Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Vlastnosti
- mechanická kúpeľňová váha
- Jemné odstupňovanie po 1000 gramoch
- maximálna nosnosť: 130 kg
Displej
- Celoplošná stupnica
Vlastnosti puzdra
- Šírka: 29 cm
- Výška: 5,5 cm
- Hĺbka: 27 cm
- Povrchová úprava s nopkami
Farby
- biela
Klasická kvalita, dizajn a funkčnosť analógovej kúpeľňovej váhy Tempo White ponúka všetko, čo dobrá váha potrebuje: nášľapnú plochu s protišmykovým povrchom s miniatúrnymi výstupkami, prehľadnú a ľahko čitateľnú stupnicu s plným náhľadom, ako aj spoľahlivosť a nosnosť 130 kg, to všetko zabalené v robustnom oceľovom puzdre.
Technické údaje:
| Názov | Hodnota |
|---|---|
| Krajina pôvodu | Krajina pôvodu Čína |
| Dĺžka | 31 CM |
| Šírka | 26 CM |
| Výška | 31 CM |
| Merná jednotka pre špecifikáciu veľkosti Netto | 2 |
| Šírka balenia | 29,50 |
| Výška balenia | 6,20 |
| Merná jednotka Rozmery balenia | cm |
| Hmotnosť balenia | 1,9000 |
| Merná jednotka Hmotnosť | 1,755 KG |
| Hmotnosť bez obalu | kg |
| Bezpečnostné prvky | Na spotrebič nevyvíjajte žiadny tlak a neupúšťajte ho. Nebezpečenstvo zakopnutia Nebezpečenstvo pošmyknutia! Ak je kúpeľňová váha alebo vaše nohy mokré alebo pokryté krémom, mohli by ste sa na kúpeľňovej váhe pošmyknúť a zraniť sa. Spotrebič je určený výlučne na súkromné použitie a nie na komerčné použitie. Chráňte spotrebič pred vlhkosťou. Uchovávajte mimo dosahu detí. |
| Registračné číslo WEEE | SK 11878428 |
| Farba | biela farba |
| Obsah / počet častí Jednotka | ST |
Osobné váhy
Analógové kúpeľňové váhy
Robustná kvalita, klasický dizajn a špičková funkčnosť sú charakteristickými znakmi analógových kúpeľňových váh Tempo White, ktoré majú všetko, čo dobrá váha potrebuje.
Nášľapná plocha je vybavená protišmykovou vrstvou s miniatúrnymi výstupkami, ktorá zabezpečuje bezpečnú oporu.
Hmotnosť je ľahko čitateľná a zobrazuje sa v prehľadných krokoch po 1 kg na veľkej celoplošnej stupnici.
S nosnosťou 130 kg poskytuje váha Tempo White vždy presné a spoľahlivé výsledky. O presné vyrovnanie sa stará aj praktické nastavovacie koliesko.
Všetko je zabalené v robustnom puzdre z vysokokvalitnej ocele s protišmykovými nožičkami, ktoré sa ľahko držia na podlahe.
- Obzvlášť jednoduché odčítanie hmotnosti vďaka veľkej stupnici s plným náhľadom
- nosnosť 130 kg, odstupňovanie po 1 kg
- S praktickým nastavovacím kolieskom
- Puzdro vyrobené z vysokokvalitnej ocele
- Rozmery: približne 28,2 x 26,7 x 5,5 cm (ŠxHxV)
Robustná kvalita, klasický dizajn a špičková funkčnosť sú charakteristickými znakmi analógovej kúpeľňovej váhy Tempo White, ktorá má všetko, čo dobrá váha potrebuje. Nášľapná plocha je vybavená protišmykovým mini nubom a zaisťuje tak bezpečné postavenie. Ľahko čitateľná hmotnosť s jasným krokom po 1 kg sa zobrazuje na veľkej celoplošnej stupnici. S nosnosťou 130 kg poskytuje váha Tempo White vždy presné a spoľahlivé výsledky. O presné nastavenie sa stará aj praktické nastavovacie koliesko. Všetko je zabalené v robustnom puzdre z kvalitnej ocele s protišmykovými nožičkami, ktoré sú šetrné k podlahe.
