5,0



Na základe 6 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
TEEKANNE 7666 TEEKANNE NamasTee® GlücksgefühleTee 15 Portionen4,50 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Ahmad Tea - príchuť jabĺk 40g, 20 vreciek451,00 €/1kg
18,04 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Ďalšie informácie o reklame
Open Food 4009300013075, 2 kcal, 0,3 g, 0,1 g, 0,1 g, 0,2 g, 0,2 g36,50 €/1kg
3,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Niederegger Čaj Rooibos s príchuťou marcipánu s mandľovou príchuťou 44g143,31 €/1kg
6,27 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

TEEKANNE 5159 Teekanne Zitronensaft 4ml
41,42 €/1kg
16,57 €
Predajca: VISO

Meßmer Zázvor Citrón Bylinný čaj s príchuťou citróna 40g
118,50 €/1kg
4,74 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ovocný čaj s jablkom, 25 vrecúšok
45,00 €/1kg
5,74 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,50 €
Predajca: Katomix

Meßmer Malinový čaj Woodruff s príchuťou 45g
3,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dilmah ovocný čaj s príchuťou pomaranča a citróna, 20 vrecúšok
11,80 €/1kg
3,25 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,95 €
Predajca: Megasam24PL

Korenie na posypanie – ovocná zmes, 80 g | LEBENSBAUM
65,38 €/1kg
5,23 €
Predajca: taleoo

Meßmer Ovocný čaj s príchuťou jablka a vanilky 50g
71,45 €/1kg
3,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Meßmer Zimtschnecke ovocný čajový koláč s príchuťou škorice 45 g
76,22 €/1kg
3,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Meßmer Himmelszauber ovocný čaj s príchuťou marhule a mandle 55g
4,56 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lebensbaumčaj Sencha (24 balení po 20 vrecúškach)
76,33 €/1kg
54,96 €
Predajca: taleoo

Sonnentor 02432, Ovocný čaj, 27 g, 18 kusov
0,29 €/1kg
7,87 €
Predajca: Emerosa

Sonnentor 02517, Miešaný / ochutený čaj, 36 g, 18 kusov
241,67 €/1kg
8,70 €
Predajca: TisknuLevneCZ

TEEKANNE 070214, čaj s príchuťou broskyne a marakuje, 18 vrecúšok po 2,5 g
356,80 €/1kg
35,68 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Meßmer Rooibos Karamelové aromatické sladké potešenie 10 balení
41,07 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Samahan bylinný čaj 10x4g
87,25 €/1kg
3,49 €
Predajca: Polanatea

Lipton Malinový a brusnicový ovocný čaj, 20 čajových vrecúšok
163,00 €/1kg
8,15 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Hellma tyčinky s citrónovou šťavou na zjemnenie porcie balenie 100 kusov
Citrónová šťava do čaju a iných nápojov v praktických porciovaných baleniach na zjemnenie a dochutenie. Tyčinky na citrónovú šťavu v praktickom balení sú ideálne na bufety alebo pulty, ale dobre vyzerajú aj doma v kuchyni.
HELLMA Gastronomie-Service GmbH Forchheimer Straße 4 90425 Norimberg
HELLMA Gastronomie-Service GmbH Forchheimer Straße 4, 90425 Norimberg
Hellma citrónová šťava v tyčinkách 100 x 4 ml porciovaná, porcie citrónovej šťavy z koncentrátu
V budúcnosti pite svoj čaj len so silným duom citróna a medu. Prečo? Vedci tvrdia, že zistili, že spojenie čierneho čaju a citrónu spolu s medom mutuje do sladkokyslého zabijaka stresu buniek. Najmä zelený čaj obsahuje antioxidanty zabraňujúce vzniku rakoviny, ale väčšina z nich sa počas trávenia rozkladá. S citrónom, teda s vitamínom C, môže viac katechínov prejsť črevami bez poškodenia. Mimochodom, každý, kto si vychutnáva čaj na anglický spôsob, t. j. s mliekom, by si to mal uvedomiť: Mliečne bielkoviny úplne rušia účinky zeleného a čierneho čaju.
Krásne balené v škatuľke so 6 stojančekmi, ktoré obsahujú 100 tyčiniek citrónovej šťavy po 4 ml
Tyčinky s citrónovou šťavou Hellma sa dodávajú v praktickom, príručnom formáte tyčiniek. Chutný spôsob, ako si vylepšiť horúcu pochúťku. Aromatické, jemne trpké porcie sú chutné a elegantné ako tyčinky a vaše ruky zostanú čisté. Vďaka tomu je vychutnávanie čaju dokonalým chuťovým zážitkom. Atraktívny stojan so 100 porciami tyčiniek s citrónovou šťavou Hellma vyzerá štýlovo aj na bufete alebo pulte. Takto sa dnes vychutnáva čaj, rafinovane s tyčinkami citrónovej šťavy, tu vo vystavovacom boxe so 100 kusmi po 4 ml.
Tyčinky s citrónovou šťavou Hellma
Takto sa dnes vychutnáva čaj: citrónová šťava Hellma je teraz k dispozícii v novom praktickom formáte tyčiniek, ktoré sú praktické, chutné a elegantné. Jemne pikantné, aromatické porcie chuťovo vylepšujú horúci nápoj. Praktické porcie udržia vaše ruky čisté a premenia pôžitok z čaju na dokonalý chuťový zážitok. Krásne balené v atraktívnom stojane so 100 porciami si tyčinky s citrónovou šťavou Hellma nájdu svoje miesto na bufetoch alebo pultoch.
Obsah:
obsahuje 100 praktických tyčiniek po 4 ml v kartónovom obale.
Výrobca / Vyrobené pre:
HELLMA Gastronomie-Service GmbH, Forchheimer Straße 4, 90425 Norimberg - Nemecko
Čistá záležitosť a mimoriadne praktické dávkovanie. Vďaka tomu sa pôžitok z čaju stane dokonalým chuťovým zážitkom. Na sladenie a ochutenie horúcich nápojov. Krásne balené v atraktívnom stojane.
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Citrón
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 496 g
- Potravinársky podnik
- HELLMA Gastronomie-Service GmbHForchheimer Straße 4, 90425 Nürnberg, Germany
- Obchodný názov
- Tyčinky s citrónovou šťavou Hellma
- Výrobca
- Hellma
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- 60122600
- EAN kód
- 4003148714781
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Citrón
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 496 g
- Potravinársky podnik
- HELLMA Gastronomie-Service GmbHForchheimer Straße 4, 90425 Nürnberg, Germany
- Obchodný názov
- Tyčinky s citrónovou šťavou Hellma
- Výrobca
- Hellma
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- 60122600
- EAN kód
- 4003148714781
Hodí sa k tomu

