Eulenspiegel Profi Aqua Make Up 20 ml plechovka tyrkysová

28,24 €

564,80 € / 1kg

Doprava zdarma

Doprava k vám domov a na výdajné miesta

st 14. – št 15. októbra
Naše najlepšieponuky
Detské šminky a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre MARINELIA | Sada nechtov s kozmetikou a tetovanm pre deti
MARINELIA | Sada nechtov s kozmetikou a tetovanm pre deti
15,39 €
2% poukaz
Predajca: Lemonbite
Obrázok produktu pre MARTINELIA Galaxy sada lakov na manikru
MARTINELIA Galaxy sada lakov na manikru
99,83 €/1kg
5,99 €
Predajca: Lemonbite
Obrázok produktu pre Tetovanie Peppa Pig
Tetovanie Peppa Pig
7,99 €
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Snazaroo 1198020, Biela, 4 ks, Unisex, Veľká Británia
Snazaroo 1198020, Biela, 4 ks, Unisex, Veľká Británia
5,91 €
2% poukaz
Predajca: MATFEL
Obrázok produktu pre Creativ Company 76141, Viacfarebný, CE, Plastová škatuľka
Creativ Company 76141, Viacfarebný, CE, Plastová škatuľka
45,32 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
135,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino
Obrázok produktu pre Eulenspiegel 206010, Viacfarebná, Tvrdo, 21 ml, 6 kusov
Eulenspiegel 206010, Viacfarebná, Tvrdo, 21 ml, 6 kusov
5,18 €/1kg
16,99 €
-8%
15,53 €
Predajca: M_plus_L
Obrázok produktu pre Eulenspiegel 212011 Paleta 12 farieb na profesionálne líčenie
Eulenspiegel 212011 Paleta 12 farieb na profesionálne líčenie
74,80 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
34,37 €
-4%
32,91 €
Predajca: M_plus_L
Obrázok produktu pre Eulenspiegel 224007, Viacfarebná, Tvrdo, 84 ml, 24 kusov
Eulenspiegel 224007, Viacfarebná, Tvrdo, 84 ml, 24 kusov
7 831,25 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
62,65 €
Predajca: M_plus_L
Obrázok produktu pre Eulenspiegel 103333, Viacfarebná, Prášok, 45,5 ml, dospelí a deti, 13 kusov
Eulenspiegel 103333, Viacfarebná, Prášok, 45,5 ml, dospelí a deti, 13 kusov
36,28 €
Predajca: M_plus_L
Obrázok produktu pre Colart Kinderschmink-Set farbsortiert
Colart Kinderschmink-Set farbsortiert
88,82 €/1kg
65,73 €
Predajca: M_plus_L
Obrázok produktu pre Eulenspiegel 212004, Viacfarebná, Tvrdo, 42 ml, dospelí a deti, 12 kusov
Eulenspiegel 212004, Viacfarebná, Tvrdo, 42 ml, dospelí a deti, 12 kusov
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
24,91 €
Predajca: conquestgmbh
Obrázok produktu pre Eulenspiegel 208014, Viacfarebná, Tvrdo, 28 ml, dospelí a deti, 8 kusov
Eulenspiegel 208014, Viacfarebná, Tvrdo, 28 ml, dospelí a deti, 8 kusov
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 4
24,84 €
Predajca: M_plus_L
Obrázok produktu pre Make-up s kolieskom
Make-up s kolieskom
15,64 €
Predajca: Phonmatic
Obrázok produktu pre Maksik - Make-up sada XCM518-25
Maksik - Make-up sada XCM518-25
10,27 €
-7%
9,54 €
2% poukaz
Predajca: MATFEL
Obrázok produktu pre Farebné tyčinky Eulenspiegel, ľahko zmývateľné
Farebné tyčinky Eulenspiegel, ľahko zmývateľné
86,20 €/1kg
5,77 €
-25%
4,31 €
Predajca: M_plus_L
Obrázok produktu pre Kovová paleta 6 perleťových farieb
Kovová paleta 6 perleťových farieb
6,67 €/1kg
21,47 €
-6%
20,01 €
Predajca: M_plus_L
Obrázok produktu pre Súprava glitrového líčenia
Súprava glitrového líčenia
6,69 €
Predajca: M_plus_L
Obrázok produktu pre Tyčinky na líčenie 20 ks.
Tyčinky na líčenie 20 ks.
589,76 €/1kg
74,31 €
Predajca: ADI_Global_Store
Obrázok produktu pre Súprava na líčenie a nechty
Súprava na líčenie a nechty
11,20 €
Predajca: VISO

