4,7



Na základe 6 hodnotení
Kerastase Resistance Ciment Thermique, Odbudowujący cement termiczny do włosów osłabionych, 150ml
40,47 €
202 350,01 € / 1kg
plus 4,20 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Séra na vlasy a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Ybera BOTULINICA - BIOTOX Volumizer Filler 500ml131,98 €/1l
65,99 €
Predajca: Keratinshop

Ďalšie informácie o reklame
Felps Quiabo XBTX 300 g vyrovnávajúca maska na vlasy156,63 €/1l
46,99 €
Predajca: Keratinshop

Ďalšie informácie o reklame
K18 Professional Molecular Repair Mgiełka molekularna, 150ml374 470,59 €/1kg
63,66 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Ďalšie informácie o reklame
Láska Eliksír Želatína Plnivo - 300 ml83,30 €/1l
24,99 €
Predajca: Keratinshop

Kerastase Kerastase, Cement odbudowujący włosy, 200ml
216,70 €/1l
43,34 €
Predajca: VISO

Olaplex No.0 Intenzívne tužidlo na vlasy 155 ml
9,35 €/1l
14,99 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,49 €
Predajca: esiteo

Kérastase Genesis Thermal Defense 150 ml
393,33 €/1l
59,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Chantal Prosalon Artplex Odbudowująca odżywka do włosów, 350ml
37,11 €/1l
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Nanoil Argan Hair Maska do włosów z olejkiem arganowym, 300ml
36 275,00 €/1kg
14,51 €
Predajca: MANADA

Cameleo Odżywcza emulsja kwasowa do włosów słabych i łamliwych, 150ml
77,93 €/1l
11,69 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Björn Axén Spray chroniący przed wysoką temperaturą i promieniowaniem UV, 150ml
149 950,00 €/1kg
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Lakme Intensywnie nawilżająca kuracja do każdego rodzaju włosów, 250ml
76,56 €/1l
19,14 €
Predajca: BRASTYGroup

Hask Keratin Protein 5 v 1 bezoplachový sprej 175 ml
88,57 €/1l
15,50 €
Predajca: somnia24

Gliss Kur Total Repair Ekspresowa odżywka regeneracyjna, 200 ml
40 826,09 €/1kg
9,39 €
Predajca: MANADA

Framesi Morphosis Restructure Hair Beauty Elixir 150ml
469,87 €/1l
70,48 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Kérastase Fusion-dose Polypeptide Booster Anti-Frizz 120 ml
966,67 €/1l
116,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

BRENNESSEL HAARKUR floracell
50,25 €/1l
10,05 €
Predajca: AbisZ-Markt

Pharmaceris H, Stimuforten, preparat do intensywnej kuracji stymulującej wzrost włosów, 125 ml
273 266,65 €/1kg
40,99 €
Predajca: The-Fast-Order

Sachajuan Sprej na tepelnú ochranu 200 ml
111,00 €/1l
27,45 €
-19%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
22,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Milva kondicionér po šampóne chinín 200 ml
27,50 €/1l
5,50 €
Predajca: Milva
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
KA c rastase Resistance Ciment Thermique Rekonštrukčná a regeneračná starostlivosť proti poškodeniu a štiepeniu končekov oslabených vlasov. Systém glazúry Thermo-Seal dodáva vlasom lesk, sú poddajné a ľahko sa upravujú. Silná tepelná ochrana. Použitie: Naneste 1 až 2 oriešky na uterákom vysušené dĺžky a potom vlasy upravte pomocou kulmy alebo žehličky na vlasy alebo faphn. Vhodné pre farbené vlasy. Neoplachujte
Kerastase Resistance Ciment Thermique, Odbudowujący cement termiczny do włosów osłabionych, 150ml
Anti Breakage Blow Care Milk For Damaged Hair/ Leave in Kerastase Resist. Ciment Therm. Resurfacing Milk
Kérastase Resistance Thermal Cement 150 ml
- Hmotnosť
- 0.2 g
- Objem
- 150 ml
- Zloženie
- Kerastase Resistance Ciment Thermique, Odbudowujący cement termiczny do włosów osłabionych, 150ml
- Výrobca
- EAN kód
- 3474630652439
- Číslo od výrobcu
- ZM0RDA4ZDB
- Hmotnosť
- 0.2 g
- Objem
- 150 ml
- Zloženie
- Kerastase Resistance Ciment Thermique, Odbudowujący cement termiczny do włosów osłabionych, 150ml
- Výrobca
- EAN kód
- 3474630652439
- Číslo od výrobcu
- ZM0RDA4ZDB
Bezpečnostné pokyny
Stiahnuté súbory a informácie
Hodí sa k tomu

