5,0



Na základe 1 hodnotenia
Už len 3 kusy za túto cenu
Clinique Stay-Matte Sheer Pressed Powder, Mastná pleť, Plavá, Stay Buff, paleta, Lisovaný púder, Matte
31,40 €
3 140 000,08 € / 1kg
plus 3,00 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Nenechajte si ujsť!
Púdre a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Mary Kay rozjasňujúci bronzer Medium Glow 2,5 g10 712,00 €/1kg
26,78 €
Predajca: lithuaniashop

Ďalšie informácie o reklame
Guerlain Météorites, Univerzálna pleť, Svetlá, Cool, Priesvitné, Nádoba, Lisovaný púder2 065,50 €/1kg
42,42 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
41,31 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
ARTDECO Compact, Stredná, Natural, Neutrálny, paleta, Lisovaný púder, Samoopaľovanie, Prírodný2 110,00 €/1kg
21,10 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
ARTDECO Compact, Stredná, Almond, Hnedá, paleta, Lisovaný púder, Samoopaľovanie, Prírodný2 121,00 €/1kg
21,21 €
Predajca: PerfumTraders

Clinique Stay-Matte Sheer Pressed Powder, Mastná pleť, Stredná, Stay honey, Neutrálny, paleta, Lisovaný púder
4 402,63 €/1kg
33,46 €
Predajca: Denpoli-Venda

Clinique Stay-Matte Sheer Pressed Powder, Stay Beige, Matte, Ženy, Špongia, Apply with Powder Brush or included sponge applicator. Can be used all over face, or just on oily...
3 309 000,08 €/1kg
33,09 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Clinique Stay-Matte Sheer, Zmiešaná pleť, Suchá koža, Mastná pleť, Stredná, Invisible Matte, Kompaktné puzdro, Lisovaný púder, Matte
3 279 000,08 €/1kg
32,79 €
Predajca: MANADA

Clinique Superpowder Double Face Makeup, Matte Beige, Lisovaný púder, Prírodný, Ženy, Špongia, Apply after using your 3-Step Skin Care System. Smooth on with included sponge applicator. Use...
3 060,00 €/1kg
31,41 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
30,60 €
Predajca: PerfumTraders

Clinique Almost Powder Makeup SPF 15, Kompaktné puzdro, Prášok, Univerzálne, Hydratačný, Ochrana, Plavá, Fair
30,05 €/1kg
30,05 €
Predajca: Denpoli-Venda

Clinique Superpowder Double Face Makeup, Univerzálne, Plavá, Matte Neutral, Neutrálny, paleta, Lisovaný púder
1 631 500,04 €/1kg
32,63 €
Predajca: MANADA

Rimmel Stay Matte Puder prasowany 002 Pink Blossom, 14 g
148 500,00 €/1kg
2,97 €
Predajca: Glamperfeu

Rimmel Stay Matte Puder prasowany 004 Sandstorm, 14 g
222 000,01 €/1kg
4,44 €
Predajca: MANADA

Pudr Reloaded (lisovaný púder) 6 g, béžová
848,00 €/1kg
4,24 €
Predajca: Revolution

Bobbi Brown Nude Finish Illuminating Powder - Buff púder pre zjednotenú a rozjasnenú pleť 6,6 g
8 569,70 €/1kg
56,56 €
Predajca: PerfumTraders

Revlon ColorStay Pressed Powder č. 850 Medium/Deep, 8,4 g
1 669,00 €/1kg
16,69 €
Predajca: somnia24

Clinique True Bronze Pressed Powder Bronzer, Sunblushed, Béžová, Hrniec, Lisovaný púder, Samoopaľovanie, 9,6 g
3 452 000,09 €/1kg
34,52 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

PUPA Milano Desert Bronzing Powder, Univerzálna pleť, Cocoa Matt, Lisovaný púder, Samoopaľovanie, Matte, 30 g, Ženy
1 800,00 €/1kg
54,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Biffidi

Bourjois Sypký púder pre zjednotenú a žiarivú pleť 02 Rosy 32 g
235 250,01 €/1kg
9,41 €
Predajca: MANADA
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Hodí sa pre typy pleti:
- Mastná pleť
- Odtieň pokožky:
- Plavá
- Počet práškových farieb:
- 1
- Farebný kód:
- 01
- Farba názov:
- Stay Buff
- Typ dávkovača:
- paleta
- Materiál:
- Lisovaný púder
- Efekt púdru:
- Matte
- Zrkadlo:
- Áno
- Aplikátor:
- Áno
- Kapacita:
- 7 g
- Vhodné pre:
- Ženy
- Podtón pokožky:
- Neutrálny
- Dermatologicky testované:
- Áno
- Typ aplikátora:
- Špongia
Alergologicky testované, bez parfumácie, bez oleja. Púder obsahuje prírodnú sľudu a nylon, ktoré dokonale vyhladzujú pleť, zatiaľ čo oxid kremičitý a kremičitan vápenatý poskytujú dokonale matný make-up. Púder absorbuje kožný maz a nespôsobuje škvrny.
Ako používať: Naneste na tvár alebo mastné časti tváre pomocou priloženej hubky. Nezabudnite hubku často umývať vodou a mydlom.
Clinique - STAY MATTE SHEER Powder 01-Stay Buff 7,6 g je to, čo potrebujete, aby ste vynikli! Vyskúšajte kvalitu 100 % originálnych produktov Clinique a nechajte tých najlepších profesionálov, aby zvýraznili vašu krásu.
Kompaktný prášok
Matný pudr Stay Buff 01 od značky Clinique s rozjasňujúcim efektom dokonale zjednotí a osvieži vašu pleť. S ľahkou textúrou a dlhotrvajúcim matným efektom bude váš make-up perfektný po celý deň. Trieda 7,6 g produktu vám umožní mať ho stále pri sebe a spĺňať svoje kozmetické potreby kdekoľvek sa práve nachádzate. Doprajte svojej pleti nú starostlivosť so skvelým matným pudrom od Clinique.
Dekoratívna kozmetika v našej ponuke nesie mená tých najslávnejších kozmetických značiek.
Stay-Matte Sheer Pressed Powder 7,6 g je kompaktný púder bez oleja odporúčaný na každodenné použitie. K dispozícii je aj v rôznych odtieňoch. Guľôčky oxidu kremičitého dodávajú jemný pórovitý a matný vzhľad. Okrem toho je testovaný na alergie a neobsahuje parfumáciu, takže nemôže spôsobiť podráždenie pokožky.
#01 Stay Buff (VF) Clinique Stay-Matte Sheer Pressed Powder
CLINIQUE_Stay-Matte Sheer Pressed Powder bez oleja puder matujúci 01 Stay Buff 7,6g
- Hmotnosť
- 0.01 g
- Objem
- 1 ml
- Zloženie
- Voda, síran hliníka, tapioca, kaolín, butyléter, propylénglykol, glycerín, izostearát polyglycerylu-3, peg-100 kyselina stearová, aloe vera, extrakt z listů, extrakt z kvasinek, motherwort, extrakt z květu tilie, extrakt z květů ibišku, extrakt z hlíz, extrakt z listů Aloe Vera, hedvábí, směs vitamínů, kokosový olej, glycerin. / /
- Výrobca
- EAN kód
- 002071406610920714066109020714066109
- Číslo od výrobcu
- 645J010000
- Hmotnosť
- 0.01 g
- Objem
- 1 ml
- Zloženie
- Voda, síran hliníka, tapioca, kaolín, butyléter, propylénglykol, glycerín, izostearát polyglycerylu-3, peg-100 kyselina stearová, aloe vera, extrakt z listů, extrakt z kvasinek, motherwort, extrakt z květu tilie, extrakt z květů ibišku, extrakt z hlíz, extrakt z listů Aloe Vera, hedvábí, směs vitamínů, kokosový olej, glycerin. / /
- Výrobca
- EAN kód
- 002071406610920714066109020714066109
- Číslo od výrobcu
- 645J010000
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Clinique Stay-Matte Sheer Pressed Powder, Stay Neutral, Matte, Ženy, Špongia, Apply with Powder Brush or included sponge applicator. Can be used all over face, or just on oily...
3 067 000,08 €/1kg
31,47 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
30,67 €
Predajca: PerfumTraders

Clinique Stay-Matte Sheer Pressed Powder, Mastná pleť, Stredná, Stay honey, Neutrálny, paleta, Lisovaný púder
4 402,63 €/1kg
33,46 €
Predajca: Denpoli-Venda

Clinique Stay-Matte Sheer Pressed Powder, Stay Beige, Matte, Ženy, Špongia, Apply with Powder Brush or included sponge applicator. Can be used all over face, or just on oily...
3 309 000,08 €/1kg
33,09 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Clinique Stay-Matte Sheer Pressed Powder, Mastná pleť, Stay Golden, Neutrálny, paleta, Lisovaný púder, Matte
4 657,89 €/1kg
35,40 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Clinique Superpowder Double Face Makeup, Matte Beige, Lisovaný púder, Prírodný, Ženy, Špongia, Apply after using your 3-Step Skin Care System. Smooth on with included sponge applicator. Use...
3 060,00 €/1kg
31,41 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
30,60 €
Predajca: PerfumTraders