Antistresová loptička Emotion 6cm ks
26,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Blumtal® prestieradlo 160x200cm z mikrovlákna - prestieradlo Oekotex 160x200 v sade 2 kusov -
14,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Everbrent

165 x 165 x 25 mm , PAPSTAR GmbH, Daimlerstraße 4-853925 Kall , 1erPack
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Krokodíl u zubára – arkádová hra pre deti
3,40 €
Predajca: Ennyroom_SK

Softbal 200 mm Futbalová pena 50750
8,71 €
Predajca: VISO

Excelentný organizér na topánky Houseware, plast/kov, 50x19x65 cm, čierny
13,14 €
Predajca: EDAXO_cz

Nintendo Super Smash Bros. Ultimate, Nintendo Switch, Režim multiplayer, E10 + (starší 10 rokov), Stiahnuť
111,93 €
Doprava zdarma
Predajca: FTT_Distribution_GmbH

Masážne krúžky na prsty Yin & Yang
9,95 €
Predajca: Geheimshop-de

Zapf Creation - Baby Annabell Sophia 43 Cm
64,75 €
Predajca: Easytoys

CENTER SHOCK 139350009 Žuvačky center shock apple 100 ks
15,42 €/1kg
6,17 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Vrchný matrac zo studenej peny 140x200 vhodný pre alergikov - Vrchný matrac pre všetky postele a matrace
94,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Mister_Sandman

Apple 1m, lightning/USB-C, 1 m, Lightning, USB C, Biela, Priamy, Priamy
108,90 €/1m
108,90 €
Doprava zdarma
Predajca: FTT_Distribution_GmbH

Ahoj-Brause 189502 Ahoj-Brause Ahoj BRAUSE-PULVER Brause 100 St./580,0 g
50,71 €/1kg
29,41 €
Predajca: somnia24

Kiosk Box - Fisherman's Friend - Mint - S cukrom - 24 x 25g (tyrkysová)
74,45 €/1kg
44,67 €
Predajca: AllYouNeed

SONGMICS Klietka pre malé zvieratá, vonkajší výbeh s podlahovými panelmi, 143 x 73 x 46 cm, biela
32,92 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,08 €
Predajca: TR8

Masážny Prístroj 5v1 s Infračerveným Žiarením
35,24 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Zvlhčovač vzduchu Difuzér Aroma Ultrazvukový LED olejový difuzér Vonná lampa Aromaterapia miestnosti Kancelária Joga Pure Aroma svetlé drevo Retoo
9,79 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Wonday FEL180202 Wonday Gummibänder, natur, 120 x 10 mm, 100 g
123,00 €/1kg
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

TEEKANNE 5159 Teekanne Zitronensaft 4ml
41,42 €/1kg
16,57 €
Predajca: VISO

ProfiCook PC-VK 1080, Čierna, Nerezová oceľ, Marinovanie, Nerezová oceľ, 120 W, 220 - 240 V, 50 Hz
64,80 €
Doprava zdarma
Predajca: ClatronicCZSK

