Venco - Pyramídy - 1kg

16,26 €

16,26 € / 1kg

plus 14,95 € poštovné

Doprava k vám domov a na výdajné miesta

pi 9. – št 15. októbra
Naše najlepšieponuky
Pelendreky a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Open Food 4001686101186, 1,5 kg, D, 317 kcal, 0,48 g
Open Food 4001686101186, 1,5 kg, D, 317 kcal, 0,48 g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 13
12,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Srdiečka sladkého drievka silné sladké drievko so salmiakovou soľou bez cukru 1000g
Srdiečka sladkého drievka silné sladké drievko so salmiakovou soľou bez cukru 1000g
15,98 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
15,98 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Salmiakové pastilky s cukrovou polevou 1000g
Salmiakové pastilky s cukrovou polevou 1000g
12,65 €/1kg
12,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre HARIBO 10047195 STAFETTEN sladké drievko 160,0 g
HARIBO 10047195 STAFETTEN sladké drievko 160,0 g
9,81 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
1,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Venco školské kriedy
Venco školské kriedy
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 7
14,99 €
Predajca: Candyspot
Obrázok produktu pre Venco - Salmiakrondo's - 1kg
Venco - Salmiakrondo's - 1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
16,26 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Lonka Fudge Drop - 2000 gramov
Lonka Fudge Drop - 2000 gramov
15,75 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
33,95 €
-7%
31,49 €
Predajca: Candyspot
Obrázok produktu pre Venco - Pyramídy - 6x 1kg
Venco - Pyramídy - 6x 1kg
11,17 €/1kg
111,43 €
-44,44 €
66,99 €
Predajca: Candyspot
Obrázok produktu pre Venco Honingdrop
Venco Honingdrop
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
16,26 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Venco - Slané griotky - 6x 1kg
Venco - Slané griotky - 6x 1kg
11,33 €/1kg
67,99 €
Predajca: Candyspot
Obrázok produktu pre Bassetts - sladké drievko - 1kg
Bassetts - sladké drievko - 1kg
18,99 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
18,99 €
Predajca: Candyspot
Obrázok produktu pre Matthijs - Bielzenské sladké drievko - 1kg
Matthijs - Bielzenské sladké drievko - 1kg
16,70 €/1kg
16,70 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Venco - Limburger Kätzchen sladké drievko - 1kg
Venco - Limburger Kätzchen sladké drievko - 1kg
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5Počet hodnotení: 1
16,26 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Venco Piramides jemné sladké 235 g
Venco Piramides jemné sladké 235 g
24,26 €/1kg
5,70 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Venco - sladké drievko - 6x 1kg
Venco - sladké drievko - 6x 1kg
11,33 €/1kg
110,79 €
-42,80 €
67,99 €
Predajca: Candyspot
Obrázok produktu pre Matthijs Salmiak tyčinky 1 kg
Matthijs Salmiak tyčinky 1 kg
16,70 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
16,70 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Matthijs Slungels 1 kg
Matthijs Slungels 1 kg
16,70 €/1kg
16,70 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Venco Zwartwitjes Hard Zout 285 g
Venco Zwartwitjes Hard Zout 285 g
20,00 €/1kg
5,70 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Lekvárové koláčiky, 175 g
Lekvárové koláčiky, 175 g
13,60 €/1kg
2,61 €
-8%
2,38 €
Predajca: AbisZ-Markt
Obrázok produktu pre Meenk Farmárske klompy 1 kg
Meenk Farmárske klompy 1 kg
19,99 €/1kg
19,99 €
Predajca: Candyspot

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Nádherne sladké pralinkové bonbóny s jemnou textúrou.
Tieto bonbóny vám určite budú chutiť!

Informácie o produkte:
spodná časť cca 2,3 cm štvorcová, smerom nahor sa zužuje na 1,7 cm, výška: 1,7 cm
váha: priemerne 6 gramov na kus



Tieto mäkké, vzdušné pyramídy majú jemnú chuť sladkého drievka. Vyvážená kombinácia jemného extraktu sladkého drievka a čpavku.
Zloženie
Nádherne sladké pralinkové bonbóny s jemnou textúrou.Tieto bonbóny vám určite budú chutiť! Informácie o produkte: spodná časť cca 2,3 cm štvorcová, smerom nahor sa zužuje na 1,7 cm, výška: 1,7 cm váha: priemerne 6 gramov na kus
Výživové údaje
Výživové hodnoty na 100 g: Energia: 1320 kJ/310 kcal Tuky: 0 g vrátane nasýtených mastných kyselín: 0 g Sacharidy: 72 g vrátane cukrov: 63 g Bielkoviny: 5,5 g Soľ: 0,15 g
Alergény
Možné stopy mlieka
Hmotnosť
1000 g
Potravinársky podnik
Venco
Obchodný názov
Korenie
Výrobca
Venco
Počet kusov
1
Číslo od výrobcu
V-18-2380-1-kilo
EAN kód
8714200213154

Zloženie
Nádherne sladké pralinkové bonbóny s jemnou textúrou.Tieto bonbóny vám určite budú chutiť! Informácie o produkte: spodná časť cca 2,3 cm štvorcová, smerom nahor sa zužuje na 1,7 cm, výška: 1,7 cm váha: priemerne 6 gramov na kus
Výživové údaje
Výživové hodnoty na 100 g: Energia: 1320 kJ/310 kcal Tuky: 0 g vrátane nasýtených mastných kyselín: 0 g Sacharidy: 72 g vrátane cukrov: 63 g Bielkoviny: 5,5 g Soľ: 0,15 g
Alergény
Možné stopy mlieka
Hmotnosť
1000 g
Potravinársky podnik
Venco
Obchodný názov
Korenie
Výrobca
Venco
Počet kusov
1
Číslo od výrobcu
V-18-2380-1-kilo
EAN kód
8714200213154
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Venco školské kriedy
Venco školské kriedy
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 7
14,99 €
Predajca: Candyspot
Obrázok produktu pre Venco - Farebné sladké drievko - 1kg
Venco - Farebné sladké drievko - 1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 7
18,99 €
Predajca: Candyspot
Obrázok produktu pre Venco - Salmiakrondo's - 1kg
Venco - Salmiakrondo's - 1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
16,26 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Venco Solené griotky 1kg
Venco Solené griotky 1kg
15,99 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 5
15,99 €
Predajca: Candyspot
Obrázok produktu pre Venco - Farmárske sladké drievko - 1kg
Venco - Farmárske sladké drievko - 1kg
16,26 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 5
16,26 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Red Band sladké drievko soľné diamanty s cukrom slané sladké drievko pastilky 1180g
Red Band sladké drievko soľné diamanty s cukrom slané sladké drievko pastilky 1180g
7,52 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
9,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Srdiečka sladkého drievka silné sladké drievko so salmiakovou soľou bez cukru 1000g
Srdiečka sladkého drievka silné sladké drievko so salmiakovou soľou bez cukru 1000g
15,98 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
15,98 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Lonka Fudge Drop - 2000 gramov
Lonka Fudge Drop - 2000 gramov
15,75 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
33,95 €
-7%
31,49 €
Predajca: Candyspot
Obrázok produktu pre Venco Double Salty Rounds 1kg
Venco Double Salty Rounds 1kg
16,26 €/1kg
3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5Počet hodnotení: 6
16,26 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Venco Honingdrop
Venco Honingdrop
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
16,26 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Red Band školská krieda lahodne obalené sladké drievko 175g
Red Band školská krieda lahodne obalené sladké drievko 175g
9,49 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
1,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Haribo 139610008 Liekopisné výrobky - Cukrárenské tyčinky, 150 kusov
Haribo 139610008 Liekopisné výrobky - Cukrárenské tyčinky, 150 kusov
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 19
20,97 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Napoleon - Candy Napoleon Dropbag 1 kg | 1000 gramov na pečenie
