4,9



Na základe 14 hodnotení
Botucal Reserva Exclusiva Rum Venezuela | 40 % obj. | 0,7 l
57,81 €
82,59 € / 1l
Produkt vyžaduje
overenie veku
Pred platbou vás presmerujeme na overenie veku.
plus 8,99 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Rum a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Don Papa 7 Years Old Single Island Rum 40% obj. 0,7 l v darčekovej krabici299 542,87 €/1l
245,16 €
-35,48 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
209,68 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
Botucal (Diplomático) RESERVA EXCLUSIVA Ron Antiguo 40% obj. 0,7l v škatuli150 928,58 €/1l
105,65 €
Predajca: AllYouNeed
![Obrázok produktu pre Botucal Reserva Exclusiva Rum 0,70 l (40 % obj.) Ron z Venezuely – [Obsahuje sírniky]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/66eb7577eff3d3117225380b88165dd4.webp)
Ďalšie informácie o reklame
Botucal Reserva Exclusiva Rum 0,70 l (40 % obj.) Ron z Venezuely – [Obsahuje sírniky]140,83 €/1l
98,58 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
Ron Santiago de Cuba Extra Añejo 12 Años 40% obj. 0,7l v darčekovej krabici57,13 €/1l
39,99 €
Predajca: Cubata

Botucal Rum Mantuano | 40 % obj. | 0,7 litra
44,91 €/1l
31,44 €
Predajca: Store-Germany

Don Papa Small Batch Rum 7 rokov | 40 % obj. | 0,7 l
174,61 €/1l
134,45 €
-12,22 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
122,23 €
Predajca: AllYouNeed

Don Papa Baroko Rum tmavý jemná ovocná chuť 40 obj.
77,30 €/1l
54,11 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ron Zacapa Centenario Sistema 23 Solera Gran Reserva v Guatemale | 40 % obj
119,91 €/1l
83,94 €
Predajca: Store-Germany

Ron Barceló Imperial Dominicano Aged Rum v darčekovom balení Dominikánska republika | 38 % obj. | 0,7 l
61,07 €/1l
42,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Pampero Anniversary 40%
52,41 €/1l
36,69 €
Predajca: Store-Germany

Rum Bumbu XO 18 rokov 40% obj. 0,7l
110,34 €/1l
77,24 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Prinz Rum Coconut 500ml
37,22 €/1l
18,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

El Ron Prohibido Rum Solera 12 rokov Mexický rum | 40 % obj. | 0,7 l
70,91 €/1l
49,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Don Papa 7 Rum 40 % Vol.
118,83 €/1l
83,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Havana Club Añejo 3 Años | 40 % obj. | 0,7 l
29,87 €/1l
23,00 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,91 €
Predajca: AllYouNeed

Havana Club Máximo Extra Añejo Rum 40% obj. 0,5l v holzkiste
4 169,10 €/1l
2 084,55 €
Predajca: Ambiente-3000

SeaWolf Spiced Rum 35% obj.
54,50 €/1l
27,25 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Brugal Anejo Superior | 38 % obj. | 0,7 l
40,41 €/1l
28,29 €
Predajca: Store-Germany

Havana Club Añejo 7 Años | 40 % obj. | 0,7 l
70,09 €/1l
52,44 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
49,06 €
Predajca: AllYouNeed

