Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Balzamikový dresing Kühne, 500 ml
Popis produktu: Náš balzamikový dresing má typicky taliansku chuť ? s vysokokvalitným olivovým olejom a jemným, jemným balzamikovým octom. Tento dresing sa hodí najmä k paradajkám a mozzarelle alebo k miešaným šalátom.
Kühne Carl KG (GmbH & Co.) Kühnehöfe 11, 22761 Hamburg
| Názov | Kühne Salatfix Balsamico 500ml |
| Hmotnosť | 500ml |
| Návod na použitie | Pred použitím dobre pretrepte |
| Trvanlivosť a skladovanie | Po otvorení skladujte v chlade |
| Zloženie | Voda, 25 % Aceto Balsamico di Modena I.G.P. (vínny ocot, koncentrát hroznového muštu, farbivo E150d), glukózovo-fruktózový sirup, repkový olej, soľ, koncentrát hroznovej šťavy, cukor, olivový olej, regulátor kyslosti octan sodný, zahusťovadlá karagénan a guma zo svätojánskeho chleba |
| Potravinárske prídavné látky | s farbivami, obsahuje siričitany |
| Alergény | Oxid siričitý a siričitany |
| Zodpovedný prevádzkovateľ potravinárskeho podniku | Carl Kühne KG (GmbH |
| Adresa | 22761 Hamburg |
| priemerné výživové údaje | na 100 ml |
| Kalorická hodnota (kJ/kcal) | 402kJ/96kcal |
| Tuk | 4,1g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 0,3g |
| Sacharidy | 13g |
| z toho cukor | 12g |
| Bielkoviny | 0,3g |
| Soľ | 2,6g |
| Vláknina | 0,7g |
- Skladovanie a použitie
- Po otvorení skladujte na chladnom mieste.
- Objem
- 0.5 l
- Zloženie
- Voda, 25 % Aceto Balsamico di Modena I.G.P. (vínny ocot, koncentrát hroznového muštu), repkový olej, glukózovo-fruktózový sirup, soľ, koncentrát hroznovej šťavy, cukor, olivový olej, regulátor kyslosti octan sodný, zahusťovadlo karagenan
- Výživové údaje
- Energia kj 384 kj Energia kcal 92 kcal Tuky 4,2GRM Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny 0,4GRM Sacharidy 12GRM Sacharidy, z toho cukor 11GRM Bielkoviny 0,2GRM Soľ 2,3GRM
- Alergény
- ŽiadneOxid siričitý a sulfity
- Hmotnosť
- 500 g
- Potravinársky podnik
- Carl Kühne KG (GmbH & Co.)Kühnehöfe 11, 22761 Hamburg
- Obchodný názov
- Kühne Salatfix Balsamico
- Výrobca
- Carl Kühne
- Číslo od výrobcu
- k23154
- EAN kód
- 4012200039762
- Skladovanie a použitie
- Po otvorení skladujte na chladnom mieste.
- Objem
- 0.5 l
- Zloženie
- Voda, 25 % Aceto Balsamico di Modena I.G.P. (vínny ocot, koncentrát hroznového muštu), repkový olej, glukózovo-fruktózový sirup, soľ, koncentrát hroznovej šťavy, cukor, olivový olej, regulátor kyslosti octan sodný, zahusťovadlo karagenan
- Výživové údaje
- Energia kj 384 kj Energia kcal 92 kcal Tuky 4,2GRM Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny 0,4GRM Sacharidy 12GRM Sacharidy, z toho cukor 11GRM Bielkoviny 0,2GRM Soľ 2,3GRM
- Alergény
- ŽiadneOxid siričitý a sulfity
- Hmotnosť
- 500 g
- Potravinársky podnik
- Carl Kühne KG (GmbH & Co.)Kühnehöfe 11, 22761 Hamburg
- Obchodný názov
- Kühne Salatfix Balsamico
- Výrobca
- Carl Kühne
- Číslo od výrobcu
- k23154
- EAN kód
- 4012200039762
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame