5,0



Na základe 3 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Malinový ocot59,96 €/1l
14,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Hroznový ocot55,96 €/1l
13,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Bertolli Aceto Balsamico Di Modena sladkokyslá chuť 500ml11,18 €/1l
5,59 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
biely balzamikový dresing18,80 €/1l
4,70 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Melfor originálne octové korenie 10 x 1 litrová fľaša
2,86 €/1l
28,59 €
Predajca: FeineHeimat

Ocet jabłkowy Kamis 250 ml
17,76 €/1l
4,89 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,44 €
Predajca: Katomix

Jahodový ocot
27,98 €/1l
13,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

LimaBiely Balzamikový Ocet (2 x 250 ml)
33,96 €/1l
16,98 €
Predajca: taleoo

Kühne brandy ocot 10% 10L
1,98 €/1l
19,79 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

LAHOKOVÝ OCTOT 10% BEZLEPEK500 ml -POTRAVINY
4 210,00 €/1l
4,21 €
Predajca: Biogo

Jablkový balzamikový ocot - 250 ml
33,52 €/1l
8,38 €
Predajca: taleoo

Jablčný ocot - prírodne zakalený 500ml
5,08 €/1kg
4,18 €
Predajca: taleoo

Balzamikový ocot Kühne 6%
11,20 €/1l
22,40 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

WIBERG 1094213002 WIBERG CREMA ACETO Essig 0,5 l
35,72 €/1l
17,86 €
Predajca: somnia24

Jemný mladinový ocot - 5% kyslosť 500ml
8,36 €/1l
4,18 €
Predajca: taleoo

Balzamico - ocot 500ml
16,76 €/1l
8,38 €
Predajca: taleoo

Balsamický ocot z Modeny, 1 liter - Manicardi
21,12 €/1l
21,12 €
Predajca: italia-genuss