A H Riise 1888 Gold Medal Copenhagen Premium Matured Rum 700 ml
79,87 €/1l
55,91 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Ron Botucal Reserva Exclusiva Rum z Venezuely 40% obj. 700ml
Botucal Reserva Exclusiva je elegantný a komplexný prémiový rum venezuelského pôvodu a zároveň vlajková loď radu Botucal Tradition. Jeho výnimočný chuťový profil je založený na dokonalej rovnováhe medzi ťažkými a ľahkými destilátmi na báze melasy a panenského trstinového medu, šťavy z prvého lisovania cukrovej trstiny. Botucal Reserva Exclusiva zreje celých 12 rokov v sudoch po bourbonskej a škótskej whisky. Tento rum už získal niekoľko medzinárodných ocenení a je celosvetovo uznávaný ako etalón pre milovníkov a znalcov rumu.
Sierra Madre GmbH
Rohrstrasse 15
58093 Hagen
Sierra Madre GmbH Rohrstrasse 26, 58093 HagenPOZOR: UPOZORŇUJEME, ŽE BOTUCAL MÔŽEME DODÁVAŤ LEN NEMECKÝM ZÁKAZNÍKOM! PRE ZÁKAZNÍKOV Z INÝCH KRAJÍN PONÚKAME MATERSKÚ ZNAČKU DIPLOMATICO. Botucal je alternatívna značka Rona Diplomatico, vyvinutá pre trhy s konfliktom ochranných známok. V Nemecku existuje práve takýto konflikt so slovnou značkou Diplomatico. Nemeckým zákazníkom preto môžeme ponúkať len značku Botucal. Podľa výrobcu by však mal byť rum rovnaký ako rum materskej značky Diplomatico. Jeden z veľkých rumových objavov roku 2008 pochádza z venezuelskej Distilerias Unidas. Botucal Reserva Exclusiva sa náročným znalcom predstavuje ako plný, komplexný a charakterovo veľmi odlišný od známych zástupcov krajiny, ako sú Cacique alebo Ocumare, ktoré potešia skôr svojou ľahkosťou. Botucal Reserva Exclusiva sa destiluje v medených kotlových destilačných zariadeniach z melasy a zreje približne 12 rokov vo vybraných sudoch po bourbone. Týmito fľašami sa výrobca orientuje na starý venezuelský štýl s ťažkými a teplými tónmi, ktorý v posledných rokoch ustúpil skôr ľahkému a príjemnému štýlu rumov tejto krajiny. Dlhý proces zrenia mu dodáva neuveriteľne intenzívne telo s výnimočnou vyváženosťou, zdokonalenou tradičnými skúsenosťami a remeselnou zručnosťou. Skutočne kráľovský rum!
Farba: červená zlatá
Vôňa: Ovocná, sladká, s tónmi kakaa a škorice
Chuť: náznaky exotického ovocia a horkej čokolády
Záver: Dlhotrvajúci.
Botucal Reserva Exclusiva 12 Years Premium Rum 40% obj. 700ml
Klasický venezuelský rum z liehovaru Unidas s teplými, ťažkými tónmi. Botucal Reserva Exclusiva sa destiluje z melasy v medených kotlových destilačných zariadeniach. Rum zreje približne 12 rokov vo vybraných sudoch po bourbone. Plný a komplexný rum s intenzívnou vôňou tmavého sušeného ovocia. Chuť je svieža ananásová, mierne orechová, s korením a škoricou, ľahkými tónmi tabaku a kože.
Sierra Madre Ltd
Rohrstraße 15
58093 Hagen
Sierra Madre GmbH Rohrstrasse 26, 58093 Hagen| Obsah alkoholu | 40% obj. |
