4,9



Na základe 17 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Horčíkový olej v spreji, 150 ml SPR44,60 €/1l
6,69 €
Predajca: medpak_shop

Ballistol Neo Hausmittel 1000 ml
46,73 €/1kg
71,96 €
Predajca: Petersberg-Apotheke

Bioduft – Citronelový olej 30 ml | značka ARIES
427,83 €/1l
25,67 €
Predajca: taleoo

Puressentiel Arnikový olej 100 ml
318,00 €/1l
31,80 €
Predajca: somnia24

Arkopharma Arkoesencial šípkový olej 30 ml
1 315,00 €/1l
39,45 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Ľubovníkový olej na pokožku - 125 ml
98,00 €/1l
12,25 €
Predajca: taleoo

Bio palmarosa 5 ml, balenie po 2 ks
2 082,00 €/1l
20,82 €
Predajca: taleoo

Cistrose* 5 ml, balenie po 2 ks
7 613,00 €/1l
76,13 €
Predajca: taleoo

Cédrový esenciálny olej 5 ml
162,89 €/1l
7,33 €
Predajca: taleoo

Bombastus Citrónový olej 10ml
92,81 €/1kg
5,94 €
Predajca: AbisZ-Markt

Niaouli* 5 ml 3. balenie
1 738,00 €/1l
26,07 €
Predajca: taleoo

Esenciálny olej – mäta pieporná, 10 ml | CASIDA
990,00 €/1l
10,12 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,90 €
Predajca: taleoo

Mäta pieporná 10ml
943,00 €/1l
9,43 €
Predajca: taleoo

Pomaranč bio 10 ml, balenie po 3 ks
1 193,33 €/1l
35,80 €
Predajca: taleoo

VEĽAÚČELOVÝ OLEJ saftig 50 ml
306,00 €/1l
15,30 €
Predajca: somnia24

Cypruš* 5 ml, balenie po 12 ks
2 586,33 €/1l
155,18 €
Predajca: taleoo

Apisérum Apisérum Vitality 18 fľaštičiek
46,32 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Egobond Oil 100 ml
185,30 €/1l
18,53 €
Predajca: Tersorte