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

- vysoko pigmentovaný a farebne intenzívny- vyrobený v súlade s nariadením o kozmetike- bez živočíšnych zložiek- rýchlo zasychá na pokožke- ľahko sa odstraňuje mydlom a vodou- spĺňa požiadavky smernice 2009/48/ES- bez lepku- bez parfumov a UV filtrov- bez parabénov a PAU- moderné balenie bez PVC

Eulenspiegel make-up Ukážte svoju kreatívnu stránku a popustite uzdu fantázii s make-upom od Eulenspiegel. Farby môžete zmiešať a rozriediť vodou, do suchej farby pridajte trochu vody a naneste ju štetcom, hubkou alebo prstami. Špecifikácie: Farba: tyrkysová Pohlavie: unisex Materiál: plast Priemer: 7,5 cm Výška: 1,5 cm Hmotnosť: 30 g Vek: od 3 rokov

Zrkadlová tvár sovy na vodnej báze. Make-up vytvorte s trochou vody a naneste ho pomocou hubky alebo štetca. Farby sa dajú zmiešať a zmyť vodou a mydlom
Model
Profi Aqua Make Up
Hmotnosť
50 g
EAN kód
4028362183885
Číslo od výrobcu
183885
Výrobca
Eulenspiegel

Model
Profi Aqua Make Up
Hmotnosť
50 g
EAN kód
4028362183885
Číslo od výrobcu
183885
Výrobca
Eulenspiegel
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Eulenspiegel 208038, Viacfarebná, Tvrdo, 28 ml, dospelí a deti, 8 kusov
Eulenspiegel 208038, Viacfarebná, Tvrdo, 28 ml, dospelí a deti, 8 kusov
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 4
24,86 €
Predajca: M_plus_L
Obrázok produktu pre Creativ Company 76141, Viacfarebný, CE, Plastová škatuľka
Creativ Company 76141, Viacfarebný, CE, Plastová škatuľka
45,32 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
135,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino
Obrázok produktu pre Eulenspiegel 212011 Paleta 12 farieb na profesionálne líčenie
Eulenspiegel 212011 Paleta 12 farieb na profesionálne líčenie
74,80 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
34,37 €
-4%
32,91 €
Predajca: M_plus_L
Obrázok produktu pre Creativ Company 76003, Biela, Tvrdo, 20 ml, 1 kusov
Creativ Company 76003, Biela, Tvrdo, 20 ml, 1 kusov
456,50 €/1l
9,13 €
Predajca: M_plus_L
Obrázok produktu pre Flieks jedálenská stolička 6 čalúnená stolička 360° otočná, kuchynská stolička make-up stolička so zamatovým poťahom, obývacia stolička s podrúčkami a oceľovými nohami, béžová
Flieks jedálenská stolička 6 čalúnená stolička 360° otočná, kuchynská stolička make-up stolička so zamatovým poťahom, obývacia stolička s podrúčkami a oceľovými nohami, béžová
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 38
736,99 €
-27,00 €
709,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Fliekshop
Obrázok produktu pre Dúhové kúzlo
Dúhové kúzlo
0,98 €/1kg
9,76 €
Predajca: M_plus_L
Obrázok produktu pre Kurník Mucola so zásobníkom na vajcia Kurník pre hydinu Kurník pre malé zvieratá Kurinec Hniezda pre nosnice Vonkajší výbeh Voliéra pre kurčatá Králičia klietka
