5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Himalájska jemná soľ 25 kg1,94 €/1kg
48,59 €
Predajca: BRAT_PL

Ďalšie informácie o reklame
Sonnensalz Jodsalz 10Kg3,49 €/1kg
34,93 €
Predajca: Fuduu-Shop

Ďalšie informácie o reklame
Alpen Jodsalz 500g1,50 €/1kg
0,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Selská soľ s jódom a morskou soľou 500g2,38 €/1kg
1,19 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Halit Salz Brocken, 5 kg
9,50 €/1kg
47,50 €
Doprava zdarma
Predajca: Kamelur

Ostmann 3912275005 Ostmann Kräutersalz Gewürzmischung, 70,0 g
176,00 €/1kg
12,32 €
Predajca: somnia24

Herbamare® Bylinná soľ - pikantná 250g
35,48 €/1l
8,87 €
Predajca: taleoo

KALAS, himalajská soľ, 300 g
18,73 €/1kg
5,62 €
Predajca: Katorshop

Soľ s bielou hľuzovkou, 120 g
140,00 €/1l
16,80 €
Predajca: ItalianGourmetShop

KOTÁNYI 902365 KOTÁNYI Meersalzmühle Jodsalz, 92,0 g
130,56 €/1kg
11,75 €
Predajca: somnia24

Sonnentor 00788
57,13 €/1kg
8,57 €
Predajca: taleoo

Greenorganics - Kyslá kapusta- 680g
3,06 €/1kg
2,08 €
Predajca: taleoo

Gomasio 200g
30,15 €/1l
6,03 €
Predajca: taleoo

Sól peklująca do mięs i wędlin domowych 200 g
11,70 €/1l
3,61 €
-35%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,34 €
Predajca: Megasam24PL

o'Sole Sól himalajska gruboziarnista 600 g
9,98 €/1kg
5,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Sól himalajska drobnoziarnista 350 g
4,03 €/1kg
2,49 €
-41%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,45 €
Predajca: Katomix

Gewürz-Sticks - Salz
23,73 €/1kg
17,80 €
Predajca: somnia24

Soľ Swain 400g Gruzínske univerzálne korenie
59,80 €/1l
2,99 €
Predajca: PHRoyal

Solec – jodizovaná soľ z Wieliczki, 1 kg
5,99 €/1kg
5,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Mlynček na soľ Montosco Salzmühle XXL – 640 gramov je ideálny kuchynský mlynček pre všetkých, ktorí si chcú byť vždy istí, že majú k dispozícii perfektné množstvo čerstvo namletého soli. Vďaka svojej impozantnej kapacite 640 gramov máte dostatok soli na mesiace v jednom mlynčeku, bez toho, aby ste ho museli neustále dopĺňať. Elegantný dizajn sa hodí do každého štýlu kuchyne a nastaviteľná hrubosť mletia zaručuje, že vždy dosiahnete požadovanú textúru – od hrubého morského soli až po jemnú kuchynskú soľ.
Vlastnosti
- Extra veľká kapacita 640 gramov pre dlhodobé používanie
- Nastaviteľná hrubosť mletia pre hrubé alebo jemné kryštály soli
- Ergonomický dizajn pre pohodlné používanie pri stole alebo v kuchyni
- Štýlový vzhľad, ktorý sa hodí do každej kuchyne alebo stolovej dekorácie
- Jednoduché dopĺňanie hrubou morskou soľou alebo inými kryštálmi soli
- Od kvalitnej značky Montosco
Špecifikácie
- Obsah: 640 gramov
- Typ: Mlynček na soľ
- Veľkosť: XXL
- Značka: Montosco
- Možnosť dopĺňania: Áno
Často kladené
- Aké druhy soli môžem použiť v mlynčeku na soľ Montosco XXL? Mlynček je vhodný pre hrubú morskú soľ a himalajskú soľ. Nepoužívajte jemnú kuchynskú soľ alebo soľ do mlynčeka, pretože to môže upchať mlecí mechanizmus.
- Môžem do mlynčeka na soľ dať aj korenie? Nie, pre korenie vždy používajte samostatný mlynček na korenie. Miešanie soli a korenia v jednom mlynčeku ovplyvní chuť oboch korenín a môže poškodiť mlecí mechanizmus.
- Ako dlho vydrží 640 gramov soli pri každodennom používaní? Pri priemernom množstve 5 až 10 mletí denne v rodine, 640 gramov soli obvykle vydrží 3 až 6 mesiacov, v závislosti od spotreby.
Objednajte si ešte dnes mlynček na soľ Montosco Salzmühle XXL – 640 gramov a vylepšite každé jedlo perfektným množstvom čerstvo namletenej soli. Rýchle doručenie!
Táto prémiová morská soľ Montosco je ručne zbieraná počas leta z talianskych solísk a nepodlieha žiadnym rafinovaním ani pridaním minerálov. Je bohatá na magnézium a draslík a má prirodzene nízky obsah chloridu sodného, čo jej zabezpečuje vynikajúcu nutričnú hodnotu. Veľká mlynček obsahuje keramický mechanizmus s priemerom 15 cm a nastaviteľnou hrubosťou mletia, vďaka čomu je funkčný a zároveň elegantným doplnkom každej kuchyne.
- Zloženie
- Zoznam zložiek: kamenná soľ
- Hmotnosť
- 640 g
- Potravinársky podnik
- Viale europa 3 52018 Castel San Niccolò (AR) Italy
- Obchodný názov
- Biela soľ zo Sicílie
- Výrobca
- Montosco
- EAN kód
- 8006614330030
- Zloženie
- Zoznam zložiek: kamenná soľ
- Hmotnosť
- 640 g
- Potravinársky podnik
- Viale europa 3 52018 Castel San Niccolò (AR) Italy
- Obchodný názov
- Biela soľ zo Sicílie
- Výrobca
- Montosco
- EAN kód
- 8006614330030
Hodí sa k tomu