- Nášľapná plocha s protišmykovými minihrotmi - bezpečná opora
- Ľahko čitateľný
- Nosnosť: 130 kg
- Nožičky chrániace podlahu
- Farba: biela
Číslo výrobku výrobcu: 61098
- Model:
- Mechanická osobná váha
- Maximálna váha (kapacita):
- 130 kg
- Automatické vypnutie:
- Nie
- Presnosť:
- 1 kg
- Farba:
- Biela
- Meranie indexu telesnej hmotnosti:
- Nie
- Meranie bazálneho metabolizmu (BMR):
- Nie
- Jednotky miery:
- kg
- Tvar:
- Obdĺžnik
- Materiál:
- Plast, Oceľ
- Funkcia pamäte:
- Nie
- Protišmykový povrch:
- Áno
- Displej:
- Analógový
- Ľahko čitateľný displej:
- Áno
- Šírka:
- 290 mm
- Hĺbka:
- 270 mm
- Výška:
- 55 mm
- Šírka balenia:
- 286 mm
- Hĺbka balenia:
- 299 mm
- Výška balenia:
- 60 mm
- Hmotnosť vrátane balenia:
- 1,88 kg
Soehnle 61098 Tempo Analoge Personenweegschaal Wit
- Obzvlášť dobrý odpočet hmotnosti vďaka veľkej stupnici s plným náhľadom
- nosnosť 130 kg, odstupňovanie po 1 kg
- S praktickým nastavovacím kolieskom
- Puzdro vyrobené z vysokokvalitnej ocele
Klasická kvalita, dizajn a funkčnosť analógovej kúpeľňovej váhy Tempo White ponúka všetko, čo dobrá váha potrebuje:
- Nášľapnú plochu s protišmykovým povrchom s miniatúrnymi výstupkami
- Prehľadnú a ľahko čitateľnú stupnicu s plným náhľadom
- Spoľahlivosť a nosnosť 130 kg, to všetko zabalené v robustnom oceľovom puzdre
- Obzvlášť ľahké čítanie hmotnosti vďaka veľkej stupnici s plným náhľadom
- nosnosť 130 kg, odstupňovanie po 1 kg
- S praktickým nastavovacím kolieskom
- Puzdro vyrobené z vysokokvalitnej ocele
Displej | |
| Displej: | Analógový |
| Ľahko čitateľný displej: | Áno |
Hmotnosť a rozmery | |
| Šírka: | 290 mm |
| Výška: | 55 mm |
| Hĺbka: 55 mm: | 270 mm |
Výkon | |
| Tvar: | Obdĺžnik |
| Presnosť: | 1 kg |
| Maximálna hmotnostná kapacita: | 130 kg |
| Merná jednotka: | kg |
| Materiál: | Materiál: plast, oceľ |
| Farba výrobku: oceľ: | Farba: biela |
| Protišmykový povrch: | Áno: |
| Typ: Sklzná plocha: 1,5 mm, 2,5 mm: | Mechanická kúpeľňová váha |
Soehnle Tempo. Typ: Mechanická kúpeľňová váha, Maximálna hmotnosť (kapacita): 130 kg, Presnosť: 1 kg. Typ displeja: analógový. Šírka: 290 mm, Hĺbka: 270 mm, Výška: 55 mm
| Výkon | |
|---|---|
| Presnosť | 1 kg |
| Meracia jednotka | kg |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Farba výrobku | Biela |
| Materiály | Plast, oceľ |
| Typ | Mechanická kúpeľňová váha |
| Maximálna hmotnosť (kapacita) | 130 kg |
| Pamäťová funkcia | Nie |
| Index telesnej hmotnosti (BMI) | Nie |
| Meranie bazálneho metabolizmu (MB) | Nie |
| Automatické vypnutie | Nie |
| Nekĺzavý povrch | Áno |
| Displej | |
| Typ displeja | Analógový |
| Ľahko čitateľný displej | Áno |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Šírka | 290 mm |
| Hĺbka | 270 mm |
| Výška | 55 mm |
Analógová kúpeľňová váha Soehnle PWA Tempo, biela
Mechanická kúpeľňová váha s praktickým nastavovacím kolieskom a nosnosťou do 130 kg
- Obzvlášť jednoduché odčítanie hmotnosti vďaka veľkej stupnici s plným náhľadom
- nosnosť 130 kg, delenie po 1 kg
- S praktickým nastavovacím kolieskom
- Puzdro z vysokokvalitnej ocele
- Rozmery: šírka 29 cm hĺbka 27 cm výška 5,5 cm
SOEHNLE Personenwaage Tempo analog 29,6x28,9x6,5cm weiss
Soehnle Tempo. Typ: Mechanická váha, Maximálna nosnosť: 130 kg, Presnosť: 1 kg. Displej: Indikátor: analógový. Šírka: 290 mm, hĺbka: 270 mm, výška: 55 mm
Mechanická váha Tempo - Rozsah 130 kg / 1 kg - Oceľový rám - Protišmykový povrch s gumovou vrstvou - Farba biela
Soehnle Tempo - kúpeľňová váha - biela (61098)
61098
- Farba
- Biela
- Model
- Tempo White
- Hmotnosť
- 1.873 kg
- Obsahuje batérie
- Nie
- Výrobca
- Soehnle
- EAN kód
- 4006501610980
- Číslo od výrobcu
- 61098
- Farba
- Biela
- Model
- Tempo White
- Hmotnosť
- 1.873 kg
- Obsahuje batérie
- Nie
- Výrobca
- Soehnle
- EAN kód
- 4006501610980
- Číslo od výrobcu
- 61098
Bezpečnostné pokyny
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.