4,8



Na základe 5 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Goldwell - Stylesign Curls Defining Cream 150ml86,67 €/1l
13,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
American Crew Formovací krém 85g0,12 €/1l
10,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Goldwell - Stylesign Texture Shaping Cream 75ml11,00 €/1kg
11,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Loreal TNA Bouncy and Tender 150 ml168,25 €/1l
33,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Revlon Professional d:fi Extreme Hold Styling Cream stylingový krém pre silnú fixáciu 150 g
84,73 €/1kg
17,54 €
Predajca: PerfumTraders

Revlon Professional Be Fabulous™ D:Sculpt Cream 75 g
130,27 €/1kg
9,77 €
Predajca: Anteros

Wella EIMI Pearl Styler gél na vlasy 100 ml
155,10 €/1l
15,51 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Revlon Fluid do loków, 150ml
62 700,00 €/1kg
12,54 €
Predajca: PerfumTraders

Pomáda na vlasy Hairgum Matt 40g
350,25 €/1kg
14,01 €
Predajca: somnia24

Inebrya Up To You Liss vyhladzujúci krém 200 ml
72,75 €/1l
14,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Pomáda na vlasy (Fiber Pomade) 95 g
86,13 €/1kg
12,92 €
Predajca: Tersorte

Revlon Aktywator skrętu, 350ml
33,83 €/1l
11,84 €
Predajca: Glamperfeu

Depot No. 311 Fiber Cream stylingový krém pre strednú fixáciu 100 ml
157,50 €/1l
15,75 €
Predajca: NutraBestBG

Sachajuan pasta na vlasy 80 ml
450,50 €/1l
36,04 €
Predajca: Glamperfeu

Joico JoiFull Volumizing Styler stylingový krém pre objem vlasov 100 ml
220,30 €/1l
22,03 €
Predajca: Tersorte

Matná pomáda na vlasy
219,90 €/1l
21,99 €
Doprava zdarma
Predajca: eBrandsGlobal

Lazartigue, Nourish, krémová maska na ošetrenie vlasov, na starostlivosť, 250 ml
97,40 €/1l
24,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

STRAIT STYLING THERAPY narovnávací krém 1 300ml
119,10 €/1l
35,73 €
Predajca: somnia24

Alcina #ALCINASTYLE Silný 50 ml
279,00 €/1l
13,95 €
Predajca: Friseurtotal

Schwarzkopf Osis+ Mess Up 100 ml
106,30 €/1l
10,63 €
Predajca: VISO
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
D:Struct je profesionálny krém na úpravu vlasov od D:FI, značky Revlon Professional, výrobcu so sídlom v New Yorku. Táto vlasová stylingová kozmetika poskytuje stredne stabilnú fixáciu, dodáva vlasom štruktúru a hydratáciu, ako aj mierny prirodzený lesk. Vďaka cenným zložkám vlasy rozmaznáva a robí ich veľmi jemnými.
Zloženie a účinky:
Revlon Professional D:FI D:Struct Cream obsahuje výťažok z kaktusu, ktorý hydratuje, zvyšuje pružnosť a dodáva vlasom lesk a poddajnosť. Táto účinná látka obohatená o cukrovú trstinu zabezpečuje prísun a udržanie vlhkosti vo vlasoch. Tento stylingový krém obsahuje lanolínový vosk pre prirodzený lesk, strednú fixáciu a dokonalú kontrolu. Účes zahaľuje svieža a príjemná ananásová vôňa. Tento krém na vlasy obsahuje aj zložky ako karnaubský vosk a ricínový olej.
Udržujte svoje vlasy v dokonalom tvare - Použitie:
Pred nanesením krému Revlon Professional D:FI D:Struct si nalejte malé množstvo z plechovky na dlane a rozotrite. Potom starostlivo a rovnomerne naneste vlasovú kozmetiku na vlhké alebo suché vlasy. Uhlaďte vlasy do požadovaného účesu.
Tvarujúci krém na úpravu vlasov so strednou fixáciou a nízkym leskom.
[Použitie: ]
Rozotrite malé množstvo prípravku v dlaniach a potom ho zapracujte do uterákom vysušených alebo suchých vlasov.
[Zloženie:]
Extrakt z kaktusu: hydratuje vlasy a zvyšuje ich pružnosť.
Lanolín: hydratuje vlasy, robí ich hladšími a dodáva im mierny lesk
Cukrová trstina: dodáva vlasom mierny lesk, pomáha vlasom absorbovať a udržiavať vlhkosť,
Zloženie
Aqua/Water/Eau, Dimetikon, Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Glycerin, C10-18 Triglycerides, Butylene Glycol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Bis-diglyceryl Polyacyladipate-2, Ceteareth-20, Citric Acid, Dicaprylyl Carbonate, Dimethiconol, Glycerylbehenát, izopropylalkohol, laurylglukozid, metoxy-peg/Ppg-7/3 aminopropyldimetikón, oleth-5, pantenol, Peg-90m, fytantriol, polykvaternium-37, oxid kremičitý, chlorid sodný, Tokoferyl-acetát, pšeničné aminokyseliny, parfum (vôňa), alfa-izometyl-ionón, benzylsalicylát, citronelol, hexylcinnamal, linalool, etylparabén, metylparabén, fenoxyetanol. B01853.
S d:fi D: STRUCT krémovým voskom môžete svoje vlasy vytvarovať presne podľa svojich predstáv
Krémový vosk so strednou silou a matným povrchom je vhodný pre všetky typy vlasov.
d:fi
D:Struct 150g - Krém na úpravu vlasov
- Tvarujúci krém na úpravu vlasov Revlon d:fi D:Struct so strednou fixáciou a nízkym leskom. Poskytuje viac hydratácie, pružnosti a pružnosti.
Aplikácia:
- D:fi D:Struct stylingový krém rozotrite v dlaniach a potom zapracujte do uterákom vysušených alebo suchých vlasov.
Stylingový krém na vlasy
d fi d štruktúra Tvarovací krém so strednou fixáciou a nízkym leskom. Tvarovací krém so strednou fixáciou a nízkym leskom. Vlasy môžete počas dňa pretvarovať. Návod na použitie. Malé množstvo rozotrite v dlaniach a potom vlasy vysušte alebo vysušte uterákom
Stylingový krém Revlon Professional d:fi je vhodný pre všetky typy vlasov a pre dámy. Obsah 150 g.
D:FI STRUCT - Tvarujúci krém na úpravu vlasov so strednou fixáciou a nízkym leskom
0
- Rozmery
- 150 g
- Hmotnosť
- 186 g
- Objem
- 99 ml
- Zloženie
- v popise
- Výrobca
- d:fi
- EAN kód
- 0669316073711669316073711
- Číslo od výrobcu
- 50300843
- Rozmery
- 150 g
- Hmotnosť
- 186 g
- Objem
- 99 ml
- Zloženie
- v popise
- Výrobca
- d:fi
- EAN kód
- 0669316073711669316073711
- Číslo od výrobcu
- 50300843
Hodí sa k tomu

