5,0



Na základe 4 hodnotení
Floris Santal toaletná voda v spreji 100 ml pre mužov
90,38 €
903,80 € / 1l
plus 2,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Dostupná množstevná zľava:
Nenechajte si ujsť!
Toaletné vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Dior Eau Sauvage, toaletná voda, 400 ml606,20 €/1l
242,48 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Jean P. Gaultier Scandal Pour Homme toaletná voda pre mužov 150 ml698,27 €/1l
104,74 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Floris toaletná voda Elite Eau de Toilette989,80 €/1l
98,98 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Floris No. 89 toaletná voda 100 ml sprej979,70 €/1l
97,97 €
Predajca: PerfumTraders

Floris Santal toaletná voda v spreji 50ml pre mužov
1 575,60 €/1l
78,78 €
Predajca: PerfumTraders

Unisex parfém Floris limes 100 ml
799,00 €/1l
79,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Floris Cefiro Woda toaletowa, 100ml
713,00 €/1l
71,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

JF toaletná voda pre Mü r Mä nner 100 ml
1 030,20 €/1l
103,02 €
Predajca: PerfumTraders

Floris toaletná voda White Rose Toaletná voda
944,60 €/1l
94,46 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Caldion By Hunca Toaletná voda pre mužov 50 ml
286,80 €/1l
14,34 €
Predajca: Inaris_International

Caldion By Hunca Toaletná voda pre ženy 100 ml
160,60 €/1l
16,06 €
Predajca: FragrancesBg

Gisada Uomo toaletná voda pre mužov 50 ml
1 373,60 €/1l
68,68 €
Predajca: PerfumTraders

Rasasi Saher toaletná voda pre ženy 100 ml
240,40 €/1l
24,04 €
Predajca: Glamperfeu

Floris No. 89 toaletná voda 10ml sprej
3 232,00 €/1l
32,32 €
Predajca: PerfumTraders

Gisada Donna toaletná voda pre ženy 100 ml
884,70 €/1l
88,47 €
Predajca: Parfumtoi

Diptyque Ofresia toaletná voda pre ženy 100 ml
1 725,30 €/1l
172,53 €
Predajca: BRASTYGroup

Floris Chypress toaletná voda v spreji 50ml pre ženy
1 090,80 €/1l
54,54 €
Predajca: PerfumTraders

Escada Sentiment pour Homme toaletná voda pre mužov 100 ml
743,50 €/1l
74,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Givenchy Pí toaletná voda pre mužov 100 ml
487,60 €/1l
55,59 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
48,76 €
Predajca: BRASTYGroup

Hermès Rocabar toaletná voda pre mužov 100 ml
861,80 €/1l
86,18 €
Predajca: PerfumTraders
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Objavte nadčasovú eleganciu s toaletnou vodou Floris London Signature Collection Santal 100 ml:
- Vôňa je teplá, drevitá, s tónmi santalového dreva a pikantného kardamónu
- Dlhotrvajúca vôňa, ideálna na deň i večer
- Vyrobená jednou z najstarších londýnskych parfumérií s bohatým dedičstvom
Vrchné tóny: Bergamot, čierne korenie, kardamón, zelená tráva, citrón.
Stredné tóny: Muškátový oriešok.
Základné tóny: Jantár, cédrové drevo, kadidlo, pižmo, santalové drevo, vanilka, vetiver.
Floris je londýnska parfuméria, ktorá je britskou ikonou už viac ako sto rokov.
- Model
- Santal
- Hmotnosť
- 0.308 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Parfumy > Vône
- Výrobca
- Floris London
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 8862663211470886266321147
- Číslo od výrobcu
- 32114
- Model
- Santal
- Hmotnosť
- 0.308 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Parfumy > Vône
- Výrobca
- Floris London
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 8862663211470886266321147
- Číslo od výrobcu
- 32114
Hodí sa k tomu

Floris Cefiro Woda toaletowa, 100ml
713,00 €/1l
71,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Floris No. 89 toaletná voda 50ml
1 595,80 €/1l
79,79 €
Predajca: PerfumTraders

JF toaletná voda pre Mü r Mä nner 100 ml
1 030,20 €/1l
103,02 €
Predajca: PerfumTraders

Floris Platinum 22 parfumovaná voda 100ml
1 361,10 €/1l
136,11 €
Doprava zdarma
Predajca: Tersorte

Floris No. 89 toaletná voda 100 ml sprej
979,70 €/1l
97,97 €
Predajca: PerfumTraders

Unisex parfém Floris limes 100 ml
799,00 €/1l
79,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 690,00 €/1l
169,00 €
Predajca: FragrancesBg

Floris toaletná voda Elite Eau de Toilette
989,80 €/1l
98,98 €
Predajca: PerfumTraders

Floris Santal toaletná voda v spreji 50ml pre mužov
1 575,60 €/1l
78,78 €
Predajca: PerfumTraders

