4,9



Na základe 9 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
ZELLE - Krémová starostlivosť 1000ml46,83 €/1kg
46,83 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Proraso Rasierseife Červené mydlo na holenie v miske109,07 €/1l
16,36 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Mydlo na holenie Proraso Sensitive Skin Oatmeal & Green Tea 150ml107,13 €/1l
16,07 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Ďalšie informácie o reklame
Proraso Refreshing Shaving Foam with Eucalypt Oil and Menthol 400 ml24,42 €/1l
9,77 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Proraso Shaving Soap in A Jar Coarse Beards, Mydlo na holenie, Muži, Univerzálna pleť, 150 ml, Hydratačný, Výživný, Zmäkčovadlo, Hrniec
29,53 €/1l
4,43 €
Predajca: barberkosmetik

Haslinger Mydlo na holenie s aloe vera, 60 g Kód 1811
99,17 €/1kg
5,95 €
Predajca: NeuertsShop

Proraso Barberské Mydlo na Holenie s Zeleným Čajom a Ovsom, 150ml
59,33 €/1l
8,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Mydlo na holenie Arko, 75 g
359,33 €/1l
31,95 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
26,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

Proraso Green Line Mydlo Na Holenie V Nádobke 150Ml
66,93 €/1l
10,04 €
Predajca: Inaris_International

Proraso Upokojujúci regeneračný gél po holení 10 ml
2,58 €
Predajca: barberkosmetik

Proraso krém na holenie zelený krém na holenie Tutte Le Barbe
80,10 €/1kg
16,02 €
Predajca: Bugelo

Proraso Pena na holenie Zelená pena na holenie Tuttle Le Barbe
108,22 €/1l
43,29 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Proraso White Crema Pre Barba Łagodzący krem przed goleniem, 100ml
55 000,00 €/1kg
11,00 €
Predajca: Inaris_International

Speick 178, Mydlo na holenie, Muži, Normálna pleť, 50 g, 1 kusov
135,80 €/1l
13,58 €
Doprava zdarma
Predajca: DealOn

Haslinger mydlo na holenie z ovčieho mlieka, 60 g č. tovaru 6065
99,17 €/1kg
10,00 €
-40%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,95 €
Predajca: NeuertsShop

Proraso Osviežujúci profesionálny krém pred holením s eukalyptovým olejom a mentolom 300 ml
45,00 €/1l
13,50 €
Predajca: BeautyDepotGroup

Mydlo na holenie 2x60 g Klasická vôňa, klasická
159,92 €/1kg
19,19 €
Predajca: PerfumTraders

Mydlo na holenie so santalovým drevom Haslinger, 60 g, s kovovou plechovkou, č. tovaru 1814
112,67 €/1kg
6,76 €
Predajca: Shoproither

Mydlo na holenie Barburys Rasierseife
134,50 €/1kg
13,45 €
Predajca: Friseurtotal

