Kaubonbons Toffee Mix 1kg

28,99 €

28,99 € / 1kg

Doprava zdarma

Doprava k vám domov

st 7. – po 12. októbra
Naše najlepšieponuky
Žuvacie bonbóny a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre The Jelly Bean Factory 36 gurmánskych príchutí Jar Geleebohnen 1400g
The Jelly Bean Factory 36 gurmánskych príchutí Jar Geleebohnen 1400g
25,82 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
36,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Open Food 4014400932485, 180 g, D, 1927 kJ, 460 kcal, 43,1 g, 20,3 g
Open Food 4014400932485, 180 g, D, 1927 kJ, 460 kcal, 43,1 g, 20,3 g
17,78 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
3,20 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Fritt s vitamínom C, 70 g, príchuť assorted 1 kus
Fritt s vitamínom C, 70 g, príchuť assorted 1 kus
99,86 €/1kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2
6,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Mamba® 112795 Mamba® Cola & Friends Kaubonbons 2540,0 g
Mamba® 112795 Mamba® Cola & Friends Kaubonbons 2540,0 g
75,00 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
7,95 €
Predajca: AllYouNeed
Obrázok produktu pre keine Marke 202319 Cool Soft Kaubonbon 1kg
keine Marke 202319 Cool Soft Kaubonbon 1kg
17,07 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 3
17,07 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Woogie Toffee Mix 160 g
Woogie Toffee Mix 160 g
9,50 €/1kg
1,52 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Kaufrüchtchen 232233 Kaufrüchtchen Kaubonbons 425,0 g
Kaufrüchtchen 232233 Kaufrüchtchen Kaubonbons 425,0 g
6,31 €/1kg
2,68 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Cool Soft žuvacie cukríky s ovocnou príchuťou 6 rôznych vrhov 3000g
Cool Soft žuvacie cukríky s ovocnou príchuťou 6 rôznych vrhov 3000g
7,32 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
21,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre hitschies 330189 hitschies Berry Mix Kaubonbons 1,0 kg
hitschies 330189 hitschies Berry Mix Kaubonbons 1,0 kg
22,87 €/1kg
22,87 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Böhme 5311632003 Fruchtkaramellen Kaubonbons 250,0 g
Böhme 5311632003 Fruchtkaramellen Kaubonbons 250,0 g
42,20 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
10,55 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre MAOAM 57613 Maoam Colakracher Dose
MAOAM 57613 Maoam Colakracher Dose
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 11
20,28 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre hitschies 325569 hitschies Sour Mix Kaubonbons 1,0 kg
hitschies 325569 hitschies Sour Mix Kaubonbons 1,0 kg
22,87 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Hitschies Crunchies – kyslá zmes 75 g
Hitschies Crunchies – kyslá zmes 75 g
88,27 €/1kg
6,62 €
Predajca: M_plus_L
Obrázok produktu pre MAOAM 3246568004 Kaubonbons Fruchtkracher 265ST
MAOAM 3246568004 Kaubonbons Fruchtkracher 265ST
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 20
19,53 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre MAOAM 10004497 MAOAM MaoMixx Kaubonbons 250,0 g
MAOAM 10004497 MAOAM MaoMixx Kaubonbons 250,0 g
46,88 €/1kg
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5Počet hodnotení: 3
11,72 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre hitschies 325568 hitschies Original Mix Kaubonbons 1,0 kg
hitschies 325568 hitschies Original Mix Kaubonbons 1,0 kg
22,87 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
22,87 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre MAOAM 10004350 KRACHER žuvacie cukríky 60,0 g
MAOAM 10004350 KRACHER žuvacie cukríky 60,0 g
512,83 €/1kg
30,77 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo
Obrázok produktu pre MAOAM 10051101 MAOAM Pinballs Kaubonbons 200,0 g
MAOAM 10051101 MAOAM Pinballs Kaubonbons 200,0 g
9,55 €/1kg
1,91 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre STORCK 757437 Storck Kaufrüchtchen, 1,0 kg
STORCK 757437 Storck Kaufrüchtchen, 1,0 kg
13,91 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
13,91 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre BEZLEPKOVÉOVOCNÉ PENY 100 g - BIOMINKI
BEZLEPKOVÉOVOCNÉ PENY 100 g - BIOMINKI
0,09 €/1kg
8,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Pre všetkých, ktorí majú radi rozmanitosť: Woogie Toffee Mix vám prináša pestrú paletu jemných žuvacích cukríkov rôznych príchutí. Či už ide o klasické karamelové, krémové alebo ovocné príchute, každý si tu nájde niečo pre seba. Žuvacie cukríky sú balené jednotlivo a sú ideálne na zdieľanie, občerstvenie alebo ako sladká pochúťka medzi jedlami.