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
342,30 €/1l
34,23 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Floris Leather Oud EDP 100 ml UNISEX
1 383,70 €/1l
138,37 €
Predajca: PerfumTraders

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Hugo Boss, Hugo Dark Blue, Eau De Toilette, For Men, 75 ml
350,40 €/1l
26,28 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dior Fahrenheit, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový
1 055,70 €/1l
105,57 €
Predajca: PerfumTraders

Lalique Encre Noir, Muži, 100 ml, Vetiver, Vetiver, Kašmírové drevo, Pižmo, Cashmere wood,Musk
264,00 €/1l
26,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 061,40 €/1l
106,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Azjasklep

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
305,70 €/1l
30,57 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

Floris Vert Fougere parfémovaná voda pre mužov 100 ml
1 272,60 €/1l
127,26 €
Predajca: PerfumTraders

Bentley for Men Intense - toaletná voda v spreji 100 ml
363,60 €/1l
36,36 €
Predajca: PerfumTraders

Kenzo Power, Woda toaletowa, 75ml
578,00 €/1l
43,35 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Bergamotto di Calabria, Unisex, 30 ml, Bergamot, Citrón, Calabrian Bergamot DOP, Citron, Cédrové drevo, Zázvor, Cedarwood, Red Ginger
1 913,67 €/1l
57,41 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Reyane Tradition Insurrection Wild EDT 90ml
837,33 €/1l
75,36 €
Predajca: IdoBuy

Hermes Terre D'Hermes Woda toaletowa, 100 ml
763,20 €/1l
76,32 €
Predajca: PerfumTraders

Adolfo Dominguez Agua Fresca Citrus Cedro, Muži, 120 ml, Sprej, 1 kusov
290,33 €/1l
46,53 €
-25%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
34,84 €
Predajca: BRASTYGroup

Hugo Boss Boss Bottled No. 6 toaletná voda pre mužov 100 ml
434,70 €/1l
49,56 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
43,47 €
Predajca: BRASTYGroup

Aramis Toaletná voda 110 ml - Esencia mužskej elegancie
370,45 €/1l
40,75 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov



















Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 19. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.pl. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.pl.
Overený nákup
Hodnotenie z 5. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.fr. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.fr.
Overený nákup
Hodnotenie z 11. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 27. septembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l

Mercedes Benz Club Black, toaletná voda, sprej, 50 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(29)Počet hodnotení: 29
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
787,80 €/1l

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(310)Počet hodnotení: 310
51,13 €
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
30,64 €
Predajca: PerfumTraders
612,80 €/1l

Dior Fahrenheit, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(583)Počet hodnotení: 583
105,57 €
Predajca: PerfumTraders
1 055,70 €/1l

Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
88,55 €
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l

Armani Acqua Di Gio Pour Homme Edt Spray Refillable



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(22)Počet hodnotení: 22
123,22 €
Predajca: PerfumTraders
616,10 €/1l

Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(32)Počet hodnotení: 32
122,34 €
Predajca: PerfumTraders
1 223,40 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
104,20 €
Predajca: PerfumTraders
521,00 €/1l

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia Di Capri, Ženy, 150 ml, Doplňovacia fľaša, Italian Sweet Orange, Italian Mandarin, Italian Lemon, Petit Grain, Cardamom, Caramel, Musk



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
103,02 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Carolina Herrera CH Woda toaletowa, 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(7)Počet hodnotení: 7
82,40 €
Predajca: NetworkTechnologies
824,00 €/1l

Prada Prada L´Homme toaletná voda pre mužov 100 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(31)Počet hodnotení: 31
92,88 €
Predajca: PerfumTraders
928,80 €/1l

Armani - Code for Men 2023 EDT 125ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(15)Počet hodnotení: 15
90,05 €
Predajca: NetworkTechnologies
720,40 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male Toaletná voda, 125 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
77,69 €
Predajca: PerfumTraders
621,52 €/1l

Valentino - Valentino Uomo Born In Roma EDT 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
87,37 €
Predajca: PerfumTraders
873,70 €/1l

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, 200 ml, Jazmín, Čaj, Jablko, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE,...



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(16)Počet hodnotení: 16
79,89 €
Predajca: PerfumTraders
399,45 €/1l

Hermes Le Jardin de Monsieur Li, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Benzyl Salicylate, Limonene, Ethylhexyl..., 1 kusov



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(34)Počet hodnotení: 34
79,05 €
Predajca: PerfumTraders
790,50 €/1l

Hermes Un Jardin sur la Lagune, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Magnólia, ľalia, Morský, Drevo



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(20)Počet hodnotení: 20
84,45 €
Predajca: PerfumTraders
844,50 €/1l

Dior Sauvage, Muži, 60 ml, Doplňovacia fľaša, Korenie, Bergamot, Citrón, Ambroxan, Drevo



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
87,20 €
Predajca: PerfumTraders
1 453,33 €/1l