5,0



Na základe 1 hodnotenia
Fortuin DF-Pepermunt pastilky 3000 g kartón (anglická mäta pieporná)
63,95 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,99 €-53%
10,00 € / 1kg
plus 14,95 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Nenechajte si ujsť!
Bonbóny a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Barkleys Mini mätové pastilky s mätou piepornou bez cukru 15g112,67 €/1kg
1,69 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Barkleys Mätové pastilky v kovovej plechovke 50g6,63 €/1kg
1,99 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
25G Fisherm.friend Malina O.zucker56,82 €/1kg
34,09 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
Frigeo 719803 Frigeo Ahoj Brause Bonbons 1,87,43 €/1kg
13,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Fortuin - Mäta pieporná Fortuin vrecko 200 gramov | Vrecko s 200 gramami
188,90 €/1kg
37,78 €
Predajca: Kleinkantoor

Fortuin DF Anglická mäta pieporná 450g – Aromatické mätové cukríky
11,49 €/1kg
5,17 €
Predajca: Pantry_Intl

Fortuin – pastilky so salmiakom – 12 x 1 kg
163,95 €/1kg
163,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Fisherman's Friend - Mäta pieporná bez cukru - 24x25gr
70,58 €/1kg
42,35 €
Predajca: AllYouNeed

Mentos mätové dražé 40 x 38 gramov
32,57 €/1kg
49,50 €
Predajca: Pantry_Intl

Anízové pastilky mäta NFP 250g
50,32 €/1kg
12,58 €
Predajca: taleoo

herbafresh Classic-Mint Pastillen 17g
60,59 €/1kg
1,03 €
Predajca: taleoo

Venco Drop Toppers Salmiaková mäta (10 x 225 g)
25,76 €/1kg
57,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Winiary Galaretka pomarańczowa 71 g
15,43 €/1kg
1,84 €
-41%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,08 €
Predajca: Katomix

Mieszko Krówka Kremówka Cukierki 1 kg
8,73 €/1kg
10,92 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,34 €
Predajca: Megasam24PL

Fishermans Friend Anis pastilky 25 g
68,15 €/1kg
1,84 €
Predajca: AbisZ-Markt

Ricola o.Z.Beutel Zázvor Pomaranč Mäta Cukríky 75 g
36,13 €/1kg
2,89 €
Predajca: AbisZ-Markt

SMINT Mint pastilky bez cukru s intenzívnou mätovou príchuťou 8g
274,00 €/1kg
5,48 €
Predajca: Pantry_Intl

Fishermans Friend Spearmint čerstvé mentolové pastilky bez cukru 25g
77,20 €/1kg
1,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Olbas - Pastilky bez cukru 50g
71,40 €/1kg
3,57 €
Predajca: taleoo

Fishermans Friend Salmiak čerstvé mentolové pastilky bez cukru 25g
177,60 €/1kg
5,42 €
-18%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,44 €
Predajca: AllYouNeed
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Tri kilogramy mäty piepornej kvality DF od holandského výrobcu Fortuin. Táto mäta DF sa nazýva aj anglický variant/anglická mäta, pretože je menej tvrdá a krehkejšia ako štandardná mäta. Vďaka tomu je menej štandardná a o niečo honosnejšia. Okrem názvu je na nej len málo anglického. Mäta pieporná sa vyrába už poldruha storočia vo frízskom mestečku Dokkum. Mäta pieporná sa dodáva v 3 kg balení. To z nej robí ideálny výrobok pre veľkoodberateľov.
Pole
- Zloženie
- cukor, želatína, zemiakový škrob, mätový olej.
- Výživové údaje
- Energia (kJ) 1693 kJ Energia (Kcal) 398 kcal Tuky, z toho 1.00 g - nasýtené mastné kyseliny 1.00 g - mononenasýtené mastné kyseliny 0 g - polynenasýtené mastné kyseliny 0 g Sacharidy, z toho 99.00 g - cukry 99.00 g - polyoly 0 g - škrob 0 g Vláknina 0 g Bielkoviny 0.60 g Soľ 0.00 g
- Hmotnosť
- 3000 g
- Potravinársky podnik
- Fortuin
- Obchodný názov
- D.F. Mäta pieporná (3 kg)
- Výrobca
- Sümepa
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- V-13-1641-3-kilo
- EAN kód
- 8710559300309
- Zloženie
- cukor, želatína, zemiakový škrob, mätový olej.
- Výživové údaje
- Energia (kJ) 1693 kJ Energia (Kcal) 398 kcal Tuky, z toho 1.00 g - nasýtené mastné kyseliny 1.00 g - mononenasýtené mastné kyseliny 0 g - polynenasýtené mastné kyseliny 0 g Sacharidy, z toho 99.00 g - cukry 99.00 g - polyoly 0 g - škrob 0 g Vláknina 0 g Bielkoviny 0.60 g Soľ 0.00 g
- Hmotnosť
- 3000 g
- Potravinársky podnik
- Fortuin
- Obchodný názov
- D.F. Mäta pieporná (3 kg)
- Výrobca
- Sümepa
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- V-13-1641-3-kilo
- EAN kód
- 8710559300309
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Fortuin - Mäta pieporná Fortuin vrecko 200 gramov | Vrecko s 200 gramami
188,90 €/1kg
37,78 €
Predajca: Kleinkantoor

