2,7



Na základe 3 hodnotení
Philips Essential HP8321/00, Žehlička na vlasy, Teplé, 210 °C, 60 s, Čierna, Keramický
32,98 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,50 €-4%
plus 3,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Nenechajte si ujsť!
Žehličky na vlasy a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Parová žehlička na vlasy, keramická, biela85,00 €
Predajca: Tollzwood

Ďalšie informácie o reklame
Panasonic EH-HS0E, Žehlička na vlasy, Teplé, 230 °C, 20 s, Čierna, AC194,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Bellissima 11873, Žehlička na vlasy, Teplé, 170 °C, 230 °C, Čierna, Keramický keratín119,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Remington S6077, Kulma, Teplé, 150 °C, 230 °C, 20 s, Bronzová, Šedá78,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Remington S3500, Žehlička na vlasy, 15 s, Čierna, Keramický turmalín, 1,8 m, 230 °C
24,61 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Philips Essential BHS378/00, Vyrovnávacia kefa, Teplé, 160 °C, 230 °C, 3 s, Čierna, Ružová
41,32 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Remington S8590, Žehlička na vlasy, Teplé, 160 °C, 230 °C, 15 s, Bronzová
32,42 €
Predajca: FANEO

Braun Satin Hair 7 ST710, Žehlička na vlasy, Teplé, 130 °C, 200 °C, 40 s, Čierna
170,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Braun Satin Hair 3 ST 310, Žehlička na vlasy, Teplé, 185 °C, 60 s, Čierna, Strieborná, 2 m
52,16 €
Predajca: evomag

Remington S9600 Hodvábna žehlička na vlasy
45,15 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Remington S9100, Žehlička na vlasy, Teplé, Suché vlasy, 150 °C, 230 °C, PTC keramické výhrevné teleso
45,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Remington S1510, Žehlička na vlasy, Teplé, 180 °C, 220 °C, PTC keramické výhrevné teleso, 30 s
18,49 €
Predajca: alleop

Remington REM-S9500, Žehlička na vlasy, Teplé, 235 °C, Čierna, 3 m, AC
38,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Clatronic HC 3660, Žehlička na vlasy, Teplé, Čierna, Turmalín, Pútko na zavesenie, 33 W
19,10 €
Doprava zdarma
Predajca: ClatronicCZSK

Philips StraightCare Essential BHS375/00, Vyrovnávacia kefa, Teplé, 180 °C, 220 °C, 60 s, Čierna, Ružová
32,52 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Philips 5000 series BHS510/00, Žehlička na vlasy, Teplé, 120 °C, 230 °C, 30 s, Čierna
48,89 €
Predajca: Warehouse

Philips 5000 series BHS520/00, Žehlička na vlasy, Teplé, 120 °C, 230 °C, 30 s, Čierna, Biela
67,43 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Remington S5525, Žehlička na vlasy, Teplé, 150 °C, 230 °C, PTC keramické výhrevné teleso, 15 s
34,72 €
Doprava zdarma
Predajca: ElektroAruhaz

