4,0



Na základe 1 hodnotenia
Rapunzel 1000640, Olivový olej, 500 ml, Sklenená fľaša, Varenie, Šalát, Taliansko, 900 kcal
13,47 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,99 €-25%
19,98 € / 1l
plus 12,90 € poštovné
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Iné oleje a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Tekvicový olej 1000 ml - BIOOIL38,99 €/1l
38,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Repkový olej 1000ml - OLVITA11,49 €/1l
11,49 €
Predajca: BRAT_PL

Ďalšie informácie o reklame
OLEJ BLACKSUM LISOVANÝ ZA STUDENA, 250 ml - OLANDIA71,12 €/1l
17,78 €
Predajca: Biogo

Ďalšie informácie o reklame
Kukuričný olej 500ml - OLVITA OLVITA25,78 €/1l
12,89 €
Predajca: BRAT_PL

Open Food 4006040196518, Olivový olej, 100 ml, E, Palmový olej, 900 kcal, 3700 kJ
20,86 €/1l
20,86 €
Predajca: taleoo

Byodo 471631, Olivový olej, 750 ml, Plastová fľaša, 830 kcal, 3415 kJ, 92,3 g
27,05 €/1l
20,29 €
Predajca: taleoo

Open Food 4005009103048, Olivový olej, 100 ml, E, 828 kcal, 92 g, 13 g
50,80 €/1l
5,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

PLANÈTE 300342072, Olivový olej, 100 ml, Sklenená fľaša, Pečenie, Varenie, Šalát, Európa, 828 kcal
68,60 €/1l
6,86 €
Predajca: taleoo

Rapunzel 1000040, Slnečnicový olej, 500 ml, Sklenená fľaša, Varenie, Šalát, Nemecko, 900 kcal
8,36 €/1l
4,18 €
Predajca: taleoo

Rapunzel 1000440, Sezamový olej, 500 ml, Sklenená fľaša, Varenie, Nemecko, 900 kcal
31,08 €/1l
15,54 €
Predajca: taleoo

PLANÈTE 300343956, 250 ml, Sklenená fľaša, Varenie, Šalát, Európa, 837 kcal, 3441 kJ
59,96 €/1l
14,99 €
Predajca: taleoo

PLANÈTE 300342087, Orechový olej, 100 ml, Sklenená fľaša, Varenie, Šalát, Európa, 819 kcal
103,80 €/1l
10,38 €
Predajca: Biogo

Morgenland ML_390048, kokosový olej, 450 ml, Sklenená fľaša, 906 kcal, 3726 kJ, 99 g
9,04 €/1l
4,07 €
Predajca: taleoo

PLANÈTE 300347821, mandľový olej, 100 ml, Sklenená fľaša, Pečenie, Varenie, Šalát, Európa, 828 kcal
141,80 €/1l
14,18 €
Predajca: taleoo

Rapunzel 1001985, 100 ml, Varenie, Šalát, Nemecko, 900 kcal, 3700 kJ, 100 g
59,80 €/1l
5,98 €
Predajca: taleoo

Rapunzel 1002350, ľanový olej, 250 ml, Šalát, Nemecko, 900 kcal, 3700 kJ
57,20 €/1l
14,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Kamelur

Rapunzel 1006055, kokosový olej, Sklenená fľaša, Srí Lanka, 900 kcal, 3700 kJ, 100 g
19,75 €/1kg
3,95 €
Predajca: taleoo