Wella Professionals Eimi Dynamic Fix Silný lak na vlasy, 500 ml
36,60 €/1l
18,30 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Revlon Professional d:fi Extreme Hold Styling Cream stylingový krém pre silnú fixáciu 150 g
84,73 €/1kg
17,54 €
Predajca: PerfumTraders

Plastový kôš na bielizeň v prútenom vzhľade 65 litrov - biely - stojaci kôš na bielizeň s vekom a držadlami na prenášanie
24,55 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,34 €
Predajca: Special-trends

Wella EIMI Pearl Styler gél na vlasy 100 ml
155,10 €/1l
15,51 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Fanola No Yellow, 1000 ml, Šampón, Unisex, Odfarbené vlasy, Blonďavé vlasy, Šedé vlasy, Blond, Proti žltnutiu, Lesk
16,25 €/1l
16,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Extra silný kreatívny gél EIMI Sculpt Force, 250 ml
97,60 €/1l
24,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Glynt Volume Shampoo posilujúci šampón pre objem vlasov 1000 ml
139,75 €/1l
139,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Moroccanoil Treatment, Olej na vlasy, 100 ml, Unisex, Všetky typy vlasy, Lesk, Zmäkčovadlo, Posilnenie, arganový olej
615,70 €/1l
61,57 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Wella EIMI Sculpt Force, Gél na vlasy, Unisex, Všetky typy vlasy, 28 ml, Fixačný, Rúra
324,64 €/1l
9,09 €
Predajca: PerfumTraders

Obruba trávnika 5ks. 15x100cm obruba záhonu Corten oceľový rošt obruba trávnika (dĺžka 5m - výška 15 cm)
36,29 €/1m
36,29 €
Predajca: KapagaDE

Wella Professionals Koleston Perfect Me+ Rich Naturals profesionálna permanentná farba na vlasy 9/96 60 ml
117,17 €/1l
9,04 €
-22%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,03 €
Predajca: Bugelo

Philips Sonicare HX9044/17, 4 kusov, Biela, Mäkké, flexible rubber sides, 2 Series plaque control 2 Series plaque defense 3 Series gum health DiamondClean DiamondClean...
23,99 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Goldwell Dualsenses Ultra Volume Shampoo 250 ml
39,00 €/1l
9,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Makita DUB185Z, Ručné dúchadlo, 192 m³/h, Čierna, Modrá, Elektrický, Batérie, 18 V
73,98 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Schwarzkopf SILHOUETTE Super Hold, Pena na vlasy, Unisex, 500 ml, Normálne vlasy, Fixačný, Všetky farby
16,50 €/1l
8,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Goldwell - Light Dimensions Oxycur Platin 9+ Powder 500.0g
21,25 €/1kg
22,00 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Tigi Ego Boost, Všetky typy vlasy, Hydratačný, Lesk, 200 ml, Flakón s pumpičkou, Ovocné, Water (Aqua/Eau), Glycerine, Propylene Glycol, Hydrolyzed Keratin, PEG-8 Methicone, Phenyl...
77,35 €/1l
15,47 €
Predajca: Tersorte