Centre Shock Jungle Mix extra kyslá žuvačka s tekutým jadrom 400g
20,95 €/1kg
8,38 €
Predajca: Store-Germany

Philips 2200 series EP2224/10, Espresso kávovar, 1,8 L, Kávové zrná, Vstavaný mlynček, 1500 W
300,18 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Elektrický skúter 1000 Watt - "VIRON" E-Scooter 1000W / 36V Elektrický skúter s držiakom na smartfón
479,00 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: EveMotionGmbH

Sommertal BBQ231 Elektrický gril | Balkónový gril | 2200W | Kempingový gril | Stolný gril 2v1 so stojanom | Plynulá regulácia teploty | Odkladacia polička
99,99 €
-35,09 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
64,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Albatros-Shop

Záťažová prikrývka antistresová 8 kg, 150 x 200 cm Šedá Ruhhy 19532
50,22 €
Predajca: iZelezarstvi

Tlapková patrola Tortová ozdoba 30 ks tortových ozdôb na torty, koláčiky, ...
36,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

GREY PROFESSIONAL teplákové nohavice s trojitým švom 54
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

tonies 01-0189, Figúrka do hracej skrinky, 4 rok / roky, Hnedá, Žltá
97,40 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
95,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Paw Patrol - "GO TEAM" detská posteľná bielizeň, obojstranná posteľná bielizeň, 100x135 a 40x60 cm
42,99 €
Doprava zdarma
Predajca: TONMARKE

One For All TV Replacement Remotes URC 1918, TV, IR Wireless, Tlačidlá, Čierna
36,02 €
Doprava zdarma
Predajca: TalkPointGmbH
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov
























Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 26. apríla 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Citrón na čaj
Jednoducho skvelé. Správna porcia citróna do čaju alebo chladenej perlivej vody. A dá sa použiť aj na pečenie a varenie.
Hodnotenie z 4. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrá večera
Veľmi spokojný
Hodnotenie z 23. decembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Top
Najlepší produkt.
Hodnotenie z 25. februára 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle dodanie
Veľmi spokojný
Hodnotenie z 21. februára 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Thajský bylinný čaj, 100 % prírodná zmes, 50 čajových vrecúšok



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,87 €
Predajca: SIAM_MARKETPLACE
168,23 €/1kg

FITNE Herbal Tea - 40 čajových vrecúšok - Tradičná thajská zmes
21,87 €
Predajca: SIAM_MARKETPLACE
218,70 €/1kg

Fohow Liuwei Cha



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
18,43 €
Predajca: lithuaniashop
368,60 €/1kg

HepaFar bylinný čaj – 20 čajových vrecúšok



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
17,99 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,99 €
Predajca: WR-Products
374,75 €/1kg

Čajová kanvica Čaj Wellbeing Collection 7784 180 ks / bal.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
58,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Meßmer Mild Rosehip Blend Ovocný čaj Hibiscus 75g 12 balení
37,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
495,73 €/1kg

Sada paraguajského čaju yerba maté EL PAJARO 10x50g - Rôzne odrody paraguajského yerba maté - silný čaj yerba maté



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
9,00 €
Predajca: Yerbamarket_
18,00 €/1kg

Čajová kanvica 2781464008 Selection Box - 12 čajov, 180 vrecúšok



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
45,87 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
119,77 €/1kg

Ahmad Tea- Fruitytea 6 rôznych ovocných čajov ako darčeková krabička



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
38,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
324,92 €/1kg

Ahmad Tea - čierny čaj s príchuťou maliny 40g, 20 vreciek



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
20,57 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
18,04 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
225,50 €/1kg

Ahmad Tea - príchuť jabĺk 40g, 20 vreciek



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
18,04 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
451,00 €/1kg

Ahmad Tea - Čierny čaj s príchuťou broskyne 40g, 20 vreciek



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
18,04 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
451,00 €/1kg

Ahmad Tea - Mango a liči 30g, 20 vrecúšok
18,04 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
601,33 €/1kg

Meßmer Classic Moments ochutený ovocný čaj lesné plody 250g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
58,68 €/1kg

Čaj Yerba Mate Cocido Detox 25x3g
2,00 €
Predajca: Yerbamarket_
26,67 €/1kg

Mätový bylinný čaj Meßmer osviežujúci a korenistý 4 balenia



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
4,70 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
83,56 €/1kg

Meßmer Pražené mandle 20 čajových vrecúšok Čajová zmes Rooibos 50g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
4,56 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
114,00 €/1kg

Meßmer Apple Strudel sladkokyslý ovocný čaj 18 čajových vrecúšok 40g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
84,69 €/1kg

Meßmer 00215424 Čaj Meßmer „Rumanček“, jemne aromatický, balenie po 25 ks



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
4,70 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
125,33 €/1kg

Meßmer Organický harmančekový čaj s aromatickou príchuťou najjemnejší harmanček 27g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,17 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies