Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Kolekcia "Best of Fleece 2018
Ľahkosť, s akou môžete premeniť svoj domov v niekoľkých krokoch, je teraz zhrnutá v knihe Best of Vlies 2018.
S touto netkanou tapetou úplne odpadá zdĺhavé lepenie a predlepovanie, rovnako ako namáčanie. Neskôr môžete tapetu úplne odstrániť priamo pri ďalšom tapetovaní. V kolekcii tapiet "To najlepšie z netkaných textílií 2018" máte veľký výber aktuálnych netkaných tapiet. V ponuke sú kvetinové vzory, klasické pruhované a hladké vzhľady, ako aj moderné vzory.
Tu si môžete vybrať svoju náladu na bývanie a realizovať sa.
Informácie o materiáloch a inštalácii:
Tapety ponúkajú širokú škálu povrchových štruktúr a podkladových materiálov. Rozlišujú sa papierové tapety, netkané tapety a textilné tapety. Oblasť papierových tapiet zahŕňa všetky bežné obklady stien vyrobené z papiera, ktorý je potlačený alebo reliéfny. Netkané tapety sú stále relatívne nové a ponúkajú veľkú výhodu vďaka jednoznačnej jednoduchosti spracovania. Netkané tapety sa väčšinou vyrábajú z celulózových a textilných vlákien, ktoré sú spevnené pomocou spojív, takže tapety sa nemôžu rozpínať ani zmršťovať. Ďalšou zvláštnosťou je, že takmer pri všetkých netkaných tapetách možno na stenu nanášať pastu. Textilné tapety sú jedným z najstarších typov obkladov stien. Pozostáva z kompozície papierových alebo netkaných nosičov so systémom vlákien. Tento systém vlákien ponúka nespočetné množstvo variácií. Ďalšou skupinou tapiet sú maľovateľné tapety, ktoré pozostávajú buď z drevotriesky, alebo sklenenej tkaniny. Ide o výrobky, ktoré získajú svoju povrchovú úpravu až po natretí farbou.
Dôležitý je aj výber správnej pasty. Na papierové tapety stačí obyčajná tapetovacia pasta. maľovateľné tapety si vyžadujú špeciálnu pastu s obzvlášť vysokou priľnavosťou. Na tento účel sa zvyčajne používajú disperzné lepidlá pripravené na použitie.
Všetky potrebné informácie však nájdete aj v návode na použitie, ktorý je súčasťou každej rolky tapety!
výrobcovi:
As-Création je jedným z najmladších nemeckých výrobcov tapiet. Spoločnosť bola založená v roku 1974 a sídli v Gummersbachu. V súčasnosti patrí medzi popredných výrobcov tapiet v Európe. S viac ako 6 000 rôznymi tapetami a bordúrami ponúka spoločnosť AS-Création veľký výber so správnymi vzormi pre každý vkus a každý trend. Medzi najznámejšie kolekcie spoločnosti AS-Creation patria série Esprit, Schöner-Wohnen alebo Jette Joop. AS-Creation pokrýva aj trh s drahými obkladmi na steny kolekciami Versace a Porsche Design.
