4,2



Na základe 14 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
RevitaLash RevitaBrow Advanced sérum Eyebrow Conditioner 1,5 ml41 333,33 €/1l
62,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Regeneračné sérum na obočie s nanostriebrom, posilňujúce a regenerujúce, 5 ml4 675 000,12 €/1kg
46,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
SkinCeuticals Resveratrol B E Antioxydant6 497,67 €/1l
194,93 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
SKINCEUTICALS BLEMISH + AGE CLEANSER GEL, 240 ml GEL209,04 €/1l
52,08 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
50,17 €
Predajca: PerfumTraders

RevitaLash Advanced sérum na mihalnice Eyelash Conditioner 3,5 ml
25 711,43 €/1l
89,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BunkerBV

SkinCeuticals Vyrovnávajúce tonikum
254,85 €/1l
53,13 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
50,97 €
Predajca: PerfumTraders

Farmavita Tricogen Lotion Kuracja przeciw wypadaniu włosów, 12x8ml
293,75 €/1l
28,20 €
Predajca: MANADA

Biovene Olejek rycynowy, 30ml
351,33 €/1l
10,54 €
Predajca: NutraBestBG

Paese Serum z Kwasem hialuronowym 1,5%, 30 ml
187 333,34 €/1kg
11,24 €
Predajca: Visage

Dermacol Intensywnie ujędrniające serum przeciwzmarszczkowe, 12ml
127 857,14 €/1kg
8,95 €
Predajca: MANADA

SkinCeuticals Phyto Corrective Mist
1 949,20 €/1l
104,00 €
-6,54 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
97,46 €
Predajca: Denpoli-Venda

Isdin Punktowy żel na wypryski, 15ml
1 348,00 €/1l
20,22 €
Predajca: somnia24

Wibo Wodoodporna pomada do brwi 4 Blonde, 6g
1 094 000,03 €/1kg
10,94 €
Predajca: MANADA

Denné mikrodávkové sérum Kiehl's s retinolom na obnovu pleti
1 418,00 €/1l
72,80 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
70,90 €
Predajca: PerfumTraders

Linola Radioderm Pflegecreme 50 ml
202,54 €/1kg
14,38 €
Predajca: AbisZ-Markt

Tresemme, Purify & Hydrate, kondicionr na mastn vlasy, 400 ml
34 725,00 €/1kg
13,89 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Wibo Serum Powder odżywczy puder do twarzy, 10g
211 250,01 €/1kg
8,45 €
Predajca: MANADA

Eveline Cosmetics Terapia przeciw grzybicy paznokci, 12ml
588 000,01 €/1kg
11,76 €
Predajca: Zeitburg

Nacomi Krem shea 50+ na dzień z kwasem hialuronowym, 50 ml
122 000,00 €/1kg
12,20 €
Predajca: MANADA

Dermasence Vitop Psoricur Scalp Liquid 75 ml
138,50 €/1kg
13,85 €
Predajca: AbisZ-Markt
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Revitalash - (Eyebrow Conditioner) RevitaBrow (Eyebrow Conditioner) Cosmetics. For women.
RevitaLash RevitaBrow Classic Advanced kondicionér na obočie 3 ml
RevitaLash RevitaBrow Classic Advanced kondicionér na obočie 3 ml
- Hmotnosť
- 1000 g
- Objem
- 3 ml
- Zloženie
- n/a
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 0893689001266893689001266
- Číslo od výrobcu
- RL2004
- Hmotnosť
- 1000 g
- Objem
- 3 ml
- Zloženie
- n/a
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 0893689001266893689001266
- Číslo od výrobcu
- RL2004
Hodí sa k tomu

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex 100 ml
926,90 €/1l
92,69 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Vysokoúčinná antioxidačná kúra SkinCeuticals C E Ferulic Triple
111 989,99 €/1l
111,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BunkerBV

La Mer pre ženy 100
713,73 €/1kg
364,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Sunnydays

RevitaLash Advanced sérum na mihalnice Eyelash Conditioner 3,5 ml
25 711,43 €/1l
89,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BunkerBV

Sisley Black Rose Skin Infusion Cream, Denný a nočný krém, Ženy, Univerzálna pleť, Tvár, Krk, Pučanie, Omladzujúce, Vyživujúce, Vyhladenie, Zmäkčovadlo, Upokojujúci, 50 ml
2 000,00 €/1l
100,00 €
Doprava zdarma
Predajca: BunkerBV

Vichy Nutrilogie 2 Intenzívny krém
503,00 €/1l
25,15 €
Predajca: Petersberg-Apotheke

Kevin Murphy Killer.Curls Anti-Frizz Curl Defining Crème 200 ml
200,10 €/1l
40,02 €
Predajca: MAGUHAAR