Remington S8500 Shine Therapy žehlička na vlasy
34,17 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Braun Satin Hair 7 SensoCare ST780, Žehlička na vlasy, Teplé, 120 °C, PTC keramické výhrevné teleso, 30 s, Čierna
82,42 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Dlhšie doštičky novej žehličky na vlasy Essential Care sú špeciálne navrhnuté na rýchle a jednoduché používanie, takže môžete rýchlejšie dosiahnuť požadovaný rovný vzhľad a zároveň sú šetrné k vašim vlasom.
Hladký štýl
- Dlhé doštičky na rýchle a jednoduché narovnávanie
- Profesionálna vysoká teplota 210 °C na dosiahnutie dokonalých výsledkov
br>- Lesklé vlasy bez krepovatenia
Jednoduché používanie
- Uzatvárací zámok na zatvorenie rukoväte pre jednoduché a bezpečné skladovanie
- 1.8 m napájací kábel
- Rýchle nahriatie, pripravený na použitie do 60 sekúnd
- Univerzálne napätie
- Otočný kábel na zabránenie zamotania káblov
- 2 roky celosvetovej zárukyPhilips Essential HP8321/00. Typ: Elektrický spotrebič pre domácnosť: Technológia: žehlička na vlasy, žehlička na vlasy, žehlička na vlasy: Teplota (max.): 210 °C. Farba výrobku: čierna, Materiál dosiek: Typ zavesenia: Keramika, Typ zavesenia: Závesný krúžok. Dĺžka kábla: 1,8 m. Vstupné napätie: 110-240 V. Šírka dosky: 2,8 cm, Hĺbka dosky: 10 cm
Philips | Žehlička na vlasy - HP8321/00 - čierna - keramický turmalínový povrch - rýchly styling
- Zažite bez námahy hladké a lesklé vlasy s žehličkou na vlasy Philips HP8321/00!
Optimálne riešenie na úpravu vlasov v domácnosti
- Žehlička na vlasy Philips HP8321/00 ponúka dokonalú kombináciu výkonu a bezpečnosti, ktorá vám uľahčí každodennú úpravu vlasov. Tento ľahký a kompaktný prístroj vám umožní rýchlo dosiahnuť skvelé výsledky, zatiaľ čo keramický turmalínový povrch chráni vaše vlasy pred poškodením. Či už na každodenné použitie, alebo na špeciálne príležitosti - žehlička na vlasy je ideálna pre každého, kto oceňuje účinnú a šetrnú starostlivosť o vlasy.
Technické špecifikácie pre vaše rozhodnutie o kúpe
- Technické údaje žehličky na vlasy Philips vám poskytnú jasnú predstavu o jej výkone a jednoduchosti používania:
- Model: Philips Essential HP8321/00
- Maximálna teplota: 210 °C
- Povrchová úprava doštičiek: keramický turmalín
- Dĺžka doštičiek: 100 mm
- Čas zahrievania: 60 sekúnd
- Zámok platní: Áno
- Univerzálne napätie: Áno
- Farba: čierna
- S týmto zariadením ste ideálne vybavení na rýchlu a efektívnu úpravu vlasov.
Vynikajúca používateľská prívetivosť
- Vďaka rýchlemu zahriatiu, ktoré trvá len 60 sekúnd, môžete ihneď začať s úpravou vlasov. Konštantná teplota 210 °C zaručuje, že hladké a hodvábne vlasy dosiahnete za krátky čas bez rizika prehriatia. Ergonomický a ľahký dizajn žehličky na vlasy zaručuje jednoduchú manipuláciu, takže s ňou môžete bez problémov pracovať dlhší čas. Žehlička na vlasy je ideálna na každodenné použitie a je ideálna na cesty, ľahko sa skladuje a prepravuje.
Výhody výrobku:
- Keramický turmalínový povlak: Zaisťuje lesklé a zdravé vlasy a zároveň chráni pred poškodením.
- Rýchly čas zahriatia: Vhodný na úpravu vlasov: Pripravené na použitie už za 60 sekúnd, čím šetrí váš drahocenný čas potrebný na úpravu vlasov.
- Optimálna regulácia teploty: Vďaka konštantnej teplote 210 °C môžete rýchlo dosiahnuť hladké výsledky bez prehriatia.