Obsah: 1 kg balenie

Zloženie: Cukor, glukózový sirup, kokosový olej, zahusťovadlo: arabská guma; okysľovač: kyselina citrónová; arómy, soľ. Môže obsahovať stopy ORECHOV a MLIEKA.

Výživové údajena 100 g:
Kalorická hodnota: 1690 kJ / 398 kcal
Tuk: 5,1 g
z toho nasýtené mastné kyseliny: 4,3 g
Sacharidy: 88 g
z toho cukor: 63 g
Vláknina: 0 g
Bielkoviny: 0 g
Soľ: 0,1 g

Výrobca/distribútor:
Gunz Warenhandels GmbH
Zollstr. 1, 6841 Mäder Rakúsko
Telefón: +43 (0)5523-636336 E-mail: [email protected]

Krajina pôvodu: EURÓPSKA ÚNIA

Skladovanie : Skladujte v suchu, chlade a chráňte pred teplom.

Vezmite prosím do úvahy dátum minimálnej trvanlivosti uvedený na obale.
Skontrolujte tiež informácie uvedené na obale. Iba tie sú záväzné.
Upozornenie: Vyobrazenie sa môže líšiť od skutočného vzhľadu výrobku.

Zloženie
Cukor, glukózový sirup, kokosový olej, zahusťovadlo: arabská guma; okysľovač: kyselina citrónová; arómy, soľ. Môže obsahovať stopy ORECHOV a MLIEKA.
Výživové údaje
Výživové údaje na 100 g: Kalorická hodnota: 1690 kJ / 398 kcal Tuky: 5,1 g z toho nasýtené mastné kyseliny: 4,3 g Sacharidy: 88 g z toho cukor: 63 g Vláknina: 0 g Bielkoviny: 0 g Soľ: 0,1 g
Alergény
Žiadne
Hmotnosť
1000 g
Potravinársky podnik
Gunz Zollweg 1 6841 Mäder Österreich
Obchodný názov
Zmiešané žuvacie cukríky s ovocnou príchuťou.
Výrobca
Woogie
Číslo od výrobcu
0086564
EAN kód
9002859056741