PANENSKÝKOKOSOVÝ OLEJ 670 ml -POTRAVINY
16,34 €/1l
10,95 €
Predajca: Biogo

Olivový olej, 1 liter |PLANETE
10,48 €/1l
10,48 €
Predajca: taleoo

Rapunzel 184316, 100 ml, 900 kcal, 3700 kJ, 100 g
42,60 €/1l
4,26 €
Predajca: taleoo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Model:
- Olivový olej
- Hlasitosť:
- 500 ml
- Typ dávkovača:
- Sklenená fľaša
- Najlepšie použitie:
- Varenie, Šalát
- Krajina pôvodu:
- Taliansko
- Energetická hodnota (na 100 g):
- 900 kcal
- Energetická hodnota (na 100 g):
- 3700 kJ
- Obsah proteínov (na 100 g):
- 0 g
- Obsah tuku (na 100 g):
- 100 g
- Obsah cukru (na 100 g):
- 0 g
- Obsah vlákniny (na 100 g):
- 0 g
- Obsah uhľohydrátov (na 100 g):
- 0 g
- Obsah nasýtených mastných kyselín (v 100 g):
- 14,1 g
- Množstvo v balení:
- 1 kusov
Všeobecné informácie
Extra panenský olivový olej sa vyrába z olív dozretých na slnku a má pôsobivú ovocnú chuť. Vďaka vysokému obsahu nenasýtených mastných kyselín (85 g / 100 g) je cenným príspevkom k zdravej výžive.
Pokyny na manipuláciu a skladovanie
Klasika pre stredomorské jedlá, je vhodný aj na varenie v pare a vyprážanie
Chráňte pred svetlom a teplom.
Názov potraviny
Olivový olej extra panenský
Pôvod
Taliansko (IT)
Zloženie
Olivový olej * extra panenský
* certifikovanýbr>Výživové hodnoty na 100 g
Energia kJ / kcal: 3700 kJ / 900 kcal
Tuky: 100,00 g
z toho nasýtené mastné kyseliny: 14,70 g
z toho mononenasýtené mastné kyseliny: 81,70 g
z toho polynenasýtené mastné kyseliny:
Sacharidy: 0,0 g
z toho cukor: 0,0 g
Vláknina: 0,0 g
Bielkoviny: 0,00 g
Soľ: 0,000 g
Vitamíny a minerálne látky
Vitamín E: 15,00 mg
Špecifické informácie o výrobku
Právny štatút: Potravina
Špeciality: plnené do fliaš Rapunzel
Výroba: Olivy sa triedia, umývajú a jemne lisujú hneď po zbere. Prvotriedny extra panenský olivový olej - získava sa priamo z olív výlučne mechanickou cestou.
Sezónny produkt: nie
Sladenie: nesladí sa
Pôvod a kvalita
Zmena krajiny pôvodu: nie
Krajina/oblasť pôvodu Hlavné zložky:
Ekologický výrobok: áno
Percentuálny podiel ekologických zložiek: 100 % ekologických
Štátna pečať: logo EÚ pre poľnohospodárstvo
Dodatok krajiny k logu EÚ: Talianske poľnohospodárstvo
Kontrolný orgán pre poľnohospodárstvo: DE-ÖKO-006
Ktorá norma je splnená: Norma EWG 834/2007
Distribútor: Rapunzel Naturkost GmbH, Rapunzelstraße 1, 87764 Legau, Nemecko
Informácie pre alergikov
neobsahuje : Vajcia, arašidy, ryby, lepok, kôrovce, lupina, mlieko, orechy, zeler, horčica, sezam, sója, mäkkýše, kešu oriešky, špalda, zelenina / strukoviny, jačmeň, lepokjačmeň, glutaman, ovos, lieskové orechy, kvasnice, kuracie mäso, kakao, kamut, koriander, bielkoviny kravského mlieka, laktóza, makadamové orechy, kukurica, mandle, mliečne bielkoviny, brazílske orechy, pekanové orechy, pistácie, queenslandské orechy, hovädzie mäso, raž, bravčové mäso, vlašské orechy, pšenica, škorica
nie : Oxid siričitý a siričitany> 10 mg / kg
Olivy sa triedia, umývajú a jemne lisujú hneď po zbere. Prvotriedny extra panenský olivový olej - získava sa priamo z olív výlučne mechanickými postupmi.
Používajte
klasický na prípravu stredomorských jedál, vhodný aj na varenie v pare a vyprážanie
Obsah
Olivový olej* extra panenský
* = zložky z ho poľnohospodárstva, ** = zložky z ho dynamického poľnohospodárstva
Výživové hodnoty a výsledky analýzy na 100 ml
| Energetická hodnota: | 3700 kJ / 900 kcal |
| Tuk: | 100,00 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny: | 21,00 g |
| Sacharidy: 21,5 g (2,5 g): | 0,0 g |
| - z toho cukor: | 0,0 g |
| Vláknina;: | 0,0 g |
| Bielkoviny: 0,0 g: | 0,00 g |
| Soľ: 0,00 g: | < 0,000 g |
Toto prírodné olivový olej extra je vyrobený z olív, ktoré dozreli pod slnkom, a vyniká svojou ovocnou arómou. Vďaka vysokému obsahu nenasytených mastných kyselín je cenným prínosom pre zdravú výživu.
- Objem
- 0.5 l
- Zloženie
- Extra panenský olivový olej*
- Výživové údaje
- Výživová tabuľka
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 783 g
- Potravinársky podnik
- RAPUNZEL
- Obchodný názov
- Kuchynský olej
- Výrobca
- Pôvod
- Španielsko
- Číslo od výrobcu
- 1000640
- EAN kód
- 4006040205111
- Objem
- 0.5 l
- Zloženie
- Extra panenský olivový olej*
- Výživové údaje
- Výživová tabuľka
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 783 g
- Potravinársky podnik
- RAPUNZEL
- Obchodný názov
- Kuchynský olej
- Výrobca
- Pôvod
- Španielsko
- Číslo od výrobcu
- 1000640
- EAN kód
- 4006040205111
Hodí sa k tomu