COSRX Advanced Snail 96 Hydratačná esencia Mucin Power Essence 100 ml
12,99 €
Predajca: medpak_shop

Haut krém pre zrelých a suchých Haut HSR Lifting (krém bohatý) 50ml
1 370,80 €/1l
68,54 €
Predajca: PerfumTraders

Embryolisse, Lait Cream Concentre, Hydrating, Cream, For Face, 75 ml
216,67 €/1l
16,25 €
Predajca: MAGUHAAR

E.Lauder Perfectionist Pro Rapid Firm + Lift Treatment
800,00 €/1l
80,00 €
Doprava zdarma
Predajca: BunkerBV

Elizabeth Arden - Ceramide Capsules Daily Youth Restoring Serum Capsules 90,0 ks
76,55 €/1kg
76,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Clarins Calm-Essentiel, 30 ml, Ženy, Univerzálna pleť, Proti začervenaniu, Upokojujúce, Hydratačný, Ochrana, Upokojujúci, Rúra, AQUA/WATER/EAU. PROPANEDIOL. CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE. SQUALANE. CI 77891/TITANIUM DIOXIDE....
1 561,33 €/1l
46,84 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Pharma Développement A313 Vitamin A Retinol Cream 50 g
398,00 €/1l
19,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Deumavan ochranná masť neutrálna tuba, 125 ml mastná masť
126,08 €/1l
15,76 €
Predajca: AbisZ-Markt

Annemarie Börlind System Absolute Smoothing Day Cream, Denný krém, Ženy, Suchá koža, Zrelá pokožka, Tvár, Proti vráskam, Spevňujúce, Hydratačný, Ochrana, Vyhladenie, 50 ml
942,60 €/1l
48,34 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
47,13 €
Predajca: PerfumTraders

Marbert Profutura Anti Aging Care Cream Gold Rich Suchá pleť 50 ml
565,60 €/1l
28,28 €
Predajca: PerfumTraders

Anua PDRN Hyaluronic Acid 100 Moisturizing Cream 60 ml
0,47 €/1l
28,27 €
Predajca: somnia24

Clinique - Moisture Surge 100H Auto-Replenishing Hydrator 75ml
35,35 €/1kg
35,35 €
Predajca: PerfumTraders

Dr. Grandel Beautygen Renew Caps 15,2ml
3 654,61 €/1l
55,55 €
Predajca: PerfumTraders

Payot Crème Hydratante Adaptogène, Ženy, Suchá koža, Hydratačné, Zmäkčovadlo, Pučanie, Hydratačný, 50 ml, 1 kusov
626,20 €/1l
31,31 €
Predajca: PerfumTraders

Dexyane MEd Upokojujúci krém ( Liečba ekzémov) 100 ml
31 490,00 €/1l
31,49 €
Predajca: Petersberg-Apotheke

Dr. Hauschka Výživný denný krém s ružou 30 ml
572 500,01 €/1kg
22,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Nuxe Nuxuriance Ultra The Exception denný a nočný krém 75 ml
713,73 €/1l
53,53 €
Predajca: PerfumTraders

Korekčné sérum na tmavé škvrny Axis-Y rozjasňuje a hydratuje - 50 ml
219,80 €/1l
10,99 €
Predajca: LaRoseCare

NIVEA 4006000130132, Denný krém, Ženy, Univerzálna pleť, Tvár, Anti-pigmentation, Zabraňuje stareckým škvrnám, 40 ml
775,00 €/1l
31,00 €
Predajca: M_plus_L

Guerlain Abeille Royale Honey Treatment, Denný krém, Ženy, Univerzálna pleť, Tvár, Spevňujúce, Vyhladenie, Zmäkčovadlo, 50 ml
1 838,20 €/1l
91,91 €
Predajca: PerfumTraders

ISDIN ISDINCEUTICS A.G.E. Reverse Day, Denný krém, Ženy, Univerzálna pleť, Tvár, Proti starnutiu, Hydratačné, 50 g
84 550,00 €/1l
84,55 €
Predajca: somnia24

Thalgo Exception Marine Redensifying Rich Cream 50 ml
1 693,80 €/1l
84,69 €
Predajca: VISO

