4,8



Na základe 13 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
VeľkoobchodPL Čokoládová tyčinka Kinder Bueno White Ferrero Bar 30x39g58,92 €/1kg
80,60 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
68,94 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
MrBeast Feastables Almond (10 x 60g)43,38 €/1kg
29,89 €
Predajca: Heartforcards

Ďalšie informácie o reklame
Twix Minis, 1 balenie 150 tyčiniek (1 x 3 kg)19,79 €/1kg
59,36 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
Mars Minis mliečna čokoláda s cukríkovým krémom a karamelom 2800g21,16 €/1kg
59,24 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
34,24 €/1kg
24,65 €
Predajca: somnia24

Open Food 4008400121321, 116 g, e500, e500ii, 632 kcal, 32,3 g, 48 g, 14,2 g
31,98 €/1kg
3,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

STORCK Knoppers, 200 g, Mliečna čokoláda, 8 kusov, 33,1 g, 51,9 g, 34,8 g
35,60 €/1kg
7,12 €
Predajca: AllYouNeed

Ferrero Kids Country Bar z pražených obilnín 23g
912,17 €/1kg
20,98 €
Predajca: Store-Germany

merci® 114706 merci® Finest Selection Veľký výber čokolád 675 g
36,92 €/1kg
24,92 €
Predajca: somnia24

Mars Mixed Minis zmes 20 mini čokoládových tyčiniek s 5 príchuťami 400g
32,47 €/1kg
12,99 €
Predajca: AllYouNeed

Tyčinky Ferrero kinder Bueno 2er vo veľkom balení 30 kusov (30 x 2 tyčinky)
25,50 €/1kg
32,89 €
Predajca: Unicat-Candy

Čokoládové tyčinky Nuts 24 ks
38,07 €/1kg
38,37 €
Predajca: AllYouNeed

FERRERO 773587 Hanuta 10 St./220g
54,73 €/1kg
12,04 €
Predajca: somnia24

3x Mix miniatúr (Snickers, Twix, Bounty, Mars) 3x3,0 kg (3x296 ks)
29,18 €/1kg
262,64 €
Predajca: AllYouNeed

STORCK 0.1445.7, 250 g, rôzne, Nemecko, 568 kcal, 37,2 g, 46,8 g
60,20 €/1kg
15,05 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

LION® 12571417 LION® Schokoriegel 24 St.
19,29 €/1kg
0,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Duplo Čokoládové oriešky s lieskovými orieškami na občerstvenie medzi jedlom 130g
24,69 €/1kg
3,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mliečna čokoládová tyčinka Mars plnená cukrovým krémom a karamelom 51g
95,10 €/1kg
4,85 €
Predajca: AllYouNeed

Storck 120923007 Schokolade merci Große Vielfalt - 250 g
36,76 €/1kg
9,19 €
Predajca: LAVONIO