Napoleon - Candy Napoleon Dropbag 1 kg | 1000 gramov na pečenie
16,04 €/1kg
16,04 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Venco - Dvojité soľné brikety - 1kg
Venco - Dvojité soľné brikety - 1kg
16,26 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 5
16,26 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Trimex turecké korenie salmiak (100g vrecko)
Trimex turecké korenie salmiak (100g vrecko)
14,20 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
1,42 €
Predajca: AbisZ-Markt
Obrázok produktu pre Red Band slaný sleď sladké slané sladké obsahuje sladké drievko 1180g
Red Band slaný sleď sladké slané sladké obsahuje sladké drievko 1180g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
9,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Open Food 4001686101186, 1,5 kg, D, 317 kcal, 0,48 g
Open Food 4001686101186, 1,5 kg, D, 317 kcal, 0,48 g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 13
12,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Haribo Liquorice Parade mix so sladkým drievkom a dražé 175g
Haribo Liquorice Parade mix so sladkým drievkom a dražé 175g
12,17 €/1kg
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5Počet hodnotení: 13
2,13 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Venco, čierno-biela zmes – 1 kilogram
Venco, čierno-biela zmes – 1 kilogram
18,99 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
18,99 €
Predajca: Candyspot
Obrázok produktu pre HARIBO 10001969 HARIBO Viola Fruchtgummi 820 St.
HARIBO 10001969 HARIBO Viola Fruchtgummi 820 St.
16,78 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 10
19,26 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Venco - Mentolový kríž sladkého drievka - 1kg
Venco - Mentolový kríž sladkého drievka - 1kg
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5Počet hodnotení: 1
16,26 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre MAOAM 10004497 MAOAM MaoMixx Kaubonbons 250,0 g
MAOAM 10004497 MAOAM MaoMixx Kaubonbons 250,0 g
46,88 €/1kg
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5Počet hodnotení: 3
11,72 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Napoleon - Candy Napoleon čierno-biele - vrecko 1 kg | 1000 gramov pečivo
Napoleon - Candy Napoleon čierno-biele - vrecko 1 kg | 1000 gramov pečivo
16,04 €/1kg
16,04 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Haribo slané praclíky 150 lahodne mäkkých praclíkov so sladkým drievkom 1050g
Haribo slané praclíky 150 lahodne mäkkých praclíkov so sladkým drievkom 1050g
22,85 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 26
23,99 €
Predajca: Candyspot
Obrázok produktu pre Red Band Super šťuka s ovocnou príchuťou 5 druhov 1200g
Red Band Super šťuka s ovocnou príchuťou 5 druhov 1200g
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 14
10,88 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Žuvačkové guľôčky v melónovom vzhľade so šerbetovým práškom 1000g
Žuvačkové guľôčky v melónovom vzhľade so šerbetovým práškom 1000g
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5Počet hodnotení: 2
9,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Ovocné gumené cukrovinky Haribo – Happy Cola, 150 kusov
Ovocné gumené cukrovinky Haribo – Happy Cola, 150 kusov
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 20
10,55 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre STORCK 5851 STORCK Vollmilch Brocken Bonbons 750,0 g
STORCK 5851 STORCK Vollmilch Brocken Bonbons 750,0 g
16,49 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 9
12,37 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre mentos 121134008 mentos fruit Kaubonbons 40 St.
mentos 121134008 mentos fruit Kaubonbons 40 St.
23,05 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 7
35,04 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Trolli kalamáre 1kg
Trolli kalamáre 1kg
16,26 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 7
16,26 €
Predajca: LAVONIO

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 5 hodnotení
Hodnotenie z 18. mája 2023 na
Overený nákup
Nahlásiť
Veľmi chutné
Hodnotenie z 15. mája 2024 na
Overený nákup
Hodnotenie z 10. februára 2024 na
Overený nákup
Hodnotenie z 19. septembra 2026 na
Overený nákup
Hodnotenie z 22. januára 2025 na
Overený nákup
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Red Band sladké drievko zmes aromatická a ovocná 450g
Red Band sladké drievko zmes aromatická a ovocná 450g
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 8
3,28 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,29 €/1kg
Obrázok produktu pre Red Band sladké drievko mince aromatické intenzívne bez farbív 500g
Red Band sladké drievko mince aromatické intenzívne bez farbív 500g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
3,24 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,48 €/1kg
Obrázok produktu pre Guľôčky Red Band Salmiak s intenzívnou pikantnou chuťou 175g
Guľôčky Red Band Salmiak s intenzívnou pikantnou chuťou 175g
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 8
2,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
14,34 €/1kg
Obrázok produktu pre Red Band školská krieda lahodne obalené sladké drievko 175g
Red Band školská krieda lahodne obalené sladké drievko 175g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
1,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,49 €/1kg
Obrázok produktu pre Red Band Black Jewellery Silné sladké drievko Premium Stand-up vrecúško 200g
Red Band Black Jewellery Silné sladké drievko Premium Stand-up vrecúško 200g
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 6
1,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,25 €/1kg
Obrázok produktu pre Red Band slané diamanty minis s cukrom a bez farbív 400g
Red Band slané diamanty minis s cukrom a bez farbív 400g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
3,24 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,10 €/1kg
Obrázok produktu pre Red Band ovocné žuvačky so sladkým drievkom v 3 sladkých, lahodných variantoch 500g
Red Band ovocné žuvačky so sladkým drievkom v 3 sladkých, lahodných variantoch 500g
3,24 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,48 €/1kg
Obrázok produktu pre Srdiečka sladkého drievka silné sladké drievko so salmiakovou soľou bez cukru 1000g
Srdiečka sladkého drievka silné sladké drievko so salmiakovou soľou bez cukru 1000g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
15,98 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
15,98 €/1kg
Obrázok produktu pre Sallos X Tra Čerešňové sladkosti s tekutou čerešňovou náplňou 150g
Sallos X Tra Čerešňové sladkosti s tekutou čerešňovou náplňou 150g
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 11
1,28 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,53 €/1kg
Obrázok produktu pre Villosa Sallos Originálne tvrdé karamelky s príchuťou sladkého drievka 150g
Villosa Sallos Originálne tvrdé karamelky s príchuťou sladkého drievka 150g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
1,94 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,93 €/1kg
Bestseller
Obrázok produktu pre Barkleys Liquorice Pastilles pikantná sladké drievko s mentolovou príchuťou 16g
Barkleys Liquorice Pastilles pikantná sladké drievko s mentolovou príchuťou 16g
3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5Počet hodnotení: 4
1,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
100,62 €/1kg
Obrázok produktu pre Sallos X Presso tvrdé karamelky s príchuťou sladkého drievka a náplňou 135g
Sallos X Presso tvrdé karamelky s príchuťou sladkého drievka a náplňou 135g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
1,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,96 €/1kg
Obrázok produktu pre Sallos Black Soft Slaná sladká Mäkká sladká dužina s penovým cukrom 200g
Sallos Black Soft Slaná sladká Mäkká sladká dužina s penovým cukrom 200g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
1,89 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,45 €/1kg
Obrázok produktu pre Lukrecia Bears bez cukru jemne pikantná sladké drievko bez cukru 300g
Lukrecia Bears bez cukru jemne pikantná sladké drievko bez cukru 300g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
5,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
19,73 €/1kg
Obrázok produktu pre Lukrécia Brussels Man mäkká sladká dužina v tvare Männeken Pis 1000g
Lukrécia Brussels Man mäkká sladká dužina v tvare Männeken Pis 1000g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
11,03 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,03 €/1kg
Obrázok produktu pre Sallos čierne mäkké klasické mäkké sladké drievko vhodné pre vegetariánov 200g
Sallos čierne mäkké klasické mäkké sladké drievko vhodné pre vegetariánov 200g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
1,24 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,20 €/1kg
Obrázok produktu pre Salmiak Rocks kúsky sladkého drievka so salmiakovou náplňou 1000g
Salmiak Rocks kúsky sladkého drievka so salmiakovou náplňou 1000g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
11,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,31 €/1kg
Obrázok produktu pre Rheila Salmiak pastilky Extra silné pastilky Bez laktózy 90g
Rheila Salmiak pastilky Extra silné pastilky Bez laktózy 90g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
1,86 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
20,67 €/1kg
Obrázok produktu pre Cukrovinky z sladkého drievka ovocný variant v kombinácii so sladkým drievkom 1000g
Cukrovinky z sladkého drievka ovocný variant v kombinácii so sladkým drievkom 1000g
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 2
9,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,71 €/1kg
Obrázok produktu pre Lekárnička bez cukru tuhá slaná sladké drievko bez cukru 300g
Lekárnička bez cukru tuhá slaná sladké drievko bez cukru 300g
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5Počet hodnotení: 2
5,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
19,73 €/1kg