4,9



Na základe 10 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Develey BBQUE Chilli a chrenová omáčka 400 ml14,50 €/1l
5,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
BBQUE Grilovacia omáčka z medu a horčice 400 ml14,50 €/1l
5,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Bens Original Sauce rotes cremiges Curry mit feiner Kokosnuss 400g9,42 €/1kg
3,77 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Omáčka salsa Homann8,84 €/1l
26,52 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

XAXX HC WunderSauce Smoked BBQ, omáčka bez cukru, 250 ml
27,96 €/1l
6,99 €
Predajca: Versand-Richter

HEINZ 1094722001 HEINZ Barbecuesauce 220,0 ml, 1 St.
13,09 €/1l
2,88 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mississippi Barbecue žltá horčica na grilovanie a namáčanie 266ml
10,90 €/1l
2,90 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Worcestrová omáčka Lea and Perrin's silná ochucovacia omáčka 150 ml
23,13 €/1l
3,47 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Heinz Lea and Perrins Worcestershire pikantná omáčka Ochucovacia omáčka 568ml
23,17 €/1l
13,16 €
Predajca: LAVONIO

Bens Original Kantonská sójová omáčka s lahodnou príchuťou 400g
9,42 €/1kg
3,77 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Wiberg Aioli omáčka Cesnaková omáčka intenzívne korenie 730g
12,91 €/1l
9,55 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
![Obrázok produktu pre [ 730ml ] FLYING GOOSE Sriracha Mayoo Sauce / Chilli krém pikantne pálivý](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/ef2f73b8ef680c878d5974a4fc35faf9.webp)
[ 730ml ] FLYING GOOSE Sriracha Mayoo Sauce / Chilli krém pikantne pálivý
11,10 €/1l
8,10 €
Predajca: Katomix

Homann Papriková omáčka na balkánsky spôsob s paradajkami a paprikou 400ml
6,10 €/1l
2,44 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Salomon Chilli Cheese Burger Sauce Pikantná omáčka s chilli 2000ml
10,13 €/1l
20,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Winiary Sos majonezowy TATA 250 ml
10,56 €/1l
3,72 €
-29%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,64 €
Predajca: Katomix

Remuláda klasika z Dánska Original Danish Remoulade 900g
4,20 €/1kg
3,78 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