- Ľahký a kompaktný dizajn: Ergonomický dizajn na jednoduchú manipuláciu a ideálny na cestovanie.
- Všestranné použitie: Táto žehlička na vlasy je ideálna na každodenné použitie alebo špeciálne príležitosti a ponúka potrebnú flexibilitu.
Najlepšie výhody používania žehličky na vlasy Philips HP8321/00
- S žehličkou na vlasy Philips HP8321/00 si vyberáte vysoko, ktorý vám poskytne nielen skvelý styling, ale aj ochráni zdravie vašich vlasov. Vychutnajte si kombináciu účinnosti, jednoduchého používania a lesklého povrchu. Či už na každodenné použitie alebo na špeciálne príležitosti, táto žehlička na vlasy sa rýchlo stane vaším nepostrádateľným stylingovým nástrojom.
- Model:
- Žehlička na vlasy
- Technológia:
- Teplé
- Vyrovnávanie vlasov:
- Áno
- Natáčanie vlasov:
- Nie
- Textúrovanie vlasov:
- Nie
- Sušenie vlasov:
- Nie
- Ionizátor:
- Nie
- Keramické kúrenie:
- Áno
- Nastaviteľný termostat:
- Nie
- Teplota (max):
- 210 °C
- Doba zahrievania:
- 60 s
- Farba:
- Čierna
- Materiál dosky:
- Keramický
- Typ závesu:
- Krúžok na zavesenie
- Rukoväť so zámkom:
- Áno
- Dĺžka šnúry:
- 1,8 m
- Otočná šnúra:
- Áno
- Podsvietený vypínač:
- Áno
- Vstupné striedavé napätie:
- 110-240 V
- Šírka taniera:
- 2,8 cm
- Hĺbka taniera:
- 10 cm
- Šírka balenia:
- 65 mm
- Hĺbka balenia:
- 311 mm
- Výška balenia:
- 86 mm
- Hmotnosť vrátane balenia:
- 380 g
- Povrchová úprava turmalínovej keramickej dosky
- Maximálna teplota: 210 °C
- Čas ohrevu: 60 sekúnd
- 100 mm dlhé platne
- Veľkosť platne: 28 x 100 mm
- Zámok rukoväte
- Pútko na zavesenie
- Káblový spoj
- Dĺžka kábla: 1,8 m
- Farba/dizajn: čierna a strieborná
Philips Essential HP8321/00. Typ: žehlička na vlasy, Technológia: horúca, Teplota (max.): 210 °C. Farba výrobku: čierna, materiál žehličky: keramika, typ nástavca: závesný krúžok. Dĺžka kábla: 1,8 m. Vstupné napätie AC: 110-240 V. Dĺžka dosky: 2,8 cm, Hrúbka dosky: 10 cm
Ak hľadáte domáce spotrebiče za najlepšie ceny, nenechajte si ujsť žehličku na vlasy Philips 110-240V a široký výber malých domácich spotrebičov!Dĺžka kábla: 1,8 mNapätie: Univerzálne110-240 VFarba: ČiernaČiernaPodstavec: KeramickýTemperatúra: Nastaviteľná210ºZnaky: 2,8 x 10 cmKábel: OtočnýVlastnosti: Vstupné napätie AC: 110-240 V
Nová žehlička na vlasy Essential Care má dlhšie dosky na rýchlejšie narovnávanie a jednoduchšie používanie. Umožňujú rýchlejšie dosiahnuť požadovaný hladký vzhľad a zároveň sú šetrné k vašim vlasom.
- Rozmery
- 7 x 31 x 7 cm Š/V/D
- Priemer
- 1800 mm
- Farba
- Čierna
- Model
- HP8321/00
- Hmotnosť
- 400 g
- Zloženie
- Doplnok pre vaše zdravie a krásu
- Výrobca
- Rozsah dodávky
- Žehlička na vlasy Philips Essential HP8321/00
- Výkon
- 30 W
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 1871010375176987101037517628710103753810871010375178687101037541838710103752608
- Číslo od výrobcu
- HP8321/00
- Rozmery
- 7 x 31 x 7 cm Š/V/D
- Priemer
- 1800 mm
- Farba
- Čierna
- Model
- HP8321/00
- Hmotnosť
- 400 g
- Zloženie
- Doplnok pre vaše zdravie a krásu
- Výrobca
- Rozsah dodávky
- Žehlička na vlasy Philips Essential HP8321/00
- Výkon
- 30 W
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 1871010375176987101037517628710103753810871010375178687101037541838710103752608
- Číslo od výrobcu
- HP8321/00
Hodí sa k tomu

Jinpoli ANION obruč s masážnymi kolíkmi na brušný tréning 105 cm fitness 0,85 kg
29,01 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Mobilný telefón Fisher-Price 3 v 1 Dream Bear
48,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Xiaomi Redmi Watch 2 Lite - čierne - inteligentné hodinky s remienkom - veľkosť zápästia: 140-210 mm - displej 3,9 cm (1,55") - Bluetooth
219,00 €
Predajca: G-Electronics

Šatníková skriňa s rýchlymi posuvnými dverami 125 cm biela
602,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Originálny 2m kábel Apple Lightning USB na nabíjanie dát MD819ZM/A pre iPhone iPod iPad
12,72 €
Predajca: NamdarStore

Nintendo Switch OLED, Nintendo Switch, NVIDIA Custom Tegra, Biela, Analógový/digitálny, Tlačidlo domov, Tlačidlo vypnutia, Tlačidlá
401,92 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Apple 20W USB-C napájací adaptér – nabíjačka
12,76 €
Predajca: NamdarStore

Remington S8590, Žehlička na vlasy, Teplé, 160 °C, 230 °C, 15 s, Bronzová
32,42 €
Predajca: FANEO

Philips Essential BHS378/00, Vyrovnávacia kefa, Teplé, 160 °C, 230 °C, 3 s, Čierna, Ružová
41,32 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Remington S3500, Žehlička na vlasy, 15 s, Čierna, Keramický turmalín, 1,8 m, 230 °C
24,61 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Clatronic HC 3660, Žehlička na vlasy, Teplé, Čierna, Turmalín, Pútko na zavesenie, 33 W
19,10 €
Doprava zdarma
Predajca: ClatronicCZSK

Remington S5525, Žehlička na vlasy, Teplé, 150 °C, 230 °C, PTC keramické výhrevné teleso, 15 s
34,72 €
Doprava zdarma
Predajca: ElektroAruhaz

Revlon RVDR5222E, Čierna, Ružová, 285 mm, 100 mm, 250 mm, 1 kg
31,74 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,95 €
Predajca: Friseurtotal

Detská stolička 2v1 Baby Vivo Design - Oscar Turquoise
77,90 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
72,90 €
Doprava zdarma
Predajca: MA-Trading

iGlobal Detská postieľka 2 v 1 s matracom Výškovo nastaviteľná posteľ pre deti so zásuvkou pod posteľou Biela 120x60 cm
249,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Alinco

Adler AD 2112, Kulma, Teplé, Rovný valcový tvar, Čierna, Ružové zlato, Keramický, Výkon
16,66 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

APPLE AirPods (3. generácia)
130,38 €
Predajca: evomag

Remington Pro Ceramic Ultra, Žehlička na vlasy, Teplé, 150 °C, 230 °C, PTC keramické výhrevné teleso, 15 s
31,38 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: ElektroAruhaz

Veľký plyšový medveď BENY, 100cm, krémová
24,80 €
Predajca: Jurhan

Yorbay 210cm umelý vianočný stromček Luxusný jedľový stromček s osvetlením Biele snehové vločky LED pre vianočné dekorácie
438,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dior Sauvage Parfum parfém pro muže 100 ml
825,00 €/1l
82,50 €
Predajca: Novada-Shop

Remington S1510, Žehlička na vlasy, Teplé, 180 °C, 220 °C, PTC keramické výhrevné teleso, 30 s
18,49 €
Predajca: alleop

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
1 015,00 €/1l
101,50 €
Predajca: Novada-Shop

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

Detská ohrádka Detská ohrádka 150 x 150 cm Bezpečnostná detská postieľka Brána na preliezanie Brána s priedušnou sieťovinou
48,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Magictop

