Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Busch-Jaeger Frame 1-fold 1721-24GVýrobca: Busch-JaegerOznačenie: Frame 1-fold studio whiteTyp: 1721-24GPočet jednotiek: 1Smer montáže: horizontálny a vertikálnyPočet jednotiek horizontálne: 1Počet jednotiek vertikálne:
1S montážnym rámom:nieMontáž pod omietku:ánoVhodné pre montážnu krabicu pod omietku:nieVhodné pre inštalačný kanál zariadenia:ánoVhodné pre montáž pod omietku:nieTextové pole/plocha na označenie:nieMateriál:plastKvalita materiálu:termoplastBezhalogénové:
ánoAntibakteriálna úprava:niePovrchová ochrana:neupravenýPovrchová úprava:leskláFarba:alabastrová/štúdiová bielaČíslo RAL (podobné):9016Priehľadný:nieS odklápacím krytom:nieStupeň ochrany (IP):IP20Odolnosť proti nárazu:IK03Typ montáže:
Rámček na 1zásuvku 1721-24G: ďalšie informácie Kryt rámčeka, rámček na 1 zásuvku,štúdiová biela vysoký lesk Dodávané s:Kryt rámčeka, rámček na 1 zásuvku, štúdiová biela vysoký lesk Dodávané s: Kryt rámčeka, rámček na 1 zásuvku, štúdiová biela vysoký lesk Dodávané s: Kryt rámčeka, rámček na 1 zásuvku, štúdiová biela vysoký lesk Busch-Jaeger Rám 1-gang studio biely 1721-24G, balenie: 1 ks, EAN: 4011395690901
- Kryt
- 1-násobný rám
- štúdiová biela s vysokým leskom
Spínačové programy pod omietku, alfa, rámček nea, rámček 1-zásuvka, krycí rámček 1-zásuvka rámček
Technické údaje:
| Názov | Hodnota |
|---|---|
| Produktový rad(y) | alfa |
| Typ | 1721-24G |
| Číslo výrobku výrobcu | 2CKA001754A2692 |
| Počet jednotiek | 1 |
| Smer montáže | horizontálne a vertikálne |
| Počet jednotiek horizontálne | 1 |
| Počet jednotiek vertikálne | 1 |
| Počet modulov horizontálne (s modulárnou konštrukciou) | 1 |
| Počet modulov vertikálne (pri modulárnej konštrukcii) | 1 |
| Počet spínacích vložiek | 1 |
| S montážnym rámom | bez |
| Vhodné na zapustenú montáž | áno |
| Vhodný pre zapustenú montážnu skrinku | nie |
| Vhodná pre inštalačnú krabicu na zariadenie | áno |
| Vhodné na zapustenú inštaláciu | nie |
| Textové pole/oblasť označovania | nie |
| Materiál | Plast |
| Kvalita materiálu | Termoplast |
| Bez halogénov | áno |
| Ochrana povrchu | neošetrené |
| Povrchová úprava | lesklý |
| Farba | biela |
| Číslo RAL (podobné) | 9016 |
| Transparentné | nie |
| So sklopným vekom | nie |
| Trieda ochrany (IP) | IP20 |
| Odolnosť proti nárazu | IK03 |
| Typ montáže | Montáž pomocou svorky |
| Šírka | 81 mm |
| Výška | 81 mm |
| Hĺbka | 11 mm |
| Priemer otvoru (otvor) | 71 mm |
| Farba výrobcu | alabastrová/štúdio biela s vysokým leskom |
Krycí rámik, 1-zásuvkový rámik, biely štúdiový vysoký lesk
- Hmotnosť
- 0.018 kg
- Model
- 1721-24G
- EAN kód
- 4011395690901
- Číslo od výrobcu
- 2CKA001754A2692
- Výrobca
- Busch-Jaeger
- Hmotnosť
- 0.018 kg
- Model
- 1721-24G
- EAN kód
- 4011395690901
- Číslo od výrobcu
- 2CKA001754A2692
- Výrobca
- Busch-Jaeger
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame