4,9



Na základe 8 hodnotení
Už len 1 kus za túto cenu
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Yodeyma Tayda toaletná voda 50 ml516,40 €/1l
26,95 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,82 €
Doprava zdarma
Predajca: TinaBeauty

Ďalšie informácie o reklame
Trussardi - Pure Jasmine - Pre ženy, 60 ml616,67 €/1l
37,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Kenzo Jungle pour Homme toaletná voda pre mužov 75 ml582,67 €/1l
43,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
LOTUS PARFUMES 045 Blue Lagoon, Parfumovaná voda pre ženy, 33 ml476,97 €/1l
15,74 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Objavte Vulcano Light Blue Pour Homme toaletná voda v spreji 125ml
1 512,00 €/1l
189,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo

Dolce & Gabbana Hellblau EDT 100 ml + 2 x EDT MinL (dámske)
1 165,20 €/1l
116,52 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

Trussardi Uomo Fresh, toaletná voda, 100 ml
1 850,00 €/1l
195,00 €
-10,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
185,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PerfumBox

VICTOR - ORIGINAL toaletná voda 100ml
254,10 €/1l
25,41 €
Predajca: somnia24

Khadlaj Icon, parfémová voda, 100 ml
350,00 €/1l
35,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Carolina Herrera Orange Affair parfémovaná voda unisex 100 ml
1 428,10 €/1l
142,81 €
Predajca: BRASTYGroup

Naseem Laeqa toaletná voda unisex 100 ml
99,40 €/1l
9,94 €
Predajca: Glamperfeu

Naseem Jameelah toaletná voda pre ženy 100 ml
99,40 €/1l
9,94 €
Predajca: Glamperfeu

Celine Dion Parfums, toaletná voda, 30 ml
3 966,67 €/1l
119,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo

Chopard Tobacco Malaki toaletná voda pre mužov, 80 ml
691,25 €/1l
55,30 €
Predajca: Parfumtoi

Ikks Men EdT toaletná voda 100 ml
85,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo

Eisenberg Diabolique, pánska toaletná voda
3 178,00 €/1l
158,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Lanvin Arpége Pour Homme toaletná voda v spreji 30ml
4 966,67 €/1l
149,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PerfumBox

Trussardi Donna toaletná voda 50ml
2 380,00 €/1l
125,00 €
-6,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
119,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PerfumBox

Fragluxe Si Podemos toaletná voda v spreji 35 ml
84,86 €/1l
2,97 €
Predajca: NutraBestBG

Arcipelago Uomo – toaletná voda – objem: 50 ml
1 158,20 €/1l
57,91 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
D&G DOLCE GABBANA LIGHT BLUE SWIMMING IN LIPARI 75 ml toaletná voda
- Objem
- 75 ml
- Zloženie
- DENAT. ALKOHOL. VODA. PARFUM (VÔŇA). ETYLHEXYLMETOXYCINAMÁT. DIETYLAMÍNHYDROXYBENZOYLHEXYLBENZOÁT. BHT LINALOOL. LIMONENE ALPHA-ISOMETHYL IONONE CITRAL HEXYL CINNAMAL • GERANIOL. CITRONELLOL. CI 60730 (EXT. VIOLET 2). CI 19140 (YELLOW 5). CI 42090 (BLUE 1) 80 % OBJ.
- Výrobca
- BY DOLCE & GABBANA
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 0737052883571737052883571
- Objem
- 75 ml
- Zloženie
- DENAT. ALKOHOL. VODA. PARFUM (VÔŇA). ETYLHEXYLMETOXYCINAMÁT. DIETYLAMÍNHYDROXYBENZOYLHEXYLBENZOÁT. BHT LINALOOL. LIMONENE ALPHA-ISOMETHYL IONONE CITRAL HEXYL CINNAMAL • GERANIOL. CITRONELLOL. CI 60730 (EXT. VIOLET 2). CI 19140 (YELLOW 5). CI 42090 (BLUE 1) 80 % OBJ.
- Výrobca
- BY DOLCE & GABBANA
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 0737052883571737052883571
Hodí sa k tomu

Yves Saint Laurent Black Opium parfumovaná voda 90ml
1 239,89 €/1l
111,59 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Man Wood Essence Parfum 100 ml + Parfum 15 ml
760,09 €/1l
87,41 €
Predajca: Glamperfeu

Súprava One Woman parfémová voda v spreji 75ml + telové mlieko 50ml + parfémová voda v spreji 10ml
25 773,33 €/1l
77,32 €
Predajca: Denpoli-Venda

Rayhaan Nava Sol 100 ml, parfémová voda, produkt
55,90 €
Predajca: etparadisecom

Le Male Case 3 kusy 3 ks
942,40 €/1l
117,80 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Cacharel Noa Toaletná Voda 100ml - Jemnosť s Tónmi Dreva
337,30 €/1l
33,73 €
Predajca: PerfumTraders

Maison Crivelli Hibiscus Mahajad Extrait 100 ml
3 919,60 €/1l
391,96 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Chloé Chloé EDP 100 ml + EDP MINI 10 ml + BL 100 ml W
114,45 €
-15,05 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
99,40 €
Predajca: somnia24

Sady Paco Rabanne Lady Million Edp Spray, 50 ml a 20 ml
1 149,00 €/1l
91,92 €
Predajca: Glamperfeu

Zostava Parfumov Xerjoff Amber Star & Star Musk 2x50 ml
8 175,60 €/1l
470,51 €
-61,73 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
408,78 €
Predajca: somnia24

Eros Najim Pour Homme - Parfém 100 ml + Parfém 10 ml + Kozmetická taštička
91,54 €
Predajca: VISO

Kilian Love Don't Be Shy Parfumovaná voda 100 ml
2 434,10 €/1l
243,41 €
Predajca: PerfumTraders

Hermès H24 EDT 100 ml + EDT MINI 12,5 ml M
619,47 €/1l
69,69 €
Predajca: PerfumTraders

Uomo Born In Rome EDT 100 ml + EDT 10 ml
864,09 €/1l
95,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

Parfums de Marly Valaya parfumovaná voda v spreji (75 ml)
4 036,67 €/1l
302,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Rochas Man toaletná voda v spreji 100 ml sada 2 ks
268,33 €/1l
40,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Reminiscence Le Patchouli Eau De Toilette Intense Spray 100ml
991,00 €/1l
99,10 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Molton Brown Parfumovaná voda Molton Brown Coastal Cypress & Sea Fennel Eau de Parfum 100ml
1 171,60 €/1l
127,26 €
-10,10 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
117,16 €
Predajca: PerfumTraders

Tom Ford Ébène Fumé 50 ml EdP sada s cestovným sprejom
3 636,00 €/1l
181,80 €
Predajca: PerfumTraders

Dolce&Gabbana Light Blue, pre ženy, 2 ks, toaletná voda, 50 ml, 10 ml, 10 ml
1 669,86 €/1l
116,89 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

Boss EDT vo fľaši 100 ml + DEO sprej 150 ml + SG 100 ml M
471,33 €/1l
70,70 €
Predajca: PerfumTraders

Afnan 9, parfémová voda, 100 ml. Gél na sprchu, 200 ml. Deodorant, 250 ml, sprej
67,35 €/1l
39,94 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
37,04 €
Predajca: Glamperfeu

Arabiyat Prestige Safa Edp 100ml
424,80 €/1l
42,48 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Sada Boss Bottled: Edt sprej 100 ml / sprchový gél 100 ml / Edt sprej 10 ml
403,57 €/1l
84,75 €
Predajca: Parfumtoi

Gritti Adèle Parfém 100 ml W
1 208,20 €/1l
120,82 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Yodeyma Tayda toaletná voda 50 ml
516,40 €/1l
26,95 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,82 €
Doprava zdarma
Predajca: TinaBeauty

Savo Impregnácia Na Formy 500Ml - 5Impr.Ple0,5
11,06 €/1l
5,53 €
Predajca: Visage