Wilhelmina Mätová krajina vegánska 24 x 100 gramov lakritsa
27,48 €/1kg
65,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Fortuin - Mäta pieporná Wilhelmina Box 200 kusov | Box of 200 pieces
27,77 €/1kg
26,38 €
Predajca: Pantry_Intl

Benzínová kosačka FUXTEC FX-RM4180 – 80 cm³ | 41 cm | nízka hmotnosť 18 kg | zadný výhoz | 4-taktný motor | výška kosenia 25–55 mm | do 400 m²
159,00 €
Doprava zdarma
Predajca: FUXTEC

Wilhelmina mäta pieporná vegánska 3 kg lakritsa
10,48 €/1kg
31,44 €
Predajca: Pantry_Intl

Fortuin DF Anglická mäta pieporná 450g – Aromatické mätové cukríky
11,49 €/1kg
5,17 €
Predajca: Pantry_Intl

Xiaomi PYV4007GL domáci ventilátor biely
140,51 €
Predajca: Dragtek-com

Bubnové strúhadlo Orion s 5 bubnovými vložkami
29,67 €
Predajca: Kidero

Mentos Clean Breath Intense Mint 12 balení x21g Veľké rodinné balenie
0,09 €/1kg
23,49 €
Predajca: Ajuy

Záhradný domček 21057, kovový prístrešok na náradie, so šikmou strechou, 161 x 86 x 181/164 cm
164,00 €
Predajca: Kokiska

Samsung Galaxy Tab A9, 22,1 cm (8.7"), 1340 x 800 px, 64 GB, 4 GB, 2,2 GHz, Grafit
328,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

PAPSTAR 14186 Kompostovacie vrece PAPSTAR, 10 litrov, hnedé, 50 ks
35,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

HillMiles E Bike, mestský elektrobicykel a E-Hollandbike s 36V 13Ah batériou do 80-100km, SHIMANO 7 rýchlostí, 250W motor a 25km/h, MileCity1
619,00 €
-24,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
595,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NordicHome

D.F. Mäta bez cukru 70 g – Osviežujúce mätové cukríky bez cukru
56,29 €/1kg
3,94 €
Predajca: Pantry_Intl

8" palcová mini reťazová píla s batériou, 8000mAh 1200W batériová reťazová píla, na prerezávanie, remeslá a projekty pre domácich majstrov
79,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LUMIDRA

XMTECH 72W stmievateľné LED stropné svietidlo Moderné stropné svietidlo s diaľkovým ovládaním Predsieň Obývacia izba Spálňa Svietidlo IP44 Vodotesné
35,87 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: HKGaga

Werther’s® Original 330021-00 Werther’s® Original Stick Pack Bonbons 24x 50,0 g
17,03 €/1kg
20,44 €
Predajca: somnia24

Smint Clean Breath Peppermint Náhradná náplň Veľké úsporné balenie 1500 ks mätových pastiliek v fóliovom vrecku, na doplnenie, bez cukru, 2 hodiny sviežeho dychu
44,75 €/1kg
46,99 €
Predajca: Candyspot

nutella 4062 Nougatcreme, 3,0 kg
16,40 €/1kg
49,21 €
Predajca: somnia24

Philips 800 series EP0824/00, Espresso kávovar, 1,8 L, Kávové zrná, Vstavaný mlynček, 1500 W, Čierna
427,60 €
-126,32 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
301,28 €
Predajca: Shop-Mediarado

VIVIL® 0217 VIVIL® Extra Strong Pfefferminz Bonbons 75,0 g
116,27 €/1kg
8,72 €
Predajca: somnia24