Rapunzel 1001040, Olivový olej, 500 ml, Sklenená fľaša, Šalát, Grécko, 900 kcal
30,94 €/1l
16,17 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,47 €
Predajca: taleoo

Open Food 4006040196518, Olivový olej, 100 ml, E, Palmový olej, 900 kcal, 3700 kJ
20,86 €/1l
20,86 €
Predajca: taleoo

Záhradný box na vankúše 310 litrový úložný box ratanového vzhľadu Uzamykateľný s kolieskami Rukoväte čierne
63,49 €
Doprava zdarma
Predajca: MaxiMondo

Pšeničná múka typ 405
1,14 €/1kg
5,68 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

OLVITA Olej z pestreca mariánskeho lisovaný za studena 500 ml
25,18 €/1l
12,59 €
Predajca: medpak_shop

KROSNO Avant-Garde Vysoké Poháre na Vodu, Sada 6, 550 ml
21,11 €
Doprava zdarma
Predajca: krosno_glass

Viacmiestna pohovka LENKE - čierna
409,33 €
Predajca: Mirjan24_SKCZ

La Molisana Penne rigate n.20, Penne, Krátke cestoviny, 500 g, 12 min, Taliansko
22,51 €/1kg
11,48 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Open Food 4006040355120, Olivový olej, 100 g, E, 900 kcal, 100 g, 14,1 g
25,08 €/1l
6,27 €
Predajca: taleoo

Open Food 4006040205548, Olivový olej, 1000 ml, E, 900 kcal, 100 g, 21 g
21,15 €/1l
21,15 €
Predajca: taleoo

Sada 6 pohárov na džús Stölzle Lausitz Weinland
22,52 €
Predajca: NeuertsShop

Andechs organické kozie mlieko 3% - h-mlieko 1 liter
3,45 €/1l
4,18 €
-17%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,45 €
Predajca: taleoo

Samsung EP-DA705, 1 m, USB C, USB C, Čierna
10,51 €/1m
10,51 €
Doprava zdarma
Predajca: IK-Handelsgruppe

Perová prikrývka 135 x 200 cm (1400 g) – kazetová prikrývka, celoročná prikrývka, perová prikrývka, prešívaná prikrývka
79,99 €
Predajca: Bestlivings

Open Food 3445020222709, Olivový olej, 500 ml, B, 796 kcal, 3330 kJ, 90 g
21,08 €/1l
10,54 €
Predajca: taleoo

Open Food 8000850210446, Olivový olej, 500 ml, D, Palmový olej, 823 kcal, 91 g
21,82 €/1l
10,91 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Rapunzel 1000675, Olivový olej, 500 ml, Sklenená fľaša, Šalát, Španielsko, 900 kcal
51,14 €/1l
25,57 €
Predajca: taleoo

Open Food 3445020223508, Olivový olej, 1000 ml, C, Palmový olej, 819 kcal, 91 g
25,94 €/1l
25,94 €
Predajca: taleoo

Open Food 8000850210422, Olivový olej, 500 ml, E, 823 kcal, 3382 kJ, 91 g
21,82 €/1kg
10,91 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 5201671802510, Olivový olej, 500 ml, 15 g, C, 824 kcal, 92 g
25,42 €/1l
12,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Olivový olej 5 l – nefiltrovaný – ovocná chuť – lisovaný za studena – EV BLACK – extra panenský olivový olej – zlatá farba – olivy z Pelionu a Amfissy
12,90 €/1l
64,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Byodo 471631, Olivový olej, 750 ml, Plastová fľaša, 830 kcal, 3415 kJ, 92,3 g
27,05 €/1l
20,29 €
Predajca: taleoo

