4,8



Na základe 16 hodnotení
Comme Des Garcons Amazingreen, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Sprej, 1 kusov
125,24 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
122,10 €-3,14€
1 221,00 € / 1l
Cenový hit
v celoštátnom porovnaní
plus 2,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Dostupná množstevná zľava:
Nenechajte si ujsť!
Parfumované vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Tiziana Terenzi Atlantide Extrait de Parfum 100 ml UNISEX3 325,60 €/1l
341,11 €
-8,55 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
332,56 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Comme Des Garcons ZERO, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Sprej, 1 kusov1 429,50 €/1l
146,62 €
-3,67 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
142,95 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Byredo Blanche, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Sprej, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Butyl..., 1 kusov2 446,20 €/1l
244,62 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Comme des Garçons Wonderwood parfumovaná voda 50ml2 194,40 €/1l
109,72 €
Predajca: PerfumTraders

Comme des Garcons Amazingreen Edp Spray
2 100,80 €/1l
105,04 €
Predajca: PerfumTraders

Comme Des Garcons 2, Unisex, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Ink, Incense, Amber, Labdanum, Patchouli, Chinese, Cedarwood, New Aldehydes, Cumin, Angelica Root,..., Sprej
2 121,00 €/1l
106,05 €
Predajca: PerfumTraders

Comme Des Garcons Copper, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Sprej, 1 kusov
1 168,20 €/1l
116,82 €
Predajca: somnia24

Comme des Garçons Black Pepper EdP 50ml NEU &
2 241,80 €/1l
112,09 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Comme des Garcons Concrete Eau de Parfum 80 ml
3 006,13 €/1l
240,49 €
Predajca: somnia24

Parfums de Marly Pegasus parfémovaná voda pre mužov 75 ml
2 356,93 €/1l
176,77 €
Predajca: BRASTYGroup

Versace - Dreamer EDT 100ml
357,40 €/1l
35,74 €
Predajca: BRASTYGroup

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
342,30 €/1l
34,23 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Comme Des Garcons Rouge 100 ml Unisex
1 426,40 €/1l
146,40 €
-3,76 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
142,64 €
Predajca: PerfumTraders

Guerlain L'Homme Idéal, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, 1 kusov
1 193,50 €/1l
119,35 €
Predajca: Denpoli-Venda

Penhaligon's Artemisia, Ženy, 100 ml, Tekutý parfém, Sprej, 1 kusov
2 149,20 €/1l
214,92 €
Predajca: somnia24

Gritti Venetia Muskaria, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Sprej, 1 kusov
2 087,70 €/1l
208,77 €
Predajca: PerfumTraders

Guerlain Vetiver, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, 1 kusov
1 189,10 €/1l
118,91 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Penhaligon's Eau The Audacity, Unisex, 50 ml, Tekutý parfém, *** Penhaligon’s Eau the Audacity Eau de Parfum *** ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA..., 1 kusov
2 767,40 €/1l
138,37 €
Predajca: PerfumTraders
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Vhodné pre:
- Muži
- Hlasitosť:
- 100 ml
- Model:
- Tekutý parfém
- Typ dávkovača:
- Sprej
- Darčekový balík:
- Áno
- Množstvo v balení:
- 1 kusov
Parfumovaná voda Amazingreen od značky Comme des Garcons má vrchné tóny palmových listov, zeleného korenia, rosnej hmly a listov džungle, srdcové tóny listov brečtanu, koreňov kosatca, semienok koriandra a silexua základné tóny akordov pušného prachu, vetiveru, dymu a bieleho pižma.
Comme des Garcons skombinoval žiarivú kompozíciu organických a minerálnych sviežostí s AMAZINGREEN.
Hlboká kombinácia vôní sa otvára zelenou vrchnou nótou prírodných detailov a vedie k srdcovej nóte kremeňa a koriandra a záverečnej nóte čierneho púdru a pižma.
Výbuch prírody, ktorý rozpúta bujnosť.
Comme Des Garcons Amazingreen Edp Spray 65068282-01 SPANJE karton @ 1 fles x 100 ml
- Hmotnosť
- 0.1 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- ALKOHOL | PARFUM (VÔŇA) | AQUA (VODA) | LIMONENE | LINALOOL | CITRONELLOL | ALPHA-ISOMETHYL IONONE | CITRAL | COUMARIN | GERANIOL | EVERNIA PRUNASTRI (OAK MOSS) EXTRACT | BENZYL BENZOATE | FARNESOL (Podrobné informácie o zložení nájdete na zadnej strane obalu)
- Výrobca
- Comme des Garçons
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 8411061760666
- Číslo od výrobcu
- 65068282
- Hmotnosť
- 0.1 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- ALKOHOL | PARFUM (VÔŇA) | AQUA (VODA) | LIMONENE | LINALOOL | CITRONELLOL | ALPHA-ISOMETHYL IONONE | CITRAL | COUMARIN | GERANIOL | EVERNIA PRUNASTRI (OAK MOSS) EXTRACT | BENZYL BENZOATE | FARNESOL (Podrobné informácie o zložení nájdete na zadnej strane obalu)
- Výrobca
- Comme des Garçons
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 8411061760666
- Číslo od výrobcu
- 65068282
Hodí sa k tomu