Mäta pieporná* 5 ml, balenie po 2 ks
2 163,00 €/1l
21,63 €
Predajca: taleoo

Citrón bio 5 ml, balenie po 3 ks
1 865,33 €/1l
27,98 €
Predajca: taleoo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Starý dobrý domáci liek na starostlivosť o telo
Domáci prostriedok Neo-Ballistol sa skladá z osvedčených prírodných účinných látok a lekársky čistého bieleho oleja. Vďaka svojmu zloženiu a prísne kontrolovanej výrobe podľa medicínskej kvality je Neo-Ballistol Hausmittel ideálny ako masážny a ošetrujúci olej.
- S mnohými účinnými éterickými olejmi
- Výrazne regeneruje a uvoľňuje namáhanú pokožku
- Vyrobený z osvedčených rastlinných účinných látok v medicínskej kvalite
- Bez konzervačných látok
- Rýchlo sa vstrebáva do pokožky
- Vhodné aj pre citlivú pokožku
- Ideálne na starostlivosť o rany po ošetrení
- Odporúčané dermatológmi
- Má dezinfekčný účinok
- Krehká suchá pokožka sa stáva jemnou a pružnou
- Masážou zmierňuje svrbenie
- Už viac ako 80 rokov s mnohými úspešnými aplikáciami
Možnosti použitia:
Na suchú, popraskanú a šupinatú pokožku: Naneste Neo-Ballistol Home Remedy a masírujte, kým sa olej úplne nevstrebe. Krehká, suchá pokožka sa stáva opäť jemnou a pružnou, popraskaná pokožka mizne a zrohovatená pokožka ustupuje alebo sa dá pri pravidelnom vmasírovaní ľahko odstrániť. Neo-Ballistol podporuje regeneráciu šupinatej pokožky, rohovinové čiastočky sa zjemňujú a oddeľujú. Svrbenie sa masírovaním v domácom prípravku Neo-Ballistol výrazne . Mätový olej obsiahnutý v Neo-Ballistol Home Remedy má chladivý účinok, ktorý svrbenie.
Nechty na rukách a nohách zostávajú pružné a nelámú sa, sa lámavosť nechtov. Pri pravidelnej starostlivosti sa predchádza zarastaniu nechtov. Domáci prostriedok Neo-Ballistol je vhodný aj na všetku starostlivosť o nohy. Jeho preventívne vmasírovanie udržiava nohy pružné pri chôdzi alebo behu a zabraňuje vzniku pľuzgierov. Pri dlhých jazdách na bicykli zabraňuje odreninám spôsobeným tlakom sedla.
Pri práci v dielni (automobilovej) a všade tam, kde sú ruky obzvlášť namáhané, sa Neo-Ballistol Home Remedy osvedčil ako ochrana a starostlivosť o pokožku. Vmasírujte ho pred prácou, pokožka zostane chránená a nekrehne. Okrem toho sa ruky dajú po práci ľahko a bez veľkej námahy očistiť.
Neo-Ballistol Home Remedies sa osvedčil ako vynikajúci masážny olej nielen v masážnych ordináciách, ale aj v nemocniciach a domovoch dôchodcov. Tam sa úspešne používa aj na prevenciu preležanín. Ležiace a tlakové body zostávajú tak dobre prekrvené, že obávané preležaniny vôbec nevznikajú.
Domáci prostriedok Neo-Ballistol môžete použiť aj na odstránenie mejkapu. Chladivý/teplý účinok oživuje pokožku, póry upchaté make-upom sa odblokovali a namáhaná pokožka tváre má čas na regeneráciu. V prípade pupienkov akné pomáha uvoľniť prekrvenie mazu, ktoré vedie k vzniku pupienkov. Po holení vyživuje pokožku a zmierňuje pálenie žiletkou. Domáci prostriedok Neo-Ballistol možno použiť aj ako balzam na pery.
Neo-Ballistol bol spoľahlivo testovaný na to, že neobsahuje baktérie. Preto sa môže používať na následnú starostlivosť o rany. Stará sa o novú pokožku a chráni ju a zabraňuje tvorbe jaziev.
Registrovaný liek: V kantóne Appenzell Ausserrhoden vo Švajčiarsku je Neo-Ballistol Hausmittel dokonca registrovaným liekom - AR900010877.
Tipy:
V kombinácii s vodou vytvára Neo-Ballistol Hausmittel bielu emulziu. Preto sa pri vmasírovaní môže kvôli vlhkosti pokožky vytvoriť biely povlak, ktorý sa však čoskoro vstrebe do pokožky. Neo-Ballistol Hausmittel sa nesmie vkladať do očí, pretože spôsobuje mierne pálenie. V takom prípade ich jednoducho vypláchnite vodou. Pri skladovaní v príliš chladnom prostredí sa môže vytvoriť biela zrazenina, ktorá po miernom zahriatí opäť zmizne. Na kvalitu a zloženie to nemá žiadny vplyv.
Vzhľadom na neznášanlivosť mentolu (mätového oleja) súvisiacu s vekom by sa Neo-Ballistol nemal používať u detí mladších ako dva roky.
Domáce liečivá Neo-Ballistol obsahujú cenné prírodné látky. Niektoré z nich sa už po stáročia používajú nielen v ných potravinách a potravinárskych výrobkoch, ale aj ako tradičné liečivá.
Historický prehľad:
Neo-Ballistol Hausmittel sa v nezmenenom zložení vyrába už viac ako 80 rokov a do roku 2001 bol registrovaný ako liek ako stará špecialita. Z dôvodu formálnej chyby pri opätovnom povolení, ktorá nijako nesúvisela s účinkom výrobku, Spolkový inštitút pre lieky a zdravotnícke pomôcky prípravok zrušil. Nová autorizácia bola zamietnutá aj z formálno-právnych dôvodov. Výslovne zdôrazňujeme, že voči zloženiu výrobku neboli žiadne námietky. Námietky neboli vznesené ani voči klinickej, predklinickej a toxikologickej dokumentácii. Vzhľadom na ustanovenia nemeckého zákona o liekoch sa nesmú uvádzať žiadne odkazy na iné oblasti použitia, z ktorých by sa mohol odvodiť liečebný účinok.
Neo-Ballistol Hausmittel je možné získať aj v lekárňach prostredníctvom tohto PZN:
Číslo PZN Balenie 26220 1058527 Olej 10 ml26230 1058562 Olej 50 ml26200 4004845 Olej 100 ml26210 4004851 Olej 250 ml26240 1058579 Olej 1000 ml- vysokokvalitná lekárska starostlivosť o pleť
- pre citlivú pokožku
- Roztok na aplikáciu na pokožku
- Dermokozmetika z lekárne
- Výrobca: Výrobca: Hager Pharma GmbH, Nemecko (originálny výrobok z Nemecka)
- PZN: 1058527
- Hmotnosť
- 10 g
- Objem
- 10 ml
- Zloženie
- Paraffinum Liquidum (lekársky čistý biely olej), Oryza Sativa (ryžový olej), kyselina olejová, hydroxid draselný, izoamylalkohol, alkohol, voda, Mentha Piperita (mätový olej), Anisum (anízový olej), amoniak, sacharín sodný
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 401777726220904017777262209
- Číslo od výrobcu
- 840692
- Hmotnosť
- 10 g
- Objem
- 10 ml
- Zloženie
- Paraffinum Liquidum (lekársky čistý biely olej), Oryza Sativa (ryžový olej), kyselina olejová, hydroxid draselný, izoamylalkohol, alkohol, voda, Mentha Piperita (mätový olej), Anisum (anízový olej), amoniak, sacharín sodný
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 401777726220904017777262209
- Číslo od výrobcu
- 840692
Hodí sa k tomu