Erntesegen Ur-Salz naturbelassen 1 Eimer 12kg
2,53 €/1kg
30,35 €
Predajca: taleoo

Kłodawa nejodizovaná kamenná soľ, 1,1 kg
1,02 €/1l
1,12 €
Predajca: Katomix

Bad Reichenhall Alpy Soľ z hlbín Álp 15000g
1,50 €/1kg
31,48 €
-28%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
22,55 €
Predajca: somnia24

Organic Le Saunier de Camargue Fleur de Sel Kräuter der Provonce 125g
67,28 €/1l
8,41 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi hunter omáčka ideálna na rezeň a steaky 2er za 2x 250ml
8,08 €/1l
2,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Piranske Soline Piranská soľ s chráneným označením pôvodu 1 kg - nemletá, nejódovaná soľ
17,00 €/1l
17,00 €
Predajca: Fine-experience

Fuchs Foodservice korenie na hranolky soľ pikantno-soľné balenie 2000g
9,27 €/1kg
18,53 €
Predajca: somnia24

Sól Kłodawa Kamienna Jodowana 1 kg
1,32 €/1l
1,32 €
Predajca: Katomix

Sonamova jačmenná tsampa 1kg
18,82 €/1kg
18,82 €
Predajca: taleoo

Maldon Sea Salt Flakes prírodná jemná morská soľ vločky korenie 250g
32,52 €/1kg
8,13 €
Predajca: LAVONIO

Atlántsky morská soľ – jemná, 1 kg | NATURATA
3,13 €/1kg
3,13 €
Predajca: taleoo

Fuduu.de – Nitritová soľ / Soľ na nakladanie, 5 kg vedro
5,42 €/1kg
27,08 €
Predajca: Fuduu-Shop

Kala Namak, soľ, 1 kg
23,90 €/1kg
23,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Kamelur

Bad Reichenhaller 217561006 Bad Reichenhaller Alpenjodsalz mit Fluorid + Folsäure Salz, 500,0 g
16,34 €/1kg
8,17 €
Predajca: somnia24

GiDeli nakladacia soľ 1 kg vo vedre - Prémiová nakladacia soľ na konzervovanie mäsa vhodná na výrobu klobás, konzervovanie a marinovanie (1 x 1 kg)
10,78 €/1kg
10,78 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh

Fuchs Professional Gyros korenie soľ Stredomorské korenie balenie 1000g
14,17 €/1kg
14,17 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Keltská morská soľ 1 kg
99,67 €/1l
14,95 €
Predajca: GOYU

Prémiová hľuzovková soľ s 5 % hľuzoviek | Gurmánske hľuzovkové korenie Fleur de Sel | Pravé letné hľuzovky | Tuber aestivum - 50 g
209,60 €/1kg
10,48 €
Predajca: allerFeinst

Herbamare® bylinná soľ - originálne náplňové balenie 500g
21,16 €/1kg
10,58 €
Predajca: taleoo

Maldon Sea Salt Flakes prírodne čistá morská soľ vločky korenie 1400g
36,62 €/1kg
51,27 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Zmes draselných solí, 200 g | RAAB VITALFOOD
18 000,00 €/1kg
3,60 €
Predajca: taleoo

