4,9



Na základe 7 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Dr.Oetker želé Tropic37,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Frischli krémový puding krupica chutí ako domáci 5000g4,86 €/1kg
24,28 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
PRÍRODNÝ SÓJOVÝ VÝROBOK BEZ LEPIDIEL ORGANIC 400 g - SÓJOVÉ BOBY10 990,00 €/1kg
10,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Dr. Oetker Krupicová kaša menej sladká, 12 balení (12 x 76 g)330,79 €/1kg
25,14 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Ryžový puding Classic Style 125g
15,52 €/1kg
1,94 €
Predajca: Store-Germany

Dr. Oetker 130376004 Dr. Oetker Paradies Creme Vanille 60,0 g, 1 St.
138,17 €/1kg
8,29 €
Predajca: somnia24

Dr. Oetker Galetta krémový puding vanilka 80g
23,88 €/1kg
1,91 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

RUF 216839003 RUF Vanille Puddingpulver 1,0 kg, 1 St.
11,01 €/1kg
11,01 €
Predajca: somnia24

RUF 766955004 RUF Panna Cotta 1,0 kg
16,06 €/1kg
16,06 €
Predajca: somnia24

RUF 4384620005 RUF Porridge Classic 65,0 g
10 400,00 €/1kg
1,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Quarkfein jahoda
31,25 €/1kg
1,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker tvarohové dezerty na spôsob torty 2 porcie 63g
28,57 €/1kg
1,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr.Oetker 130367000 Dr.Oetker Puddingpulver 3 Pack
13,01 €/1kg
1,73 €
Predajca: Store-Germany

Dr. Oetker želé instantné woodruff, 100 g
18,90 €/1kg
1,89 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Quarkfein vanilka
30,70 €/1kg
1,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

RUF Kaša Himbeer White Choc 65g
17,69 €/1kg
1,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Oetker Galetta Čokoládový krémový puding 99g
16,16 €/1kg
1,60 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker pánsky krém s čokoládovými lupienkami 62g
29,03 €/1kg
1,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker - Mousse au Citron - 93g
30,32 €/1kg
2,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Schwartau Čokoládová omáčka lahodná dezertná omáčka 125ml
2,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Dr. Oetker GRIESSBREI KLASICKÁ CESTA
Vyčarujte si na obedovom stole staré dobré časy v jedinom okamihu, pretože sladkú krupicovú kašu Dr. Oetker pripravíte už za 5 minút! Priveďte do varu 500 ml mlieka, stiahnite ho z ohňa a pridajte krupicovú kašu. Zamiešajte, prikryte, nechajte 5 minút odstáť a kaša je hotová. Žiadne pripálenie a žiadne vykypenie mlieka! Krupicovú kašu Dr. Oetker Sweet Meal si vychutnajte teplú alebo studenú s ovocnými želé Dr. Oetker z chladiacej vitríny, čerstvými lesnými plodmi alebo čerešňovým kompótom;
Dr. August Oetker Nahrungsmittel KG Lutterstraße 14, 33617 Bielefeld, Nemecko| Názov | Dr.Oetker krupicová kaša klasický štýl - zmes na krupicovú kašu |
| Hmotnosť | 92g |
| Návod na použitie | 1. priveďte 1/2 mlieka do varu. 2. Odstavte panvicu z ohňa. Pridajte krupicovú kašu Dr. Oetker, miešajte metličkou a pokračujte v intenzívnom miešaní asi 1 minútu. Krupicovú kašu nechajte 5 minút odstáť. Krupicovú kašu opäť premiešajte a podávajte s ovocím podľa chuti. |
| Zloženie | 46 % Tvrdá pšeničná krupica, cukor, škrob, modifikovaný škrob, zahusťovadlo (xantánová guma), arómy (obsahuje MLIEČNY cukor), emulgátor (mono- a diglyceridy mastných kyselín). |
| Alergény | Obilniny obsahujúce lepok a výrobky z nich, mlieko a výrobky z neho |
| Zodpovedná potravinárska spoločnosť | Dr.Oetker GmbH Lutterstraße 14, 33617 Bielefeld, Nemecko |
| Ďalšie informácie | na 100 g |
| priemerné výživové údaje | 408kj/97kcal |
| Výhrevnosť (kJ/kcal) | 1,5g |
| Tuk | 0,8g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 16,9g |
| Sacharidy | 9,7g |
| z toho cukor | 3,7g |
| Bielkoviny | 0,12g |
Dr. Oetker sladká krupicová kaša (1x92g vrecko)
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na chladnom a suchom mieste.
- Zloženie
- 46% Tvrdá pšeničná krupica, cukor, škrob, modifikovaný škrob, zahusťovadlo (xantánová guma), aróma (obsahuje MLIEČNY CUKOR)
- Výživové údaje
- Energia kj 409 kj Energia kcal 97 kcal Tuky 4,3GRM Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny 2,6GRM Sacharidy 50GRM Sacharidy, z toho cukor 29GRM Bielkoviny 11GRM Soľ 0,33GRM
- Alergény
- LepokMlieko a mliečky výrobky (vrátane laktózy)
- Hmotnosť
- 92 g
- Potravinársky podnik
- Dr. August Oetker Nahrungsmittel KGLutterstraße 14, 33617 Bielefeld
- Obchodný názov
- Dr. Oetker GRIESSBREI KLASICKÁ CESTA
- Výrobca
- Mega-Paradies
- Číslo od výrobcu
- 32062-2
- EAN kód
- 4000521771003
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na chladnom a suchom mieste.
- Zloženie
- 46% Tvrdá pšeničná krupica, cukor, škrob, modifikovaný škrob, zahusťovadlo (xantánová guma), aróma (obsahuje MLIEČNY CUKOR)
- Výživové údaje
- Energia kj 409 kj Energia kcal 97 kcal Tuky 4,3GRM Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny 2,6GRM Sacharidy 50GRM Sacharidy, z toho cukor 29GRM Bielkoviny 11GRM Soľ 0,33GRM
- Alergény
- LepokMlieko a mliečky výrobky (vrátane laktózy)
- Hmotnosť
- 92 g
- Potravinársky podnik
- Dr. August Oetker Nahrungsmittel KGLutterstraße 14, 33617 Bielefeld
- Obchodný názov
- Dr. Oetker GRIESSBREI KLASICKÁ CESTA
- Výrobca
- Mega-Paradies
- Číslo od výrobcu
- 32062-2
- EAN kód
- 4000521771003
Hodí sa k tomu