Zloženie
Cukor, glukózový sirup, kokosový olej, zahusťovadlo: arabská guma; okysľovač: kyselina citrónová; arómy, soľ. Môže obsahovať stopy ORECHOV a MLIEKA.
Výživové údaje
Výživové údaje na 100 g: Kalorická hodnota: 1690 kJ / 398 kcal Tuky: 5,1 g z toho nasýtené mastné kyseliny: 4,3 g Sacharidy: 88 g z toho cukor: 63 g Vláknina: 0 g Bielkoviny: 0 g Soľ: 0,1 g
Alergény
Žiadne
Hmotnosť
1000 g
Potravinársky podnik
Gunz Zollweg 1 6841 Mäder Österreich
Obchodný názov
Zmiešané žuvacie cukríky s ovocnou príchuťou.
Výrobca
Woogie
Číslo od výrobcu
0086564
EAN kód
9002859056741
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Woogie Bonbóny Sweet Mix 1 kg
Woogie Bonbóny Sweet Mix 1 kg
28,99 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
28,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
Obrázok produktu pre Open Food 9002859038884, 3 kg, D, 394 kcal, 0,03 g
Open Food 9002859038884, 3 kg, D, 394 kcal, 0,03 g
17,33 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
51,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
Obrázok produktu pre keine Marke 202319 Cool Soft Kaubonbon 1kg
keine Marke 202319 Cool Soft Kaubonbon 1kg
17,07 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 3
17,07 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Woogie Toffee Mix 160 g
Woogie Toffee Mix 160 g
9,50 €/1kg
1,52 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Kaufrüchtchen 232233 Kaufrüchtchen Kaubonbons 425,0 g
Kaufrüchtchen 232233 Kaufrüchtchen Kaubonbons 425,0 g
6,31 €/1kg
2,68 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Cool Soft žuvacie cukríky s ovocnou príchuťou 6 rôznych vrhov 3000g
Cool Soft žuvacie cukríky s ovocnou príchuťou 6 rôznych vrhov 3000g
7,32 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
21,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Bestseller
Obrázok produktu pre Böhme 103510 Böhme Fruchtkaramellen 1000 St
Böhme 103510 Böhme Fruchtkaramellen 1000 St
11,36 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
25,23 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Open Food 8693029030077, 4 g, D, 395 kcal, 71 g, 5,8 g, 4,8 g
Open Food 8693029030077, 4 g, D, 395 kcal, 71 g, 5,8 g, 4,8 g
0,01 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 17
13,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Podlahový ventilátor AERSON 40cm chrómový veterný stroj 75W stolný ventilátor ventilátor na podstavci
Podlahový ventilátor AERSON 40cm chrómový veterný stroj 75W stolný ventilátor ventilátor na podstavci
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 49
64,90 €
Doprava zdarma
Predajca: DWD-Company
Obrázok produktu pre MAOAM 10004497 MAOAM MaoMixx Kaubonbons 250,0 g
MAOAM 10004497 MAOAM MaoMixx Kaubonbons 250,0 g
46,88 €/1kg
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5Počet hodnotení: 3
11,72 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre STORCK 757437 Storck Kaufrüchtchen, 1,0 kg
STORCK 757437 Storck Kaufrüchtchen, 1,0 kg
13,91 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
13,91 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre hitschies Softi Juizzy Mix žuvacie cukríky s tekutým stredom 90g
hitschies Softi Juizzy Mix žuvacie cukríky s tekutým stredom 90g
61,22 €/1kg
5,51 €
Predajca: M_plus_L
Bestseller
Obrázok produktu pre Fontána pre mačky Pitná fontána pre mačky bezdrôtová so senzorom
Fontána pre mačky Pitná fontána pre mačky bezdrôtová so senzorom
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 76
51,58 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce
Obrázok produktu pre Trolli Party Burger Minis z penového cukru a ovocných žuvačiek 600g
Trolli Party Burger Minis z penového cukru a ovocných žuvačiek 600g
16,66 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 12
12,83 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
14,29 €/1kg
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 5