Carolina Herrera Good Girl Eau de Parfum Set, Žena, Eau de parfum, 50 ml, 100 ml, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), HEXAMETHYLINDANOPYRAN, TETRAMETHYL..., AQUA (WATER), COCOGLYCERIDES, PARFUM (FRAGRANCE), GLYCERIN, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE,...
1 777,60 €/1l
88,88 €
Predajca: PerfumTraders

Pendora Scents Cornflower Delight, Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
172,30 €/1l
17,23 €
Predajca: NutraBestBG

Flowerbomb - EDP 30 ml + Telesný krém 50 ml + Telesný krém 40 ml
59,92 €
Predajca: PerfumTraders
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
88% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
88%13% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
13%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 29. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle doručenie, všetko presne podľa objednávky!
Všetko podľa očakávania!
Hodnotenie z 24. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
veľmi príjemné
Tento produkt milujem
Hodnotenie z 10. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi lacné, ale vyvstávajú tu určité otázky.
V tejto sade chýba fólia, čo je neprijateľné, pretože to vyvoláva dojem, že výrobok nie je nový. Preto je jeho kvalita sporná!
Hodnotenie z 2. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 9. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 2. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 31. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 22. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Dolce & Gabbana The One Edp Spray 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
119,99 €
Predajca: pttonline
1 199,90 €/1l

Xerjoff Amber Gold & Rose Gold Set Perfum, 2 x 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
461,36 €
Predajca: PerfumTraders
4 613,60 €/1l

Kilian Love Don't Be Shy Parfumovaná voda 100 ml



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
243,41 €
Predajca: PerfumTraders
2 434,10 €/1l

BVLGARI Wood Essence, Muži, 100 ml, Doplňovacia fľaša, Tekutý parfém, Koriander, Citrus, Cypress, Benzoin
173,72 €
Predajca: PerfumTraders
1 737,20 €/1l

Givenchy L'Interdit Eau de Parfum 80ml + Eau de Parfum 12,5ml sada
128,60 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 390,27 €/1l

Histoires de Parfums This Is Not A Blue Bottle 1.7 EDP 115 ml UNISEX
118,15 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 027,39 €/1l

Edp sprej 80ml / telové mlieko 100ml Paco Rabanne Olympea Giftset
139,90 €
-12,85 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
127,05 €
Predajca: NetworkTechnologies
127 049,99 €/1l

Acqua di Parma Mirto di panarea la riserva, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALOOL, CITRONELLOL, CITRAL,...



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
160,01 €
Predajca: PerfumTraders
1 600,10 €/1l

Edt Spray 100ml/Deo Spray 150ml Paco Rabanne Phantom Giftset



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
117,45 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 174,50 €/1l

Prada Infusion de Rhubarbe Eau de Parfum Spray (100 ml)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
140,39 €
Predajca: PerfumTraders
1 403,90 €/1l

Gucci Flora Gorgeous Magnolia, Ženy, 2 kusov, Eau de parfum, 50 ml, 10 ml, Sprej
97,97 €
Predajca: PerfumTraders

Carolina Herrera Bad Boy darčeková sada pre mužov Set II. 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
120,25 €
-34,45 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
85,80 €
Predajca: PerfumTraders
858,00 €/1l

Hermes H24, Muži, 2 kusov, Eau de parfum, 30 ml, 125 ml, ALCOHOL - AQUA (WATER) - PARFUM (FRAGRANCE) - LIMONENE - BHT - ETHYLHEXYL...



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(29)Počet hodnotení: 29
92,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Hunq 001 Gardener, parfémová voda, unisex, 100 ml
88,50 €
Predajca: NetworkTechnologies
885,00 €/1l

Luna Rossa Ocean - EDP - nplH - Obsah: 150 ml
115,14 €
Predajca: PerfumTraders
767,60 €/1l

Gucci Bloom EDP 50 ml + BL 50 ml (žena)
87,87 €
Predajca: PerfumTraders
1 757,40 €/1l

Dolce&Gabbana Q, Ženy, 150 ml, Doplňovacia fľaša, Tekutý parfém, Fľaša, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), BENZYL SALICYLATE, LIMONENE, HYDROXYCITRONELLAL,...



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
105,59 €
Predajca: PerfumTraders
703,93 €/1l