Dr. Oetker Ryžový puding Classic Style 125g
15,52 €/1kg
1,94 €
Predajca: Store-Germany

RUF 4384620005 RUF Porridge Classic 65,0 g
10 400,00 €/1kg
1,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Quarkfein jahoda
31,25 €/1kg
1,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Nestlé Nesquik náplň do vrecka 400g
11,65 €/1kg
4,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker 130376004 Dr. Oetker Paradies Creme Vanille 60,0 g, 1 St.
138,17 €/1kg
8,29 €
Predajca: somnia24

ROYAL TIGER Jasmínová voňavá ryža 1kg | Jasmínová ryža, celá | Jasmínová ryža AAA
3,99 €/1kg
3,99 €
Predajca: orientbazar24

wasa® 226599 wasa® Vollkorn Knäckebrot 260,0 g, 1 St.
35,12 €/1kg
9,13 €
Predajca: somnia24

Dr. Oetker 130386001 Dr. Oetker Paradies Creme Schokolade 74,0 g
19,32 €/1kg
1,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ruf Tortencreme Pulver
14,40 €/1kg
1,44 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Diamantová vaječná zmes na jemné pečenie rafinovaná a jednoduchá 250g
1,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Brühe plátky
20,10 €/1kg
2,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

RUF Kaša Himbeer White Choc 65g
17,69 €/1kg
1,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

BRUBAKER Cosmetics Adventný kalendár krásy - 24 x starostlivosť o telo a wellness doplnky - XXL vianočný kalendár pre ženy - mestá Landmark Pink
29,99 €
Predajca: BRUBAKER

Detský čokoládový Otec Vianoc z mliečnej čokolády 45g
201,56 €/1kg
9,07 €
Predajca: somnia24

Vodeodolné zápalky Mil-Tec (4 balenia x 35ks)
4,26 €
Predajca: EFIGlobalStoreDE

GymBeam - FIT Kuracie karí s ryžou (hotové jedlo) 420 g
25,78 €/1kg
12,63 €
Predajca: LAVONIO

Tempo, Chusteczki, 42x10 sztuk (PRODUKT Z NIEMIEC)
56,21 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Maggi 5 minútové rezance s terinou v krémovej pikantnej omáčke 67g
31,00 €/1kg
2,17 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ninja NC300EU, Klasický zmrzlinovač, 1,4 L, 3 misky/misiek, Čierna, Strieborná, 165 mm, 270 mm
334,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Storck 0.1833.2
39,20 €/1kg
15,68 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Dr. Oetker tvarohová zmes na pečenie s jemným cukrom na zdobenie 580g
8,28 €/1kg
4,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

kinder 5698 kinder Schokolade Schokoriegel 24 Riegel
28,90 €/1kg
8,67 €
Predajca: LAVONIO