42,88 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Samsung AU7179, 127 cm (50"), 3840 x 2160 px, LED, Smart TV, Wi-Fi, Šedá
Samsung AU7179, 127 cm (50"), 3840 x 2160 px, LED, Smart TV, Wi-Fi, Šedá
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 255
2 176,32 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: Technology-Germany
Obrázok produktu pre Kinder bueno White 6 samostatne balených oplátok s náplňou 132g
Kinder bueno White 6 samostatne balených oplátok s náplňou 132g
82,05 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
9,60 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre VASAGLE Skrinka pod umývadlo s nožičkami, 3 veľké zásuvky, 2 priehradky za dvierkami, 30 x 70 x 64 cm, biela
VASAGLE Skrinka pod umývadlo s nožičkami, 3 veľké zásuvky, 2 priehradky za dvierkami, 30 x 70 x 64 cm, biela
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 122
78,29 €
Predajca: Kokiska
Obrázok produktu pre Drevený rozkladací stolík konferenčný stolík zásuvka Junata
Drevený rozkladací stolík konferenčný stolík zásuvka Junata
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 6
114,90 €
Doprava zdarma
Predajca: VCM24
Obrázok produktu pre HARIBO 10051152 HARIBO QUAXI Fruchtgummi 175,0 g
HARIBO 10051152 HARIBO QUAXI Fruchtgummi 175,0 g
8,97 €/1kg
1,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre ProfiCook PC-FR 1200 H, Teplovzdušná fritéza, 11 L, 200 °C, Samostarný, Čierna, Nerezová oceľ, Dotyk
ProfiCook PC-FR 1200 H, Teplovzdušná fritéza, 11 L, 200 °C, Samostarný, Čierna, Nerezová oceľ, Dotyk
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 95
159,70 €
Doprava zdarma
Predajca: ClatronicCZSK
Obrázok produktu pre Hitschies Crunchies – kyslá zmes 75 g
Hitschies Crunchies – kyslá zmes 75 g
88,27 €/1kg
6,62 €
Predajca: M_plus_L
Obrázok produktu pre Zewa 43222 Küchenrollen WISCH&WEG eXtra Lang Design 2-lagig 2 Rollen
Zewa 43222 Küchenrollen WISCH&WEG eXtra Lang Design 2-lagig 2 Rollen
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
5,44 €
Predajca: CORWELL
Obrázok produktu pre Hailo odpadkový kôš kuchynský, vstavaný zo skrinky 45 cm, 2-komorový odpadkový kôš
Hailo odpadkový kôš kuchynský, vstavaný zo skrinky 45 cm, 2-komorový odpadkový kôš
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 56
112,00 €
Predajca: HAI-END
Obrázok produktu pre vidaXL Konferenčný stolík vysoký lesk biely
vidaXL Konferenčný stolík vysoký lesk biely
2,0Priemerné hodnotenie: 2,0 z 5Počet hodnotení: 7
78,86 €
Doprava zdarma
Predajca: thetopmark
Obrázok produktu pre LG UHD 65UR78006LK, 165,1 cm (65"), 3840 x 2160 px, LED, Smart TV, Wi-Fi, Modrá
LG UHD 65UR78006LK, 165,1 cm (65"), 3840 x 2160 px, LED, Smart TV, Wi-Fi, Modrá
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 31
934,41 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: EFIGlobalStoreDE
Obrázok produktu pre Čistička vzduchu Brandt pre miestnosti s rozlohou 16 m² 5-stupňový filter: predfilter / HEPA filter H13 / aktívne uhlie / negatívne ióny / UV lampa
Čistička vzduchu Brandt pre miestnosti s rozlohou 16 m² 5-stupňový filter: predfilter / HEPA filter H13 / aktívne uhlie / negatívne ióny / UV lampa
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 7
35,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Mikapro
Obrázok produktu pre EASYmaxx solárny generátor 4500mAh 2 režimy nabíjania solárny panel USB nabíjanie mobilného telefónu power banka a oveľa viac. Integrované FM rádio Reproduktor čierny/oranžový
EASYmaxx solárny generátor 4500mAh 2 režimy nabíjania solárny panel USB nabíjanie mobilného telefónu power banka a oveľa viac. Integrované FM rádio Reproduktor čierny/oranžový
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 49
49,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH
Obrázok produktu pre Böhme 5311632003 Fruchtkaramellen Kaubonbons 250,0 g
Böhme 5311632003 Fruchtkaramellen Kaubonbons 250,0 g
42,20 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
10,55 €
Predajca: somnia24