Clinique Almost Powder Makeup SPF 15, Kompaktné puzdro, Prášok, Univerzálne, Hydratačný, Ochrana, Stredná, Medium
3 448,00 €/1kg
34,48 €
Predajca: MANADA

DKNY Energizing Woman parfumovaná voda pre ženy 100 ml
382,20 €/1l
38,22 €
Predajca: PerfumTraders

Clinique Aromatics Elixir, Ženy, 45 ml, Nádoba na jedno použitie, Alcohol Denat., Fragrance (Parfum), Water\Aqua\Eau, Benzyl Salicylate, Geraniol, Linalool,...
875,33 €/1l
39,39 €
Predajca: PerfumTraders

Clinique Happy, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Alcohol denat., fragrance (parfum), water\aqua\eau, hydroxycitronellal, limonene, citronellol,...
345,70 €/1l
34,57 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Clinique Aromatics Elixir, Ženy, 100 ml, Alcohol denat., fragrance (parfum), water\aqua\eau, benzyl salicylate, geraniol, linalool,...
508,70 €/1l
50,87 €
Predajca: somnia24

Clinique Anti-Blemish Solutions Liquid Makeup #05, Tekuté, Zmiešaná pleť, Suchá koža, Mastná pleť, Proti podráždeniu, Stredná, Beige, 30 ml
1,53 €/1kg
45,80 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Kozmetika na tvár Clinique Clarifying Lotion 3, 400ml pre zmiešanú a mastnú pleť.
71,12 €/1l
28,45 €
Predajca: Friseurtotal

Clinique Happy Heart, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, hyacint, Santalové drevo
285,60 €/1l
28,56 €
Predajca: BRASTYGroup

Estée Lauder Double Wear Zero-Smudge, Čierna, Black, Sfarbenie, Predĺženie, 6 ml, Ženy, 15 h
4 300,00 €/1l
28,04 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,80 €
Predajca: Bugelo

Elizabeth Arden Grand Entrance Dramatic Volume, Čierna, Black, Predĺženie, Zväčšenie objemu, 8 ml, WATER/AQUA/EAU, ORYZA SATIVA (RICE) BRAN WAX, CYCLOPENTASILOXANE, COPERNICIA CERIFERA (CARNAUBA)...
3 733,75 €/1l
29,87 €
Predajca: Parfumtoi

Max Factor Lipfinity Lip Colour, Ružová, Angelic, 1 farba/farieb, Sfarbenie, Hydratačný, Lesk, Tekuté
7 304,35 €/1l
16,80 €
Predajca: Zeitburg

Clinique Moisture Surge Intense 72H Lipid-Replenishing Hydrator 75 ml
407,07 €/1l
31,34 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
30,53 €
Predajca: PerfumTraders

Estée Lauder White Linen, Ženy, 60 ml, Nádoba na jedno použitie, Jazmín, Muguet, Ruže, Orris, Fialový, Jantár, Moss, Vetiver
673,33 €/1l
40,40 €
Predajca: PerfumTraders

Dior Homme Cologne, Muži, 125 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Grapefruit, biele pižmo
887,20 €/1l
110,90 €
Predajca: PerfumTraders

Clinique Even Better Makeup Broad Spectrum SPF 15, Fľaša, Tmavá koža, Golden Neutral, Prírodný, Ženy, Olej
1 085,67 €/1l
32,57 €
Predajca: PerfumTraders

EcoTools On the Go Style Set sada štetcov
19,48 €
Predajca: somnia24

Clinique Even Better Makeup Broad Spectrum SPF 15, Fľaša, Tmavá koža, Neutral, Prírodný, Ženy, Olej
0,97 €/1kg
29,15 €
Predajca: BRASTYGroup

Clinique Superdefense Night Recovery, Ženy, 50 ml, Krém, Zmiešaná pleť, Mastná pleť, Nočný, Hydratačný, Lesk, Vyhladenie, Zmäkčovadlo
853,20 €/1l
43,76 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
42,66 €
Predajca: PerfumTraders

Estée Lauder Youth-Dew, Ženy, 67 ml, Nádoba na jedno použitie, Levanduľa, Ruže, Jazmín, Konvalinka, Korenie, Moss, Pačuli, Vetiver
452,24 €/1l
30,30 €
Predajca: PerfumTraders

Clinique Calyx, Ženy, Letné, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Grapefruit, Guava, Mandarínka, Mango, Papája, marakuja, nechtík, Frézia, Jazmín, Konvalinka, Neroli, Ruže
1 062,40 €/1l
53,12 €
Predajca: somnia24

Clinique Happy Heart parfumovaná voda 50ml sprej
750,60 €/1l
37,53 €
Predajca: somnia24