| Krajina pôvodu | Venezuela |
| Príchuť | Tropické ovocie, korenie, jemná orechová chuť |
| Sladkosť | Komplexná, ovocná, škorica a klinčeky |
| Prísady | E150a jednoduchý karamel |
Schválenie veku až od 18 rokov!
Botucal je ďalší názov značky Diplomático Rum, ktorý sa používa v krajinách, kde sa už pôvodný názov značky používa inde.Botucal pochádza z miestneho názvu "Botuka", čo v preklade znamená "zelený kopec" a odkazuje na kopec pred liehovarmi DUSA, ktorý je súčasťou národného parku Terepaima. Mimochodom, je to aj názov farmy, na ktorej sa pestuje časť cukrovej trstiny používanej pri výrobe rumu Botucal.
Značka Ron Botucal ťaží z dlhoročných skúseností a tradícií, ktoré sa prejavujú v jedinečnom výrobnom štýle. Každá kvapka rumu vzdáva hold nášmu pôsobivému liehovarníckemu dedičstvu a stelesňuje vášeň a oddanosť nášho tímu rumových expertov.
BOTUCAL RESERVA EXCLUSIVA JE ELEGANTNÝ A KOMPLEXNÝ RUM NA POPÍJANIE STAROSTLIVO VYROBENÝ Z ČISTÉHO MEDU Z CUKROVEJ TRSTINY. JEMNE SA DESTILUJE VO VEĽMI STARÝCH MEDENÝCH DESTILAČNÝCH ZARIADENIACH A DOZRIEVA AŽ DVANÁSŤ ROKOV V MALÝCH DUBOVÝCH SUDOCH. VĎAKA KOMBINÁCII JEDINEČNÉHO TELA A VYNIKAJÚCEJ VYVÁŽENOSTI SA STAL OBĽÚBENOU VOĽBOU FANÚŠIKOV A ZNALCOV RUMU NA CELOM SVETE.
Vôňa: Komplexná ovocná chuť a tóny sultánky sú sprevádzané korením, ako je škorica a klinčeky.
Chuť: Plná a ťažká na jazyku. Tropické ovocie sa snúbi s čokoládou a karamelom.
Záver: Dlhotrvajúci a sladký s pomarančmi a horkou čokoládou.
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na chladnom a suchom mieste
- Objem
- 0.7 l
- Zloženie
- s farbivom
- Alergény
- ŽiadneOxid siričitý a sulfity
- Hmotnosť
- 1206 g
- Obsah alkoholu
- 40 % vol.
- Potravinársky podnik
- Acarigua, Km 44CP 3015Planta Industrial. Sector La Miel. Edo. Lara.Venezuela
- Obchodný názov
- Ron Botucal Reserva Exclusiva Rum aus Venezuela 40% obj. 700ml
- Výrobca
- Botucal
- Pôvod
- Venezuela
- Číslo od výrobcu
- 0062
- EAN kód
- 7594003621568
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na chladnom a suchom mieste
- Objem
- 0.7 l
- Zloženie
- s farbivom
- Alergény
- ŽiadneOxid siričitý a sulfity
- Hmotnosť
- 1206 g
- Obsah alkoholu
- 40 % vol.
- Potravinársky podnik
- Acarigua, Km 44CP 3015Planta Industrial. Sector La Miel. Edo. Lara.Venezuela
- Obchodný názov
- Ron Botucal Reserva Exclusiva Rum aus Venezuela 40% obj. 700ml
- Výrobca
- Botucal
- Pôvod
- Venezuela
- Číslo od výrobcu
- 0062
- EAN kód
- 7594003621568
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Don Papa Baroko Rum tmavý jemná ovocná chuť 40 obj.
77,30 €/1l
54,11 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Don Papa Small Batch Rum 7 rokov | 40 % obj. | 0,7 l
174,61 €/1l
134,45 €
-12,22 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
122,23 €
Predajca: AllYouNeed