BALLISTOL 26200 BALLISTOL NEO-BALLISTOL HAUSMITTEL Pflege- und Massageöl 100 ml
29,13 €/1kg
6,00 €
Predajca: Selva_Technik_GmbH

Kurukahveci Mehmet Efendi Turecká káva 250 g
52,64 €/1kg
13,16 €
Predajca: Dragtek-com

BALLISTOL Home Remedy, 250 ml - zasvätený tip medzi domácimi prostriedkami
25,22 €/1kg
12,61 €
Predajca: Selva_Technik_GmbH

Ballistol Neo Hausmittel 1000 ml
46,73 €/1kg
71,96 €
Predajca: Petersberg-Apotheke

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
180,00 €/1l
18,00 €
Predajca: ScentsArabia

Kneippov masážny olej You & I
40 950,00 €/1kg
9,75 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,19 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 690,00 €/1l
169,00 €
Predajca: FragrancesBg

Remington HC450, Čierna, Nerezová oceľ, Kov, Plast, Nerezová oceľ, Batérie, 30 min, Zabudovaná batéria
46,24 €
Predajca: egenta-shop

Krakus Poľská šunka s marmeládou - autentická chuť z Poľska, 455 g
15,47 €/1kg
7,04 €
Predajca: Katomix

Weleda, Regenerujący krem do rąk, granat, 50 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
202 000,01 €/1kg
12,12 €
Predajca: PerfumTraders

Vibraluxe Pro® - masážny prístroj pre ženy, spevňujúci, vibračný, rotačný s nástavcami, anticelulitídna masážna pištoľ
90,37 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Samsung Galaxy S22 SM-S901B, 15,5 cm (6,1"), 8 GB, 128 GB, 50 MP, Android 12, Schwarz
496,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Infračervený teplomer Digitálny klinický teplomer Teplomer na telo Bezkontaktný bezdotykový teplomer pre dojčatá a dospelých Jas na čele LED Retoo
9,99 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,79 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

UHU UH46015, Gél, RoHS, REACH, CE, 43 g, Visiaca škatuľa, 1 kusov, Nemecko
167,42 €/1kg
5,19 €
Predajca: M_plus_L

Philips S1151/00, Rotačný holiaci strojček, Čierna, Modrá, Batérie, 40 min, 8 h, Nikel-Metal Hydrid (nimh)
36,97 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Originálny napájací adaptér Samsung rýchlonabíjačka + nabíjací kábel USB C EP-TA200 Fast Charger dátový kábel napájací nabíjací adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus White
11,99 €
Predajca: Mobileking

Zvlhčovač vzduchu s aromaterapiou Ruhhy 22739
30,10 €
Predajca: Eoshop

Blackview R50 1,85" inteligentné hodinky, vodotesné do 5 ATM, s funkciou telefónu, športové hodinky s viac ako 100 športovými režimami, fitness hodinky, monitor srdcového tepu a spánku, pre Android a iOS
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BVODEShop

M--Dámske plavky jednodielne plavky so spodnými nohavičkami
26,75 €
Predajca: odsellingaaa

Adler AD 8051, Vrchné plnenie, 3 kg, Modrá, Biela
58,71 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: velmontask

Mini tlačiareň Foto tlačiareň pre smartfón Bluetooth Okamžitá termálna tlačiareň s 11 termálnymi papiermi Kompatibilné s iOS Android
43,39 €
Doprava zdarma
Predajca: elezone

