Trolli Apple Mallow 150g

3,66 €

2,13 €-41%

14,20 € / 1kg

plus 14,99 € poštovné

Naše najlepšieponuky
Marshmallow a oveľa viac
Podobné produkty
Bestseller
Obrázok produktu pre Mellow Mellow Marshmallow BBQ vrátane drevených špízov na grilovanie 250g
Mellow Mellow Marshmallow BBQ vrátane drevených špízov na grilovanie 250g
21,40 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
5,35 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Vangusto Marshmallows 1000g MIX
Vangusto Marshmallows 1000g MIX
12,99 €/1kg
15,63 €
-16%
12,99 €
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre 4 žonglérske utierky Kawanyo MAXI, 130x130cm
4 žonglérske utierky Kawanyo MAXI, 130x130cm
15,99 €
10% poukaz
Predajca: Sportlaedchen
Obrázok produktu pre Žonglérsky klobúk Jakobs Rotonda® - zelený
Žonglérsky klobúk Jakobs Rotonda® - zelený
15,99 €
10% poukaz
Predajca: Sportlaedchen
Obrázok produktu pre Trolli Mallow Stars extra mäkké marshmallow ovocie s náplňou 150g
Trolli Mallow Stars extra mäkké marshmallow ovocie s náplňou 150g
45,67 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
6,85 €
Predajca: M_plus_L
Obrázok produktu pre Haribo Chamallows Minis kúsky s penovým cukrom a vanilkovou príchuťou 200g
Haribo Chamallows Minis kúsky s penovým cukrom a vanilkovou príchuťou 200g
11,70 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 12
2,34 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Haribo Chamallows Soft Kiss Chocolate Sladká pena s cukrom 200g
Haribo Chamallows Soft Kiss Chocolate Sladká pena s cukrom 200g
12,80 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
2,56 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Red Band 1000107, Mäkké cukríky, 240 g, Ružová, Žltá, 1507 kJ, 357 kcal, 86 g
Red Band 1000107, Mäkké cukríky, 240 g, Ružová, Žltá, 1507 kJ, 357 kcal, 86 g
14,74 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 23
10,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Mellow bacon balls modré veľké cukrové guľôčky z penového cukru 1000g
Mellow bacon balls modré veľké cukrové guľôčky z penového cukru 1000g
12,18 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
12,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre HARIBO 10003801 Primavera Erdbeeren 500 St.
HARIBO 10003801 Primavera Erdbeeren 500 St.
14,19 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 21
16,32 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Open Food 4000512364405, Palmový olej, 200 g, D, e120, e270, e330, e428, e440, 1467 kJ, 345 kcal
Open Food 4000512364405, Palmový olej, 200 g, D, e120, e270, e330, e428, e440, 1467 kJ, 345 kcal
17,50 €/1kg
3,50 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre HARIBO 40706 Ovocné želé WHITE MICE Penový cukor 150 ks.
HARIBO 40706 Ovocné želé WHITE MICE Penový cukor 150 ks.
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 15
19,26 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Open Food 4000512994367, 975 g, D, 333 kcal, 57 g, 0,2 g, 0,2 g
Open Food 4000512994367, 975 g, D, 333 kcal, 57 g, 0,2 g, 0,2 g
6,80 €/1kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 6
7,48 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Mellow bacon balls ružové veľké cukrové guľôčky z penového cukru 125g
Mellow bacon balls ružové veľké cukrové guľôčky z penového cukru 125g
15,68 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
1,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Haribo Húsenica XXL extra dlhé ovocné húsenice z penového cukru 960g
Haribo Húsenica XXL extra dlhé ovocné húsenice z penového cukru 960g
21,01 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 19
20,17 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Schuttelaar - Figúrky Mäkké penové vankúše - 1kg
Schuttelaar - Figúrky Mäkké penové vankúše - 1kg
13,18 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
13,18 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Šumivý cukor Marshmellow Snowman Zimní snehuliaci so slaninou 125g
Šumivý cukor Marshmellow Snowman Zimní snehuliaci so slaninou 125g
17,08 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
2,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Haribo Chamallows Twirlies Penové cukrové kúsky s príchuťou vanilky 200g
Haribo Chamallows Twirlies Penové cukrové kúsky s príchuťou vanilky 200g
15,25 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
3,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Rocky Mountain Marshmallows ovocné 300 g
Rocky Mountain Marshmallows ovocné 300 g
23,40 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
7,02 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre HARIBO 10056091 HARIBO BBQ-Mallows Marshmallows 300,0 g
HARIBO 10056091 HARIBO BBQ-Mallows Marshmallows 300,0 g
13,40 €/1kg
4,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Zloženie
Cukor; glukózovo-fruktózový sirup; voda; želatína; okysľujúca látka: kyselina citrónová, kyselina jablčná; želírujúca látka: pektín; regulátor kyslosti: malát sodný; aróma; farbivo: kurkumín, riboflavín, brilantná modrá FCF; kukuričný škrob. MÔŽE OBSAHOVAŤ STOPY SÓJE A MLIEKA!

