pražených arašidov s karamelom 2 x 40 g



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
1,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
34,25 €/1kg

OVES S MANGOM A GOJI 70 g - ÚPLNE PRÍBEH
19,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
0,29 €/1kg

RUF Kaša jablková so škoricou 65g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
1,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
16,31 €/1kg

Datľová tyčinka s malinami a kakaom 40g TAR-GROCH
1,19 €
Predajca: BRAT_PL
28,33 €/1kg

Arašidová tyčinka Mr Tom z pražených arašidov a karamelu 40g
0,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
21,25 €/1kg

Datľová tyčinka s pistáciami 40g TAR-GROCH
1,29 €
Predajca: BRAT_PL
30,71 €/1kg

KLASICKÉSEZAMOVÉ SEMIENKY 27 g - NATURAVENA
0,97 €
Predajca: superbrandshop
0,04 €/1kg

CORNY 3007102 CORNY Corny Cocos Müsliriegel 6 Riegel



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,60 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
24,00 €/1kg

CORNY 3007056 CORNY Haferkraft Cranberry-Kürbiskern Müsliriegel 4 Riegel



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
3,60 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
25,71 €/1kg