Ron Zacapa Centenario Sistema 23 Solera Gran Reserva v Guatemale | 40 % obj
119,91 €/1l
83,94 €
Predajca: Store-Germany

Don Papa 7 Rum 40 % Vol.
118,83 €/1l
83,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

SONGMICS Kôš na odpadky 24 l nerezový odpadkový kôš vnútorný kôš 3 x 8 l pedálový kôš
90,44 €
Predajca: Lumarko

Sada semien organickej zeleniny (10 odrôd) - sada semien organickej zeleniny ideálna na terasu, balkón a záhradu
4 190,00 €/1kg
41,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Lagavulin 16 Years Islay Single Malt Scotch Whisky v darčekovej krabičke | 43 % obj. | 0,7 l
172,36 €/1l
125,94 €
-5,29 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
120,65 €
Predajca: AllYouNeed

Brugal Anejo Superior | 38 % obj. | 0,7 l
40,41 €/1l
28,29 €
Predajca: Store-Germany

Jersey prestieradlo 140x200 - 160x200 cm, 100% bavlnená posteľná bielizeň, svetloružová
16,74 €
Predajca: magita

Ruhhy 3465 Kuchynská váha digitálna 0,1 g - 2 kg strieborná
5,95 €
Predajca: Jumada

TRESKO Otočná stolička čierna Manažérska stolička Kancelárska stolička Otočná športová stolička Kancelárska stolička Stolička k písaciemu stolu
45,99 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: DWD-Company

Hamann cestná soľ 861301 10kg
8,97 €/1kg
89,66 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Obývacie steny samolepiaci panel pop.up panel 3D béžovo hnedý krémový 2,50 m x 0,52 m 955721
16,92 €/1m²
21,99 €
Predajca: DIMEX-ART

Batéria Hoover pre Dyson SV10 21,6V 2800mAh Li-Ion
69,99 €
Predajca: Netsilla

Pampero Anniversary 40%
52,41 €/1l
36,69 €
Predajca: Store-Germany

Makita 198253-4 MAKPAC Gr.4 izolovaný
90,19 €
Doprava zdarma
Predajca: IMET

Rum Bumbu XO 18 rokov 40% obj. 0,7l
110,34 €/1l
77,24 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Botucal Rum Mantuano | 40 % obj. | 0,7 litra
44,91 €/1l
31,44 €
Predajca: Store-Germany

LED snehové vločky rozprávkové svetlá farebné svetelné závesy 8 svetelných režimov vnútorné party záhradné okno Vianočné osvetlenie
28,99 €
Doprava zdarma
Predajca: lapamax

grillas® zapaľovač 10 kg krbový zapaľovač drevená vlna zapaľovač na grilovanie zapaľovač na drevo
3,97 €/1kg
49,99 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
39,70 €
Doprava zdarma
Predajca: DWD-Company

Louisiana Grills 22009 plynový gril, BBQ, kompaktný grilovací vozík, s 3 horákmi a vekom
226,89 €
Predajca: Kokiska

FEANDREA škrabadlo väčšie, 141 cm, hrubý stĺp, stabilné, proti prevráteniu čierne
145,59 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Odpočívadlo a škrabadlo pre mačky Amy 27027, strom pre mačky s jaskyňami, spacími plochami, rebríkmi a sisalovými kmeňmi, stabilný, sivý, 170 cm
85,00 €
Predajca: Kokiska

Ron Barceló Imperial Dominicano Aged Rum v darčekovom balení Dominikánska republika | 38 % obj. | 0,7 l
61,07 €/1l
42,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hendrick's Gin 700ml
54,57 €/1l
42,02 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
38,20 €
Predajca: AllYouNeed

Grey Goose Vodka destilovaná a plnená do fliaš vo Francúzsku | 40 % obj. | 0,7 l
61,74 €/1l
47,54 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
43,22 €
Predajca: AllYouNeed

Kraken Black Spiced Rum má veľmi jemnú chuť 700 ml
40,20 €/1l
30,95 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
28,14 €
Predajca: AllYouNeed

Havana Club Añejo 3 Años | 40 % obj. | 0,7 l
29,87 €/1l
23,00 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,91 €
Predajca: AllYouNeed

Jack Daniel's Single Barrel Select Tennessee Whiskey | 45 % obj. | 0,7 l
81,83 €/1l
57,28 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bombay Sapphire London Dry Gin | 40 % obj. | 0,7 l
44,91 €/1l
31,44 €
Predajca: Store-Germany
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
93% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
93%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%7% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
7%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 7. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Botucal Reserva
Tento vynikajúci rum ma absolútne nadchol. Má veľmi dobrú chuť a môžem ho odporučiť aj ostatným!
Hodnotenie z 6. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Vždy dobré!
Veľmi dobrá cena!
Hodnotenie z 20. marca 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Perfektné rýchle dodanie
Super rum
Hodnotenie z 11. januára 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrý
Veľmi dobré
Hodnotenie z 21. apríla 2020 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi ušľachtilý pokles
Dobrý rum, môžem ho len odporučiť!
Hodnotenie z 30. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
cukrovaný „rum na popíjanie“
kto hľadá ľahko piteľný rum na popíjanie, má tu najjednoduchšiu voľbu – kto hľadá potešenie z kvalitného rumu, investuje minimálne dvojnásobok až trojnásobok a potom ho podáva na ľade s cukrom alebo glukózovým sirupom, resp. mieša
Hodnotenie z 15. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 29. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Dictador BEST OF 1972 EXTREMO Kolumbijský rum Limitovaná edícia 44 % 0,70 l.
2 058,22 €
-297,88 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1 760,34 €
Predajca: AllYouNeed
2 514,77 €/1l