Osobitné pokyny na skladovanie
Môže obsahovať stopy sóje a mlieka. Chráňte pred teplom a vlhkosťou

Priemerné výživové hodnoty na 100 g
Kalorická hodnota v kJ 1447
Kalorická hodnota v kcal 340
Tuk v g 0,10
Tuk, z toho nasýtené mastné kyseliny v g0,00
Sacharidy v g 83,00
Sacharidy, z toho cukor v g 75,00
Bielkoviny v g 2,20
Soľ v g 0,15


Deklarovateľné prídavné látky
s farbivom

Môže obsahovať stopy ... obsahuje
Sója a výrobky z nej; mlieko a výrobky z neho (vrátane laktózy)

Zloženie
Cukor; glukózovo-fruktózový sirup; voda; želatína; okysľujúca látka: kyselina citrónová, kyselina jablčná; želírujúca látka: pektín; regulátor kyslosti: malát sodný; aróma; farbivo: kurkumín, riboflavín, brilantná modrá FCF; kukuričný škrob
Výživové údaje
Výživové hodnoty na 100 g: Kalorická hodnota: 340 kilokalórií (kcal); Kalorická hodnota: 1447 kilojoulov (kJ); Tuk: 0,1 g; Tuk, z toho nasýtené mastné kyseliny: 0 g; Sacharidy: 83 g; Sacharidy, z toho cukor: 75 g; Sacharidy, bielkoviny: 2,2 g; Soľ: 0,15 g
Alergény
Možné stopy mlieka
Možné stopy sóje a výrobkov z nej
Hmotnosť
150 g
Potravinársky podnik
Trolli GmbH Oststrasse 94 90763 Fürth Deutschland
Obchodný názov
Penové cukrovinky Marshmallow s náplňou (11%)
Výrobca
Číslo od výrobcu
220039
EAN kód
4000512015055