Balzamikový ocot - Aceto 250ml
35,44 €/1l
8,86 €
Predajca: taleoo

Červený vínny ocot 500ml
12,56 €/1l
6,28 €
Predajca: taleoo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Melfor Original Ocot – Tvoja alsaská klasika v výhodnom 3-balení (3 x 1 liter)
Objavte pravdepodobne najdôkladnejšie strážené tajomstvo alsaského kuchyne! Ak ste sa vždy pýtali, prečo šalát v malom bistre v Alsasku chutí tak neporovnateľne jemne a aromaticky, potom máte s octovým dochucovadlom Melfor Original odpoveď priamo v rukách. Od roku 1922 tento tradičný rodinný recept z Mulhouse nadchýna gurmánov ďaleko za hranicami Francúzska. S našim praktickým zásobným balením 3 x 1 liter budete mať vždy dostatočné zásoby, aby ste svojim jedlám dodali to isté niečo.
Tradícia sa spája s jemnosťou: Umenie alsaského vinaigretteMelfor nie je obyčajný ocot. Je to majstrovská kompozícia z kvalitného vínneho octu, obohatená o najlepší včelí med a tajný výluh z vybraných byliniek. Táto kombinácia z neho robí absolútneho multitalenta pre vaše každodenné chvíle potešenia. Zatiaľ čo bežné druhy octu často dominujú ostrou kyslosťou, Melfor presviedča jemnou kyslosťou len 3,8 %. To šetrí vaše chuťové poháriky a umožňuje, aby sa plne rozvinula vlastná chuť vašich čerstvých surovín.
Každá fľaša v sebe nesie dedičstvo generácií. Vyrobený podľa originálnej receptúry Fernanda Higyho, prináša pravej alsaskú radosť zo života priamo na váš stôl. Či už na klasickú vinaigrette, na dochutenie jemných omáčok alebo ako základ pre rafinované marinády – Melfor je všestranný produkt, ktorý sa hodí jednoducho ku všetkému. S balením po 3 kusoch ste perfektne pripravení, či už na každodenné varenie v kruhu rodiny, alebo na veľkú grilovačku s priateľmi. Doprajte svojej kuchyni kúsok francúzskej gurmánskej tradície.
Vaše výhody na prvý pohľad- Obsah balenia a množstvo: 3x 1-litrové fľaše Melfor Original ocot – ideálna zásoba pre náročné domácnosti a hobby kuchárov.
- Zloženie a kvalita: alkoholový ocot (liehový ocot), vínny ocot, med, bylinný výluh, farbivo (karamel). Obsah kyselín: miernych 3,8 %.
- Výrobca: Melfor (Higy & Cie), 36 rue de l'Illberg, 68068 Mulhouse, Francúzsko – alsaská tradícia od roku 1922.
- Jedinečná jemná kyslosť: Vychutnajte si jemnú textúru, ktorá podčiarkuje vlastnú chuť šalátov a zeleniny bez toho, aby bola príliš ostrá.
- Sila medu a byliniek: Získajte komplexnú arómu vďaka jemnej sladkosti medu a hĺbke tajného bylinného výluhu.
- Maximálna univerzálnosť: Použite Melfor na prípravu vinaigrettes, marinovanie mäsa alebo na rafinované deglasovanie výpekov.
- Výhodné balenie: S trojbalením získate vynikajúci pomer ceny a kvality a vyhnete sa častým nákupom.
- Francúzska gurmánska kvalita: Dôverujte ocenenému produktu, ktorý v Alsasku patrí k pevnej výbave každej dobrej kuchyne.
Priemerné nutričné hodnoty
| Výživové údaje | na 100 ml |
|---|---|
| Energia | 64 kJ / 15 kcal |
| Tuk / nasýtené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 0,2 g |
| - z toho cukor | 0,2 g |
| Bielkoviny | 0 g |
| Soľ | 0 g |
Obsah 3 x 1 liter Typ Ocotová prísada Pôvod Alsasko (Francúzsko) Energia 15 kcal Sacharidy 0,2 g Bez tuku.
Udržateľnosť a kvalita: Informácie o dátume minimálnej trvanlivostiPrečo by ste nemali vyhadzovať Melfor po uplynutí dátumu minimálnej trvanlivosti: Dátum minimálnej trvanlivosti nie je dátumom spotreby, ale sľubom výrobcu o optimálnej kvalite až do tohto dňa. Produkty z octu sú vďaka svojmu prirodzenému obsahu kyselín mimoriadne trvanlivé a slúžia dokonca aj ako konzervačné látky. Neotvorené fľaše sú často po uplynutí dátumu minimálnej trvanlivosti ešte roky požívateľné bez akejkoľvek straty kvality. Dôverujte svojim zmyslom: Ak je tekutina číra, má typickú vôňu a nie je zakalená, nič nebráni jej konzumácii. Spoločne tak me plytvanie potravinami.
Zažite neporovnateľnú chuť Alsaska vo vašej kuchyni – Melfor Original, objednajte si ho teraz na FeineHeimat.
- Objem
- 3 l
- Zloženie
- Liehový ocot, voda, med, bylinný extrakt, sladová karamelová aróma, konzervačná látka E228 (siričitany), podľa VD (EÚ) 1334/2008: bez alergénov, môže obsahovať stopy siričitanov.
- Výživové údaje
- Výživové hodnoty Výživové hodnoty na 100 g Kalorická hodnota 62 kj / 14 kcal Tuk 0,10 g z toho nasýtené mastné kyseliny 0,10 g Sacharidy 0,70 g z toho cukor 0,20 g Soľ 0,00 g Bielkoviny 0,10 g Vláknina 0,00 g
- Alergény
- Oxid siričitý a sulfity
- Hmotnosť
- 3000 g
- Rozmery
- 340 MM 230 MM 120 MM
- Potravinársky podnik
- MELFOR SAS, 36, rue de l’Ill, 68100 Mulhouse – Frankreich
- Obchodný názov
- Vínny ocot
- Výrobca
- Melfor
- Číslo od výrobcu
- 242
- EAN kód
- 4260243433522
- Objem
- 3 l
- Zloženie
- Liehový ocot, voda, med, bylinný extrakt, sladová karamelová aróma, konzervačná látka E228 (siričitany), podľa VD (EÚ) 1334/2008: bez alergénov, môže obsahovať stopy siričitanov.
- Výživové údaje
- Výživové hodnoty Výživové hodnoty na 100 g Kalorická hodnota 62 kj / 14 kcal Tuk 0,10 g z toho nasýtené mastné kyseliny 0,10 g Sacharidy 0,70 g z toho cukor 0,20 g Soľ 0,00 g Bielkoviny 0,10 g Vláknina 0,00 g
- Alergény
- Oxid siričitý a sulfity
- Hmotnosť
- 3000 g
- Rozmery
- 340 MM 230 MM 120 MM
- Potravinársky podnik
- MELFOR SAS, 36, rue de l’Ill, 68100 Mulhouse – Frankreich
- Obchodný názov
- Vínny ocot
- Výrobca
- Melfor
- Číslo od výrobcu
- 242
- EAN kód
- 4260243433522
Hodí sa k tomu