ZEISNER Omáčka na šašlík 800ml
16,47 €/1l
13,18 €
Predajca: Pantry_Intl

Heinz Curry Mango, Kari, 220 ml, Zeler, Mlieko, Horčicová, 1372 kJ, 331 kcal, 1,5 g
17,41 €/1l
3,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mississippi Original Barbecue Sauce Marináda na grilovanie 1814ml
5,47 €/1l
9,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Omáčka na hamburgery od P and W Classic z Dánska Obsah 425g
5,98 €/1l
2,54 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Majonéza Winiary 400 ml
Winiary Majonez Dekoracyjny - Dokonalá prísada, ktorá premení každé jedlo na majstrovské dielo
Predstavte si, že vaše obľúbené jedlo plné chuti a vône bude ešte výnimočnejšie. Takto funguje Winiary Majonéza na ozdobu. S jej pomocou získajú vaše sendviče, šaláty alebo predjedlá eleganciu, ktorú nemožno prehliadnuť. Jej hladká štruktúra a jemná, ale intenzívna chuť majonézy premenia každý pokrm na skutočný kulinársky sviatok. Zistite, ako ľahko dodáte svojim pokrmom charakter. Winiary Majonez Dekoracyjny - pre tých, ktorým záleží na detailoch.
Majonéza Winiary - spojenie chuti a estetiky na vašom stole
Zatiaľ čo iné majonézy plnia svoju úlohu ako príloha, Winiary Majonez Dekoracyjny ide o krok ďalej. Jej dokonalá konzistencia vám umožní nielen ľahko ju nanášať na pokrmy, ale aj vyčarovať na tanieri lákavé dekorácie. Použite ho ako záverečnú úpravu šalátov, sendvičov alebo rybích pokrmov a všetkých prekvapíte svojou vynaliezavosťou. S Winiary budú vaše jedlá vyzerať rovnako dobre ako chutiť!
Majonéza Winiary - estetika a chuť v jednom
Majonéza, ktorá spája chuť s jemnosťou - Winiary Majonez Dekoracyjny je výrobok, ktorý vám umožní vychutnať si chuť tých najlepších jedál a ich dokonalý vzhľad. Známa, tradičná chuť majonézy, ale v modernom vydaní, ktoré vám umožní vytvoriť dokonalé dekorácie na tanieri. Ideálna voľba pre tých, ktorí radi spájajú chuť a estetiku na najvyššej úrovni.
Objavte recepty od Mniam24
Pri nákupe od Mniam24 získate elektronickú knihu so 100 chutnými receptami! Je to ideálna príležitosť na objavovanie nových chutí a prípravu jedinečných jedál vo vašej kuchyni. Vychutnajte si kulinárske inšpirácie a používajte jedinečné recepty, ktoré vám uľahčia každodenné varenie!
Majonézový šalát s prílohouIngrediencie: 1: 1 balenie Winiary Dekoratívnej majonézy 400 ml, 200 g zeleninového šalátu (napr. kukurica, hrášok, mrkva), 150 g vareného kuracieho mäsa, 50 g cibule, 1 čajová lyžička horčice, soľ, korenie podľa chuti
Spôsob prípravy: 1. Zeleninový šalát, kuracie mäso nakrájané na plátky a cibuľu vložíme do misy. 2. V samostatnej miske zmiešajte Winiary Majonez Dekoracyjny s horčicou, soľou a korením. 3. Zmiešajte prísady v miske s pripravenou majonézovou zmesou a dobre premiešajte, aby sa všetky prísady spojili. 4. Šalát preložte do misy a ozdobne ho ozdobte majonézou, pričom na povrchu vytvorte tvary alebo vzory. 5. Podávajte vychladený a vychutnávajte si nielen chuť, ale aj estetiku!
Zhrnutie kľúčových vlastností a výhod výrobku:
- Ideálne na zdobenie pokrmov
- Hladká a zamatová štruktúra
- Jemná, výrazná chuť, ktorá obohatí každý pokrm
- Jednoduchá aplikácia vďaka praktickej fľaši
- Vysoká kvalita a tradičná receptúra
- 1x Winiary Dekoratívna majonéza 400 ml
Winiary je značka, ktorá už niekoľko rokov poskytuje zákazníkom výrobky najvyššej kvality, v ktorých sa spája chuť, tradícia a inovácia. Winiary je známa tým, že vytvára výrobky, ktoré sú dokonalým doplnkom každodenných jedál, a je značkou, ktorej môžete dôverovať. Ich výrobky sú zárukou výnimočnej chuti a jednoduchej prípravy.
ČASTO KLADENÉ
1. Je Winiary Majonez Dekoracyjny vhodný pre vegetariánsku stravu?
Áno, Winiary Majonez Dekoracyjny je plne vegetariánsky, takže je vynikajúcou voľbou pre tých, ktorí sa vyhýbajú mäsovým výrobkom....
2. Je Winiary Dekoratívna majonéza vhodná na prípravu teplých a studených jedál?
Áno, majonéza je ideálna do studených šalátov aj ako príloha k teplým jedlám, pričom si zachováva plnú chuť a štruktúru.
3. Ako dlho môžem skladovať otvorenú majonézu Winiary Dekoracyjny?
Po otvorení fľaše by sa majonéza mala skladovať v chladničke a spotrebovať do 30 dní, aby si zachovala svoju najlepšiu chuť a kvalitu.
4. Môže sa Winiary Majonez Dekoracyjny použiť na ozdobu jedál?
Samozrejme! Vďaka svojej vynikajúcej konzistencii a výnimočnej chuti je Winiary Majonez Dekoracyjny ideálna na vytváranie estetických dekorácií na pokrmoch.
repkový olej ;vaječný žĺtok 6,0 %;ocot ;horčica(voda, horčica, ocot, soľ, cukor, korenie, aróma);cukor;soľ;korenie;antioxidant (EDTA vápenato-draselná);regulátor kyslosti (kyselina citrónová)
Objednajte si ešte dnes dekoratívnu majonézu Winiary a dodajte svojim jedlám jedinečnú chuť! Nečakajte, kúpte ju hneď teraz!
- Objem
- 0.4 l
- Zloženie
- Winiary Majonézová dekorácia 400 ml
- Výživové údaje
- 2898 kJ / 704 kcal
- Hmotnosť
- 400 g
- Potravinársky podnik
- Winiary Majonez Dekoracyjny 400 Ml
- Obchodný názov
- Winiary Majonézová dekorácia 400 ml
- Výrobca
- Selgros
- Číslo od výrobcu
- 1752980004
- EAN kód
- 5900085011012
- Objem
- 0.4 l
- Zloženie
- Winiary Majonézová dekorácia 400 ml
- Výživové údaje
- 2898 kJ / 704 kcal
- Hmotnosť
- 400 g
- Potravinársky podnik
- Winiary Majonez Dekoracyjny 400 Ml
- Obchodný názov
- Winiary Majonézová dekorácia 400 ml
- Výrobca
- Selgros
- Číslo od výrobcu
- 1752980004
- EAN kód
- 5900085011012
Hodí sa k tomu

