5,0



Na základe 12 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Armani Stronger With You Pour Homme Edt Spray619,60 €/1l
92,94 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Loewe Esencia Etv, 50 ml1 648,60 €/1l
82,43 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Trussardi Uomo Woda toaletowa, 200ml393,00 €/1l
78,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Guerlain - Habit Rouge EDT 150ml590,80 €/1l
88,62 €
Predajca: PerfumTraders

Salvador Dalí Dalissime EDT 30 ml W
428,33 €/1l
13,70 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Salvador Dali Dalilight Parfémovaná Toaletná Voda, 100ml
244,20 €/1l
24,42 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Salvador Dali Dali, Ženy, 100 ml, Sprej
1 090,00 €/1l
109,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo

Salvador Dalí Dalia Edt Spray
298,00 €/1l
14,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Salvador Dali Eau de Rubylips, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, METHYL CYCLODEXTRIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE,..., 1 kusov
171,20 €/1l
20,66 €
-17%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
17,12 €
Predajca: Bugelo

Dali Parfum - EDT, 30 ml
2 633,33 €/1l
79,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo

Laura Biagiotti - Due Uomo For Men 90Ml Edt
1 011,44 €/1l
91,03 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Salvador Dalí Eau de Rubylips EDT 50 ml W
284,60 €/1l
14,23 €
Predajca: NutraBestBG

Salvador Dalí Eau De Rubylips toaletná voda 30ml sprej
314,00 €/1l
9,42 €
Predajca: Glamperfeu

Moschino Cheap & Chic I Love Love, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Grapefruit, Citrón, Oranžová, Červené ríbezle, Škorica, Konvalinka, Ruže, Céder, Pižmo, Drevo
488,40 €/1l
24,42 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Salvador Dali DaliA toaletná voda pre ženy 30 ml
579,33 €/1l
17,38 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Cacharel Anais Anais L'original Woda toaletowa, 50ml
612,80 €/1l
30,64 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Elizabeth Taylor Passion EDT 74 ml W
313,24 €/1l
23,18 €
Predajca: Glamperfeu

Salvador Dalí Pour Homme EDT 100 ml M
222,00 €/1l
22,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Dámska toaletná voda
marhuľa, broskyňa, ananás, slivka
jazmín, konvalinka, ruža, afrikán, narcis
santalové drevo, pižmo, vanilka, fazuľa tonka, liči, jantár
Dalissime od Salvador Dalí je očarujúca toaletná voda pre ženy, ktorá patrí do kategórie kvetinovo-ovocných vôní. Tento bohatý a nezameniteľný parfum bol vytvorený v roku 1994 talentovaným parfumérom Markom Buxtonom a oslavuje ženskosť a zmyselnosť, inšpirovaný jemnými ovocnými a kvetinovými tónmi, ktoré oslovia srdce každej ženy. Hlavná vôňa sa otvára sladkou a šťavnatou kombináciou broskyne, marhule, ananásu a slivky, ktorá okamžite ponúka svieži a živý úvod, ktorý oživuje zmysly a vyvoláva pocit radosti a energie. V srdci sa rozvinie kvetinová elegancia, ktorá je charakteristická tónmi sametového stromu, jazmínu, ruže, narcisu a konvalinky. Tieto kvetinové akcenty dodávajú vôni jemnú hĺbku a delikátnosť, ktoré podčiarkujú ženskú eleganciu a navodzujú pocit rafinovanosti. Základ vône je teplý a zmyselný, pozostáva zo zvodnej zmesi vanilky, santalového dreva, pižma, liči, ambry a tonkových bôbov. Tieto bohaté a hlboké tóny zaisťujú dlhotrvajúci a podmanivý záver, ktorý obklopuje nositeľku a zanecháva trvalý dojem. Dalissime je ideálnou voľbou pre ženy, ktoré chcú vyjadriť svoju jemnú a zmyselnú stránku. Táto vôňa je vynikajúca na každodenné nosenie aj na zvláštne príležitosti, pri ktorých chcete zanechať nezabudnuteľný dojem plný elegancie a ženskej krásy. Nechajte sa očariť Dalissime a vychutnajte si komplexnosť a krásu tohto exkluzívneho parfumu.
Toaletná voda Dalissime od značky Salvador Dali bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 30 ml vami vybraté vône.
Toaletná voda Salvador Dali Dalissime (30 ml) je ženská vôňa, ktorá vyžaruje radosť zo života. Hlavnú úlohu tu hrajú broskyňa, marhuľa a malina. Zmyselné zložky ako santalové drevo, vanilka a pižmo zaručujú, že toaletnú vodu možno nosiť aj večer. Vôňa je na trhu od roku 1994, a preto patrí ku klasike. Flakón v nezvyčajnom tvare je v kúpeľni pútačom pozornosti.
Dalissime je sladšia, teplá, kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy, uvedená na trh v roku 1994. Sladké ovocie v úvode Dalissime prechádza do kvetinového srdca, zatiaľ čo sladká vanilka, jantár a zvodné pižmo prinášajú jemnú mäkkosť.
Vrchné tóny: Slivka, ananás, broskyňa, marhuľa: Stredné tóny: Stredné tóny: narcis, tagetes, ruža, konvalinka, jazmín: Základné tóny: Zloženie: liči, fazuľa tonka, vanilka, jantár, pižmo, santalové drevo
Salvador Dalí Dalissime Edt Spray
Toaletná voda Dalissime od Salvadora Dalího bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 30 ml vybranej vône.
Salvador Dalí Dalisme je zmyselná a veľmi príťažlivá vôňa, ktorá pripomína narodeniny umelcovej manželky. Kvetinovo-ovocné tóny boli vytvorené pre mladú a modernú ženu. Inšpiráciou pre flakón, v ktorom bola táto citlivá a mimoriadne ženská vôňa uzavretá, bol obraz Salvadora Dalího "Vianoce". Vôňa: Hlava: ananás, broskyňa, marhuľa, slivka Srdce: jazmín, ruža, previs, nechtík, narcis Základ: santalové drevo, pižmo, vanilka, fazuľa tonka, lyrovec, jantár
Salvador Dali Dalissime Edt Spray 85001FRANCKartón @ 1 fľaša x 30 ml
- Hmotnosť
- 0.5 kg
- Objem
- 30 ml
- Zloženie
- ALKOHOL DENAT, (SD ALKOHOL 39-C), PARFUM (VÔŇA), AQUA (VODA), DIETYLAMINO HYDROXYBENZOYL HEXYL BENZOÁT, ETYLHEXYL METOXYCINAMÁT CI 14700 (FD&C RED 4), CI 47005 (D&C YELLOW 10), HEXYLCINNAMAL, ALFA-IZOMETYLIONÓN, CITRONELLOL, LIMONÉN, LINALOOL, KUMARÍN, AMYLCINNAMAL, GERANIOL, CITRAL BENZYL SALICYLÁT
- Výrobca
- Salvador Dali
- Cieľové skupiny
- DámyChlapci
- EAN kód
- 3331430850017
- Číslo od výrobcu
- 175463
- Hmotnosť
- 0.5 kg
- Objem
- 30 ml
- Zloženie
- ALKOHOL DENAT, (SD ALKOHOL 39-C), PARFUM (VÔŇA), AQUA (VODA), DIETYLAMINO HYDROXYBENZOYL HEXYL BENZOÁT, ETYLHEXYL METOXYCINAMÁT CI 14700 (FD&C RED 4), CI 47005 (D&C YELLOW 10), HEXYLCINNAMAL, ALFA-IZOMETYLIONÓN, CITRONELLOL, LIMONÉN, LINALOOL, KUMARÍN, AMYLCINNAMAL, GERANIOL, CITRAL BENZYL SALICYLÁT
- Výrobca
- Salvador Dali
- Cieľové skupiny
- DámyChlapci
- EAN kód
- 3331430850017
- Číslo od výrobcu
- 175463
Hodí sa k tomu