JUVENA Intensive Nourishing Day Cream, Denný krém, Ženy, Suchá koža, Veľmi suchá koža, Tvár, Hydratačný, Výživný, Ochrana, Omladzujúce, Vyhladenie, 50 ml
907,20 €/1l
45,36 €
Predajca: VISO
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
71% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
71%7% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
7%7% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
7%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%14% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
14%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 24. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.it. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.it.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Produkt zodpovedá popisu a doručenie bolo vynikajúce
Predajca produkt ihneď odoslal a som veľmi spokojná!
Hodnotenie z 20. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelá cena!
Široký rozsah. Široký cenový segment. Každý si tu niečo nájde. Pohodlný objednávkový formulár. Rýchle dodanie.
Hodnotenie z 19. apríla 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrá cena
Veľmi účinný
Hodnotenie z 4. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.it. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.it.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
pomáha zvyšovať objem a množstvo produkcie vlasov
Po viac ako mesačnom používaní tohto výrobku môžem povedať, že je veľmi účinný, pomaly mi hustne obočie a musím povedať, že som to vzdala, kým som sa zoznámila s týmto výrobkom. Odporúčam ho každému, kto chce zväčšiť objem a množstvo.
Hodnotenie z 2. marca 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
RevitaLash RevitaBrow
Na rast obočia
Hodnotenie z 24. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 10. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.it. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.it.
Overený nákup
Hodnotenie z 13. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.it. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.it.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller


3% od 2 ks
3% od 2 ks
Doprava zdarma













2% od 2 ks
Doprava zdarma

MARY KAY Denný krém TimeWise Daytime Defender UVA Protection SPF 30 Day Care 29 ml
44,18 €
Predajca: lithuaniashop
1 523,45 €/1l

AHAVA Extreme Day Cream, Denný krém, Ženy, Starnúca koža, Tvár, Krk, Proti starnutiu, Proti vráskam, Spevňujúce, Hydratačný, Zúženie pórov, Revitalizačný, Posilnenie, 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(10)Počet hodnotení: 10
44,43 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
41,82 €
Predajca: PerfumTraders
836,40 €/1l

Dr. Grandel Beautygen Renew Caps 15,2ml
55,55 €
Predajca: PerfumTraders
3 654,61 €/1l

Annemarie Börlind System Absolute Smoothing Day Cream, Denný krém, Ženy, Suchá koža, Zrelá pokožka, Tvár, Proti vráskam, Spevňujúce, Hydratačný, Ochrana, Vyhladenie, 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
48,34 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
47,13 €
Predajca: PerfumTraders
942,60 €/1l

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex 100 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(341)Počet hodnotení: 341
92,69 €
Predajca: LOGNOW
926,90 €/1l

RevitaLash Revitabrow Advanced, Sérum na obočie, Ženy, 1 kusov, Aqua, Disodium Phosphate, Glycerin, Biotin, Cellulose Gum, Phenoxyethanol, Chlorphensin,..., 3 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(14)Počet hodnotení: 14
79,73 €
Predajca: MAGUHAAR
26 576,67 €/1l

RevitaLash Advanced Sensitive sérum na mihalnice Eyelash Conditioner 2 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(24)Počet hodnotení: 24
63,75 €
Predajca: MAGUHAAR
31 875,00 €/1l

La Mer The Concentrate, Ženy, 50 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(8)Počet hodnotení: 8
439,25 €
Predajca: PerfumTraders
8 785,00 €/1l

Kevin Murphy Killer.Curls Anti-Frizz Curl Defining Crème 200 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(15)Počet hodnotení: 15
40,02 €
Predajca: MAGUHAAR
200,10 €/1l

La Mer Serum regenerujące do twarzy, 30ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
289,12 €
Predajca: PerfumTraders
9 637,33 €/1l

Kevin Murphy - Killer.Twirls Nourishing Curl Refining Air-Dry Creme 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
34,75 €
Predajca: MAGUHAAR
34,75 €/1kg

La Mer Hydratačná pleťová emulzia, 125 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
221,10 €
-5,74 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
215,36 €
Predajca: PerfumTraders
897,33 €/1kg

La Mer Hydratačný jemný krém 30ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(31)Počet hodnotení: 31
150,11 €
-3,90 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
146,21 €
Predajca: PerfumTraders
4 873,67 €/1l

Pond's Cold Cream Make-up Remover - 99 ml - Jemné čistenie - Starostlivosť o pleť - Na každodenné odstránenie make-upu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
11,99 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,99 €
Predajca: Lemonbite
111,01 €/1l

Embryolisse, Lait Cream Concentre, Hydrating, Cream, For Face, 75 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(57)Počet hodnotení: 57
16,25 €
Predajca: MAGUHAAR
216,67 €/1l

Embryolisse Lait Creme Concentre | Výživný a hydratačný krém 2x30ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
17,27 €
Predajca: MAGUHAAR
287,83 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Pro Longer, Filler-A100 + Amino Acid, 150 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
16,88 €
Predajca: MAGUHAAR
112,53 €/1l

Juvena MasterCare MasterCream Rose (75 ml)



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
101,81 €
Predajca: PerfumTraders
1 357,47 €/1l

Guam krém na zníženie tuku na stehnách a zadku s minerálom turmalínom 200 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
33,65 €
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich
33 650,00 €/1l

Sesderma Reti Age gélový krém Anti-aging Gel Cream 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
36,00 €
Predajca: Serica
720,00 €/1l