Lattafa Art Of Universe, Ženy, 100 ml
400,60 €/1l
40,06 €
Predajca: Glamperfeu

Escentric Molecules Escentric 01, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Iso E Super, Lime peel, Hedione, Orris, Balsamic notes, Musk, Sprej, Alcohol denat, Parfum (fragrance), Aqua (water), Limonene, Citral, Linalool
1 319,00 €/1l
131,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Montblanc Signature, Ženy, 90 ml, Tekutý parfém, Clementine, Vanilka, biele pižmo
497,44 €/1l
44,77 €
Predajca: Sykz

Paris Corner - Pear Potion EDP 100ml
232,50 €/1l
23,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Comme des Garcons Amazingreen Edp Spray
2 100,80 €/1l
105,04 €
Predajca: PerfumTraders

Van Cleef & Arpels California Rêverie, Unisex, Letné, 75 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Neroli, Frangipani, Jazmín
1 758,80 €/1l
131,91 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Qaed Al Fursan, Unisex, 90 ml, Tekutý parfém, Bergamot, Raspberry, Apple, Black birch, Jasmine, Patchouli, Rose, Floral and Woody, Vanilla, Oakmoss and Rich Musk
152,89 €/1l
13,76 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Sublime EDP 100ml
284,00 €/1l
28,40 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
180,00 €/1l
18,00 €
Predajca: ScentsArabia

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 061,40 €/1l
106,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Azjasklep

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Comme Des Garcons 2, Unisex, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Ink, Incense, Amber, Labdanum, Patchouli, Chinese, Cedarwood, New Aldehydes, Cumin, Angelica Root,..., Sprej
2 121,00 €/1l
106,05 €
Predajca: PerfumTraders

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 690,00 €/1l
169,00 €
Predajca: FragrancesBg

Comme des Garçons Wonderwood parfumovaná voda 50ml
2 194,40 €/1l
109,72 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
342,30 €/1l
34,23 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
305,70 €/1l
30,57 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

Comme Des Garcons CDG2 Man, Sprej, 1 kusov
1 393,80 €/1l
139,38 €
Predajca: PerfumTraders

French Avenue Vulcan Feu Woda Perfumowana 100ml
422,00 €/1l
42,20 €
Doprava zdarma
Predajca: EssenceHouse

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml
304,00 €/1l
30,40 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Maison Alhambra Jean Lowe Azure EDP 100 ml UNISEX
275,50 €/1l
27,55 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov
285,00 €/1l
28,50 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Comme Des Garcons Copper, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Sprej, 1 kusov
1 168,20 €/1l
116,82 €
Predajca: somnia24

Versace - Dreamer EDT 100ml
357,40 €/1l
35,74 €
Predajca: BRASTYGroup

Versace Eros Woda perfumowana, 100ml
400,00 €/1l
40,00 €
Predajca: Novada-Shop

Lalique Encre Noir, Muži, 100 ml, Vetiver, Vetiver, Kašmírové drevo, Pižmo, Cashmere wood,Musk
273,00 €/1l
27,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Maison Alhambra Coral Blush parfémovaná voda unisex 80 ml
345,63 €/1l
27,65 €
Predajca: FragraDE

Kajal Masa parfumovaná voda 100ml
1 530,50 €/1l
153,05 €
Predajca: NetworkTechnologies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
94% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
94%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%6% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
6%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 13. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle a spoľahlivé
Výrobok je v pôvodnom obale a všetko sa zdá byť v poriadku. Rýchle a nekomplikované spracovanie.
Hodnotenie z 3. júla 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
všetko v poriadku
tovar dobrý, rýchlo dodaný
Hodnotenie z 24. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
najlepší parfém vôbec, bohužiaľ ťažko dostupný a veľmi drahý
ok
Hodnotenie z 2. júna 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Blackpepper objednal Amaizinghreen dostal.
Dlhá dodacia lehota a potom nesprávny výrobok. Je to veľmi kvetinový, príjemný parfém.
Hodnotenie z 11. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 17. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 7. decembra 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 23. júla 2015 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(182)Počet hodnotení: 182
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,91 €
Predajca: PerfumTraders
536,38 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Carolina Herrera La Bomba, Ženy, 80 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 kusov



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(74)Počet hodnotení: 74
100,22 €
Predajca: PerfumTraders
1 252,75 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(70)Počet hodnotení: 70
35,80 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
34,90 €
Predajca: PerfumTraders
279,20 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(70)Počet hodnotení: 70
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
337,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(24)Počet hodnotení: 24
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,94 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,56 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
-20,01 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
198,15 €
Predajca: PerfumTraders
1 981,50 €/1l

NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l