Mydlo na holenie Taylor of Old Bond Street Sandalwood v drevenej miske 100 g
295,00 €/1kg
38,00 €
-22%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,50 €
Predajca: BeautyDepotGroup
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Proraso upokojuje citlivú pokožku. Vychutnajte si bohatú penu Proraso na dôkladné a pohodlné oholenie. Toto jemné, kompaktné, krémové pánske mydlo na holenie je obzvlášť obľúbené pri mokrom holení citlivej pokožky. Toto mydlo na holenie obsahuje výťažky z ovsených vločiek a zeleného čaju, ktoré znižujú začervenanie a upokojujú problematickú pokožku, zatiaľ čo osviežujúce ovocné tóny limetky a jablka zanechávajú príjemnú vôňu. Toto mydlo sa vyrába známym postupom "horúceho mydla" a zreje 10?15 dní, aby sa dosiahla vyššia koncentrácia a dokonalá ochrana pokožky. Špeciálne vyvinuté na najhladšie oholenie všetkých fúzov. Oholenie, ktoré je rovnako príjemné na dotyk ako na pohľad. Prečítajte si viac o výhodách výrobku: Bohatá pena na hladké a dôkladné oholenie. Výťažky z ovsených vločiek a zeleného čaju upokojujú a zjemňujú pokožku. Pomáha zmierniť začervenanie pri holení. Známy proces "horúceho" mydla prináša lepšie výsledky. Ochrana pokožky. Bez parabénov, ftalátov a silikónov. Minerálny olej, umelé farbivá ani SLS. Dermatologicky testované vegánske zloženie. Taliansku: od roku 1948. Dlhoročná voľba talianskych kaderníkov: Navlhčite štetku, krúživými pohybmi naneste mydlo na holenie Proraso a prejdite ním po brade. Začnite sa holiť a po použití plechovku na holenie zatvorte, aby ste zabránili vysychaniu holiaceho krému (krém na holenie tým však nestratí svoje vlastnosti). Ingredients: Voda (voda/svieža voda), kyselina stearová, kokosový olej, hydroxid draselný, glycerín, hydroxid sodný, kyselina mliečna, parfum (vôňa), extrakt z ovsených jadier, extrakt z listov čajovníka, Kremičitan hlinito-horečnatý, pentaerytritol tetradiol terc-butylhydroxyhydrocínamát , glutaman diacetát tetrasodný, hexylškoricový aldehyd, citronellol, geraniol, citral, limonén, riacol. Návod na použitie: Mydlo na holenie Proraso Green Tea možno napeniť štetcom priamo do okrúhleho pohára a naniesť na vlhkú tvár. Holenie by sa malo vykonať po krátkom kontakte približne 30 sekúnd. Súprava obsahuje: Mydlo na holenie a ďalšie
| Chráni pokožku počas holenia a zabraňuje dráždivému začervenaniuPomáha | vyrovnávať a hydratovať pokožkuChráni | pokožku a zabraňuje dráždivému začervenaniu počas holenia. | Zjemňuje fúzy a chráni pokožku pred spálením žiletkouKompletná | darčeková súprava pre dokonalé | oholenieŠtartovacia súprava pre pohodlné holenie | |
| citlivá citlivá cit | citlivá | |||||
| 150 | ml150 | ml100 | ml |
Proraso mydlo na holenie pre citlivú pokožku White line 150ml
Mydlo na holenie Proraso White Line je výrobok určený pre mužov s najcitlivejšou pokožkou. Ak vaša pleť nie je taká citlivá, ale chcete mať len istotu, že vaša pleť bude počas holenia a po ňom vo výbornom stave, siahnite po tomto výrobku!
Mydlo pokožku počas holenia výrazne hydratuje, zatiaľ čo vytvorený film zabezpečí, že pokožka bude počas holenia účinne chránená.
Už žiadnemikroporanenia ani drobné rezné a tržné rany! Výrobok vytvára hustú penu na precízne a bezpečnéoholenie. Či už sa holíte žiletkou, holiacim strojčekom alebo jednorazovým holiacim strojčekom.
Na rozotretie mydla je najlepšie použiť štetku s prírodnými štetinami.
Štýlové 150ml balenie v bielej farbe bude dokonalým doplnkom vašej zbierky kozmetiky na holenie. Ak váhate, či si vybrať penu alebo krém na holenie, siahnite po mydle.
Budete prekvapení výsledkami! Mydlo po holení Proraso White Line je účinné a zároveň šetrné k vašej pokožke.
Objem: 150 ml
Akopoužívať: Navlhčite si ruky teplou vodou a mydlo rovnomerne a dynamicky rozotrite (najlepšie pomocou štetky). Po holení si tvár umyte od zvyškov a osušte tvár uterákom.