Kinder 8000500283219, 290 g, 121 kcal, 1741 kJ, 416 kcal, 19,6 g, 9,6 g
11,05 €/1kg
4,20 €
Predajca: SanmartiniStore
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Giotto 120 lieskovo-orieškových sušienok s mliečnym lieskovo-orieškovým krémom 516g
Malé guľôčky s príchuťou lieskových orieškov, ideálne na podávanie ku káve a iným horúcim nápojom. Guľôčky sú ideálne ako príloha ku kávovým špecialitám, ako je espresso alebo cappuccino, alebo k iným horúcim nápojom. Sú tiež ideálne na občerstvenie medzi jedlami.
Ferrero Deutschland GmbH Hainer Weg 12 60599 Frankfurt nad Mohanom (D)
Ferrero Giotto lieskovoorieškové mini sušienky 120 x 4,3 g jednotlivo balené vo výstavnej škatuľke
Lieskovooriešková sušienková špecialita plnená chrumkavými lieskovoorieškovými vločkami a jemným lieskovoorieškovým odtučneným mliečnym krémom, pochúťka s talianskym nádychom. Vychutnajte si Giotto s kávou alebo len tak na desiatu. Jemné sušienkové guľôčky, ktoré si môžete dopriať k ďalšej káve doma, v práci alebo na cestách.
Vďaka hygienickým, jednotlivo baleným porciám vo vysokokvalitnej fólii je táto mimoriadne atraktívna ako malá služba pre vašich zákazníkov.
120 jednotlivo zabalených chvíľok potešenia v praktickej výstavnej škatuľke
Otvorte atraktívnu kartónovú škatuľku s charakterom displeja a majte pripravených 120 kvalitne zabalených sušienkových guľôčok. Či už v kaviarni, bistre alebo reštaurácii, ako poskytovateľ služieb, na konferenciách alebo v kancelárii, tento darček bude dobre prijatý. Známa špecialita sa hodí ku káve a všetkým kávovým a mliečnym špecialitám a Giotto zvýrazní každý horúci nápoj na okraji šálky.
Objednajte si teraz praktický, vysokokvalitný stojan so 120 jednotlivo zabalenými guľôčkami sušienok Giotto.
Balenie: 516 g. Približne 120 kusov á 4,3 g jednotlivo balených v škatuľke
Zodpovedný prevádzkovateľ potravinárskeho podniku (EÚ)
HELLMA Gastronomie-Service GmbH
90425 Norimberg, Nemecko
Názov potraviny
Plnené lieskovoorieškové sušienky s jemným lieskovoorieškovým odtučneným mliečnym krémom (45 %).
Zoznam zložiek
Zloženie: Lieskové oriešky (37 %), rastlinné tuky (palmový, bambucký), cukor, PŠENIČNÁ MÚKA, odtučnený mliečny prášok (7 %), Sladký mliečny prášok, kakaová hmota, emulgátor lecitíny (SOYA), soľ, vanilín, kypriaca látka hydrogénuhličitan sodný.
Čisté množstvo v jednotlivom balení
528,00 g
Osobitné pokyny na skladovanie
Skladovanie pri teplote 4-18 °C, relatívna vlhkosť max. 60 %
Priemerné výživové hodnoty na 100 g
Kalorická hodnota v kJ 2605,00
Kalorická hodnota v kcal 632,00
Tuk v g 48,00
Tuk, z toho nasýtené mastné kyseliny v g 14.00
Sacharidy v g 38,00
Sacharidy, z toho cukor v g 32,00
Bielkoviny v g 10,00
Soľ v g 0,31
Trieda prídavných látok
Kypriace látky; emulgátor
Prídavné látky podliehajúce vyhláseniu
Neobsahuje žiadne prídavné látky podliehajúce vyhláseniu
Prídavné látky čísla E
E322 lecitíny; E500 uhličitany sodné
Obsahuje alergény
Obilniny obsahujúce lepok a výrobky z nich; sója a výrobky z nej; mlieko a výrobky z neho (vrátane laktózy); orechy, t. j. mandle, rôzne orechy, pistácie a výrobky z nich; pšenica a výrobky z nej; lieskové orechy (Corylus avellana) a výrobky z nich
Vylepšite každú šálku kávy: Giotto je teraz k dispozícii aj v individuálnom balení!
Obľúbená mini cukrárenská guľôčka vyrobená podľa originálnej talianskej receptúry chutí jednoducho lahodne a je dokonalou pochúťkou ku káve.
516 gr Balenie 120 Giotto a 4,3 gr.
Výrobca / Vyrobené pre:
Via Maria cristina, 47, 10025 Pino Torinese, Torino - Taliansko
Mini sušienkové guľky pečené podľa pôvodného talianskeho receptu. Plnené lieskovoorieškové sušienky s jemným lieskovoorieškovým krémom z odstredeného mlieka. Ideálne ku káve alebo čaju. Jednotlivo balené v praktickej dóze.