Bestron APM123W, Čierna, Biela, 700 W, 220-240 V, 50 - 60 Hz, 1,25 kg, 290 mm
42,40 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Masážna pištoľ Elektrická masážna pištoľ LED Masážna pištoľ na krk ramená Svaly 4 rýchlosti Masážna pištoľ na chrbát Tkanivové hlavy Retoo
76,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Mini peňaženka Mini peňaženka Peňaženka Slim Black
14,28 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce

Ergonomický komfortný penový topper | 140 x 200 | pre všetky matrace | XDREAM Pure matracový topper
58,10 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

Unold Silverline, Domáci lopatkový ventilátor, Strieborná, Biela, Tabuľka, Plast, 30 cm, Tlačidlá
159,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Kesper | kuchynský vozík | drevo | rozmery: 45/97 x 37 x 75,5 cm | biela, sivá
95,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

TIGER BALM Balzam na krk a ramená, 50 g krém
118,53 €/1kg
8,89 €
Predajca: Polanatea
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
94% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
94%6% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
6%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 14. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Plní svoj účel
Skvelé na suchú pokožku na holennej kosti a veľmi účinné proti svrbeniu po uštipnutí hmyzom. Priznávam, že na vôňu si treba zvyknúť, ale účinok to vynahradí.
Hodnotenie z 16. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelý produkt!
Som veľmi spokojný a používam ho na bolesti kolien a pomáha mi to!
Hodnotenie z 9. novembra 2020 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Neo Ballistol
Roky ma veľmi svrbeli uši, hoci sa o ne veľmi starám. Po 2x ošetrení Neo Ballistolom je to preč. Teraz si ním budem ošetrovať nechty.
Hodnotenie z 29. mája 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Balistolový olej
musí byť vždy po ruke, pomáha pri poraneniach a zápaloch, tiež pre zvieratá
Hodnotenie z 17. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Na akné
Veľmi dobre pomáha pri akné
Hodnotenie z 30. decembra 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Für Alles!
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Hodnotenie z 11. septembra 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Môžem ho len odporučiť všetkým, samozrejme, že ho používam už roky.
Veľmi dobré, inak by som si ho neobjednal.
Hodnotenie z 15. júna 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Balistol Neo
Dobrý domáci liek
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Prírodné ametystové kryštálové geódy 3,53 libier liečivé kamene meditácie Fengshui
424,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion
265,45 €/1kg

Victoria Vynn | Hybridný lak 417 Boss Babe - 8 ml - intenzívna ružová - vysoká odolnosť - UV gél
8,24 €
Predajca: HAIRSALE
1 030,00 €/1l

Olej na pokožku a vlasy SANDALWOOD
34,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
340,00 €/1l

Upokojujúce telové masážne sérum na zmiernenie stresu DE-STRESS
31,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
310,00 €/1l

Upokojujúce telové masážne sérum na podporu spánku SLEEP INTENSE
31,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
310,00 €/1l

Harmonizujúca hmla v spreji s obsahom esenciálnych olejov DE-STRESS



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
29,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
290,00 €/1l

Hmla na telo a vankúš SLEEP



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
29,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
290,00 €/1l

Hmla v spreji s obsahom esenciálnych olejov SLEEP INTENSE



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
29,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
290,00 €/1l

Hmla na telo a vankúš SENSUAL SANDALWOOD



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
29,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
290,00 €/1l

Telová hmla CARDAMOM ROSE
29,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
290,00 €/1l

Kúpeľový a masážny olej SENSUAL SANDALWOOD



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
28,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
280,00 €/1l

Masážny balzam citrónová tráva - PEACE
28,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
280,00 €/1l

Masážny a kúpeľový olej - kardamóm s ružou - CARDAMOM ROSE
26,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
260,00 €/1l

Masážny a kúpeľový olej RED SANDAL & LEMONGRASS
26,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
260,00 €/1l

Masážny a kúpeľový olej SLEEP
26,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
260,00 €/1l

Masážny olej na boľavé a unavené svalstvo Aliver - 250 ml
14,30 €
Predajca: Aliver
57,20 €/1l

Esenciálny olej z rozmarínu, prírodný, 0,5 litra



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(23)Počet hodnotení: 23
48,32 €
Predajca: PURE_CHEMICAL
96,64 €/1l

Incia detský olej (110 ml)
16,57 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
16,07 €
Predajca: Exporgin
146,09 €/1l