Zloženie: Mydlo je vyrobené z kvalitného dreva, ktoré je odolné voči poškodzovaniu: Aqua/water, stearic acid, cocos nucifera (coconut) oil, potassium hydroxide, glycerin, sodium hydroxide , lactic acid, parfum (fragrance), menthol, tocopheryl acetate, sodium lauroyl sarcosinate, hydroxyethylcellulose, sodium hydroxymethylglycinate, hexylcinnamal, geraniol, citral, limonén, linalool, pentaerythrityl tetra-di-t-butyl hydroxyhydrocinnamát, extrakt z kvetov/listov tymiánu (thymus vulgaris), extrakt z jadier ovsa (avena sativa), extrakt z listov kamélie (camellia sinensis), kyselina etidrónová, edta tetrasodná
Výrobok je vyrobený "horúcim mydlovým procesom", ktorý je ideálny na profesionálne holenie kefkou a kombinuje vlastnosti ovseného extraktu a zeleného čaju, ktorý je vhodný pre citlivú pokožku.
[Použitie]
Navlhčite štetku Proraso a krúživými pohybmi naneste mydlo na štetku, aby ste vytvorili jemnú a kompaktnú penu. Tú rozotrite na fúzy a pokračujte v holení. Po použití zatvorte viečko, aby ste zabránili vyschnutiu mydla a jeho zožltnutiu. Aj keď výrobok vyschne, pri ďalšom použití nestratí svoje vlastnosti.
[Opätovné uvedenie výrobku na trh]
Nový dizajn obalu a fľaše! Obrázok sa preto môže líšiť od ho výrobku.
Zloženie
Aqua (voda/voda), kyselina stearová, Cocos nucifera (kokosový) olej, hydroxid draselný, glycerín, hydroxid sodný, kyselina mliečna, parfum (vôňa), výťažok z jadier Avena sativa (ovsa), výťažok z listov Camellia sinensis, Kremičitan horečnato-hlinitý, pentaerytrityl tetra-di-t-butyl hydroyhydrocinnamát, glutamát tetrasodný diacetát, hexyl škoricový, citronellol, geraniol, citral, limonén, linalool
Mydlo na holenie pre citlivú pokožku so zeleným čajom je klasické mydlo na holenie, ktoré vytvára bohatú penu. Obsahuje výťažky zo zeleného čaju a ovsených vločiek a je najlepšou voľbou pre citlivú pokožku. Je vhodné aj pre tých, ktorí chcú mydlo bez výraznej vône.
Starostlivosť o tvár a telo v našej ponuke nesie mená najznámejších kozmetických značiek. Tento výrobok značky Proraso patrí do kategórie Holenie, epilácia, depilácia a je špeciálne určený pre mužov s obsahom 150 ml. Starostlivosť o tvár je opäť o niečo jednoduchšia!
Biele mydlo na holenie Proraso (150 ml)
- Objem: 150 ml
- Odporúčané použitie:
- Na fúzy
- Citlivá pokožka
- Obsahuje:
- Ovos
- Zelený čaj
Mydlo na holenie White Proraso (150 ml) je exkluzívny výrobok najvyššej kvality na starostlivosť o telo. Ak hľadáte tie najlepšie produkty osobnej hygieny, 100 % originálne výrobky Proraso sú presne to, čo hľadáte.
Proraso biele mydlo na holenie v miske pre citlivú pokožku, 150 ml
PRORASO Mydlo na holenie BIELE 150 ml Jemná alternatíva klasického mydla na holenie zo zeleného radu Proraso, špeciálne vyvinutá pre citlivú pokožku, s výťažkami z ovsa a zeleného čaju.
Zloženie (INCI):
Hydroxid draselný, glycerín, hydroxid sodný, kyselina mliečna, parfum (vôňa), mentol, tokoferyl acetát, lauroyl sarkozinát sodný, hydroxyetylcelulóza, hydroxymetylglycinát sodný, Hexyl Cinnamal, Geraniol, Citral, Limonene, Linalool, Pentaerythrityl Tetra-di-t-butyl Hydroxyhydrocinnamate, Thymus vulgaris (tymián) Flower/Leaf Extract, Avena sativa (ovos) Kernel Extract, Camellia sinensis Leaf Extract, Etidronic Acid, Tetrasodium EDTA.
Proraso Sensitive Mydło do golenia Zielona Herbata, 150 ml
Mydlo na holenie Proraso White Shaving Soap in a Bowl teraz na Beauty Plaza.
Mydlo na holenie PELLI SENSIBLI 150 ml
Vynikajúci, ný
Sappone je mydlo na holenie v nádobke pre mužov od značky Proraso. Je určené na starostlivosť o citlivú pokožku. Hlavnými zložkami mydla sú zelený čaj a ovos. Hĺbkovo hydratuje, dokonale chráni, nedráždi a osviežuje pokožku. Výrobok neobsahuje žiadne konzervačné látky.
- Rozmery
- 150 ml
- Hmotnosť
- 0.18 g
- Objem
- 150 ml
- Zloženie
- Proraso Sensitive Mydło do golenia Zielona Herbata, 150 ml
- Výrobca
- Rozsah dodávky
- balík
- EAN kód
- 8004395001682
- Číslo od výrobcu
- 400117
- Rozmery
- 150 ml
- Hmotnosť
- 0.18 g
- Objem
- 150 ml
- Zloženie
- Proraso Sensitive Mydło do golenia Zielona Herbata, 150 ml
- Výrobca
- Rozsah dodávky
- balík
- EAN kód
- 8004395001682
- Číslo od výrobcu
- 400117
Bezpečnostné pokyny
Nemecký zákon o likvidácii batérií (Batterieentsorgungsgesetz)
Hodí sa k tomu

Proraso Shaving Soap in A Jar Coarse Beards, Mydlo na holenie, Muži, Univerzálna pleť, 150 ml, Hydratačný, Výživný, Zmäkčovadlo, Hrniec
29,53 €/1l
4,43 €
Predajca: barberkosmetik

Proraso Aftershave Balm, Balzam po holení, Univerzálne, 100 ml, Upokojujúce, Osviežujúce, Zelený čaj, Ovsené vločky
89,90 €/1l
8,99 €
Predajca: BeautyDepotGroup

Anbbas štetka na holenie luxusný darček pre mužov štetka na holenie z jazvecích vlasov strieborná špička štetka na holenie z pravých vlasov jazvecích štetín čierna
99,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Proraso Mydło do golenia, 150 ml
25 166,67 €/1kg
4,53 €
Predajca: NutraBestBG

ZELLE - Krémová starostlivosť 1000ml
46,83 €/1kg
46,83 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Proraso Green Line Mydlo Na Holenie V Nádobke 150Ml
66,93 €/1l
10,04 €
Predajca: Inaris_International

Proraso Barberské Mydlo na Holenie s Zeleným Čajom a Ovsom, 150ml
59,33 €/1l
8,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Proraso Holičský štetec s diviakom, 1 kus
14,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Proraso Refreshing After Shave Lotion 100 ml
48,64 €/1kg
16,05 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Wilkinson Sword, Kvalitný Vintage Holiaci Strojček s 5 Ostrýmičkami, 1 Kus
18,41 €
Predajca: NutraBestBG

Pohar na holenie Proraso Professional Shaving Mug 11,5cm
475,00 €/1l
9,50 €
Predajca: BeautyDepotGroup

Mydlo na holenie Proraso Sensitive Skin Oatmeal & Green Tea 150ml
107,13 €/1l
16,07 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Proraso Upokojujúci balzam po holení Sensitive & Anti-Irritation After Shave Balm 100 ml
83,20 €/1l
8,32 €
Predajca: Glamperfeu

Proraso 8004395001064, Voda po holení, Univerzálne, 100 ml
83,20 €/1l
8,32 €
Predajca: Glamperfeu

Sada štetiek na holenie Anbbas, štetka na holenie 3v1 z jazvecích vlasov, stojan na holenie z nehrdzavejúcej ocele + miska, ideálna na mokré holenie
64,85 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
49,22 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Proraso Osvežujúci balzam po holení, 400 ml
44 280,00 €/1kg
22,14 €
Predajca: barberkosmetik

Cella gél pred holením 75ml
279,90 €/1l
27,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CasaDelRasoioSAS

Proraso Ochranný krém pred holením s aloe a vitamínom E 100 ml
18,45 €/1kg
7,38 €
Predajca: barberkosmetik

Proraso - Firenze Pre-Shaving Cream - Pre-shave cream 100ml
7,38 €/1kg
7,38 €
Predajca: barberkosmetik

Proraso Upokojujúci regeneračný gél po holení 10 ml
2,58 €
Predajca: barberkosmetik

Proraso Pena na holenie Pena na holenie 100 ml
73 800,00 €/1kg
7,38 €
Predajca: barberkosmetik

Proraso Osviežujúci profesionálny krém pred holením s eukalyptovým olejom a mentolom 300 ml
45,00 €/1l
13,50 €
Predajca: BeautyDepotGroup

Proraso krém na holenie zelený krém na holenie Tutte Le Barbe
80,10 €/1kg
16,02 €
Predajca: Bugelo

Proraso Lotion Refreshing, Voda po holení, Univerzálna pleť, 400 ml, Osviežujúce, Tónovanie, Fľaša, Eukalyptus, Mentol
71,60 €/1l
28,64 €
Predajca: somnia24