Kurník Mucola so zásobníkom na vajcia Kurník pre hydinu Kurník pre malé zvieratá Kurinec Hniezda pre nosnice Vonkajší výbeh Voliéra pre kurčatá Králičia klietka
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 13
164,80 €
-5,00 €
159,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Mucola
Obrázok produktu pre Creativ Company 76007, Žltá, Tvrdo, 20 ml, 1 kusov
Creativ Company 76007, Žltá, Tvrdo, 20 ml, 1 kusov
456,50 €/1l
9,13 €
Predajca: M_plus_L
Obrázok produktu pre Detský kočík Hauck 2 v 1
Detský kočík Hauck 2 v 1
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
129,85 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Obrázok produktu pre Antar AT51006, 136 kg, Sklopný, Hliník, Čierna, Walker
Antar AT51006, 136 kg, Sklopný, Hliník, Čierna, Walker
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 313
106,64 €
Doprava zdarma
Predajca: AnmedPlus
Obrázok produktu pre Obdĺžnikový jedálenský stôl Tribesigns pre 6-8 osôb, 200 cm drevený stôl vo vidieckom štýle s robustnými kovovými nohami a drevenou doskou (len stôl)
Obdĺžnikový jedálenský stôl Tribesigns pre 6-8 osôb, 200 cm drevený stôl vo vidieckom štýle s robustnými kovovými nohami a drevenou doskou (len stôl)
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 38
219,99 €
3€ poukaz
Doprava zdarma
Predajca: Tribesigns
Obrázok produktu pre Creativ Company 76019, Purpurová, Tvrdo, 20 ml, 1 kusov
Creativ Company 76019, Purpurová, Tvrdo, 20 ml, 1 kusov
397,00 €/1l
7,94 €
Predajca: M_plus_L
Obrázok produktu pre Creativ Company 76018, Ružová, Tvrdo, 20 ml, 1 kusov
Creativ Company 76018, Ružová, Tvrdo, 20 ml, 1 kusov
456,50 €/1l
9,13 €
Predajca: M_plus_L
Obrázok produktu pre Farba na tvár, 15 farieb detský make-up set, netoxický vodou rozpustný, 40 šablón 2 štetce, farba na líčenie Body painting set pre dospelých deti make-up Halloween karneval maškaráda cosplay
Farba na tvár, 15 farieb detský make-up set, netoxický vodou rozpustný, 40 šablón 2 štetce, farba na líčenie Body painting set pre dospelých deti make-up Halloween karneval maškaráda cosplay
18,28 €
-14%
15,64 €
Predajca: odsellingaaa
Obrázok produktu pre Podložka pod okrúhly kvetináč Ø 50 cm Farba biela
Podložka pod okrúhly kvetináč Ø 50 cm Farba biela
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5Počet hodnotení: 4
7,85 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre SONGMICS Klietka pre malé zvieratá, vonkajší výbeh s podlahovými panelmi, 143 x 73 x 46 cm, biela
SONGMICS Klietka pre malé zvieratá, vonkajší výbeh s podlahovými panelmi, 143 x 73 x 46 cm, biela
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 459
32,92 €
-5%
31,08 €
Predajca: TR8
Obrázok produktu pre FEANDREA škrabadlo väčšie, 141 cm, hrubý stĺp, stabilné, proti prevráteniu čierne
FEANDREA škrabadlo väčšie, 141 cm, hrubý stĺp, stabilné, proti prevráteniu čierne
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 738
145,59 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov

Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.

Odporúčame vám
Obrázok produktu pre UMU® Detská Make-up súprava z dreva 15 kusov - Kozmetický kufrík pre deti od 2, 3, 4 a 5 rokov
UMU® Detská Make-up súprava z dreva 15 kusov - Kozmetický kufrík pre deti od 2, 3, 4 a 5 rokov
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 7
26,90 €
Predajca: newagetrade
53,80 €/1kg
Obrázok produktu pre MARTINELIA | Detsk sada na lenie, kufor pln kozmetiky, on tiene, hranie rol pre deti | Little Unicorn
MARTINELIA | Detsk sada na lenie, kufor pln kozmetiky, on tiene, hranie rol pre deti | Little Unicorn
24,49 €
2% poukaz
Predajca: Lemonbite
81,63 €/1kg
Obrázok produktu pre Aquarius Cosmetic WIP 12111 in Multicolored color size Talla unica
Aquarius Cosmetic WIP 12111 in Multicolored color size Talla unica
26,89 €
2% poukaz
Predajca: Lemonbite
134,45 €/1kg
Obrázok produktu pre Martinelia Galaxy | Kozmetick taka pre deti  trblietav sada na lenie pre dievat  on tiene  re  tvrenky  laky na nechty
Martinelia Galaxy | Kozmetick taka pre deti trblietav sada na lenie pre dievat on tiene re tvrenky laky na nechty
34,99 €
2% poukaz
Predajca: Lemonbite
69,98 €/1kg
Obrázok produktu pre MARTINELIA | Detsk kozmetick sada na lenie, kozmetick taka pln kozmetiky, onch tieov, hranie rol pre deti | Chlpat kozmetick taka
MARTINELIA | Detsk kozmetick sada na lenie, kozmetick taka pln kozmetiky, onch tieov, hranie rol pre deti | Chlpat kozmetick taka
20,23 €
2% poukaz
Predajca: Lemonbite
Obrázok produktu pre Martinelia | Detsk kozmetick sprava Yummy - 1 kus - batoh - sada lakov na nechty - sada na lenie hraiek
Martinelia | Detsk kozmetick sprava Yummy - 1 kus - batoh - sada lakov na nechty - sada na lenie hraiek
18,99 €
2% poukaz
Predajca: Lemonbite
Obrázok produktu pre MARINELIA | Sada nechtov s kozmetikou a tetovanm pre deti
MARINELIA | Sada nechtov s kozmetikou a tetovanm pre deti
15,39 €
2% poukaz
Predajca: Lemonbite
Obrázok produktu pre Martinelia Little Unicorn Paleta do makijażu dla dzieci w formie książki
Martinelia Little Unicorn Paleta do makijażu dla dzieci w formie książki
15,20 €
2% poukaz
Predajca: Lemonbite
152 000,00 €/1kg
Obrázok produktu pre Martinelia Let's Be Mermaids Trusa De Machiaj In Forma De Portofel
Martinelia Let's Be Mermaids Trusa De Machiaj In Forma De Portofel
13,59 €
Predajca: Lemonbite
135,90 €/1kg
Obrázok produktu pre MARTINELIA | Darekov kozmetick sprava s kozmetickou tatikou pre dievat
MARTINELIA | Darekov kozmetick sprava s kozmetickou tatikou pre dievat
11,18 €
Predajca: Lemonbite
74,53 €/1kg
Obrázok produktu pre Sada na lenie pre dievat, on tiene, r, Strawberry Martinelia, 1 ks.
Sada na lenie pre dievat, on tiene, r, Strawberry Martinelia, 1 ks.
7,99 €
Predajca: Lemonbite
79,90 €/1kg
Obrázok produktu pre Sada na lenie pre dievat, on tiene, r, Martinelia Candy, 1 ks.
Sada na lenie pre dievat, on tiene, r, Martinelia Candy, 1 ks.
7,69 €
Predajca: Lemonbite
76,90 €/1kg
Obrázok produktu pre Aquarius Martinelia Little Unicorn Makeup Parfumovan voda v spreji 20 ml
Aquarius Martinelia Little Unicorn Makeup Parfumovan voda v spreji 20 ml
7,99 €
Predajca: Lemonbite
159,80 €/1kg
Obrázok produktu pre URAQT sada ceruziek na líčenie 12 farieb na maľovanie na tvár a telo pre deti
URAQT sada ceruziek na líčenie 12 farieb na maľovanie na tvár a telo pre deti
55,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion
Obrázok produktu pre Sada dekoratívnej kozmetiky Martinelia Malý jednorožec
Sada dekoratívnej kozmetiky Martinelia Malý jednorožec
5,99 €
Predajca: Lemonbite
Obrázok produktu pre MARTINELIA Galaxy sada lakov na manikru
MARTINELIA Galaxy sada lakov na manikru
5,99 €
Predajca: Lemonbite
99,83 €/1kg
Obrázok produktu pre pędzelku do malowania twarzy biało-czarne
pędzelku do malowania twarzy biało-czarne
19,23 €
Predajca: ksiegarniainternetowa-de
Obrázok produktu pre Darčeková sada na líčenie, lampa na nechty pre dievčatá 10 rokov
Darčeková sada na líčenie, lampa na nechty pre dievčatá 10 rokov
18,44 €
Doprava zdarma
Predajca: Zolta
Obrázok produktu pre MARTINELIA | Sada na nechty pre deti - 3 farby - Kreatvny dizajn - Dokonal zbava pri manikre
MARTINELIA | Sada na nechty pre deti - 3 farby - Kreatvny dizajn - Dokonal zbava pri manikre
2,99 €
Predajca: Lemonbite
Obrázok produktu pre Malplay detská sada na líčenie šperkov krásna kabelka jednorožec, lesk na pery, lak na nechty s trblietkami od 3 rokov
Malplay detská sada na líčenie šperkov krásna kabelka jednorožec, lesk na pery, lak na nechty s trblietkami od 3 rokov
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 2
26,30 €
Doprava zdarma
Predajca: MALIS