Anua Heartleaf upokojujúca ampulka 80% Soothing Ampoule 30 ml
797,33 €/1l
23,92 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
Cosrx Centella Blemish Cream výživný upokojujúci krém proti začervenaniu pleti 30 g
0,50 €/1l
14,99 €
Predajca: medpak_shop
ANUA 3 Ceramide Panthenol Moisture Barrier Cream 100 ml - hydratačný krém na tvár
223,50 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
22,95 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-2%
22,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
Mustela Stelatopia krem emolient do twarzy 40ml
177 272,73 €/1kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(6)Počet hodnotení: 6
9,75 €
Predajca: NutraBestBG
Bioderma Hydrabio, Hydratačný Gel-Krém, 40 ml
660 307,69 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
42,92 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe
Pleťový balzam ( Ultra Facial Barrier Balm) 9 g
4 264,44 €/1kg
38,38 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
XERACALM NUTRITION Hydratačný balzam RMČ 15,90 ¬ 400 ml
50,90 €/1l
20,36 €
Predajca: somnia24
Pyunkang Yul Nutrition Cream 100 ml - Výživný krém
236,50 €/1l
23,65 €
Predajca: NetworkTechnologies
Balea, Tłusta maść nagietkowa, 250ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
55 370,37 €/1kg
14,95 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: Kpictiah
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Vďaka svojmu jedinečnému a vylepšenému zloženiu Atoderm PP Softening Balm stimuluje prirodzené regeneračné procesy na kožnej bariére. Určený pre veľmi suchú až atopickú a citlivú pokožku. Môže sa používať na tvár a telo, pre dospelých, deti a dojčatá. Bez parfumácie a dráždivých látok. Jeho zloženie a absencia parfumovaných zložiek zaručujú optimálnu znášanlivosť. Textúra Bioderma Atoderm PP umožňuje ľahké rozotieranie a rýchle vstrebávanie.
Aktívne zložky:
vitamín PP - pomáha kožným bunkám prirodzene syntetizovať lipidy (ceramidy, voľné mastné kyseliny a cholesterol), ktoré sú potrebné pre funkčnú kompaktnosť vnútrobunkového spojivového tkaniva.
Účinky:
posilňuje kožnú bariéru tým, že stimuluje procesy obnovy pokožky,
upokojuje, dezinfikuje a výrazne svrbenie,
obnovuje a optimalizuje úroveň vlhkosti pokožky.
Ako používať
Aplikujte Atoderm PP balzam raz alebo dvakrát denne na čistú pokožku. Atoderm PP sa odporúča používať s kožnými kortikosteroidmi a po nich.
Atoderm Bioderma je vysoko pre náročných zákazníkov, ktorým záleží na svojom imidži a vzhľade a chcú používať len tie najlepšie produkty na každodennú starostlivosť o krásu. Patríte medzi nich? Ak áno, 100 % originálne výrobky Bioderma sú určené práve vám.
Pohlavie: Unisex
Odporúčané použitie:
Odporúčanie: veľmi suchá pleť
Citlivá pleť
Textúra: krémová
Forma: Dávkovacie zariadenie
Pleťová a telová kozmetika v našej ponuke nesie mená tých najslávnejších kozmetických značiek. Tento prípravok značky Bioderma sa radí pod pleťové hydratačné prípravky a bol vytvorený špeciálne pre ženy. Toto balenie obsahuje 500 ml vámi vybraného produktu.
Bioderma - Atoderm PP Baume Ultra-Nourishing Emollient Balm (suchá, citlivá a atopická pokožka) - zvláčňujúci balzam 500ml Kozmetika. Pre ženy.