Dior Fahrenheit, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový
681,00 €/1l
68,10 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Kérastase Resistance Thermique Extentioniste stylingový krém 150 ml
256,76 €/1kg
43,65 €
Predajca: VISO

K18 Bezoplachová molekulárna regeneračná maska na vlasy 50 ml
1 226 000,03 €/1kg
73,56 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Kerastase Resistance Bain Extentioniste, Kąpiel wzmacniająca do włosów, 250ml
134,36 €/1l
33,59 €
Predajca: VISO

Kerastase Genesis Sérum pre vlasy, 90ml
669 200,02 €/1kg
66,92 €
Predajca: M_plus_L

Genesis Bain Hydra-Fortifiant (posilňujúci šampón proti vypadávaniu vlasov) 500 ml
180,20 €/1l
90,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Kérastase Resistance Fondant Extentioniste Kondicionér na posilnenie dĺžky 200 ml
224,75 €/1l
44,95 €
Predajca: VISO

Olaplex No.0 Intenzívne tužidlo na vlasy 155 ml
9,35 €/1l
14,99 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,49 €
Predajca: esiteo

Giorgio Armani My Way Woda perfumowana, 90ml
798,67 €/1l
71,88 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

K18 Leave-In Molecular Repair Hair Mask 15 ml
1 721,33 €/1l
25,82 €
Predajca: PerfumTraders

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, 500 ml
47,50 €/1l
23,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Kerastase Genesis Fort. Kondicionér proti padaniu vlasov
259,95 €/1l
51,99 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Beauty of Joseon 8809782555508, Opaľovací krém, Tvár a telo, Rúra, Hydratačný, Výživný, Univerzálna pleť, 50 ml
230,00 €/1l
11,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Kerastase Kerastase, Cement odbudowujący włosy, 200ml
216,70 €/1l
43,34 €
Predajca: VISO

Kerastase Resistance Masque Therapiste Maska na obnovu kvality vlasového vlákna, 200 ml
337,80 €/1l
67,56 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 1000 ml
55,47 €/1l
55,47 €
Predajca: PerfumTraders

K18 Professional Molecular Repair Hair Mask posilňujúca maska pre veľmi suché a poškodené vlasy 150 ml
765,00 €/1l
114,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Šampón na slabé vlasy so sklonom k vypadávaniu vlasov Genesis (posilňujúci šampón proti vypadávaniu vlasov), 250 ml
197,28 €/1l
49,32 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Kerastase Nutritive 8H Magic night: Nočné sérum pre intenzívnu výživu a regeneráciu vlasov počas spánku
841,56 €/1l
75,74 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Redken Acidic Perfecting Concentrate Leave-in Treatment Bezoplachová starostlivosť na posilnenie vlasov 150 ml
179,66 €/1kg
31,44 €
Predajca: Glamperfeu

Valentino Donna Born In Roma parfémovaná voda pre ženy 100 ml
850,00 €/1l
85,00 €
Predajca: ParfumerieMarjoAmsterdam

KERASTASE Genesis Bain Nutri-Fortifiant šampón 250ML
172,96 €/1l
43,24 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Krása Joseon Relief Sun Aqua-fresh : ryža + B5 SPF50+ PA++++ 50 ml - hydratačný krém na opaľovanie
318,94 €/1kg
14,99 €
Predajca: medpak_shop

Tefal Duetto+ G732S3, Čierna, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Titán, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, 250 °C
71,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Yves Saint Laurent Black Opium Eau de Parfum 50ml
1 024,40 €/1l
51,22 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Kerastase Resistance Extentioniste Thermique, Krem do stylizacji włosów, 150ml
218 250,01 €/1kg
43,65 €
Predajca: VISO