Vrchný matrac Feluna 120x200cm
32,95 €
Predajca: Geheimshop-de

Yves Saint Laurent Libre Intense Pour Femme Woda perfumowana, 90 ml
722,22 €/1l
65,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Hracia deka MoMi PASTEL
52,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Breros_

Forever Wax Warmer Depilačná súprava digitálna s 500 g voskových bôbov 1 silikónový zásobník 2 fľaše 30 drevených špachtlí, depilácia voskom tvár telo čierna
109,46 €/1l
54,73 €
Doprava zdarma
Predajca: VELMORA
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
33% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
33%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%33% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
33%33% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
33%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 20. októbra 2020 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobré a priaznivé ceny
Dobré ceny a dobrá kvalita
Hodnotenie z 27. februára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Nefunguje
Vôbec nefunguje. Len sa zahrieva, ale nič sa nedeje. Škoda mojich peňazí.
Hodnotenie z 13. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

U-SMILER 2v1 žehlička na vlasy a kulma s ionizáciou, 5 stupňov teploty, keramické platničky, 145–230 °C, pre rovné vlasy a kučery
33,99 €
Predajca: EBRAN_EUROPE

Nano naparovač vlasov, LCD displej, nastaviteľná teplota, BIELA
406,59 €
Predajca: BlissShopping

L'Oreal Professionnel Paris Steam Pod 4 Parná technológia



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
449,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Parová žehlička na vlasy, keramická, biela
85,00 €
Predajca: Tollzwood

Digitálny sušič vlasov Kessner Ultra & Infra
89,99 €
Predajca: SuperMerchant

Fény a žehličky na vlasy, technológia záporných iónov, rýchle nahrievanie, zlatá žehlička na vlasy
170,12 €
Predajca: BlissShopping

SENCOR Artemiss SHI 9100RS
170,17 €
-23,62 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
146,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

WEBBER HS700, Žehlička na vlasy, Teplé, Tlačidlá, Rovný valcový tvar, 90 °C, 160 °C
73,32 €
Predajca: webbereurope

SENCOR SHI 4500GD Žehlička na vlasy, 14 teplotných nastavení 100-230 °C, titanový povrch žehliacích plôch, otočný o 360°, príkon: 60 W



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
37,90 €
Predajca: Planeo

Panasonic EH-HS0E, Žehlička na vlasy, Teplé, 230 °C, 20 s, Čierna, AC
194,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Eta Fenité, Žehlička na vlasy, Teplé, Tlačidlá, 150 °C, 230 °C, PTC keramické výhrevné teleso



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
60,48 €
Predajca: DataElCom

Žehličky na vlasy a fénové, digitálna regulácia teploty, technológia iónov, modrá žehlička, EÚ
108,29 €
Predajca: BlissShopping

Bellissima 11873, Žehlička na vlasy, Teplé, 170 °C, 230 °C, Čierna, Keramický keratín



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
119,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Fén na vlasy, technológia negatívnych iónov, rýchle zahrievanie, EU ružová
107,34 €
Predajca: BlissShopping

Fén a žehlička na vlasy, technológia záporných iónov, dvojitá funkcia, modrá – EÚ
113,04 €
Predajca: BlissShopping

Fén a žehlička na vlasy, vysoká teplota, dvojitá funkcia, EÚ, čierna
107,34 €
Predajca: BlissShopping

Fén a žehlička na vlasy, vysoká teplota, dvojitá funkcia, ružová farba (EÚ)
107,34 €
Predajca: BlissShopping

Fén a žehlička na vlasy, vysoká teplota, dvojitá funkcia, modrá farba (EU)
107,34 €
Predajca: BlissShopping

Súprava kulmy 5 v 1 HairWaver na dlhé vlasy s keramickým povrchom



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(6)Počet hodnotení: 6
53,99 €
Predajca: BorlinGmbH