Olej - Egyptský olej z čiernej rasce 100ml
104,80 €/1l
10,48 €
Predajca: taleoo

Blackview R50 1,85" inteligentné hodinky, vodotesné do 5 ATM, s funkciou telefónu, športové hodinky s viac ako 100 športovými režimami, fitness hodinky, monitor srdcového tepu a spánku, pre Android a iOS
44,99 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: BVODEShop

Ručný mixér LEHMANN TURBO Mixér z nehrdzavejúcej ocele Mixovacia metla, miešací hák SET 6v1
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Open Food 8002470017702, Olivový olej, 200 ml, 100 g, D, 823 kcal, 91 g
30,20 €/1l
6,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mixér na smoothie LEHMANN Smoofit Blender Smoothie Maker Blender 1000ml 1200W Prenosné fľaše
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Elektrický multifunkčný mixér a krájač na zeleninu a mäso (výkon 250 W) Elektrický mixér s 1.5L nerezovou misou - MULTIMINCER
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Open Food 4006040205357, Olivový olej, E, 900 kcal, 100 g, 21 g
17,98 €/1l
15,52 €
-42%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,99 €
Predajca: taleoo

Culinaria čistý hroznový olej Jedlý olej neutrálnej chuti 1000ml
13,80 €/1l
13,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
0% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
0%100% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
100%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 31. mája 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Tekvicový olej 1000 ml - BIOOIL
38,99 €
Predajca: SuperMerchant
38,99 €/1l

OLVITA Olej zo semien čiernych ríbezlí lisovaný za studena 250 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
37,89 €
Predajca: medpak_shop
151,56 €/1l

Brölio – olej na vyprážanie a smaženie, 2-litrová PET fľaša
20,24 €
Predajca: Fuduu-Shop
10,12 €/1l

Makový olej lisovaný za studena 250ml OLVITA



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
19,29 €
Predajca: BRAT_PL
19 290,00 €/1l

Sada Albaöl s knihou receptov "Recepty na varenie, pečenie a vychutnávanie" + Albaöl Air Fryer Spray 190 ml - ideálny na nízkotučné vyprážanie, pečenie a fritovanie
21,84 €
Predajca: Fuduu-Shop
114,95 €/1l

Tekvicový olej 500 ml - BIOOIL
20,49 €
Predajca: BRAT_PL
40,98 €/1l

OLVITA Čierny rascový olej lisovaný za studena 500ml (Egypt)
30,99 €
Predajca: medpak_shop
61,98 €/1l

Repkový olej EUROLEN lisovaný za studena 2 l – na krátke smaženie
15,77 €
Predajca: FonderhillSp
7,89 €/1l

Ricínový olej 1000ml - VITAFARM VITAFARM
14,79 €
Predajca: BRAT_PL
14,79 €/1l

Lenvitol ľanový olej lisovaný za studena 500ml OLEOFARM



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
29,98 €/1l

HUSIA SADLO 300 ml - DESMAL



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
9,79 €
Predajca: BRAT_PL
32,63 €/1l

Mazola čistý olej z kukuričných klíčkov jemne lisovaný v kanistri 5000ml
51,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
10,23 €/1l

PANENSKÝKOKOSOVÝ OLEJ 500 ml - DIÉTNA-POTRAVA
14,64 €
Predajca: superbrandshop
29,28 €/1l

OLEJ BLACKSUM LISOVANÝ ZA STUDENA, 250 ml - OLANDIA
17,78 €
Predajca: Biogo
71,12 €/1l

MCT KETOKOKOSOVÝ OLEJ 250 ml - BATOM
12,99 €
Predajca: BRAT_PL
51,96 €/1l

Olvita za studena lisovaný olej z pupalky dvojročnej 250 ml
24,09 €
Predajca: medpak_shop
96,36 €/1l

Olej zo semien čiernej rasce pre deti - Miodziś
32,00 €
-31%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,99 €
Predajca: SuperMerchant
87,96 €/1l

Kukuričný olej 500ml - OLVITA OLVITA
12,89 €
Predajca: BRAT_PL
25,78 €/1l

Repkový olej 1000ml - OLVITA



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
11,49 €
Predajca: BRAT_PL
11,49 €/1l

Bodliakový olej 500ml - VITAFARM
11,09 €
Predajca: BRAT_PL
22,18 €/1l