4,3



Na základe 3 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
NUTRALASH Vodoodolná maskara - 5 ml5 240,00 €/1l
26,20 €
Predajca: Nutralash

Ďalšie informácie o reklame
NUTRALASH maskara - 5 ml4 190,00 €/1l
20,95 €
Predajca: Nutralash

Ďalšie informácie o reklame
Vodoodolná riasenka Mary Kay Great Heights – ČIERNA23,58 €
Predajca: lithuaniashop

Ďalšie informácie o reklame
Diorshow, riasenka, odtieň 264, 12 ml3 430,00 €/1l
41,16 €
Predajca: PerfumTraders

Maybelline Lash Sensational Waterproof Mascara Vodoodolná maskara na predĺženie a natočenie rias čierna 9,4 ml
1,00 €/1l
9,03 €
Predajca: Glamperfeu

Maybelline Colossal 100% Black Mascara Pogrubiający tusz do rzęs, 10,7 ml
61,31 €/1l
6,56 €
Predajca: Glamperfeu

Maybelline Lash Sensational Full Fan Effect Tusz do rzęs Intense Black, 9,5 ml
0,99 €/1l
9,36 €
Predajca: Visage

Maybelline Colossal Big Shot Mascara Tusz do rzęs Black, 10,7 ml
514 000,01 €/1kg
10,28 €
Predajca: Glamperfeu

Maybelline Lash Sensational Sky High Wydłužujúci tuz na riasy Black, 6ml
998 000,03 €/1kg
9,98 €
Predajca: Visage

Eveline Cosmetics Extension Volume – maskara, precízna aplikácia
503,00 €/1l
5,03 €
Predajca: NutraBestBG

L'Oreal Paris, Volume Million Lashes, Mascara, Extra Black, 9 ml
913 000,02 €/1kg
18,26 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Maybelline Colossal Bubble, vodeodolná riasenka, čierna, 8,75 ml
1 713,14 €/1l
14,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Dermacol Imperial Waterproof Mascara vodeodolná riasenka Black 13 ml
1 231,54 €/1l
16,01 €
Predajca: MANADA

Maybelline, Lash Sensational Luscious, Mascara, Very Black, 9.5 ml
0,65 €/1l
6,21 €
Predajca: NutraBestBG

Macstack Vodoodolná maskara 12 ml, Black Stack
3 174,17 €/1l
38,09 €
Predajca: Denpoli-Venda

Collistar - Impeccabile Waterproof Mascara - Vodoodolná maskara na predĺženie a zväčšenie objemu12 ml
2 002,50 €/1l
24,03 €
Predajca: NutraBestBG

LIPOCILS maskara #black 8,5ml
2 887,78 €/1l
25,99 €
Predajca: Bugelo

Essence Maximalna Definícia Vodeodolná Mascara Čierna, 8 ml
661,25 €/1l
5,29 €
Predajca: Katomix