Sladké pokušenie v praktickom dávkovacom boxeLahodné orieškové guľôčky GiOTTO® sa dokonale hodia ku káve alebo mliečnemu nápoju.Praktický a atraktívny dávkovací boxSušienky GiOTTO® v praktickom dávkovacom boxe sú vhodné najmä na ponúkanie zákazníkom v kancelárii, u kaderníka, na konferenciách, v reštauráciách alebo jednoducho na cesty. Atraktívny dizajn vyzerá dobre na každom pulte. V škatuľke je 120 kusov jednotlivo zabalených, takže guľôčky zostanú dlho čerstvé a hygienické. čistý pôžitokLahodná mini sušienková guľôčka je plnená jemným lieskovoorieškovým krémom podľa originálnej talianskej receptúry. Malá guľôčka je obalená v chrumkavej oblátke s chrumkavými lieskovými orieškami. Kontrast medzi chrumkavým a krémovým sa vám rozplynie v ústach.informácie podľa nariadenia o informáciách o potravinách nájdete tu.Výživové údaje na 100 gEnergetická hodnota 2605/632 kJ/kcalTuky 48,0 gz toho nasýtené mastné kyseliny 14,2 gz toho mononenasýtené mastné kyseliny -z toho polynenasýtené mastné kyseliny -sacharidy 38,4 gz toho cukry 32,3 gz toho polyhydrické alkoholy -z toho škrob -vláknina -bielkoviny 10,1 gsoľ 0,305 gVitamíny a minerály -
Ferrero Giotto jednotlivo balené mini sušienky 120 kusov v škatuľke po 1 kuse
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- LIESKOVÉ ORECHY (37 %), rastlinné tuky (palmový, bambucký), cukor, PŠENIČNÁ MÚKA, STLAČENÉ MLIEKO v prášku (7 %), SLADKÉ MLIEKO v prášku, kakaová hmota, emulgátor lecitíny (SOYA), soľ, vanilín, kypriaca látka hydrogénuhličitan sodný. Môže obsahovať ALMONDY.
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota: 632,00 kilokalórií (kcal) Kalorická hodnota: 2 625,00 kilojoulov (kJ) Tuky: 48,00 Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny: 14,20 Sacharidy: 38,40 Sacharidy, z toho cukor: 32,30 Bielkoviny: 10,10 Soľ: 0,31g
- Alergény
- Lieskové orechy a výrobky z nichObilniny obsahujúce glutén, konkrétne pšenicu a výrobky z nejMlieko a mliečky výrobky (vrátane laktózy)LaktózaSójové bôby a výrobky z nichMandle a výrobky z nichLepokŠkrupinové plody
- Hmotnosť
- 516 g
- Potravinársky podnik
- Ferrero Deutschland GmbHHainer Weg 120 60599 Frankfurt am Main (D)
- Obchodný názov
- Plnená lieskovooriešková sušienka s jemným lieskovoorieškovým odtučneným mliečnym krémom (45 %).
- Výrobca
- Počet kusov
- 120
- Číslo od výrobcu
- 6301
- EAN kód
- 4008400630106
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- LIESKOVÉ ORECHY (37 %), rastlinné tuky (palmový, bambucký), cukor, PŠENIČNÁ MÚKA, STLAČENÉ MLIEKO v prášku (7 %), SLADKÉ MLIEKO v prášku, kakaová hmota, emulgátor lecitíny (SOYA), soľ, vanilín, kypriaca látka hydrogénuhličitan sodný. Môže obsahovať ALMONDY.
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota: 632,00 kilokalórií (kcal) Kalorická hodnota: 2 625,00 kilojoulov (kJ) Tuky: 48,00 Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny: 14,20 Sacharidy: 38,40 Sacharidy, z toho cukor: 32,30 Bielkoviny: 10,10 Soľ: 0,31g
- Alergény
- Lieskové orechy a výrobky z nichObilniny obsahujúce glutén, konkrétne pšenicu a výrobky z nejMlieko a mliečky výrobky (vrátane laktózy)LaktózaSójové bôby a výrobky z nichMandle a výrobky z nichLepokŠkrupinové plody
- Hmotnosť
- 516 g
- Potravinársky podnik
- Ferrero Deutschland GmbHHainer Weg 120 60599 Frankfurt am Main (D)
- Obchodný názov
- Plnená lieskovooriešková sušienka s jemným lieskovoorieškovým odtučneným mliečnym krémom (45 %).
- Výrobca
- Počet kusov
- 120
- Číslo od výrobcu
- 6301
- EAN kód
- 4008400630106
Dodatočné informácie
Hodí sa k tomu

FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
74,95 €/1kg
14,99 €
Predajca: AllYouNeed

Oslavy Dávka 1,435 kg
30,47 €/1kg
43,72 €
Predajca: somnia24

Lotus 744479 Karamelové sušienky, 300 ks
17,43 €/1kg
32,68 €
Predajca: somnia24

Bahlsen 41560 Gebäck Süßes Dreierlei
32,95 €/1kg
32,52 €
Predajca: somnia24

Milka Naps Mix plechovka Alpské mlieko Lieskový orech Jahoda Creme Cacao do kancelárie 1000g
41,29 €/1kg
41,29 €
Predajca: somnia24

hanuta 3519 minis 200,0 g
52,80 €/1kg
10,56 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
34,24 €/1kg
24,65 €
Predajca: somnia24

Ferrero Raffaello, 230 g, Kokos, 1 kusov, CE, Švajčiarsko, 628 kcal
49,30 €/1kg
11,34 €
Predajca: AllYouNeed

Ferrero Raffaello, Chocolate snacks, 150 g, 2606 kJ, 628 kcal, 33,3 g, 7,2 g
83,53 €/1kg
12,53 €
Predajca: somnia24

Ferrero Kinder tyčinky, veľké balenie po 36 kusoch (36 tyčiniek po 21 g)
26,85 €/1kg
20,30 €
Predajca: somnia24

Nescafe Classic instantná rozpustná káva v balení 10 x 2 g
104,00 €/1kg
2,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bahlsen 41340 Blättergebäck Deloba
40,58 €/1kg
42,20 €
Predajca: somnia24

Lionelo Pascal Detská hojdačka Baby Nest Detská hojdačka Detská hojdačka Grau
49,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lionelo

Hanuta Haselnuss-Schnitten 360661 44g 18 St./Pack.
17,34 €/1kg
13,73 €
Predajca: Unicat-Candy

Travelite BASICS, Uni, 39,6 cm (15.6"), Priehradka na notebook, Polyester
34,50 €
Predajca: Bagalio

STORCK Merci Petits, 1 kg, Mliečna čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
21,97 €/1kg
21,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

KuchenMeister čokoládový koláč s čokoládovými lupienkami 400g
8,37 €/1kg
3,35 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lambertz Composition forma na sušienky 1000 g
28,10 €/1kg
28,10 €
Predajca: somnia24

BiFi Originálne salámové tyčinky - 40er Pack (40 x 20g)
76,19 €/1kg
64,66 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
60,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Open Food 4001686367131, Palmový olej, 25 g, 100 g, B, e330, e428, e901, e903, 1482 kJ
12,30 €/1kg
1,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Relaxdays 10027276, 1 kusov
34,42 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Dlhozrnná ryža Royal Tiger Jasmin 5kg
2,46 €/1kg
17,99 €
-31%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,29 €
Predajca: Katomix

GUT&GÜNSTIG 4892137004 GUT&GÜNSTIG Küchenrollen stark klassik 3-lagig, 4 Rollen
4,50 €
Predajca: Katomix

Canon PIXMA TS3350, Inkjet, Farebná tlač, 4800 x 1200 DPI, Farebné kopírovanie, A4, Čierna
325,92 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Little Coward Red Berry Sour Premium Liqueur The Party Shot 12er
43,79 €/1l
10,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kleiner Feigling Originálny figový likér | 20 % obj. | 12 x 0,02 l
43,79 €/1l
10,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bestlivings Plyšová deka s rukávmi 130 x 180 cm a dĺžkou rukávov 68 cm v sivej farbe pre deti a dospelých, TV deka
17,99 €
Predajca: Bestlivings

