4,5



Na základe 2 hodnotení
Podobné produkty
Bestseller




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1




4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(14)Počet hodnotení: 14




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7





4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4









5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4





4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5




4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2


Ďalšie informácie o reklame
Werther’s® Original 706758 Werther’s® Original Caramelts Bonbons 153,0 g19,02 €/1kg
2,91 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Frigeo 719803 Frigeo Ahoj Brause Bonbons 1,87,43 €/1kg
13,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Fisherman's Freind Salmiak-Raspberry 4pcs 100g25,16 €/1kg
25,16 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
Werther’s® Original 330663 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 42,0 g38,10 €/1kg
1,60 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Werther’s® Original 330625 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 70,0 g
17,86 €/1kg
1,25 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Werther’s® Original 121414 Werther’s® Original Schokoladen Toffee Bonbons 180 g
180,11 €/1kg
32,42 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Werther’s® Original 176049 Werther’s® Original Blissful Caramel Bites Crunchy Bonbons 140 g
20,00 €/1kg
2,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Werther’s® Original 330007 Werther’s® Original Sahnebonbons Bonbons 120,0 g
10,42 €/1kg
1,25 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Werther’s® Original 706802 Werther’s® Original Feine Helle Kaubonbons 153,0 g
17,52 €/1kg
2,68 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Werthers Original Cukierki Mäkké Eclairs 70 g
23,63 €/1kg
2,91 €
-35%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,89 €
Predajca: Katomix

Ricola Menthol Extra Stark ohne Zucker
38,53 €/1kg
2,89 €
Predajca: AbisZ-Markt

WICK Bonbons Blau Original 91116 144g
222,78 €/1kg
33,75 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
32,08 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Ricola Menthol Extra Stark ohne Zucker
57,80 €/1kg
2,89 €
Predajca: AbisZ-Markt

Gellwe Galaretka Żel wiśniowy 75 g
3,88 €/1kg
2,06 €
-52%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
0,97 €
Predajca: Katomix

VIVIL® 2366 VIVIL® Zitronenmelisse ohne Zucker Bonbons 120,0 g
19,92 €/1kg
2,39 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ricola Original Kräuterzucker mit Zucker
38,53 €/1kg
2,89 €
Predajca: AbisZ-Markt

nimm2® 360509 nimm2® Bonbons 429,0 g
8,58 €/1kg
3,68 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Karamelové cukríky Storck Whole Milk Chunks s mliečnou krémovou náplňou (balenie 315 g)
10,97 €/1kg
3,84 €
Predajca: Katomix

Wedel Cukierki Bajeczny Czekoladowe 240 g
23,54 €/1kg
7,31 €
-22%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,65 €
Predajca: Megasam24PL

allcura ZinghaBon Ingwer-Bonbons, 76 g Bonbons
23,72 €/1kg
2,04 €
Predajca: AbisZ-Markt
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Werther’s® Original 330021-00 Werther’s® Original Stick Pack Bonbons 24x 50,0 g
Pole
Táto klasika od Werther's Original je nádherne krémová a má neodolateľnú karamelovú chuť.
Pole
Táto klasika od Werther's Original je nádherne krémová a má neodolateľnú karamelovú chuť.
- Zloženie
- V popise
- Výživové údaje
- V popise
- Hmotnosť
- 1200 g
- Potravinársky podnik
- August Storck KG Waldstrasse 27 13403 Berlin Deutschland
- Obchodný názov
- Sahnebonbons
- Výrobca
- Werther’s® Original
- Počet kusov
- 25
- Číslo od výrobcu
- 4014400330021
- EAN kód
- 4014400008104
- Zloženie
- V popise
- Výživové údaje
- V popise
- Hmotnosť
- 1200 g
- Potravinársky podnik
- August Storck KG Waldstrasse 27 13403 Berlin Deutschland
- Obchodný názov
- Sahnebonbons
- Výrobca
- Werther’s® Original
- Počet kusov
- 25
- Číslo od výrobcu
- 4014400330021
- EAN kód
- 4014400008104
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Werther’s® Original 330625 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 70,0 g
17,86 €/1kg
1,25 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Werther’s® Original 121414 Werther’s® Original Schokoladen Toffee Bonbons 180 g
180,11 €/1kg
32,42 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Werther’s® Original 176049 Werther’s® Original Blissful Caramel Bites Crunchy Bonbons 140 g
20,00 €/1kg
2,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Werther’s® Original 330403 Werther’s® Original Sahnebonbons Bonbons 245,0 g
13,92 €/1kg
3,41 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Werther’s® Original 706758 Werther’s® Original Caramelts Bonbons 153,0 g
19,02 €/1kg
2,91 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4014400932485, 180 g, D, 1927 kJ, 460 kcal, 43,1 g, 20,3 g
17,78 €/1kg
3,20 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4014400901788, 750 g, D, 424 kcal, 71,6 g, 8,4 g, 5,7 g
17,12 €
Predajca: somnia24

Werther’s® Original 460032 Werther’s® Original Karamell Creme Bonbons 225 g
10,53 €/1kg
2,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

KOPIKO Cappuccino Kaffee Bonbons 120g | Kávové cukríky | Kaffeebonbons
732,50 €/1kg
102,55 €
Predajca: SpiritsFlavour

Tvrdé karamelky Cool Rocks s ovocnou príchuťou vo vrecku 1000g
15,38 €/1kg
15,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Küfa malinové ovocné cukríky s malinovou príchuťou 700 kusov 2000g
8,18 €/1kg
16,36 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