UHU UH46015, Gél, RoHS, REACH, CE, 43 g, Visiaca škatuľa, 1 kusov, Nemecko
167,42 €/1kg
5,19 €
Predajca: M_plus_L

Ferrero Kinder tyčinky, veľké balenie po 36 kusoch (36 tyčiniek po 21 g)
26,85 €/1kg
20,30 €
Predajca: somnia24

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
1 015,00 €/1l
101,50 €
Predajca: Novada-Shop

Detské čokoládové bonbóny biele s mliečnou krémovou náplňou jednotlivo balené 200g
39,95 €/1kg
7,99 €
Predajca: AllYouNeed

Persil Color Kraft-Gel 100WL 4500ml
1,67 €/1l
15,00 €
Predajca: BestGlobalBrand

Hostess Vanilla Twinkies 10 balení 385g
25,49 €/1kg
9,79 €
Predajca: Unicat-Candy

Darbo Garden jahodová prírodná ovocná nátierka 200g
15,80 €/1kg
3,16 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

King George čajový nápoj instantný čerešňovo-banánový (1x400g fľaša)
7,97 €/1kg
3,19 €
Predajca: Euroshare
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov


































Hodnotenia zákazníkov
86% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
86%14% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
14%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 20. novembra 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Mliečne rezance
Čo môžete povedať o tomto článku? Veľa cukru. Veľa kalórií. Ale mne chutia....
Hodnotenie z 4. februára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Perfektné
Mliečne rezance sa stali vzácnosťou, ale Kaufland ich má!
Hodnotenie z 14. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
dobré
áno
Hodnotenie z 19. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 19. septembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.pl. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.pl.
Overený nákup
Hodnotenie z 20. júla 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 24. júla 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

BEZLEPKOVÝ JAHODOVÝ puding40 g - AMYLON
7,99 €
Predajca: SuperMerchant
0,20 €/1kg

Dr.Oetker želé Tropic



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
37,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

IceBär prášok na soft zmrzlinu vanilka 1 kg pre stroj na soft zmrzlinu & doma



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(99)Počet hodnotení: 99
11,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
11,95 €/1kg

Dr. Oetker 709530006 Dr. Oetker Götterspeise Himbeer-Geschmack 1,0 kg, 1 St.
37,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
37,05 €/1kg

Frischli krémový puding krupica chutí ako domáci 5000g
24,28 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
4,86 €/1kg

Dr. Oetker 709520009 Dr. Oetker Götterspeise Waldmeister-Geschmack 1,0 kg, 1 St.
37,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
37,05 €/1kg

Dr. Oetker pena s príchuťou čučoriedok 1 kg, 1 balenie (1 x 1 kg)
29,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
29,33 €/1kg

Dr. Oetker 713997004 Dr. Oetker Mousse Stracciatella 1,0 kg
29,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
29,33 €/1kg

Dr. Oetker Pena s príchuťou jahody a rebarbory 1 kg
29,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
29,33 €/1kg

Dr. Oetker Krupicová kaša menej sladká, 12 balení (12 x 76 g)
25,14 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
330,79 €/1kg

Dr. Oetker Mousse s príchuťou vlašských orechov 1 kg, 1 balenie (1 x 1 kg)



2,0Priemerné hodnotenie: 2,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
29,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
29,33 €/1kg

PRÍRODNÝ SÓJOVÝ VÝROBOK BEZ LEPIDIEL ORGANIC 400 g - SÓJOVÉ BOBY
10,99 €
Predajca: SuperMerchant
10 990,00 €/1kg

Dr.Oetker Creme Tiramisu bez varenia
28,34 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
28,34 €/1kg

Nudossi lieskovo-orieškový krém 36 % lieskových orechov bez palmového oleja (300 g)
15,01 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,12 €
Predajca: AllYouNeed
47,07 €/1kg

Carmencita Katalanische Creme Créme brulée Dessert Mix Glutenfrei 80g
2,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
26,59 €/1kg

JESIEL INSTANTNÝ S CITRONOVOU PRÍCHUŤOU, BEZLEPKOVÝ,30 g - AMYLON



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
0,82 €
Predajca: Biogo
0,03 €/1kg

Naarmann jahodový puding rafinovaný so smotanou, pripravený na podávanie 5000g
22,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
4,43 €/1kg

Ruf Tortencreme Pulver



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
1,44 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
14,40 €/1kg

Studený pokrm bez varenia jahôd



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
1,36 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
16,19 €/1kg

Studený pokrm bez varenia Broskyňa Marac



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
1,36 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
15,11 €/1kg