Estée Lauder Denná Hydratačný Krém s SPF15 pre Suchú Pleť, 50ml
888,80 €/1l
44,44 €
Predajca: PerfumTraders

Clinique True Bronze Pressed Powder Bronzer, Sunkissed, Béžová, Hrniec, Lisovaný púder, Samoopaľovanie, 9,6 g
35,78 €/1kg
35,78 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Clinique Happy, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Fľaša, Alcohol denat., fragrance (parfum), water\aqua\eau, hydroxycitronellal, limonene, citronellol,...
435,40 €/1l
21,77 €
Predajca: BRASTYGroup

Clinique All About Eyes Rich, Očný krém, Unisex, Zmiešaná pleť, Suchá koža, Normálna pleť, Mastná pleť, Citlivá pokožka, Mokrá pokožka, Proti tmavým kruhom, Proti opuchu, Hrniec, - Use twice a day, morning and night. - Prep skin for optimal results with your 3-Step Skin Care...
2 130,00 €/1l
31,95 €
Predajca: NetworkTechnologies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 24. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle odoslanie
Všetko OK a skvelá cena.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Sisley Phyto-Poudre Compacte Bronze púder, 12g
65,69 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
62,94 €
Predajca: PerfumTraders
3 147 000,08 €/1kg

ARTDECO Mineral Powder, Prášok, Univerzálne, Hydratačný, Lesk, Béžová, Light Beige, Matte



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
21,21 €
Predajca: PerfumTraders
1 414,00 €/1kg

Revlon Pressed Powder Light 820
17,99 €
Predajca: Lemonbite
2 141,67 €/1kg

Kevin Murphy Púder Puff Volumising Powder 14 g
28,75 €
Predajca: MAGUHAAR
2 053,57 €/1kg

AVON Bronzujúci púder Pearls Medium Bronzer



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
18,67 €
-28%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
13,32 €
Predajca: TinaBeauty
475,71 €/1kg

AVON Kompaktný púder v krémovej textúre – MAKE-UP _ PRÍRODNÁ BEŽOVÁ 245N
52,99 €
-73%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
13,82 €
Predajca: TinaBeauty
230 333,34 €/1kg

Sisley Sisley, Puder do twarzy w kompakcie Rosy, 12g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
75,75 €
Predajca: PerfumTraders
6 312,50 €/1l

Sisley Phyto-Poudre Compacte - N°2 Natural - 12 gr - Make-up-Poeder



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
75,16 €
Predajca: PerfumTraders
6 263,33 €/1l

Sisley Blur Expert Voile Smoothing Perfecting Powder 0 Light (11 g)
69,69 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
63,15 €
Predajca: PerfumTraders
5 740,91 €/1kg

Sisley Phyto-Teint Poudre Libre, Univerzálna pleť, Stredná, Opálená pokožka, Deep, Béžová, Hrniec, Sypký prášok
71,74 €
Predajca: PerfumTraders
5 978,33 €/1kg

Guerlain Parure Gold Skin Control, Kompaktné puzdro, Prášok, Univerzálna pleť, Zjasnenie, Pučanie, Vyhladenie, Stredná, Neutrálny
65,46 €
Predajca: PerfumTraders
7 524,14 €/1l

MARY KAY Kontúrovací púder Silky Setting Powder fixierendes Puder Light Ivory 8g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
27,70 €
Predajca: lithuaniashop
3 462,50 €/1kg

MARY KAY Contouring-Puder Silky Setting Powder fixierendes Puder light beige 8g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
27,70 €
Predajca: lithuaniashop
3 462,50 €/1kg

Mary Kay rozjasňujúci bronzer Medium Glow 2,5 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
26,78 €
Predajca: lithuaniashop
10 712,00 €/1kg

Laura Mercier Translucent Loose Setting Pow. - Light Catcher
53,53 €
Predajca: PerfumTraders
411,77 €/1kg

Jane Iredale PurePressed Base Mineral Foundation Refill Radiant (9,9 g)
54,54 €
Predajca: PerfumTraders
5 509,09 €/1kg

Bobbi Brown Nude Finish Illuminating Powder - Buff púder pre zjednotenú a rozjasnenú pleť 6,6 g
56,56 €
Predajca: PerfumTraders
8 569,70 €/1kg

INGLOT Matujúci sypký púder, 33:32
24,99 €
Predajca: SuperMerchant
416,50 €/1kg

#02 Buff Dune YSL All Hours Hyper Bronze púder
46,83 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
45,62 €
Predajca: PerfumTraders
6 082,67 €/1kg

Yves Saint Laurent kompaktný púder Yves Saint Laurent All Hours Hyper Finish 01 1ks
45,44 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
44,26 €
Predajca: PerfumTraders
5 901,33 €/1kg