Zloženie
Cukor; glukózovo-fruktózový sirup; voda; želatína; okysľujúca látka: kyselina citrónová, kyselina jablčná; želírujúca látka: pektín; regulátor kyslosti: malát sodný; aróma; farbivo: kurkumín, riboflavín, brilantná modrá FCF; kukuričný škrob
Výživové údaje
Výživové hodnoty na 100 g: Kalorická hodnota: 340 kilokalórií (kcal); Kalorická hodnota: 1447 kilojoulov (kJ); Tuk: 0,1 g; Tuk, z toho nasýtené mastné kyseliny: 0 g; Sacharidy: 83 g; Sacharidy, z toho cukor: 75 g; Sacharidy, bielkoviny: 2,2 g; Soľ: 0,15 g
Alergény
Možné stopy mlieka
Možné stopy sóje a výrobkov z nej
Hmotnosť
150 g
Potravinársky podnik
Trolli GmbH Oststrasse 94 90763 Fürth Deutschland
Obchodný názov
Penové cukrovinky Marshmallow s náplňou (11%)
Výrobca
Číslo od výrobcu
220039
EAN kód
4000512015055
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Trolli Choco Bananas Banány s penovým cukrom a čokoládovou náplňou 150g
Trolli Choco Bananas Banány s penovým cukrom a čokoládovou náplňou 150g
27,33 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
4,10 €
Predajca: M_plus_L
Obrázok produktu pre Trolli Peach Mallow extra mäkký marshmallow s náplňou 150g
Trolli Peach Mallow extra mäkký marshmallow s náplňou 150g
27,33 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
4,10 €
Predajca: M_plus_L
Obrázok produktu pre Trolli Mallow Stars extra mäkké marshmallow ovocie s náplňou 150g
Trolli Mallow Stars extra mäkké marshmallow ovocie s náplňou 150g
45,67 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
6,85 €
Predajca: M_plus_L
Obrázok produktu pre Trolli Apple Mallow extra mäkký marshmallow s náplňou 150g
Trolli Apple Mallow extra mäkký marshmallow s náplňou 150g
14,13 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
2,12 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Trolli Pingummi 1000g
Trolli Pingummi 1000g
17,99 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 7
17,99 €
Predajca: Candyspot
Obrázok produktu pre Trolli kalamáre 1kg
Trolli kalamáre 1kg
16,26 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 7
16,26 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre Trolli Peach Rings Halal kyslá ovocná žuvačka s penovým cukrom 100g
Trolli Peach Rings Halal kyslá ovocná žuvačka s penovým cukrom 100g
10,60 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 3
1,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Trolli Dracula 150g
Trolli Dracula 150g
11,67 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
4,32 €
-59%
1,75 €
Predajca: M_plus_L
Obrázok produktu pre Trolli Tarantulla extra mäkké ovocné žuvačky pavúky 6 príchutí 975g
Trolli Tarantulla extra mäkké ovocné žuvačky pavúky 6 príchutí 975g
19,55 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 9
19,06 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Trolli Playmouse 150g
Trolli Playmouse 150g
36,07 €/1kg
5,41 €
Predajca: M_plus_L
Obrázok produktu pre Želé bonbóny Trolli Pop Eye, 75 g
Želé bonbóny Trolli Pop Eye, 75 g
30,00 €/1kg
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 4
2,25 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Trolli Jablkový sad 150g
Trolli Jablkový sad 150g
36,07 €/1kg
5,41 €
Predajca: M_plus_L
Obrázok produktu pre Trolli 270164 Trolli All in One Mix Fruchtgummi 50x 20,0 g
Trolli 270164 Trolli All in One Mix Fruchtgummi 50x 20,0 g
14,72 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 6
14,72 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Red Band 1000107, Mäkké cukríky, 240 g, Ružová, Žltá, 1507 kJ, 357 kcal, 86 g
Red Band 1000107, Mäkké cukríky, 240 g, Ružová, Žltá, 1507 kJ, 357 kcal, 86 g
14,74 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 23
10,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Trolli Strawberry Stixi gumové cukríky s jahodovou príchuťou 85g
Trolli Strawberry Stixi gumové cukríky s jahodovou príchuťou 85g
13,88 €/1kg