RIESEN® 391251 RIESEN® Schokobonbons 377,0 g
28,49 €/1kg
10,74 €
Predajca: somnia24

STORCK 748633 Storck Durchbeißer 1,0 Kg
14,47 €/1kg
14,47 €
Predajca: somnia24

COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
14,29 €/1kg
42,88 €
Predajca: somnia24

Chutná príchuť | Ferrero Kinder Smotanové mlieko a chrumkavé 19g
172,63 €/1kg
3,28 €
Predajca: Heartforcards

STORCK 1.4032.3, 112 g, Mliečna čokoláda, 4 kusov, Mlieko, Orechy, Arašidy, 557 kcal, 2324 kJ
94,29 €/1kg
10,56 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Aga Bezdrôtový skladací ventilátor 20 cm
25,30 €
-18%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,70 €
Predajca: Aga24

VIVIL® 4740 VIVIL® Creme Life Erdbeere Bonbons 90,0 g
24,11 €/1kg
2,17 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Veľké balenie Knoppers 375g
30,75 €/1kg
11,53 €
Predajca: somnia24

STORCK 757439 Obri 900 g
10,58 €/1kg
9,52 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Daim sladké, stojanové vrecká
101,75 €/1kg
20,35 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Fortuin - Mäta pieporná Wilhelmina Box 200 kusov | Box of 200 pieces
27,77 €/1kg
26,38 €
Predajca: Pantry_Intl

Sibírsky čučoriedka - medová bobuľa - Lonicera caerulea kamtschatica 30 cm
4,50 €
Predajca: Blumen-Senf

nimm2® 361216 nimm2® Rote Früchte Bonbons 240 g
10,33 €/1kg
2,48 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Werther’s® Original 330007 Werther’s® Original Sahnebonbons Bonbons 120,0 g
10,42 €/1kg
1,25 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

STORCK 232219 STORCK Vollmilch Brocken Bonbons 325,0 g
8,06 €/1kg
2,62 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

nimm2® 388541 nimm2® Lachgummi Millianer Fruchtgummi 250,0 g
7,40 €/1kg
1,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

FableKids Trojkolka 5v1 Noemi šedá | tlačná tyč, pohon dopredu a dozadu
94,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS

VIVIL® 4742 VIVIL® Creme Life Caramel Bonbons 90,0 g
24,11 €/1kg
2,17 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Remington CB7400, Vyrovnávacia kefa, Teplé, 150 °C, 230 °C, PTC keramické výhrevné teleso, Čierna
33,00 €
Doprava zdarma
Predajca: UNIVERS-CLUB
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
0% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
0%100% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
100%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 15. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Amo kávové cukrovinky 1 kg
13,99 €
Predajca: SuperMerchant
13,99 €/1kg

Chladivé kávové mini cukríky jednotlivo balené mini cukríky 3000g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
33,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,27 €/1kg

Wawel Michałki Zamkowe z Orzechami 1 kg
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
15,99 €/1kg

Werther’s® Original 706758 Werther’s® Original Caramelts Bonbons 153,0 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,91 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
19,02 €/1kg

Bielkovinové pyramídové chrumky so syrom a cibuľovou príchuťou, bez lepku 60 g - POPCROP
7,99 €
Predajca: SuperMerchant
12,11 €/1kg

Lindt Pralines Hochfein s klasickou jemnou čokoládou Lindt 350g



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
25,46 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
72,74 €/1kg

Open Food 8693029030077, 4 g, D, 395 kcal, 71 g, 5,8 g, 4,8 g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(17)Počet hodnotení: 17
13,99 €
Predajca: SuperMerchant
0,01 €/1kg

VIVIL® 2363 VIVIL® Kräuter-Mint Bonbons 120,0 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
7,99 €
Predajca: SuperMerchant
66,58 €/1kg

Cool Mini sladkosti mliečny krém jednotlivo balené vo vrecku 3000g
33,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,27 €/1kg

Mampfi jedlý papier karamel 290g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(13)Počet hodnotení: 13
10,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
35,28 €/1kg

Head Bangers Balls Crazy Sour príchuť malina a jahoda 135g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
4,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
31,26 €/1kg

Čokoládové oblátky Manner v tvare srdca s pomarančovou krémovou náplňou 300g
7,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
26,17 €/1kg

Kiosk Box - Fisherman's Friend - Mint - S cukrom - 24 x 25g (tyrkysová)



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
44,67 €
Predajca: AllYouNeed
74,45 €/1kg

Cool Bunte cukríky so 4 druhmi ovocných príchutí 1000g
4,79 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
4,79 €/1kg

Werther’s® Original 330663 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 42,0 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
1,60 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
38,10 €/1kg

Barkleys Mini mentolky s príchuťou škorice bez cukru 15g



3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
1,69 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
112,67 €/1kg

KUKURIČNÉ RÚRKY S KAKAOVÝM KRÉMOM, BEZLEPKOVÉ 18 g - ALAŠKA
0,42 €
Predajca: superbrandshop
0,02 €/1kg

Barkleys Škoricové pastilky so škoricou v kovovej plechovke 50g
7,68 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,58 €
Predajca: AllYouNeed
73,11 €/1kg

ŽELÉ TRANSPARENTNÉ BEZ CUKRU S PRÍCHUŤOU LESNÉHO OVOCIA, BEZLEPKU 14 g - CELIKO



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
0,89 €
Predajca: BRAT_PL
0,06 €/1kg

ŽELÉ BEZ CUKRU S JAHODOVOU PRÍCHUŤOU, BEZLEPKU 14 g - CELIKO



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
0,89 €
Predajca: BRAT_PL
0,06 €/1kg