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 1 hodnotenia
Hodnotenie z 9. mája 2026 na
Overený nákup
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre The Jelly Bean Factory 36 gurmánskych príchutí Jar Geleebohnen 1400g
The Jelly Bean Factory 36 gurmánskych príchutí Jar Geleebohnen 1400g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
36,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
25,82 €/1kg
Obrázok produktu pre Haribo Maoam Stripes žuvacie cukríky čiastočne s kolou vrecko na odpadky 7kg
Haribo Maoam Stripes žuvacie cukríky čiastočne s kolou vrecko na odpadky 7kg
80,16 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,45 €/1kg
Obrázok produktu pre Jelly Bean Jelly Beans Factory 36 gurmánskych príchutí konzervačná nádoba 700g
Jelly Bean Jelly Beans Factory 36 gurmánskych príchutí konzervačná nádoba 700g
17,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
24,73 €/1kg
Obrázok produktu pre Zvlhčovač vzduchu proti gravitácii Zvlhčovač vzduchu s kvapkou vody Tichá prevádzka Jemné zahmlievanie Dôkaz úniku USB napájanie Zvlhčovače vzduchu s hmlou Zelená
Zvlhčovač vzduchu proti gravitácii Zvlhčovač vzduchu s kvapkou vody Tichá prevádzka Jemné zahmlievanie Dôkaz úniku USB napájanie Zvlhčovače vzduchu s hmlou Zelená
37,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Zanjo24
Obrázok produktu pre Mentos Mini Mint 120 roliek žuvacích pastiliek s mätovou príchuťou v plechovke 1260g
Mentos Mini Mint 120 roliek žuvacích pastiliek s mätovou príchuťou v plechovke 1260g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
17,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
13,54 €/1kg
Obrázok produktu pre Chupa Chups Incredible Chew žuvacie cukríky s jahodovou príchuťou 45g
Chupa Chups Incredible Chew žuvacie cukríky s jahodovou príchuťou 45g
1,27 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
28,22 €/1kg
Obrázok produktu pre Mentos 9094000, Tvrdé gumové cukríky, Viacfarebný, 143 mm, 195 mm, 73 mm, 38 g
Mentos 9094000, Tvrdé gumové cukríky, Viacfarebný, 143 mm, 195 mm, 73 mm, 38 g
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 7
23,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
15,60 €/1kg
Obrázok produktu pre Hitschies Hitschies Original Mix Chewy Dragee Mixture 150g
Hitschies Hitschies Original Mix Chewy Dragee Mixture 150g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
2,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
17,40 €/1kg
Obrázok produktu pre Mentos Mint Dragees chrumkavé žuvacie cukríky s príchuťou čerstvej mäty 38g
Mentos Mint Dragees chrumkavé žuvacie cukríky s príchuťou čerstvej mäty 38g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
0,74 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
19,47 €/1kg
Obrázok produktu pre Fritt s vitamínom C, 70 g, príchuť assorted 1 kus
Fritt s vitamínom C, 70 g, príchuť assorted 1 kus
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2
6,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
99,86 €/1kg
Obrázok produktu pre Kaubonbons Toffee Mix 1kg
Kaubonbons Toffee Mix 1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
28,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
28,99 €/1kg
Obrázok produktu pre Mamba® 112795 Mamba® Cola & Friends Kaubonbons 2540,0 g
Mamba® 112795 Mamba® Cola & Friends Kaubonbons 2540,0 g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
7,95 €
Predajca: AllYouNeed
75,00 €/1kg
Obrázok produktu pre Open Food 4014400932485, 180 g, D, 1927 kJ, 460 kcal, 43,1 g, 20,3 g
Open Food 4014400932485, 180 g, D, 1927 kJ, 460 kcal, 43,1 g, 20,3 g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
3,20 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
17,78 €/1kg
Obrázok produktu pre Open Food 4009900546089, 136 g, D, e100, e132, e133, e1400, e14xx, e160a, e162, e163, e170, e296, e330, e331, e331iii, e903, 1683 kJ, 397 kcal, 74 g
Open Food 4009900546089, 136 g, D, e100, e132, e133, e1400, e14xx, e160a, e162, e163, e170, e296, e330, e331, e331iii, e903, 1683 kJ, 397 kcal, 74 g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
1,50 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,03 €/1kg
Obrázok produktu pre Open Food 9002859038884, 3 kg, D, 394 kcal, 0,03 g
Open Food 9002859038884, 3 kg, D, 394 kcal, 0,03 g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
51,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
17,33 €/1kg
Obrázok produktu pre Warheads Sour Jelly Beans 113g
Warheads Sour Jelly Beans 113g
24,39 €
Predajca: AllYouNeed
215,84 €/1kg
Obrázok produktu pre Maoam Bloxx 10x5 samostatne balených žuvacích cukríkov 5 rôznych 220g
Maoam Bloxx 10x5 samostatne balených žuvacích cukríkov 5 rôznych 220g
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 9
1,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,59 €/1kg
Obrázok produktu pre Hitschies Original Mix žuvacie cukríky s ovocnou príchuťou 210g
Hitschies Original Mix žuvacie cukríky s ovocnou príchuťou 210g
3,10 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
14,76 €/1kg
Obrázok produktu pre Kaufrüchtchen 232233 Kaufrüchtchen Kaubonbons 425,0 g
Kaufrüchtchen 232233 Kaufrüchtchen Kaubonbons 425,0 g
2,68 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,31 €/1kg
Obrázok produktu pre Hitschies Crunchies – kyslá zmes 75 g
Hitschies Crunchies – kyslá zmes 75 g
6,62 €
Predajca: M_plus_L
88,27 €/1kg