1,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Open Food 4000512994367, 975 g, D, 333 kcal, 57 g, 0,2 g, 0,2 g
Open Food 4000512994367, 975 g, D, 333 kcal, 57 g, 0,2 g, 0,2 g
6,80 €/1kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 6
7,48 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Mellow bacon balls modré veľké cukrové guľôčky z penového cukru 125g
Mellow bacon balls modré veľké cukrové guľôčky z penového cukru 125g
15,68 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
1,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre HARIBO 10047183 HARIBO Bärchen-Pärchen Fruchtgummi 160,0 g
HARIBO 10047183 HARIBO Bärchen-Pärchen Fruchtgummi 160,0 g
9,81 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
1,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre El Sabor Nacho n Dip Cheese Chilli Nachos so syrovým dipom 175g
El Sabor Nacho n Dip Cheese Chilli Nachos so syrovým dipom 175g
90,00 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 3
16,20 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
Obrázok produktu pre Lorenz Peanut Curls Classic Corn Snack s mletými arašidmi 30g
Lorenz Peanut Curls Classic Corn Snack s mletými arašidmi 30g
30,00 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
0,90 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre XOX Party XOXys Cheese Style kukuričný snack so strúhaným syrom 400g
XOX Party XOXys Cheese Style kukuričný snack so strúhaným syrom 400g
10,13 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,56 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Open Food 4000512993858, 1,05 kg, D, e120, e171, e270, e330, e420, e901, e903, 1432 kJ, 337 kcal, 44 g
Open Food 4000512993858, 1,05 kg, D, e120, e171, e270, e330, e420, e901, e903, 1432 kJ, 337 kcal, 44 g
7,35 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 16
7,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre STORCK 232219 STORCK Vollmilch Brocken Bonbons 325,0 g
STORCK 232219 STORCK Vollmilch Brocken Bonbons 325,0 g
8,06 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 9
2,62 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Trolli Milchkuu sáčok 1kg
Trolli Milchkuu sáčok 1kg
17,99 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 7
32,80 €
-45%
17,99 €
Predajca: Candyspot
Obrázok produktu pre Cool Milk slamka na pitie vanilka čokoláda jahoda príchuť 5 kusov 30g
Cool Milk slamka na pitie vanilka čokoláda jahoda príchuť 5 kusov 30g
51,00 €/1kg
1,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre XOX American Fries Curry BBQ Mais Kartoffel Snack Beutel 125g
XOX American Fries Curry BBQ Mais Kartoffel Snack Beutel 125g
19,60 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
2,45 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre STORCK Nimm2 Lachgummi Shakies, Jelly bean, 225 g, Čučoriedka, Citrón, marakuja, Broskyňa, Raspberry, Viacfarebný, 75 g, 49,9 g
STORCK Nimm2 Lachgummi Shakies, Jelly bean, 225 g, Čučoriedka, Citrón, marakuja, Broskyňa, Raspberry, Viacfarebný, 75 g, 49,9 g
8,18 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 6
1,84 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre XOX Party Bacon Ham Style pikantná chrumkavá a údená lahodná 250g
XOX Party Bacon Ham Style pikantná chrumkavá a údená lahodná 250g
16,44 €/1kg
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,11 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Trolli sharks extra soft z penového cukru a ovocných žuvačiek 1200g
Trolli sharks extra soft z penového cukru a ovocných žuvačiek 1200g
7,53 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
9,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Trolli červené ovocné krúžky príchuť jahoda malina a čerešňa 150g
Trolli červené ovocné krúžky príchuť jahoda malina a čerešňa 150g
36,07 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
5,41 €
Predajca: M_plus_L