Melfor Originálne octové korenie 1 liter - francúzska receptúra od roku 1922
3,07 €/1l
3,07 €
Predajca: FeineHeimat

Melfor Originálne octové korenie - 6 x 1 litrová fľaša na všestranné použitie
3,04 €/1l
18,25 €
Predajca: FeineHeimat

Melfor originálne octové korenie 10 x 1 litrová fľaša
2,86 €/1l
28,59 €
Predajca: FeineHeimat

Esperanza Cyclone, Domáci lopatkový ventilátor, Chróm, Podlaha, Tabuľka, Hliník, Kov, 45 cm, Tlačidlá
237,23 €
Predajca: Dragtek-com

Jacobs Kawa Mielona Krönung 100 g
197,40 €/1kg
19,74 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Merax Retro chladnička s mrazničkou BCD-102, Vintage chladnička s kovovým madlom, nastaviteľnou policou a nožičkami, dvojitými dverami a LED osvetlením, výška 101 cm, šírka 41 cm, objem 92 l, čierna
349,99 €
-38,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
311,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je D.
Predajca: MERAX

Limetovník „Lima Verde“ (limetka na caipirinhu) 70–100 cm – voňavé plody, citrusová rastlina na balkón, terasu a zimnú záhradu
33,00 €
Predajca: Blumen-Senf

Severin HV 7166, Tyčový vysávač, Bezvreckové, Červená, Biela, 0,4 L, Obdĺžnikový, Suchý
146,00 €
Predajca: Apollo_store

Pommery Moutarde de Meaux Francúzska zrnitá horčica v hlinenej nádobe 500g
28,58 €/1kg
14,29 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

JBL Wave 200TWS, Bezdrôtový, 20 - 20000 Hz, Hovor / hudba, 48 g, Slúchadlá s mikrofónom, Čierna
38,56 €
Predajca: EVELATUS

Aurora pšeničná múka typ 550 extra silná so slnečnou hviezdou 1000g
2,81 €/1kg
2,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Závesná tyč strieborná 115–200 cm, teleskopická, súprava vrátane príslušenstva, 3 držiaky, nerezová oceľ, závesná tyč s koncovkami
8,99 €
Predajca: Bestlivings

Maille Dijon Mustard Original jedinečná silná príchuť 200ml
16,71 €/1kg
3,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Klimatizácia monobloková konzolová reverzibilná (teplá/studená) 2,5 kW / 9000 BTU Fresho 12 HP Sannover
1 199,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A+.
Spektrum A+++ do DPredajca: Sun-Chauffage

ProfiCare PC-AKS 3034, Suché a mokré, Filtrovanie, Bezvreckové, Antracit, Modrá, Nabíjanie, Batérie
51,65 €
Doprava zdarma
Predajca: ClatronicCZSK

Perina 220 x 240 cm – zimná prešívaná perina, priedušná – perina vhodná na pranie – vhodná pre alergikov – nemecká kvalita
74,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Mister_Sandman

Korenie na steaky Block House s čiernym korením 50g
115,20 €/1kg
5,76 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Opviq, model Kumtel KTF-258, ventilátor do strechy, biela farba, 100% ABS plast, rozmer 24,4 x 24,4 x 74,5 cm
81,80 €
-26%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
60,43 €
Predajca: HANAH

BOGATECO Lamelový plot Hazel Chestnut | Drevený plot z prútia 50 cm vysoký a 500 cm dlhý | Rozstup lamiel 4-5 cm |
8,58 €/1m
42,90 €
Doprava zdarma
Predajca: BOGATECO

JABLČNÝ OCOT 5% NEFILTROVANÝ DEMETER750 ml - BEUTELSBACHER
9,05 €/1l
6,79 €
Predajca: medpak_shop

Sada mramorových hrncov Rose Gold Metalic Line 15 kusov Berlinger Haus BH 1224N
122,96 €
Doprava zdarma
Predajca: Mdey

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
34,24 €/1kg
24,65 €
Predajca: somnia24

ROCKBROS elektrický zvonček zvonček na bicykel vodotesný cca 75DB čierny
17,73 €
Predajca: RockBros_Europe

Amica KGCL 384 155-1 W, 157 L, ST, 39 dB, 2,2 kg/24h, E, Biela
385,02 €
-19,25 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
365,77 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: Katomix

Fontána BK802 Záhradná fontána s osvetlením Vodopád Vnútorná fontána Rock Stream Kompletná sada
99,99 €
Predajca: Arnusa-Shop

Rohová pohovka s funkciou spania a podnožou PASTI XXL v tvare U, pohovka, rohová pohovka do obývačky, svetlosivá
1 249,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ComfortinoFurniture

Kočík pre bábiku City Neo modro-ružový s jednorožcom
84,06 €
Predajca: ksiegarniainternetowa-de

Kovová zástena na ochranu súkromia 4x - 160 x 50 cm - nerezová oceľ - zástena na ochranu súkromia do záhrady - prvok zásteny na ochranu súkromia - zástena na ochranu súkromia - záhradná dekorácia - hrdzavý plot
35 000,00 €/1m
350,00 €
Predajca: KapagaDE

Akumulátorový vyžínač Einhell Power X-Change GC-CT 18/24 Li-Solo
64,73 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Drevnik na palivove drevo kovovy pozinkovany so strieskou 188x70x188 antracit nosnost 3500 kg
268,95 €
-20,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
248,95 €
Predajca: LAWA_Living-and-Lifestyle
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 10. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi rýchle dodanie
Veľmi dobré
Hodnotenie z 25. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.at. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.at.
Overený nákup
Hodnotenie z 10. februára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Malinový ocot
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
59,96 €/1l

Wiberg malinový ocot silná chuť zrelých malín 500ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
28,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
57,34 €/1l

Wiberg Aceto Plus Mango Ocot ovocný prípravok koláč 500ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
23,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
47,62 €/1l

Hroznový ocot
13,99 €
Predajca: SuperMerchant
55,96 €/1l

Genmai Su - Suši ocot (nesladený) 250ml
6,99 €
Predajca: BRAT_PL
27,96 €/1l

Kier Balsamico Cream of Modena 250 ml
4,99 €
Predajca: BRAT_PL
16,63 €/1kg

Cremonini Aceto Balsamico 5 Hrozno jemná a krémová príchuť 250ml



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
16,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
66,60 €/1l

Wiberg jablčný ocot klasický vysoko kvalitný ocot fľaša 500ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
8,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
17,06 €/1l

Wiberg AcetoPlus Osviežujúca kyslosť mučenky Fľaša 500ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
20,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
40,10 €/1l

Wiberg Crema di Aceto Balsamico Safran mit Weissweinessig 500ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
16,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
32,02 €/1l

Wiberg ocot sherry s charakteristickými príchuťami fľaša 500ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
16,12 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
32,24 €/1l

Casa Rinaldi Biely balzamikový ocot - Biela nádoba na korenie 5 litrov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
17,48 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
3,50 €/1l

Mazzetti Aceto balzamikový ocot Tino Rustica s mierne sladkým nádychom 500ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
11,52 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
23,04 €/1l

Giuseppe Cremonini Balsamico Ocot z Modeny 250ml Packung (Balsamico Essig aus Modena)
39,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
159,96 €/1l

Giuseppe Cremonini Balsamico Ocot Modena Aged 250ml Flasche (Balsamico Essig aus Modena - Alt)
29,99 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
27,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
111,96 €/1l

Casa Rinaldi Biely balzamikový ocot weiß in der Glasflasche 1000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
8,16 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,16 €/1l

Wiberg Balzamikový ocot Cream Glace Hibiskus Chilli Flasche 500ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
12,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
25,42 €/1l

Pán Lowcarb Balzamikový dresing Zdravý, rýchly a chutný 240ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(9)Počet hodnotení: 9
3,17 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
13,21 €/1l

Giuseppe Cremonini Creme mit Balsamic Vinegar Feigen Aroma 250ml
23,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
95,96 €/1l

Crema di Balsamico dunkel Casa Rinaldi 500ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(6)Počet hodnotení: 6
7,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
14,74 €/1l