Tempo 830339, Biela, Jednofarebné, Box, 30 kusov, 300 mm, 100 mm
18,58 €
Predajca: M_plus_L

Hop-Sport ochranná podložka na podlahu z PVC s hrúbkou 0,6 mm a ochranná podložka na fitness a športové vybavenie - 220x110 cm
48,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Hop-Sport_CZ
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
83% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
83%8% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
8%8% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
8%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 18. februára 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Taliansko posiela pozdrav
Ideálne riešenie pre konferenčný stolík. Kvalita z Talianska
Hodnotenie z 24. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.pl. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.pl.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super Super
Super
Hodnotenie z 19. decembra 2020 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Giotto
Super
Hodnotenie z 12. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz.
Overený nákup
Hodnotenie z 24. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 12. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 10. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 12. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

VeľkoobchodPL Čokoládová tyčinka Kinder Bueno White Ferrero Bar 90x39g
293,98 €
-42,55 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
251,43 €
Predajca: AllYouNeed
71,63 €/1kg

Zmiešané mini, 1 balenie (1 x 1,425 kg)



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
35,42 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
24,86 €/1kg

MrBeast Feastables Almond (10 x 60g)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
29,89 €
Predajca: Heartforcards
43,38 €/1kg

El Almendro Turrón Selection, tyčinka Turrón v 3 príchutiach: sezam, krehká a karamelová
18,99 €
Predajca: RB_Trade
94,95 €/1kg

Reese's Nutrageous 47g x 18 1,1kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
70,82 €
Predajca: AllYouNeed
1 506,81 €/1kg

Twix Minis, 1 balenie 150 tyčiniek (1 x 3 kg)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
59,36 €
Predajca: AllYouNeed
19,79 €/1kg

Čokoláda Nestlé Lion White, 24 balení (24 x 42 g)



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
25,13 €
Predajca: AllYouNeed
24,93 €/1kg

Čokoládová tyčinka Nestlé Lion, 24 balení (24 x 42 g)



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
25,13 €
Predajca: AllYouNeed
24,93 €/1kg

VeľkoobchodPL Čokoládová tyčinka Kinder Bueno White Ferrero Bar 30x39g
80,60 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
68,94 €
Predajca: AllYouNeed
58,92 €/1kg

Kitkat Japan, sada príchutí Strawberry & Deep Matcha, japonský snack Kit Kat, 11 tyčiniek od každej príchute
17,58 €
Predajca: Heartforcards
64,16 €/1kg

Čokoládová tyčinka Twix XtraPolyuretán(30x75g tyčiniek)
54,07 €
Predajca: AllYouNeed
21,63 €/1kg

Mars Minis mliečna čokoláda s cukríkovým krémom a karamelom 2800g
59,24 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
21,16 €/1kg

Čokoládová tyčinka Grzeski Mega Poľská oplátková tyčinka s čokoládou (32x48g)
46,07 €
Predajca: AllYouNeed
209,41 €/1kg

Tyčinka s vysokým obsahom bielkovín, karamelová nugátová tyčinka, 49 g
1,50 €
Predajca: Activlab_Official_Store
25,00 €/1kg

Držiak na portafilter na kávu Profesionálny stojan na portafilter na kávu z nehrdzavejúcej ocele
34,99 €
Predajca: Zanjo24

Lindt Nut Deluxe Celá lieskovooriešková tmavá tyčinka 35g
1,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
46,86 €/1kg

Lindt oplátková tyčinka z najjemnejšej mliečnej čokolády s chrumkavou oplátkou 35g
1,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
46,86 €/1kg

Milka 3255628009 Nussini Schokoriegel 35 St.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
35,08 €
Predajca: AllYouNeed
31,82 €/1kg

Šokový gél Prince Polo (28 x 17,5 g)



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
22,10 €
Predajca: AllYouNeed
40,18 €/1kg