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 2 hodnotení
Hodnotenie z 24. augusta 2026 na
Overený nákup
Hodnotenie z 12. marca 2025 na
Overený nákup
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Vangusto Marshmallows 1000g MIX
Vangusto Marshmallows 1000g MIX
15,63 €
-16%
12,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
12,99 €/1kg
Obrázok produktu pre Trolli Kiss Minis penové cukríky ovocné žuvačky 150g
Trolli Kiss Minis penové cukríky ovocné žuvačky 150g
1,30 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,67 €/1kg
Bestseller
Obrázok produktu pre Mellow Mellow Marshmallow BBQ vrátane drevených špízov na grilovanie 250g
Mellow Mellow Marshmallow BBQ vrátane drevených špízov na grilovanie 250g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
5,35 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
21,40 €/1kg
Obrázok produktu pre Mellow Twist Mix 1000g
Mellow Twist Mix 1000g
10,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
10 453,20 €/1kg
Obrázok produktu pre Mellow Mellow Snehuliak Penový cukor Zimný slaninový snehuliak 1000g
Mellow Mellow Snehuliak Penový cukor Zimný slaninový snehuliak 1000g
11,59 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,59 €/1kg
Obrázok produktu pre Red Band 1000107, Mäkké cukríky, 240 g, Ružová, Žltá, 1507 kJ, 357 kcal, 86 g
Red Band 1000107, Mäkké cukríky, 240 g, Ružová, Žltá, 1507 kJ, 357 kcal, 86 g
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 23
10,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
14,74 €/1kg
Obrázok produktu pre Haribo Chamallows Minis kúsky s penovým cukrom a vanilkovou príchuťou 200g
Haribo Chamallows Minis kúsky s penovým cukrom a vanilkovou príchuťou 200g
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 12
2,34 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,70 €/1kg
Obrázok produktu pre HARIBO 10051098 HARIBO Süße Mäuse 175,0 g
HARIBO 10051098 HARIBO Süße Mäuse 175,0 g
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 21
2,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,49 €/1kg
Obrázok produktu pre Open Food 4000512994367, 975 g, D, 333 kcal, 57 g, 0,2 g, 0,2 g
Open Food 4000512994367, 975 g, D, 333 kcal, 57 g, 0,2 g, 0,2 g
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 6
7,48 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,80 €/1kg
Obrázok produktu pre Haribo Chamallows Soft Kiss Chocolate Sladká pena s cukrom 200g
Haribo Chamallows Soft Kiss Chocolate Sladká pena s cukrom 200g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
2,56 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,80 €/1kg
Obrázok produktu pre Penový cukor bloky ružový biely ružový žltý sladká tvrdá konzistencia 125g
Penový cukor bloky ružový biely ružový žltý sladká tvrdá konzistencia 125g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
1,95 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
15,60 €/1kg
Obrázok produktu pre Mellow bacon balls ružové veľké cukrové guľôčky z penového cukru 125g
Mellow bacon balls ružové veľké cukrové guľôčky z penového cukru 125g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
1,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
15,68 €/1kg
Obrázok produktu pre Mellow bacon balls modré veľké cukrové guľôčky z penového cukru 125g
Mellow bacon balls modré veľké cukrové guľôčky z penového cukru 125g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
1,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
15,68 €/1kg
Obrázok produktu pre Nawarra Marshmallow Cream Classic Mallow aus Schaumzucker 180g
Nawarra Marshmallow Cream Classic Mallow aus Schaumzucker 180g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
2,20 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
18,64 €/1kg
Obrázok produktu pre Haribo Chamallows Twirlies Penové cukrové kúsky s príchuťou vanilky 200g
Haribo Chamallows Twirlies Penové cukrové kúsky s príchuťou vanilky 200g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
3,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
15,25 €/1kg
Obrázok produktu pre Haribo Chamallows Rombiss pastilky s vanilkovo jahodovou príchuťou 225g
Haribo Chamallows Rombiss pastilky s vanilkovo jahodovou príchuťou 225g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
3,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
13,56 €/1kg
Obrázok produktu pre Mellow Mellow slaninové srdiečka s vanilkovo jahodovou príchuťou 125g
Mellow Mellow slaninové srdiečka s vanilkovo jahodovou príchuťou 125g
2,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
17,76 €/1kg
Obrázok produktu pre Mellow Mellow Dúhové slaninové laná s točeným penovým cukrom 125g
Mellow Mellow Dúhové slaninové laná s točeným penovým cukrom 125g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
2,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
17,76 €/1kg
Obrázok produktu pre Šumivý cukor Marshmellow Snowman Zimní snehuliaci so slaninou 125g
Šumivý cukor Marshmellow Snowman Zimní snehuliaci so slaninou 125g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
2,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
17,08 €/1kg
Obrázok produktu pre Mellow Mellow slaninové srdiečka s príchuťou vanilky a jahôd 1000g
Mellow Mellow slaninové srdiečka s príchuťou vanilky a jahôd 1000g
11,59 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,66 €/1kg