Creed Aventus Woda perfumowana, 50 ml
4 360,80 €/1l
218,04 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Yves Saint Laurent Libre Intense Pour Femme Woda perfumowana, 90 ml
722,22 €/1l
65,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Blondor farba na vlasy Multi Blonde pre ženy 800 - Wella Professionals
47,77 €/1l
38,22 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Olaplex Intensive Bond Building Hair Treatment uhladzujúca a obnovujúca starostlivosť pre poškodené vlasy No.0 155 ml
18,71 €/1l
29,00 €
Predajca: Glamperfeu
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov





























Hodnotenia zákazníkov
67% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
67%33% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
33%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 27. mája 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Vždy spokojný s Kerastase
Rýchle dodanie a výrobok je vynikajúci, môžem len odporučiť!
Hodnotenie z 27. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrý produkt
Veľmi dobrý
Hodnotenie z 28. apríla 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobré veci na vlasy
Som spokojný s produktom
Hodnotenie z 8. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 3. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 1. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Aminexil Advanced, Leave In Scalp Treatment Serum, 90 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(18)Počet hodnotení: 18
35,25 €
Predajca: MAGUHAAR
70,50 €/1kg

OWAY Nocturnal Nocturnal Hair Remedy sérum proti vypadávaniu vlasov 100 ml
83,50 €
Predajca: MAGUHAAR
835,00 €/1l

Nanoplastia Felps Resistance Omega Zero 1000 ml
126,99 €
Predajca: Keratinshop
126,99 €/1l

L'Oréal | Sérum proti vypadávaniu vlasov | 2x90 ml
68,50 €
Predajca: MAGUHAAR
380,56 €/1l

Nioxin | Sérum proti vypadávaniu vlasov 70ml - Posilňuje vlasové korienky - Znižuje vypadávanie vlasov
50,75 €
Predajca: MAGUHAAR
725,00 €/1l

Felps Brazilian Nuts keratínový orech 250 ml
58,99 €
Predajca: Keratinshop
235,96 €/1l

Loreal Super Dust 2x7g
27,75 €
Predajca: MAGUHAAR
1 982,14 €/1l

Biolage Professional Hair Spa Full Rescue Serum 50ml - Sérum proti vypadávaniu vlasov
26,00 €
Predajca: MAGUHAAR
520,00 €/1l

Loreal Aminexil Advanced 10x6ml NOVINKA
25,75 €
Predajca: MAGUHAAR
429,17 €/1l

L´Oréal Professionnel Steampod Protecting Concentrate ochranné sérum pre všetky typy vlasov 50 ml



2,6Priemerné hodnotenie: 2,6 z 5(5)Počet hodnotení: 5
25,00 €
Predajca: MAGUHAAR
500,00 €/1l

Láska elixír NO FRIZZ! Pena lesk
35,99 €
Predajca: Keratinshop
71,98 €/1l

Sérum Protein Chonps 300 Ml - Kosmetika Príroda
36,99 €
Predajca: Keratinshop
123,30 €/1l

ESSENCE ABSOLUE nä vyživujúca ochranaö l 150 ml
115,15 €
Predajca: NetworkTechnologies
767,67 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair Molecular, Hair Serum, For Repairing, 250 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
20,50 €
Predajca: MAGUHAAR
82,00 €/1l

Goldwell 6 EFFECTS SERUM, Sérum na vlasy, 100 ml, Ženy, Normálne vlasy, Proti zamotávaniu, Lesk, Flakón s pumpičkou



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(13)Počet hodnotení: 13
14,75 €
Predajca: MAGUHAAR
147,50 €/1l

Goldwell Hladkujúca Sérum pre Suché a Poškodené Vlasy, 100 ml.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(13)Počet hodnotení: 13
13,75 €
Predajca: MAGUHAAR
137,50 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Liss Unlimited, Hair Oil Treatment, Anti-Frizz, 125 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
17,50 €
Predajca: MAGUHAAR
140,00 €/1l

Schwarzkopf Professional BC Bonacure Root Activating Serum sérum pre aktiváciu korienkov 8 x 7ml
16,25 €
Predajca: MAGUHAAR
162,50 €/1kg

Loreal SE Aminexil Advanced roll-on 42x6ml Serie Expert



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(9)Počet hodnotení: 9
93,93 €
Predajca: PerfumTraders
372,74 €/1l

HaloGrow sérum na podporu rastu vlasov, 20 ml – sérum na starostlivosť o vlasy s obsahom biotínu, kofeínu a peptidov
30,99 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
27,99 €
Predajca: WR-Products
1 399,50 €/1l