XAXX HC WunderSauce Smoked BBQ, omáčka bez cukru, 250 ml
27,96 €/1l
6,99 €
Predajca: Versand-Richter

HEINZ 1094722001 HEINZ Barbecuesauce 220,0 ml, 1 St.
13,09 €/1l
2,88 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mississippi Barbecue žltá horčica na grilovanie a namáčanie 266ml
10,90 €/1l
2,90 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Winiary Majonézová dekorácia 300 ml
11,33 €/1l
4,57 €
-25%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,40 €
Predajca: Katomix

Krakus Poľská šunka s marmeládou - autentická chuť z Poľska, 455 g
15,47 €/1kg
7,04 €
Predajca: Katomix

Krakus Koncentrat Barszczu Czerwonego 300 ml
10,23 €/1l
3,45 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,07 €
Predajca: Katomix

Bravčové koleno Krakus ''Golonkowa'' 300g
11,03 €/1kg
3,31 €
Predajca: Katomix

Barry Callebaut Weiße Schokolade Kuvertüre 400g
32,38 €/1kg
16,19 €
Predajca: CoffeeFriend

Krakus Žurek koncentrát 300 ml
8,27 €/1l
3,47 €
-28%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,48 €
Predajca: Katomix

Kuracie prsné filé Krakus 300 g
11,03 €/1kg
3,31 €
Predajca: Katomix

Čítačka kariet INF TYPE-C na SD TF, ABS, 18 cm, pre Windows, Mac, Linux, Android
8,39 €
Doprava zdarma
Predajca: INFshop

Wiberg Aioli omáčka Cesnaková omáčka intenzívne korenie 730g
12,91 €/1l
9,55 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Zero sirup - 500 ml, biela okolda
20,92 €/1kg
16,75 €
-37%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,46 €
Predajca: NutraBestBG

Cosori Turbo Blaze Chef Edition, Teplovzdušná fritéza, 6 L, 30 °C, 230 °C, 5 osôb, Samostarný
159,25 €
Doprava zdarma
Predajca: Green_Country

Kodak PIXPRO FZ55, 16 MP, 4608 x 3456 px, CMOS, 5x, Full HD, Čierna
149,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Parfumovaná voda Kenzo Jungle 100 ml
707,10 €/1l
70,71 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
![Obrázok produktu pre [ 730ml ] FLYING GOOSE Sriracha Mayoo Sauce / Chilli krém pikantne pálivý](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/ef2f73b8ef680c878d5974a4fc35faf9.webp)
[ 730ml ] FLYING GOOSE Sriracha Mayoo Sauce / Chilli krém pikantne pálivý
11,10 €/1l
8,10 €
Predajca: Katomix

Keto Cestoviny Konjak Konjac USUI bezlepkovékonjakové špagety v náleve | 270 g (5 kcal, 0 g sacharidov)
6,74 €/1kg
1,82 €
Predajca: LowCarb

Olaplex Intensive Bond Building Hair Treatment uhladzujúca a obnovujúca starostlivosť pre poškodené vlasy No.0 155 ml
19,10 €/1l
29,60 €
Predajca: Sykz

Braun CCR5 + 1, Modrá, Plast, geschikt voor alle Braun Clean&Charge reinigingsstations, Írsko, 1,19 kg, 135 mm
42,75 €
Predajca: conquestgmbh

BaByliss Shape & Smooth, Vyrovnávacia kefa, Teplé, Všetky typy vlasy, Čierna, Čína, 2 m
29,87 €
Predajca: FANEO

GTPLAYER herné kreslo Ergonomické herné kreslo Stolová stolička Pretekárske kreslo pre hráčov PC s textilným povrchom, perový sedák s opierkou na nohy čierna
169,99 €
-20,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
149,99 €
Doprava zdarma
Predajca: GTPLAYER

Ručný mixér LEHMANN TURBO Mixér z nehrdzavejúcej ocele Mixovacia metla, miešací hák SET 6v1
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Palivové drevo Palivové drevo Drevo 90 kg Pre kachle a krby Ohnivá misa Gril Bukové palivové drevo Bukové drevo Polená Drevo 25 cm
1 824,83 €/1m
109,49 €
Predajca: Lagento_GmbH

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Originálny napájací adaptér Samsung rýchlonabíjačka + nabíjací kábel USB C EP-TA200 Fast Charger dátový kábel napájací nabíjací adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus White
11,99 €
Predajca: Mobileking

Ortopedický matrac zo studenej peny so 7 zónami | 140x200 H2 a H3 - optimálny zážitok zo spánku vďaka vynikajúcemu rozloženiu tlaku
134,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Mister_Sandman

Apple 1m, lightning/USB-C, 1 m, Lightning, USB C, Biela, Priamy, Priamy
108,90 €/1m
108,90 €
Doprava zdarma
Predajca: FTT_Distribution_GmbH

2026 80000PA/680W Výkonný sací výkon Akumulátorový vysávač SmartAI, vysávač 8 v 1, inteligentný dotykový displej, vysávač so vzduchovým filtrom, na chlpy domácich zvierat
115,99 €
Doprava zdarma
Predajca: 360deutschlandstore

GymBeam ZERO SYRUP okolda - sirup bez cukru, poleva, bez tuku, idelny na zjemnenie jedl a dezertov, bez lepku, bez laktzy, vegetarinsky a vegnsky
22,41 €/1l
7,17 €
Predajca: LAVONIO
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
90% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
90%10% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
10%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 27. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
super
najlepšia majonéza, ktorá by vydržala aj v hrobke faraóna, správna konzistencia a chuť, najlepší pomer ceny a kvality
Hodnotenie z 13. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Majonéza Mayonnaise
Najlepší, aký existuje, veľmi chutný, v darčekovom balení
Hodnotenie z 5. apríla 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Majonéza
Keďže som si objednala sklenené fľaše, myslela som si, že sa niečo rozbije, ale nie, je super zabalená, používame ju na prípravu šalátov a podobne.
Hodnotenie z 18. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 29. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 5. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 23. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 17. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

BBQUE Grilovacia omáčka z medu a horčice 400 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
5,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
14,50 €/1l

Develey BBQUE Chilli a chrenová omáčka 400 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
5,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
14,50 €/1l

BBQUE Barbecue Pôvodná klasická grilovacia omáčka 400 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
5,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
14,50 €/1l

Zahusťovadlo do omáčok Mondamin, svetlé
125,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,59 €/1kg

Hamkerova poľovnícka omáčka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
34,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,81 €/1kg

Pinata Jalapeno Cheese Sauce krémová, pikantná a všestranná 3000g



3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
28,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,60 €/1kg

Schwartau dezertná omáčka s lahodnou karamelovou príchuťou 1530ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
23,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
15,64 €/1l

Oscar Demi Glace hnedá omáčka prémiový koncentrát na omáčky 1000ml
31,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
31,43 €/1l

Heinz Frites omáčka s dávkovačom svetlá krémová 3 x 2500ml 7500ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
41,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,47 €/1l

Wiberg Dip Sauce Smoked Honey Squeeze Bottle ovocný dymový 850g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
9,56 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,25 €/1kg

Wiberg Dip Sauce Barbecue Fľaša na stláčanie ovocné chilli 850g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
9,56 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,25 €/1kg

Homann Papriková omáčka na balkánsky spôsob s paradajkami a paprikou 400ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(16)Počet hodnotení: 16
2,44 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,10 €/1l

Homann Burger omáčka s jemnými kúskami uhorky stlačiteľná fľaša 875ml
6,74 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Barilla Basilico, 400 g, CE, Plechovka, 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
4,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,34 €/1l

Salomon Chilli Cheese Burger Sauce Pikantná omáčka s chilli 2000ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(12)Počet hodnotení: 12
20,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
10,13 €/1l

The Real Burger Sauce Sladkokyslá omáčka s kúskami uhorky 2000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
19,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,51 €/1l

Omáčka Nando's Peri-Peri s citrónom a bylinkami, 125 g



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
35,69 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
30,53 €
Predajca: AllYouNeed
18,28 €/1kg

Old Texas Ghost Pepper BBQ Sauce 455ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
45,33 €
Predajca: FTT_Distribution_GmbH
99,63 €/1l

Originálna austrálska pálivá a korenistá omáčka na grilovanie mit Raucharoma 355ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
10,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
30,45 €/1l

Worcestrová omáčka Lea and Perrin's silná ochucovacia omáčka 150 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(17)Počet hodnotení: 17
3,47 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
23,13 €/1l