Dior Fahrenheit, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový
1 049,30 €/1l
104,93 €
Predajca: PerfumTraders

Escentric Molecules Molecule 01, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Iso E Super, Sprej, Alcohol denat, Parfum (fragrance), Aqua (water)
1 534,30 €/1l
153,43 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Joop! - Joop Homme EDT 200ml
136,90 €/1l
27,38 €
Predajca: PerfumTraders

Valentino - Uomo Born in Roma Intense 100 ml parfumovaná voda
905,00 €/1l
90,50 €
Predajca: ParfumerieMarjoAmsterdam

Hermes Terre D'Hermes Woda toaletowa, 100 ml
763,20 €/1l
76,32 €
Predajca: PerfumTraders

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: MyPerfumesHome

Versace Versense - Toaletná voda 100ml od značky Versace
812,60 €/1l
81,26 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

Prada - Luna Rossa Sport EDT 100ml
919,50 €/1l
91,95 €
Predajca: Denpoli-Venda

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, Letné, 100 ml, Jablko, Citrón, Bamboo, Jazmín, Ruže, Jantár, Cédrové drevo, Moss
628,60 €/1l
62,86 €
Predajca: Denpoli-Venda

Gucci Rush Edt 75ml
606,80 €/1l
45,51 €
Predajca: PerfumTraders

Bulgari Omnia Crystalline 100 ml Eau de Toilette + 15 ml balzam na telo + vzorka
727,68 €/1l
112,79 €
Predajca: Parfumtoi

Armani Acqua Di Gio Pour Homme Edt 200ml
470,00 €/1l
94,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Lanvin L'Homme Parfémovaná Toaletná Voda, 100 ml
640,00 €/1l
64,00 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

Nikos Sculpture Homme toaletná voda v spreji 100ml
265,50 €/1l
26,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.
255,65 €/1l
51,13 €
Predajca: PerfumTraders

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka
520,00 €/1l
104,00 €
Predajca: PerfumTraders

Diptyque L'Eau Papier EDT 100 ml UNISEX
1 802,50 €/1l
180,25 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Skok k ľahkosti a sviežosti - Toaletná voda, 200ml
118,40 €/1l
23,68 €
Predajca: BRASTYGroup