Dictador 2 MASTERS 1978 39-ročný kolumbijský rum Leclerc Briant Finish 2. vydanie 41,2 % 0,70 l.
2 063,82 €
-298,69 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1 765,13 €
Predajca: AllYouNeed
2 521,61 €/1l

Facundo PARAÍSO XA Rum 40,00 % 0,70 litra
1 121,82 €
-162,36 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
959,46 €
Predajca: AllYouNeed
1 370,66 €/1l

Don Papa Rum Rye Aged Rum 45,0 % 0,70 l.
930,13 €
-134,61 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
795,52 €
Predajca: AllYouNeed
1 136,46 €/1l

Rum Treasure Island Extra Añejo
429,99 €
Predajca: Cubata
614,27 €/1l

Rum Cubay Carta Blanca Extra Viejo



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
218,00 €
Predajca: Cubata
311,43 €/1l

Ron Zacapa Centenario 23 Sistema Solera, 2s, rum, Guatemala, alkohol, alkoholický nápoj, fľaša, 40%, 700 ml, 703159
327,41 €
-47,38 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
280,03 €
Predajca: AllYouNeed
200,02 €/1l

Facundo EXIMO X rokov Rum 40,00 % 0,70 litra
250,69 €
-36,28 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
214,41 €
Predajca: AllYouNeed
306,30 €/1l

Don Papa 7 Years Old Single Island Rum 40% obj. 0,7 l v darčekovej krabici



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
245,16 €
-35,48 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
209,68 €
Predajca: AllYouNeed
299 542,87 €/1l

Rum Mulata Añejo 7 Years SIX PACK



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(17)Počet hodnotení: 17
97,14 €
Predajca: Cubata
23,13 €/1l

Rum Don Papa 7 rokov 40,00 % 0,70 litra



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
200,72 €
-29,04 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
171,68 €
Predajca: AllYouNeed
245,26 €/1l

Bacardi 10 rokov Gran Reserva Diez Extra Rare Gold Rum 40 % 1,00 l.
185,93 €
-26,91 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
159,02 €
Predajca: AllYouNeed
159,02 €/1l

Ron Mulata Añejo 3 Años SIX PACK



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(55)Počet hodnotení: 55
70,15 €
Predajca: Cubata
16,70 €/1l

Ron Perla del Norte Carta Blanca SIX PACK
67,50 €
Predajca: Cubata
16,07 €/1l

Ron Vigia Gran Reserva 18 Años



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
59,99 €
Predajca: Cubata
85,70 €/1l

Don Papa Small Batch Rum 7 rokov | 40 % obj. | 0,7 l



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(39)Počet hodnotení: 39
134,45 €
-12,22 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
122,23 €
Predajca: AllYouNeed
174,61 €/1l

Botucal (Diplomático) RESERVA EXCLUSIVA Ron Antiguo 40% obj. 0,7l v škatuli



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
105,65 €
Predajca: AllYouNeed
150 928,58 €/1l
![Obrázok produktu pre Botucal Reserva Exclusiva Rum 0,70 l (40 % obj.) Ron z Venezuely – [Obsahuje sírniky]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/66eb7577eff3d3117225380b88165dd4.webp)
Botucal Reserva Exclusiva Rum 0,70 l (40 % obj.) Ron z Venezuely – [Obsahuje sírniky]



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
98,58 €
Predajca: AllYouNeed
140,83 €/1l

Ron Santiago de Cuba Extra Añejo 12 Años 40% obj. 0,7l v darčekovej krabici



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
39,99 €
Predajca: Cubata
57,13 €/1l

Stroh 80º 1L



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(9)Počet hodnotení: 9
93,97 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
80,37 €
Predajca: AllYouNeed
80,37 €/1l