Elektrické polohovateľné kreslo Merax, masážne kreslo s 8-bodovou masážou a funkciou vyhrievania, TV kreslo s funkciou zdvíhania, látková pohovka s úložným priestorom, sivá
512,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MERAX

Open Food 4020400001113, D, 243 kcal, 0,2 g, 0,9 g, 0,9 g, 0,1 g
373,21 €/1kg
40,78 €
-23%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,35 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Küfa mätové vankúšiky s čokoládovou krémovou náplňou 200g
14,65 €/1kg
2,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mentos Clean Breath 7 balíčkov zmiešaných príchutí Intense Mint a Peppermint
0,11 €/1kg
15,90 €
Predajca: Ajuy

King - Pfefferminze Original Minis - 1305g
24,44 €/1kg
42,11 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,90 €
Predajca: Pantry_Intl

SmartTex Legíny Leather Print 3 ks - Veľkosť XL
47,76 €
Doprava zdarma
Predajca: Lebula

XMTECH 5 m Obruba trávnika Kovová pozinkovaná obruba záhonu Palisáda na kosenie 5 kusov 100x15cm (D x V) Obruba trávnika
5,02 €/1m
26,99 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,10 €
Doprava zdarma
Predajca: HKGaga

Fisherman's Friend Mint bez cukru 24 x 25g
98,25 €/1kg
58,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

TABWEE T20 Android 16 tablet 10,1 palca, 24+256 GB s príslušenstvom tabletový počítač, Face ID, Widevine L1, 5G WiFi, Gemini AI, 8MP + 5MP, GPS
109,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je D.
Predajca: BVODEShop
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 5. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Amo kávové cukrovinky 1 kg
13,99 €
Predajca: SuperMerchant
13,99 €/1kg

Chladivé kávové mini cukríky jednotlivo balené mini cukríky 3000g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
33,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,27 €/1kg

Wawel Michałki Zamkowe z Orzechami 1 kg
28,99 €
Predajca: SuperMerchant
28,99 €/1kg

Lindt Pralines Hochfein s klasickou jemnou čokoládou Lindt 350g



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
25,46 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
72,74 €/1kg

Milky Clouds Vanilkové marshmallows so slivkou 1 kg
24,99 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
23,99 €
Predajca: SuperMerchant
23,99 €/1kg

Bielkovinové pyramídové chrumky so syrom a cibuľovou príchuťou, bez lepku 60 g - POPCROP
20,99 €
Predajca: SuperMerchant
31,80 €/1kg

Cool Mini sladkosti mliečny krém jednotlivo balené vo vrecku 3000g
33,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,27 €/1kg

Open Food 4020400893039, Palmový olej, 120 g, C, e950, e951, e953, e965, e965ii, Menthol, Herb, E950, E965Ii, Essential Oil, E951, Sweetener, E965, Eucalyptus Oil, E953, Herb..., 993 kJ



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
7,99 €
Predajca: SuperMerchant
66,58 €/1kg

Mampfi jedlý papier karamel 290g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(13)Počet hodnotení: 13
10,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
35,28 €/1kg

Werther’s® Original 706758 Werther’s® Original Caramelts Bonbons 153,0 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,91 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
19,02 €/1kg

Cool Bunte cukríky so 4 druhmi ovocných príchutí 1000g
4,79 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
4,79 €/1kg

Head Bangers Balls Crazy Sour príchuť malina a jahoda 135g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
4,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
31,26 €/1kg

Čokoládové oblátky Manner v tvare srdca s pomarančovou krémovou náplňou 300g
7,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
26,17 €/1kg

Woogie Bonbóny Sweet Mix 1 kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
28,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
28,99 €/1kg

Pop Rocks Strawberry 7g
21,17 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
2 646,25 €/1kg

Agilus sladené mandle, biele svadobné mandle 750g



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
19,55 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
26,07 €/1kg

Frigeo 719803 Frigeo Ahoj Brause Bonbons 1,8



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(14)Počet hodnotení: 14
13,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,43 €/1kg

Küfa malinové ovocné cukríky s malinovou príchuťou 700 kusov 2000g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(17)Počet hodnotení: 17
16,36 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,18 €/1kg

Küfa A a C plátky ovocné sladkosti s pomarančom a citrónom 2000g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(17)Počet hodnotení: 17
16,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,34 €/1kg

Küfa Euka mentolové cukríky s eukalyptom cca 400 ks 2000g



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
20,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
10,46 €/1kg