Netkaná tapeta 93791-2 circle decor béžová
| Typ výrobku | Tapeta |
|---|---|
| Povrchová úprava | Netkaná tapeta |
| Šírka | 53.0 cm |
| Základná farba | Béžová farba |
| Dĺžka | 1005.0 cm |
| Materiál | Fleece |
| Výška | 1005.0 cm |
| Číslo výrobku výrobcu | 93791-2 |
| Izby | Chodba / predsieň, kuchyňa, spálňa, obývacia izba |
| Povrch | Penový |
| Použitie | Nálepka na stenu |
| Dekor / vzor | Kruhy |
| Rozmery (šxv) | 53 x 1005 cm |
| Hmotnosť (g/m²) | 189.0 g/m² |
| Pripevnenie vzoru | Žiadne pripevnenie |
| Odstránenie tapety | Možno odstrániť úplne suché |
| Stálosť farieb | Dobrá svetlostálosť |
| Poznámka k odoslaniu vzorky | Objednajte si vzorku zdarma (DIN A4): Zavolajte do servisného strediska HORNBACH a nechajte si poslať až 5 vzoriek tapiet až domov. Telefón: 06348 60-6070 (miestna sadzba). Po - So 08:00 - 19:00 hod |
| Odporúčanie na lepenie | Netkaná tapetová pasta |
| Zberná kniha/tapetová kniha | Príležitostné bývanie |
| Svet štýlu | Country |
| Odolnosť voči praniu | Vysoko odolné voči praniu |
| Možnosť maľovania | Nedá sa maľovať |
A.S. Création BestOf Fleece18 937912, 10,05m x 0,53m
| Art: | Vzor tapety |
| Farebná schéma: | Béžová, krémová, sivá, metalická |
| Povrch: | textúrovaný |
| Úroveň lesku: | Matný s lesklými plochami |
| Štýl: | Moderný, Retro, Prírodný, Grafický, Kvetinový, Textilný vzhľad, Efektný, Mladý život, 3D efekt |
| Reliéf: | bezproblémové |
| Odstránenie: | odstránenie: úplne suché |
| Odolnosť voči svetlu: | dobrá svetlostálosť |
| Nosný materiál: | Netkaný materiál |
| Lepenie: | Na stenu sa nalepí |
| Odolnosť voči praniu: | vysoko odolné voči praniu |
očakáva sa, že bude k dispozícii v polovici/konci roka: | 2021 |
Bodkovaná tapeta / kruhová tapeta Béžová netkaná tapeta 937912Výrobca: A.S. CréationKolekcia: jednoliataMateriál: vinylTyp výrobku: tapetaFarba: béžová Vzor: bodkovaná tapeta / kruhová tapetaPovrchová úprava: vinylTrvanlivosť: 2023Rozmery v m cca.: 10,05 m x 0,53 mHmotnosť v kg cca: 0,98Opakovaný vzor: bezšvovýŠtýl: bodová tapeta / kruhová tapetaObytné plochy: Kancelária, chodba, kuchyňa, spálňa, obývacia izbaPodkladový materiál: Netkaná textíliaOdolnosť voči praniu: Vysoko odolná voči praniuSvetlostálosť: Dobrá svetlostálosťSpôsob odstránenia: Možno úplne odstrániť nasuchoFSC-Mix: ÁnoRAL-GZ 479: RAL-GZ 479OznačenieMateriál: VinylVlastnosti: Vysoko odolný voči praniu, dobrá svetlostálosť, úplne odstrániteľný suchou cestou
Približné rozmery: 10,05 m x 0,53 m
Dimex 2021 – kmeňový katalóg tapiet. V katalógu Dimex 2020 nájdete všetky tapety, ktoré máme trvalo na sklade pripravené k rýchlej expedícii. Kolekcia obsahuje papierové tapety na stenu, vinylové tapety na stenu, vliesové tapety na stenu a bordúry na stenu. Viac ako 100 druhov tapiet sú súčasťou aktuálneho kmeňového katalógu Dimex 2020. Informácie o tapete z katalógu Dimex 2021: Vlastnosti tapety: Tapeta je vyrobená z kvalitného materiálu vláknitej buničiny – vlies, ktorý je zárukou stálofarebnosti, pevnosti a má dlhú životnosť. Vliesové tapety poskytujú perfektné vykreslenie vzoru a ich povrch je umývateľný. Vzory a farebné kombinácie tapiet vytvoria v interiéri jedinečný dizajn a novú atmosféru. Lepenie vliesovej tapety: Lepenie vliesovej tapety je veľmi jednoduché a nenáročné. Postup pri lepení nájdete v ďalšej záložke na karte.
Tapeta Styleguide Natürlich 2021 937912 od A.S. Création z kolekcie Styleguide Natürlich 2021
- Výška
- 1005 cm
- Šírka
- 0.53 m
- Dĺžka
- 10.05 m
- Hmotnosť
- 9.999 kg
- Model
- 937912
- Plocha
- 5.33 m²
- Farba
- Béžová
- Vzor
- Bodkované
- EAN kód
- 4051315091333
- Číslo od výrobcu
- 212455
- Výrobca
- A.S. Création
- Základná cenová jednotka
- m2
- Výška
- 1005 cm
- Šírka
- 0.53 m
- Dĺžka
- 10.05 m
- Hmotnosť
- 9.999 kg
- Model
- 937912
- Plocha
- 5.33 m²
- Farba
- Béžová
- Vzor
- Bodkované
- EAN kód
- 4051315091333
- Číslo od výrobcu
- 212455
- Výrobca
- A.S. Création
- Základná cenová jednotka
- m2
Bez signálneho slova
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.