Klene Puur Soľ 180 g – Prírodná, čistá kuchynská soľ na dochutenie
36,56 €/1kg
6,58 €
Predajca: Pantry_Intl

Le Saunier de Camargue Fleur de Sel 125g
0,06 €/1l
7,95 €
Predajca: artbook-service

Soľ na nakladanie 1 kg
1,56 €/1kg
1,59 €
Predajca: BRAT_PL

Mettwurst, varený, v skle, 160 g | ÖKOLAND
44,38 €/1kg
7,10 €
Predajca: taleoo

Drogheria Siciliaans Steenzout 90g – Prírodná jemná morská soľ, 100% prírodná
82,89 €/1kg
7,46 €
Predajca: Pantry_Intl

Gewürz-Sticks - Salz
23,73 €/1kg
17,80 €
Predajca: somnia24

LoSalt Mineraalzout 350g – minerálna soľ s nízkym obsahom sodíka pre zdravú výživu
20,06 €/1kg
7,02 €
Predajca: Pantry_Intl

Morská soľ vo forme vločiek na dochucovanie | Soľ a korenie
39,20 €/1l
4,90 €
Predajca: artbook-service
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 15. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Fuduu.de – Nitritová soľ / Soľ na nakladanie, 5 kg vedro



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(22)Počet hodnotení: 22
27,08 €
Predajca: Fuduu-Shop
5,42 €/1kg

Himalájska jemná soľ 25 kg
48,59 €
Predajca: BRAT_PL
1,94 €/1kg

Sonnensalz Jodsalz 10Kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
34,93 €
Predajca: Fuduu-Shop
3,49 €/1kg

Kamenná soľ 5 kg jemná prírodná soľ kuchynská soľ kúpeľová soľ halit bez prísad GiDeli
20,37 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,99 €
Predajca: Posh
3,20 €/1kg

Piranske Soline Solni cvet (Fleur de Sel) Prírodná, ručne zbieraná, nerafinovaná morská soľ 250 g kartónová plechovka



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(5)Počet hodnotení: 5
16,90 €
Predajca: Fine-experience
67,60 €/1kg

Murray River Salt nedotknutá jemná soľná soľ bohatá na minerály 250g



3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
10,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
40,04 €/1kg

Thomy Delikatess Remoulade krémová s príchuťou byliniek 100 ml balenie po 15 ks
38,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
25,37 €/1l

Bylinná údená soľ 400g - DARY NATURY DARY NATURY
7,89 €
Predajca: BRAT_PL
19,15 €/1kg

Fuduu.de – Nitritová soľ / Soľ na nakladanie, 0,75 kg vrecúško



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
14,99 €
Predajca: Fuduu-Shop
19,99 €/1l

Santa Maria Červené chilli vločky 28 g
20,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
749,64 €/1kg

Himalayan Pink Fine Salt 500g (Himalájská sůl)
4,99 €
Predajca: Nutrisslim
9,98 €/1l

Bad Reichenhaller 711720000 Bad Reichenhaller Marken Jodsalz, 2000 St.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
17,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,54 €/1kg

Bad Reichenhaller Jodsalz 05201051 500g



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(4)Počet hodnotení: 4
1,49 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
2,98 €/1kg

Ankerkraut Hranolky soľ Koreninová soľ na zemiaky Korková nádoba 130g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
6,29 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
48,38 €/1kg

Soľ Swain 400g Gruzínske univerzálne korenie



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,99 €
Predajca: PHRoyal
59,80 €/1l

HIMALÁJSKA RUŽOVÁ SOĽ HRUBÁ MLETÁ 1 kg - KRYŠTALICKÁ PLANÉTA



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,72 €
Predajca: Biogo
3,72 €/1kg

Ankerkraut Pommes Frites Salz im Streuer, Práškové korenie, cesnak, Ground mustard, Cibuľa, Oregano, Petržlen, Morská soľ, Údená soľ, Sladká paprika, 270 g, 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
8,09 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
29,96 €/1kg

Himalájska jemná soľ 1 kg, ružová, vysoká kvalita
1,99 €
Predajca: PHRoyal
39,80 €/1l

Sada 3 x 1 kg himalájskej soli



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
4,09 €
Predajca: BRAT_PL
1,36 €/1kg

Himalájska soľ, jemná 1kg Brat.pl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
1,59 €
Predajca: BRAT_PL
1,57 €/1kg