Mavala Vodoodolná riasenka Black 10ml
2 480,00 €/1l
24,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Maybelline Lash Sensational Luscious Mascara Black
2 070,53 €/1l
19,67 €
Predajca: somnia24
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Obrovský objem rias vo vodeodolnom vyhotovení.
Maybelline The Colossal Volum Express 10 ml maskara
Inovatívna maskara Maybelline Colossal Vodotesná v čiernom odtieni prinesie vašim očiam nezameniteľný vzhľad plný objemu a definície. S objemom 10,7 ml ponúka dlhotrvajúcu vodotesnú ochranu a perfektný vzhľad po celý deň. S krémovou textúrou ľahko aplikovateľnou štetcom zaručuje precízne nanesenie bez zhrudkov. Doprajte svojim riasam exkluzívnu starostlivosť s touto kvalitnou maskarou od značky Maybelline.
Maybelline Colossal Glam Black Waterproof Mascara 10 (7 ml) je riasenka pre ohromujúci pohľad na riasy. Maskara predlžuje, zahusťuje a zvýrazňuje vaše oči. Výživné zložky zároveň zabezpečujú, aby boli riasy zásobené vlhkosťou. Vďaka tomu je riasenka ideálnym partnerom pre akékoľvek líčenie očí. Textúra je vodeodolná, takže je ideálna na stresové situácie, leto a šport.
Kozmetika Maybelline Maybelline Mascara Colossal Volum Waterproof Vodoodolná maskara. Až 7x väčší objem rias!Nanesie sa len jedna vrstva.Nelepí sa.Kolosálna kefka.Obohatená o kolagén, ktorý riasy pozdvihne, posilní a zväčší ich objem.
Dekoratívna kozmetika v našej ponuke pochádza od tých najznámejších kozmetických značiek. Riasenky značky Maybelline vám pomôžu vytvoriť dokonalý look.
Kolosálny objem rias vo vodeodolnom prevedení.Účinky:Vďaka špeciálnemu zloženiu s kolagénom a mega kefke dodáva riasam kolosálny objem, netvorí trsy.Ako používaťRovnomerne nanášajte riasenku od korienkov ku končekom rias, kým nedosiahnete požadovaný objem. Po zaschnutí riasenku už opätovne nenanášajte.
Dekoratívna kozmetika v našej ponuke nesie názvy najznámejších kozmetických značiek.
Maybelline Mascara, kolosálna vodoodolná maskara
- Farba
- Čierna
- Model
- VOLUM' EXPRESS
- Hmotnosť
- 0.02 g
- Objem
- 10 ml
- Zloženie
- Voda, Cera alba, Stearic Acid, Copernicia cerifera cera, Acrylates Copolymer, Cetyl Alcohol, PVP, Hydroxyethylcellulose, Propylene Glycol, Polyvinyl Alcohol, Triethanolamine, Glyceryl Stearate, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, Disodium EDTA, Panthenol, Polyester-5, Oleic Acid, Tocopherol.
- Výrobca
- EAN kód
- 300792360000030079236
- Farba
- Čierna
- Model
- VOLUM' EXPRESS
- Hmotnosť
- 0.02 g
- Objem
- 10 ml
- Zloženie
- Voda, Cera alba, Stearic Acid, Copernicia cerifera cera, Acrylates Copolymer, Cetyl Alcohol, PVP, Hydroxyethylcellulose, Propylene Glycol, Polyvinyl Alcohol, Triethanolamine, Glyceryl Stearate, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, Disodium EDTA, Panthenol, Polyester-5, Oleic Acid, Tocopherol.
- Výrobca
- EAN kód
- 300792360000030079236
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Maybelline Lash Sensational Waterproof Mascara Vodoodolná maskara na predĺženie a natočenie rias čierna 9,4 ml
1,00 €/1l
9,03 €
Predajca: Glamperfeu

Giorgio Armani Si Passione Parfumovaná Voda 100Ml
960,70 €/1l
96,07 €
Predajca: PerfumTraders

Intex Pull-Out Sofa, Šedá, PVC, 2 sedadlo/sedadiel, 200 kg, 2310 mm, 2030 mm
69,21 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

Cacharel Lou Lou Parfumovaná Voda, 30 ml
751,67 €/1l
22,55 €
Predajca: PerfumTraders

Maybelline Colossal 100% Black Mascara Pogrubiający tusz do rzęs, 10,7 ml
61,31 €/1l
6,56 €
Predajca: Glamperfeu

Maybelline Colossal Tusz do rzęs Glam Blac, 10,7 ml
49,63 €/1l
5,31 €
Predajca: MANADA

Maybelline Colossal Longwear 36h Nepremokavý Tusz 01 Čierna, 10 ml.
374 500,01 €/1kg
7,49 €
Predajca: Tersorte

Dermacol Wydłużający tusz do rzęs Black 8ml
1 603,75 €/1l
12,83 €
Predajca: NutraBestBG