Proraso Red Upokojujúci balzam po holení 100 ml
120,00 €/1l
12,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Philips 2200 series EP2230/10, 1,8 L, Kávové zrná, Vstavaný mlynček, 1500 W
422,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FlatPrime

Obojstranný reklamný stojan na plagáty s plastovou nádržou na vodu
141,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WilTec

HP DeskJet 2810e Bezdrôtová All-in-One Farba Tlačiareň, Instant Ink; Kopírka, skener, Atramentový, Farebná tlač, 4800 x 1200 DPI, Farebné kopírovanie, A4, Biela
57,33 €
Predajca: ADI_Global_Store

Rasasi Hawas For Men parfumovaná voda pre mužov 100 ml
276,50 €/1l
27,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Holiaci strojček Derby Extra Blades Double 100 kusov
11,69 €
Predajca: medpak_shop
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov


































Hodnotenia zákazníkov
86% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
86%14% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
14%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 6. februára 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Presvedčivý produkt
Časom som vyskúšal mnoho druhov peny na holenie a gélu na holenie a žiadny výrobok ma nepresvedčil. Toto mydlo na holenie ma presvedčilo. Mali by ste sa oveľa častejšie vracať k osvedčeným veciam. Často sú lacnejšie a chránia životné prostredie.
Hodnotenie z 2. januára 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobré a dodávky nekomplikované
Produkt je skvelý a vhodný najmä pre citlivú pleť. Dodanie cez Kaufland, rýchle a nekomplikované, ale trochu drahšie v porovnaní s inými spoločnosťami.
Hodnotenie z 2. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 17. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 14. novembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 27. augusta 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 27. mája 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Krém na holenie Taylor of Old Bond Street Sandalwood 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
32,99 €
Predajca: CasaDelRasoioSAS
219,93 €/1kg

Krém na holenie Taylor of Old Bond Street Almond 150ml
32,99 €
Predajca: CasaDelRasoioSAS
32 990,00 €/1kg

ZELLE - Krémová starostlivosť 1000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
46,83 €
Predajca: SuperMerchant
46,83 €/1kg

Proraso darčeková sada Wood And Spice Metal Box Beard Care 200 ml + 100 ml + 30 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
30,99 €
Predajca: Serica
30,99 €/1kg

Dior Sauvage Żel do golenia, 125 ml
55,55 €
Predajca: PerfumTraders
444,40 €/1l

Krém na holenie Soft & Sheen Carson Magic (127 g)
9,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty
78,66 €/1l

Rasiercreme Soft & Sheen Carson Magic (170 g)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
11,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty
62,77 €/1kg

Proraso Rasierseife Červené mydlo na holenie v miske
16,36 €
Predajca: SuperMerchant
109,07 €/1l

Lierac Homme Peniv ampn 150 ml
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
15 990,00 €/1kg

Gél na holenie Red One One Men Transparent
9,31 €
Predajca: Royal_Gold_Care
9,31 €/1l

Nivea Men, Skin protection Żel do golenia, 200 ml
12,99 €
Predajca: SuperMerchant
64,95 €/1l

Proraso Refreshing Shaving Foam with Eucalypt Oil and Menthol 400 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
9,77 €
Predajca: Serica
24,42 €/1l

Mydlo na holenie Proraso Sensitive Skin Oatmeal & Green Tea 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
16,07 €
Predajca: Serica
107,13 €/1l

Proraso Barberské Mydlo na Holenie s Zeleným Čajom a Ovsom, 150ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
8,90 €
Predajca: Serica
59,33 €/1l

Výživná pena na holenie Proraso 400 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
9,63 €
Predajca: Serica
24,07 €/1l

Nuxe Men Boost balzam po holení 75 ml
29,50 €
Predajca: PerfumTraders
29 500,00 €/1l

Proraso Creme Red krém na holenie Tutte Le Barbe
13,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
66,00 €/1kg

Tabac Original mydlo na holenie - miska



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
20,20 €
Predajca: PerfumTraders
134,67 €/1kg

Nuxe Men Boost Anti-Irritation Pena na holenie 150 ml
18,18 €
Predajca: PerfumTraders
121,20 €/1l

Pena na holenie Balea s Aloe Vera - Hydratačná formula 150 ml
14,95 €
Predajca: Kpictiah
99,67 €/1l