Sawaar Vanille Blanc 100 Ml Parfémový Extrakt Sprej Pre Ženy
220,00 €/1l
37,13 €
-40%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
22,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Yves Saint Laurent Libre Parfum, 90ml
1 450,11 €/1l
130,51 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Van Cleef & Arpels Orchidèe Vanille, Unisex, Letné, 75 ml, Nádoba na jedno použitie, Litchi, Mandarínka, Mandle, Ruže, Fialový
2 467,20 €/1l
185,04 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Lalique Encre Noir, Muži, 100 ml, Vetiver, Vetiver, Kašmírové drevo, Pižmo, Cashmere wood,Musk
273,00 €/1l
27,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Limitovaná edícia Escada Taj Sunset
603,40 €/1l
39,99 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
30,17 €
Predajca: somnia24

Dolce & Gabbana The One Pour Homme toaletná voda 50 ml – elegantná a rafinovaná vôňa pre moderného muža.
985,80 €/1l
49,29 €
Predajca: PerfumTraders

Dsquared2 Green Wood Pour Homme Woda toaletowa, 100ml
343,70 €/1l
34,37 €
Predajca: PerfumTraders

Givenchy Pi Woda toaletowa, 100ml
495,00 €/1l
49,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Moschino Pour Femme, Ženy, 75 ml, Nádoba na jedno použitie, Frézia, Galbánum, Zemolez, Slivka, Karafiát, Gardénia, Muškátový orech, Korenie, Ruže, Ylang-ylang, ambra, Pižmo, Pačuli, Santalové drevo, Vanilka
1 033,20 €/1l
77,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Acqua di Parma Bergamotto Di Calabria, Unisex, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL..., 1 kusov
919,10 €/1l
91,91 €
Predajca: PerfumTraders

Paco Rabanne Ultraviolet Man Woda toaletowa, 100ml
405,00 €/1l
40,50 €
Predajca: BRASTYGroup

Annayake Undo pour Homme EDT 100 ml M
545,40 €/1l
54,54 €
Predajca: PerfumTraders
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 31. decembra 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Transakcia prebehla hladko, položka bola prijatá rýchlo.
Objem 0,1 l
Darček pre ženu, ktorá túto položku používa už roky.
Hodnotenie z 16. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Perfektné
Objem 0,05 l
Veľmi príjemná a dlhotrvajúca vôňa
Hodnotenie z 15. decembra 2011 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super
Objem 0,1 l
Tento parfum som už poznala a konečne som si ho mohla opäť kúpiť.
Hodnotenie z 23. apríla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
jemná vôňa
Objem 0,03 l
skvelá, jemná vôňa. Odporúčam
Hodnotenie z 22. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,03 l
Hodnotenie z 20. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 1. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,03 l
Hodnotenie z 13. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l

Mercedes Benz Club Black, toaletná voda, sprej, 50 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(29)Počet hodnotení: 29
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
787,80 €/1l

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(310)Počet hodnotení: 310
51,13 €
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l

Dior - Sauvage EDT 100ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(87)Počet hodnotení: 87
107,00 €
Predajca: LOGNOW
1 070,00 €/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
30,30 €
Predajca: PerfumTraders
606,00 €/1l

Dior Fahrenheit, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(584)Počet hodnotení: 584
104,93 €
Predajca: PerfumTraders
1 049,30 €/1l

Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
88,55 €
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l

Armani Acqua Di Gio Pour Homme Edt Spray Refillable



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(22)Počet hodnotení: 22
123,22 €
Predajca: PerfumTraders
616,10 €/1l

Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(32)Počet hodnotení: 32
122,49 €
Predajca: PerfumTraders
1 224,90 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
104,00 €
Predajca: PerfumTraders
520,00 €/1l

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia Di Capri, Ženy, 150 ml, Doplňovacia fľaša, Italian Sweet Orange, Italian Mandarin, Italian Lemon, Petit Grain, Cardamom, Caramel, Musk



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
103,02 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Carolina Herrera CH Woda toaletowa, 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(7)Počet hodnotení: 7
82,40 €
Predajca: NetworkTechnologies
824,00 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male Toaletná voda, 125 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
77,69 €
Predajca: PerfumTraders
621,52 €/1l

Valentino - Valentino Uomo Born In Roma EDT 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
87,29 €
Predajca: PerfumTraders
872,90 €/1l

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, 200 ml, Jazmín, Čaj, Jablko, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE,...



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(16)Počet hodnotení: 16
79,91 €
Predajca: PerfumTraders
399,55 €/1l

Hermes Le Jardin de Monsieur Li, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Benzyl Salicylate, Limonene, Ethylhexyl..., 1 kusov



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(34)Počet hodnotení: 34
79,05 €
Predajca: PerfumTraders
790,50 €/1l

Dior Sauvage, Muži, 60 ml, Doplňovacia fľaša, Korenie, Bergamot, Citrón, Ambroxan, Drevo



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
87,20 €
Predajca: PerfumTraders
1 453,33 €/1l