Maybelline Lash Sensational Sky High Wydłužujúci tuz na riasy Black, 6ml
998 000,03 €/1kg
9,98 €
Predajca: Visage

Dlhé čierne umelé mihalnice Ardell Individuals Duralash Naturals bez uzlov v balíkoch pre ženy
5,68 €
Predajca: Glamperfeu

Max Factor Crème Puff Blush, Ružová, Seductive Pink, 1 farba/farieb, Prášok, Hrniec, Prírodný
758 000,02 €/1kg
7,58 €
Predajca: NutraBestBG

Estée Lauder Youth-Dew, Ženy, 67 ml, Nádoba na jedno použitie, Levanduľa, Ruže, Jazmín, Konvalinka, Korenie, Moss, Pačuli, Vetiver
452,24 €/1l
30,30 €
Predajca: PerfumTraders

Ardell DUO Brush-On Striplash Adhesive lepidlo na mihalnice Dark Tone 5 g
5,49 €
Predajca: Lemonbite

Dermacol Make-Up Cover Extreme Coverage Make-up SPF 30 218 30 g
604,67 €/1kg
18,14 €
Predajca: MANADA

Ardell Duo Brush On Striplash Adhesive Klej do rzęs z pędzelkiem Clear, 5g
5,99 €
Predajca: Lemonbite

Clinique All About Eyes Rich, Očný krém, Unisex, Zmiešaná pleť, Suchá koža, Normálna pleť, Mastná pleť, Citlivá pokožka, Mokrá pokožka, Proti tmavým kruhom, Proti opuchu, Hrniec, - Use twice a day, morning and night. - Prep skin for optimal results with your 3-Step Skin Care...
2 123,33 €/1l
31,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dermacol Make-Up Cover extrémne krycí make-up SPF 30 228 30 g
604,67 €/1kg
18,14 €
Predajca: MANADA

Maybelline Fit Me Concealer Korektor w płynie 15 Fair, 6,8 ml
380 000,01 €/1kg
7,60 €
Predajca: MANADA

Clinique Happy Heart, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, hyacint, Santalové drevo
317,30 €/1l
31,73 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Clinique, Dramatically Different Jelly, bez parabénov, proti znečisteniu, denný, gél, na oči a pery, 125 ml
176 750,00 €/1kg
35,35 €
Predajca: PerfumTraders

Prírodné štvorcové umelé nechty Ardell Nail Addict
13,76 €
Predajca: somnia24

Michael Kors Gorgeous!, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, ALCOHOL DENAT ., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), BENZYL SALICYLATE, COUMARIN, LIMONENE,...
831,20 €/1l
41,56 €
Predajca: PerfumTraders

DR.BROWN'S Faa antikolik Options+ irok hrdlo 270 ml sklo
27,88 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Ardell 74764679529, Páskové riasy, Čierna, Ženy, 4 kusov
28,05 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Clinique Take The Day Off, Čistiace mlieko pre mejkap, Ženy, Univerzálna pleť, Hydratačný, Zmäkčovadlo, Upokojujúci, 200 ml, Fľaša
167,10 €/1l
33,42 €
Predajca: Tersorte

Sunstar Gum Paroex 0,12%, 300 ml
23,06 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Jovan Island Gardenia kolínska voda v spreji 44ml pre ženy
313,64 €/1l
13,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Clinique Happy, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Alcohol denat., fragrance (parfum), water\aqua\eau, hydroxycitronellal, limonene, citronellol,...
345,70 €/1l
34,57 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Tommy Hilfiger Tommy Girl Now EDT 100 ml W
350,20 €/1l
35,02 €
Predajca: BRASTYGroup
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
33% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
33%67% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
67%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 27. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.cz. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.cz.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Vynikajúce predĺženie jemných rias
Nezlepuje riasy. Skvelé. Krásne predlžuje. Drží. Netočí sa.
Hodnotenie z 28. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Je v poriadku
Všetko je v poriadku
Hodnotenie z 24. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