Wella Professionals SP Hydrate Mask Maska na suché vlasy 200 ml
60,00 €/1l
12,00 €
Predajca: Glamperfeu

Fanola No Yellow, 350 ml, Ženy, Farebné vlasy, Blond, Proti žltnutiu, Farebný korektor, Výživný, Lesk, Fľaša
30,00 €/1l
10,50 €
Predajca: MAGUHAAR

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Silver, Hair Shampoo, Neutralizing & Brightening, 300 ml
64,53 €/1l
19,36 €
Predajca: NutraBestBG

2x moderné LED nástenné svietidlo čierne vnútorné nástenné svietidlá s diaľkovým ovládaním nástenné osvetlenie pre obývaciu izbu spálňu predsieň, farba svetla: RGB
29,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: Easy-Home

Olaplex Intensive Bond Building Hair Treatment uhladzujúca a obnovujúca starostlivosť pre poškodené vlasy No.0 155 ml
19,10 €/1l
29,60 €
Predajca: Sykz

Toaletný papier Almusso Big-Pack 40 ksx2 80 roliek
14,19 €
-42%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,19 €
Predajca: BestGlobalBrand

Wella EIMI Extra Volume, Pena na vlasy, Ženy, 300 ml, Suché vlasy, Fixačný, Všetky farby
77,43 €/1l
23,23 €
Predajca: PerfumTraders

Ergonomický 7-zónový matrac zo studenej peny | 120 x 200 cm | 11 cm | H2 a H3 | DREAMSTAR Easy Flex
69,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

Goldwell Dualsenses Nawilżające serum w sprayu, 150ml
76,67 €/1l
11,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Doppio Passo Primitivo Puglia červené
14,68 €/1l
11,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 23. novembra 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
dobrý produkt
Tento výrobok používam už dlho na úpravu vlasov.
Hodnotenie z 22. januára 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 29. mája 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Schwarzkopf Osis Dust It Mattifying Volume Powder 2x10g
16,25 €
Predajca: MAGUHAAR
812,50 €/1kg

Schwarzkopf Osis Thrill Fibre Gum 3x100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR
227,50 €/1l

American Crew Classic Forming Cream 2 x 85 g Stylingcreme mittlerer Halt



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
19,50 €
Predajca: MAGUHAAR
229,41 €/1l

Goldwell - Stylesign Texture Roughman Texturizing Paste 100ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(12)Počet hodnotení: 12
16,50 €
Predajca: MAGUHAAR
165,00 €/1l

Schwarzkopf Osis Thrill 2 x 100 ml sada krémových textúr



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
15,25 €
Predajca: MAGUHAAR
76,25 €/1l

Goldwell - Stylesign Curls Defining Cream 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
13,00 €
Predajca: MAGUHAAR
86,67 €/1l

Goldwell - Stylesign Texture Shaping Cream 75ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(10)Počet hodnotení: 10
11,00 €
Predajca: MAGUHAAR
11,00 €/1kg

Goldwell - Stylesign Lagoom Jam Styling Gel 150ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(8)Počet hodnotení: 8
10,00 €
Predajca: MAGUHAAR
10,00 €/1kg

American Crew Formovací krém 85g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
10,00 €
Predajca: MAGUHAAR
0,12 €/1l

American Crew, Grooming, Hair Styling Cream, Strong Hold, 85 g
11,00 €
Predajca: MAGUHAAR
22,00 €/1kg

Toppik Vlasové vlákna Giant Size Black 55 g
57,57 €
Predajca: PerfumTraders
1 046,73 €/1kg

Eimi gél na vlasy Pearl Styler pre ženy 100 - Wella Professionals



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
37,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
379,00 €/1l

Schwarzkopf Professional Osis+ Curl Jam 300ml



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
8,25 €
Predajca: MAGUHAAR
27,50 €/1l

Schwarzkopf Professional Osis+ Rock Hard utrwalający klej do włosów, 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
8,25 €
Predajca: MAGUHAAR
41 250,00 €/1kg

Schwarzkopf Professional Osis+ G. Force Mocno utrwalający żel do włosów, 150ml
7,25 €
Predajca: MAGUHAAR
48,33 €/1l

Toppik Stavebné vlákna na vlasy 27,5 g Tmavohnedá
43,43 €
Predajca: PerfumTraders
1 579,27 €/1kg

Redken Max Sculpting Gel gel na vlasy pre extra silnú fixáciu 250 ml
34,34 €
Predajca: PerfumTraders
122,64 €/1kg

Stylingový gél 125 ml
16,99 €
Predajca: SuperMerchant
135,92 €/1l

Red One Gél na vlasy # Bubblegum
8,78 €
Predajca: Royal_Gold_Care
19,51 €/1l

Schwarzkopf Silhouette Super držant gel - Veľmi silný stylingový gél na vlasy, 250ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
6,25 €
Predajca: MAGUHAAR
25,00 €/1l