Nemecký zákon o likvidácii batérií (Batterieentsorgungsgesetz)
Informácie o likvidácii batérií: V súvislosti s predajom batérií alebo doručením zariadení obsahujúcich batérie sme povinní upozorniť na nasledujúce skutočnosti: Koncový užívateľ je zo zákona povinný vrátiť použité batérie. Použité batérie, ktoré máme alebo sme mali v ponuke ako nové batérie, môžete bezplatne vrátiť do nášho expedičného skladu (adresa odosielateľa). Na tento účel môžete vo svojom zákazníckom účte vytvoriť štítok na vrátenie tovaru. Symboly uvedené na batériách majú nasledovný význam: Symbol preškrtnutého koša na odpadky znamená, že batéria sa nesmie vyhadzovať do bežného domového odpadu. Pb = batéria obsahuje viac ako 0,004 hmotnostných percent olova, Cd = batéria obsahuje viac ako 0,002 hmotnostných percent kadmia, Hg = batéria obsahuje viac ako 0,0005 hmotnostných percent ortuti. Prosíme vás, aby ste dodržiavali vyššie uvedené pokyny.
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(112)Počet hodnotení: 112
69,27 €
Predajca: velmontask
vidaXL Jedálenský stôl 116 x 66 x 76 cm vysoký lesk biely
3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5(9)Počet hodnotení: 9
161,67 €
Doprava zdarma
Predajca: thetopmark
Apple iPhone 16 Pro , 16 cm (6.3"), 2622 x 1206 px, 128 GB, 48 MP, iOS 18, Čierna
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(610)Počet hodnotení: 610
Generálne opravený
850,00 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Predajca: MOBII-X
Bioderma Atoderm Intensive Baume, Krémová, Unisex, Proti podráždeniu, Proti začervenaniu, Posilnenie, 500 ml, 500 g, Flakón s pumpičkou
56,20 €/1l
28,10 €
Predajca: VISO
COSTWAY Detský prebaľovací pult s vaničkou, prenosná prebaľovacia jednotka s vrchnou časťou z PVC, vanička, úložný priestor, skladacia prebaľovacia stanica so 4 univerzálnymi kolieskami pre novorodencov a batoľatá, sivá
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(6)Počet hodnotení: 6
155,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH
Náťahové prestieradlo éterea Topper z džerseja 140 x 200 – 160 x 200 cm – 100 % bavlna, zachováva tvar a je nenáročné na údržbu – biele
3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5(15)Počet hodnotení: 15
15,10 €
Predajca: magita
Vactidy C6 Vysávač s káblom, 7 m kábel/1,7 kg/30000 Pa/600 W, 800 ml nádoba na prach Tyčový vysávač, vyprázdňovanie jedným tlačidlom, ručný vysávač na
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(175)Počet hodnotení: 175
79,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VactidyDE
JCMaster JCM-302W, fréza na nechty JCMASTER® Profi, fréza na nechty max. 35 000 otáčok za minútu, elektrický pilník na nechty s nožným pedálom na gélové akrylové nechty, elektrická fréza na nechty pre domáce nechtové štúdio, vrátane 6x bitov, dotykové ovládanie, biela
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(16)Počet hodnotení: 16
77,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MUSTBUY-SHOP
Perina 220 x 240 cm – zimná prešívaná perina, priedušná – perina vhodná na pranie – vhodná pre alergikov – nemecká kvalita
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(858)Počet hodnotení: 858
74,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Mister_Sandman
LVHOM Rohová sedacia súprava v tvare U, sedacia súprava so zlatými kovovými nohami, obývacia súprava, 4 miesta, 272x88x136 cm, čierna
1 069,99 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-184,00 €
885,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LVHOM
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov
Hodnotenia zákazníkov
Priemerné hodnotenie: 5,0
5,0Na základe 1 hodnotenia
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%
0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%
0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%
0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%
0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super telové mlieko
Toto je jediné telové mlieko, ktoré naša dcéra s ťažkou neurodermatitídou znáša - môžem ho odporučiť všetkým! Ľahké, nie príliš mastné, veľmi dobre sa znáša. Nepotrebujete ho veľa.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Hydratačný krém Pond's na suchú pleť 111 g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
16,98 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-41%
9,99 €
Predajca: Lemonbite
908,18 €/1l
HondroFrost Forte Krém - 200 ml (2x100 ml), Balenie po 2 kusoch
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(13)Počet hodnotení: 13