NUTRALASH Vodoodolná maskara - 5 ml
26,20 €
Predajca: Nutralash
5 240,00 €/1l

NUTRALASH Vodoodolná maskara - cestovná veľkosť 3 ml
15,70 €
Predajca: Nutralash
5 233,33 €/1l

NUTRABROW Eyebrow Enhancer 2.0 - 2 ml
31,45 €
Predajca: Nutralash
15 725,00 €/1l

NUVEGA maskara - 5 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
20,95 €
Predajca: Nutralash
4 190,00 €/1l

NUTRALASH maskara - 5 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
20,95 €
Predajca: Nutralash
4 190,00 €/1l

NUTRALASH Eyelash Formula ADVANCED Sérum na riasy Eyelash Booster 3ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
83,95 €
Predajca: Nutralash
27 983,33 €/1l

NUTRABROW Tvar a výplň obočia - 4 ml - Gél na obočie Svetlé/svetlé tóny vlasov - tmavý
31,45 €
Predajca: Nutralash
7 862,50 €/1l

NUTRALASH Eyeliner with Eyelash Formula with Nutra Peptide Formula - 1,5 ml - čierna
41,95 €
Predajca: Nutralash
27 966,67 €/1l

Estée Lauder Sumptuous Extreme Lash Multiplying Volume Mascara (01 Extreme Black) 8 ml
36,36 €
Predajca: PerfumTraders
4 545,00 €/1l

Revitalash - RevitaLash Advanced Eyelash Conditioner - Eyelash Serum 2 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
68,50 €
Predajca: MAGUHAAR
34 250,00 €/1l

Maybelline Colossal Bubble, čierna riasenka, 10 ml
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
1 499,00 €/1l

M2 Beauté Eyelash sérum na mihalnice Activating Serum 4 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(15)Počet hodnotení: 15
70,45 €
Predajca: PerfumTraders
3 522,50 €/1kg

Olaplex sérum na mihalnice LashBond Building Serum 4,5 ml



3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
45,92 €
Predajca: PerfumTraders
10 204,44 €/1l

Mary Kay Lash Intensity maskara 9 g
26,67 €
Predajca: lithuaniashop
2 667,00 €/1l

Avon riasenka Genius čierna black
13,32 €
Predajca: TinaBeauty
1 332,00 €/1l

Sisley Phyto-Noir, Hnedá, Deep Brown, Definícia, Revitalizačný, Posilnenie, Zväčšenie objemu, 7 ml, AQUA/WATER/EAU, BUTYLENE GLYCOL, ORYZA SATIVA (RICE) BRAN WAX, GLYCERYL STEARATE, SYNTHETIC...
69,69 €
Predajca: PerfumTraders
9 955,71 €/1l

Sisley Phyto-Noir, Čierna, Deep Black, Definícia, Revitalizačný, Posilnenie, Zväčšenie objemu, 7 ml, AQUA/WATER/EAU, BUTYLENE GLYCOL, ORYZA SATIVA (RICE) BRAN WAX, GLYCERYL STEARATE, SYNTHETIC...
69,69 €
Predajca: PerfumTraders
9 955,71 €/1l

Vodoodolná riasenka Mary Kay Great Heights – ČIERNA
23,58 €
Predajca: lithuaniashop

Helena Rubinstein - Lash Queen Feline Blacks Mascara Waterproof (01 Deep Black) - luxusná vodoodolná maskara



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
49,49 €
Predajca: PerfumTraders
7 070,00 €/1l

Elizabeth Arden Prevage Clinical Lash + Brow Enhancing Serum, Sérum na mihalnice a obočie, Ženy, 1 kusov, WATER/AQUA/EAU, BUTYLENE GLYCOL, GLYCERIN, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, ALOE..., 4 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
53,53 €
Predajca: PerfumTraders
13 382,50 €/1l